ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by catabbath 22/9/2016, 13:32

Eva wrote:Opterećeni ste prisluškivanjem. Tko bi mene, tebe ili Vuka štel prisluškivat? I kaj bi s tim saznanjima? Prodao Rusima ili Kinezima? Moš mislit love.

Nije opterečenost nego stvar privatnost. Jbg. i kad ideš na WC nije nešto važno ali ne želiš da te se gleda dok to radiš iako nemaš ništa za skrivati.

catabbath

Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by udba 22/9/2016, 13:35

Ja nisam opterećen jer znam da se i dosadašnjom tehnologijom moglo pratiti objekta ako je netko htio. Osim toga meni i koristi, nekako su skužili po mojim pretragama da renoviram kupaonu i stižu mi reklame za pločice i tuš kade, točno to i trebam.

_________________
Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by Guest 22/9/2016, 13:37

I da nema vrata nitko te ne bi gledal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by udba 22/9/2016, 13:38

Eva wrote:I da nema vrata nitko te ne bi gledal.
Ak je tak, ajd postaj svog Vučića pa da vidimo koliko bu vjuova na temi.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by Guest 22/9/2016, 13:40

Sad ne vrijedi kad si ti otvorio kladionicu i sebi naštimal koeficijent.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by Guest 22/9/2016, 13:46

pa svi mamoriraju komunikaciju..zlu ne trebalo..kako onda jednog dana kad netko odskoci od vecine i ako se nepocudno ponasa da imaju materijala za ucjene..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by RayMabus 22/9/2016, 14:43

Triny wrote:Google inače sve pohranjuje na neodređeno vrijeme.
Možeš i izbrisati ....al ja neču jer sam nepowjerljiw pa ono mislim ok da baš neka tajna služba il tako hoče wjerojatno tj saswim sigurno ima šema da nađu i izbrisano al ok ....uglawnom :

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Googlelogo_color_112x36dp
Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Promo

Welcome to My Activity

Data helps make Google services more useful for you. Sign in to review and manage your activity, including things you’ve searched for, websites you’ve visited, and videos you’ve watched.
Sign in
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by RayMabus 22/9/2016, 14:44

Stvarno mislite da ste SVE obrisali?! Ni deo!
Autor: mondo.rs
05.09.2016. | 13:37
Ne zavaravajte se, Google vas i dalje drži "u bazi", evo i dokaza!
Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Google-My-Activity-4 Foto: MONDO portal
16

A- A A+
Komanda u internet pregledaču "Delete Browsing History" nije dovoljna, jer NE briše sve, čak ni dobar deo onoga što ste posećivali.
Poznati portal "DigitalSpy" u svojoj popularnoj IT rubrici kaže da bi trebalo da budemo uplašeni, jako uplašeni, jer je Google od pre 18 godina, tačnije od 4. septembra kad je lansiran, zapamtio SVAKI pretragu, na SVAKOM uređaju i SVAKI trag koji ste ostavili na tom sajtu i njegovim servisima, aplikacijama, uslugama…
Bez obzira na to da li ste pretrage ili podatke ostavili Google kompaniji preko mobilnog ili "stabilnog" uređaja, one su sakupljene na istom mestu i čekaju da budu otkrivene - treba još samo da vam kažemo gde da ih potražite.

Pogledajte GDE ste sve išli i kada!

Tu su i informacije o Google Now karticama, koje aplikacije ste koristili, koliko dugo, kojim redosledom i - manje-više sve što ste ikad radili na bilo kom Google nalogu!
Stranica "My Activity" sadrži sve vaše podatke, koje bi najbolje bilo da obrišete, jer zašto biste rizikovali da bilo koji od njih dospe do bilo koga drugog?! Google napominje da strogo vodi računa o privatnosti i da podatke vidi samo osoba kojoj pripadaju, ali nije prijatno znati da "negde tamo, ko zna ko", ima sve "crno na belo": gde ste išli i sa kim, šta ste gledali, šta ste onlajn posetili i šta planirate dalje.
1 / 6
Izvor: MONDO portal

Da biste obrisali sve podatke odjednom potrebno je da odaberete današnji dan i u kalendaru izaberete prvi dan kad ste registrovali Google nalog (ili približan datum), a u tom slučaju nećete znati šta brišete i obrisaćete baš sve, ne samo YouTube istoriju pregleda, Chrome podatke, Google Now i sve drugo, na primer. Brisanje se nalazi u okviru opcije tri tačke, gore desno, pa pod "Delete Activity By".
Nije poznato šta Google radi s ovim podacima, ali pretpostavljamo da na osnovu njih plasira reklame, prikazuje pretragu i profiliše druge svoje usluge spram svakog korisnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by Clone Stormtrooper 22/9/2016, 16:11

imamo mi balkanci uzrecicu ; boli me kuratz
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju  - Page 2 Empty Re: Snowden: Ne koristite novu Googlovu aplikaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum