ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by debotoijusto 6/7/2017, 16:47

VLADA, odnosno Ministarstvo prometa, nadležnom sudu uputit će zahtjev za zabranom Uberove aplikacije koju u Hrvatskoj koristi preko 100.000 ljudi. U svijetu, jasno, Uber koriste milijuni ljudi. U ljetnim mjesecima, zbog brojnih turista, broj korisnika u Hrvatskoj znatno će porasti.

No, kako vlasti planiraju debelo u 21. stoljeću zabraniti rad neke aplikacije koja na internetu postoji potpuno neovisno do Hrvatske i njene vlasti? Uberovu aplikaciju se može jednostavno skinuti na više manje svaki pametni telefon, neovisno o zemlji u kojoj se nalazite. Jasno, osima ako niste u Sjevernoj Koreji ili možda u Hrvatskoj u bliskoj budućnosti. Kako se uopće zabrani neka aplikacija?

"Ako želimo biti Kina, možemo. Poznato je da postoje zemlje koje cenzuriraju internet, odnosno promet na internetu, to je moguće. Vi možete tražiti da Google i Apple ne stavljaju da neka aplikacija bude vidljiva u Hrvatskoj. Međutim, to bi se odnosilo samo na buduće korisnike. Oni koji već imaju aplikaciju, njima treba blokirati promet. Pitanje je u kakvoj je to mjeri moguće. Možete se koristiti nekim kanalima komunikacije koje je teško, skupo i nepraktično blokirati, ali je moguće", kaže Carić za Index.

"Mislim da se ovdje radi o jednom suludom zahtjevu bez obzira na moguću pravnu utemeljenost, ne ulazim u to radi li Uber po zakonu ili ne. Ovo je sulud zahtjev koji pokazuje da ti ljudi žive u sedmom stoljeću, možda i prije", slikovit je informatički stručnjak.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-uopce-zabraniti-neku-aplikaciju/981178.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by Guest 6/7/2017, 16:49

A koji qrc je taj UBER..cuo jesam,ali nisamnikad bio zainteresiran za to? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by debotoijusto 6/7/2017, 16:51

zaustavite reuters
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by debotoijusto 6/7/2017, 16:51

pismejker wrote:A koji qrc je taj UBER..cuo jesam,ali nisamnikad bio zainteresiran za to? Suspect

reci brzo da se salis
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by Guest 6/7/2017, 18:08

http://www.index.hr/vijesti/clanak/butkovic-o-uberu-ne-mogu-ja-nista-zabraniti-nisam-ja-taj-najavljuju-se-velike-vrucine/981221.aspx

Butković o Uberu: Ne mogu ja ništa zabraniti, nisam ja taj, najavljuju se velike vrućine...


hahahahaha

koji je ovaj Čardakovac debil.. haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by Guest 6/7/2017, 18:43

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:A koji qrc je taj UBER..cuo jesam,ali nisamnikad bio zainteresiran za to? Suspect

reci brzo da se salis
nope..nemam pojma..par puta cuo,uklj. tu na forumu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by melkior 6/7/2017, 18:49

debotoijusto wrote:VLADA, odnosno Ministarstvo prometa, nadležnom sudu uputit će zahtjev za zabranom Uberove aplikacije koju u Hrvatskoj koristi preko 100.000 ljudi. U svijetu, jasno, Uber koriste milijuni ljudi. U ljetnim mjesecima, zbog brojnih turista, broj korisnika u Hrvatskoj znatno će porasti.

No, kako vlasti planiraju debelo u 21. stoljeću zabraniti rad neke aplikacije koja na internetu postoji potpuno neovisno do Hrvatske i njene vlasti? Uberovu aplikaciju se može jednostavno skinuti na više manje svaki pametni telefon, neovisno o zemlji u kojoj se nalazite. Jasno, osima ako niste u Sjevernoj Koreji ili možda u Hrvatskoj u bliskoj budućnosti. Kako se uopće zabrani neka aplikacija?

"Ako želimo biti Kina, možemo. Poznato je da postoje zemlje koje cenzuriraju internet, odnosno promet na internetu, to je moguće. Vi možete tražiti da Google i Apple ne stavljaju da neka aplikacija bude vidljiva u Hrvatskoj. Međutim, to bi se odnosilo samo na buduće korisnike. Oni koji već imaju aplikaciju, njima treba blokirati promet. Pitanje je u kakvoj je to mjeri moguće. Možete se koristiti nekim kanalima komunikacije koje je teško, skupo i nepraktično blokirati, ali je moguće", kaže Carić za Index.

"Mislim da se ovdje radi o jednom suludom zahtjevu bez obzira na moguću pravnu utemeljenost, ne ulazim u to radi li Uber po zakonu ili ne. Ovo je sulud zahtjev koji pokazuje da ti ljudi žive u sedmom stoljeću, možda i prije", slikovit je informatički stručnjak.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-uopce-zabraniti-neku-aplikaciju/981178.aspx

Pa moguće je, država će oduzimati mobitele cat
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by Guest 6/7/2017, 18:51

Milis Melk,da ovakivim papčarima i to ne bi moglo pasti na pamet..pa policija vec trazi podatke koji ih se nikako ne ticu ni po kojoj pravnoj osnovi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by melkior 6/7/2017, 18:51

melkior wrote:
debotoijusto wrote:VLADA, odnosno Ministarstvo prometa, nadležnom sudu uputit će zahtjev za zabranom Uberove aplikacije koju u Hrvatskoj koristi preko 100.000 ljudi. U svijetu, jasno, Uber koriste milijuni ljudi. U ljetnim mjesecima, zbog brojnih turista, broj korisnika u Hrvatskoj znatno će porasti.

No, kako vlasti planiraju debelo u 21. stoljeću zabraniti rad neke aplikacije koja na internetu postoji potpuno neovisno do Hrvatske i njene vlasti? Uberovu aplikaciju se može jednostavno skinuti na više manje svaki pametni telefon, neovisno o zemlji u kojoj se nalazite. Jasno, osima ako niste u Sjevernoj Koreji ili možda u Hrvatskoj u bliskoj budućnosti. Kako se uopće zabrani neka aplikacija?

"Ako želimo biti Kina, možemo. Poznato je da postoje zemlje koje cenzuriraju internet, odnosno promet na internetu, to je moguće. Vi možete tražiti da Google i Apple ne stavljaju da neka aplikacija bude vidljiva u Hrvatskoj. Međutim, to bi se odnosilo samo na buduće korisnike. Oni koji već imaju aplikaciju, njima treba blokirati promet. Pitanje je u kakvoj je to mjeri moguće. Možete se koristiti nekim kanalima komunikacije koje je teško, skupo i nepraktično blokirati, ali je moguće", kaže Carić za Index.

"Mislim da se ovdje radi o jednom suludom zahtjevu bez obzira na moguću pravnu utemeljenost, ne ulazim u to radi li Uber po zakonu ili ne. Ovo je sulud zahtjev koji pokazuje da ti ljudi žive u sedmom stoljeću, možda i prije", slikovit je informatički stručnjak.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-uopce-zabraniti-neku-aplikaciju/981178.aspx

Pa moguće je, država će oduzimati mobitele cat
Ovrha mobitela. Yoda, morat ćeš zvati Živi zid da te ne deložira iz...mobitela :clown
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by melkior 6/7/2017, 18:53

pismejker wrote:Milis Melk,da ovakivim papčarima i to ne bi moglo pasti na pamet..pa policija vec trazi podatke koji ih se nikako ne ticu ni po kojoj pravnoj osnovi..
A vidi moje mjere, ima država/Uber da se useru, ja sam nada pronatalističke politike i liberalizma u RH

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? 1-51110
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by debotoijusto 6/7/2017, 18:58

kod 28g. R.D. zagreb  policija pronasla 1/2 rezanog duhana 2g. suhe tvari nalik marihuani i uber aplikaciju
reda mora biti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by Guest 6/7/2017, 18:58

melkior wrote:
pismejker wrote:Milis Melk,da ovakivim papčarima i to ne bi moglo pasti na pamet..pa policija vec trazi podatke koji ih se nikako ne ticu ni po kojoj pravnoj osnovi..
A vidi moje mjere, ima država/Uber da se useru, ja sam nada pronatalističke politike i liberalizma u RH

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? 1-51110
hehehehehehe...vidim ti Plenkija u krilu i zagrljaju... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako uopće zabraniti neku aplikaciju? Empty Re: Kako uopće zabraniti neku aplikaciju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum