ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 19:33

tre911 wrote:Nadalje ona ideja gdje bi ti povukao pet km sajle i vukao teglenice uzvodno...dobro jel ti imaš pojma kolika je težina samo jedne takve sajle? Jel ti imaš pojma koliko bi morala biti debela da se ne istegne i ne pukne, jel znaš kakav stroj mora biti na drugoj strani da bi to povukao? Jel imaš ideju koliko mora biti postolje takvog jednog stroja da ne ode u pm pri prvom naporu i to na pjeskovitom i muljevitpom terenu, što se sve prije toga mora napraviti za stabiliziranje istoga... rey ideja je tupava da tupavija ne može biti
Ne brini se za taj detalj. To se lako riješi. Napravi na 100 metara obale tu šemu pa samo proucavaj , pa onda 200 metara pa tako. To je tehnicka stvar koj se lako riješi. I onako bi im prodavali municiju na crno ovo je samo da nebude da kao nemaju dostavu pa 100% Hr dobavlja tj nas optuže.

RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 19:36

Dodik, odbranicemo rs,
istog trenutka nismo deo bih.
samo ako budemo napadnuti.
koliko citamo zapad ne obecava
vojnu pomoc balijama.
vise pisu o tome ds ce srbijs
braniti srpsku. tezak pol.poraz
srpska izlazi kao pol. favorit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 19:38

Tre kad bi mene zaista zanimalo projektovanje toga onda bi ja nabacio puno više tehnickih detalja al mene zanima samo to da oni mogu napravit slijedece : preko nekog konopa vuc ovo dva tri kilometra ( gradska obalna zona grada Brčkog ) i na to stavit neku robu tipa topničke granate ....jer ako to nema onda bi mogli optužit Hr da im mi švercamo preko granice a to bi bilo nezgodno za nas.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Camac-na-savi


Last edited by RayMabus on Wed 21 Sep - 19:38; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by red wolf Wed 21 Sep - 19:38

pizzon wrote:Dodik, odbranicemo rs,
istog trenutka nismo deo bih.
samo ako budemo napadnuti.
koliko citamo zapad ne obecava
vojnu pomoc balijama.
vise pisu o tome ds ce srbijs
braniti srpsku. tezak pol.poraz
srpska izlazi kao pol. favorit
U to ste također vjerovali dok su kolone traktora i vozila ulazile u Beograd nakon Oluje...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 19:39

tre911 wrote:
dzango wrote:Srbija po Dejtonu ima obavezu da štiti taj ugovor.
To znači da mora jebati mater srbima u RS ako išta pokušaju napraviti oko odcjepljenja.
to znaci ono sto tebe jebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 19:42

red wolf wrote:
pizzon wrote:Dodik, odbranicemo rs,
istog trenutka nismo deo bih.
samo ako budemo napadnuti.
koliko citamo zapad ne obecava
vojnu pomoc balijama.
vise pisu o tome ds ce srbijs
braniti srpsku. tezak pol.poraz
srpska izlazi kao pol. favorit
U to ste također vjerovali dok su kolone traktora i vozila ulazile u Beograd nakon Oluje...

ne mozete da prebolite
cinjenicu da su devedeset
davno prosle.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 19:45

Ta prica o splavu ti je vojni trik ....imajte u vidu da je ovo taktika ako mali zeleni samoincijativno nešto pokušaju ....ako Srbi nemaju ovo tj prekinuta im je svaka komunikacija postalo bi malo sumnjivo odakle im sad topnicke granate u zapadnom dijelu rs a prvi optuženi bi bila hr ...a ovako jbga ...wuču splawom a štaš.

Doduše oni bi ti splawom stwarno mogli wuč nešto muničije al je bitnije da postoji ta komunikačija dok bi wečina robe stigla šwercom iz prawča Hr ....samo ako nema owoga onda te swijet može optužit a owako nisu sigurni.

Ja i Yoda budemo brojali pare od Putina za owaj šwerc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 19:47

RayMabus wrote:Ta prica o splavu ti je vojni trik ....imajte u vidu da je ovo taktika ako mali zeleni samoincijativno nešto pokušaju ....ako Srbi nemaju ovo tj prekinuta im je svaka komunikacija postalo bi malo sumnjivo odakle im sad topnicke granate u zapadnom dijelu rs a prvi optuženi bi bila hr ...a ovako jbga ...wuču splawom a štaš.

Doduše oni bi ti splawom stwarno mogli wuč nešto muničije al je bitnije da postoji ta komunikačija dok bi wečina robe stigla šwercom iz prawča Hr ....samo ako nema owoga onda te swijet može optužit a owako nisu sigurni.

Ja i Yoda budemo brojali pare od Putina za owaj šwerc.
Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 H7x7cl2r

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 8c8355e1b3aa1fa5c0eff668734dfcc2
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 19:53

pizzon wrote:Dodik, odbranicemo rs,
istog trenutka nismo deo bih.
samo ako budemo napadnuti.
koliko citamo zapad ne obecava
vojnu pomoc balijama.
vise pisu o tome ds ce srbijs
braniti srpsku. tezak pol.poraz
srpska izlazi kao pol. favorit
Ti je sigurno neceš obranit ......al pošto malo zeleno govno Seferović daje takve izjave a to bi on kao nešto sam armija bih a isti je ratovao protiv Hrvata u BiH i oce zelenu Bosnu i došlo bi do raspada i Federacije .....onda se budem ja uključio pa onih 10-15 Seferovih dana koliko mu treba da slomi RS bi se moglo pretvorit u :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by red wolf Wed 21 Sep - 20:00

pizzon wrote:
red wolf wrote:
pizzon wrote:Dodik, odbranicemo rs,
istog trenutka nismo deo bih.
samo ako budemo napadnuti.
koliko citamo zapad ne obecava
vojnu pomoc balijama.
vise pisu o tome ds ce srbijs
braniti srpsku. tezak pol.poraz
srpska izlazi kao pol. favorit
U to ste također vjerovali dok su kolone traktora i vozila ulazile u Beograd nakon Oluje...

ne mozete da prebolite
cinjenicu da su devedeset
davno prosle.
Ne. Vi nikako da naučite neke stvari. No to je vaš problem.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Sora Wed 21 Sep - 20:08

Ovaj Ray mabus je Srbenda

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 20:09

Sora wrote:Ovaj Ray mabus je Srbenda

Kako sad Srbenda...kakvi su to degradacija izjave na racun toga sto je netko iz neke drzave. Gdje nestade bratstvo i jedinstvo. Partizani bi te za ovo pred zid stavili....razjebavanje slavenskog jedinstva i te sheme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 20:10

Sora wrote:Ovaj Ray mabus je Srbenda
Ne nego mi se ne sviđa izjava Sefera Halilovića a nece meni nitko glumit baju u Bosni tj može pokušat on i slični al ....

Sve šta je napisano napisano je u kontekstu onoga šta je Sefer izjavio ......njegova taktika pada u vodu nakon šta sam ja iznio kontra plan .....srpska ne pada za 10-15 dana .....možda ce past za trideset ....šezdeset ......al će puno malih zelenih izgubit glavu u osvajanju iste.

Srpska ce pasti kad ja odlucim a nece sigurno jer to oće tamo neki Sefer koji je ratovao protiv Hrvata i Srba i ciji je plan bio zelena Bosna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Sora Wed 21 Sep - 20:11

MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:Ovaj Ray mabus je Srbenda

Kako sad Srbenda...kakvi su to degradacija izjave na racun toga sto je netko iz neke drzave. Gdje nestade bratstvo i jedinstvo. Partizani bi te za ovo pred zid stavili....razjebavanje slavenskog jedinstva i te sheme.

Nema bratstva s izdajicama. Ratnim huskacima, slugama okupatora itd
Ni s cetnicima . Srbendama . :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 20:13

RayMabus wrote:Tre kad bi mene zaista zanimalo projektovanje toga onda bi ja nabacio puno više tehnickih detalja al mene zanima samo to da oni mogu napravit slijedece : preko nekog konopa vuc ovo dva tri kilometra ( gradska obalna zona grada Brčkog ) i na to stavit neku robu tipa topničke granate ....jer ako to nema onda bi mogli optužit Hr da im mi švercamo preko granice a to bi bilo nezgodno za nas.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Camac-na-savi
Rej za to ti treba žičara, piloni u savi, trista čudesa za koje ti trebaju mjeseci i mjeseci neometanog rada i stabilnog vodostaja a dovoljno je jedna granata da sve razjebe ili samo jedna jača kiša, nemoguća misija odmah ti kažem. To jednostavno neće doći u obzir ni u kojem slučaju. Jedina opcija je napad svim snagama na brčko i pokušaj povezivanja a čak i da to uspiju koridor će biti preuzak za neometan prolaz. Nema opcije da zapadni dio RS preživi.
Dakle postoje samo dvije opcije, sjednu za stol i naprave novu kartu ma koliko dugo pregovori trajali ili raspad bosne kroz rat gdje će srbi dobiti podrinje (a i to je pitanje) zbog naslanjanja na srbiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 20:14

pizzon wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:Srbija po Dejtonu ima obavezu da štiti taj ugovor.
To znači da mora jebati mater srbima u RS ako išta pokušaju napraviti oko odcjepljenja.
to znaci ono sto tebe jebe.
Tebe jebe sve što ima logiku ali ajde nije da nisi i do sada pokazivao iste znakove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by dzango Wed 21 Sep - 20:15

MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:Srbija po Dejtonu ima obavezu da štiti taj ugovor.

Tako je. Pravno. Dok Dayton dakle kao dokument postoji. Dakle ugovor sam vec nije necega radi ponisten ili u praksi postao nistavan. Tada sve oklade odose u 3pm.
Do donošenja novog. Moj post se odnosio na ono Marcelusovo da međunarodne okolnosti ne dozvoljavaju Srbiji da brani RS.

_________________
Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 20:21

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Tre kad bi mene zaista zanimalo projektovanje toga onda bi ja nabacio puno više tehnickih detalja al mene zanima samo to da oni mogu napravit slijedece : preko nekog konopa vuc ovo dva tri kilometra ( gradska obalna zona grada Brčkog ) i na to stavit neku robu tipa topničke granate ....jer ako to nema onda bi mogli optužit Hr da im mi švercamo preko granice a to bi bilo nezgodno za nas.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Camac-na-savi
Rej za to ti treba žičara, piloni u savi, trista čudesa za koje ti trebaju mjeseci i mjeseci neometanog rada i stabilnog vodostaja a dovoljno je jedna granata da sve razjebe ili samo jedna jača kiša, nemoguća misija odmah ti kažem. To jednostavno neće doći u obzir ni u kojem slučaju. Jedina opcija je napad svim snagama na brčko i pokušaj povezivanja a čak i da to uspiju koridor će biti preuzak za neometan prolaz. Nema opcije da zapadni dio RS preživi.
Dakle postoje samo dvije opcije, sjednu za stol i naprave novu kartu ma koliko dugo pregovori trajali ili raspad bosne kroz rat gdje će srbi dobiti podrinje (a i to je pitanje) zbog naslanjanja na srbiju.
Cini ti se. Recimo da je šema ova : mogu li oni ovako prebacit 10 topničkih granata ?

Ja mislim da mogu a kad to mogu nitko nemože uprit prstom u Hr da im negdje preko granice šverca pod okriljem mraka 10 tisuca topnički granata ..Putin platio ..masno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 20:24

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Tre kad bi mene zaista zanimalo projektovanje toga onda bi ja nabacio puno više tehnickih detalja al mene zanima samo to da oni mogu napravit slijedece : preko nekog konopa vuc ovo dva tri kilometra ( gradska obalna zona grada Brčkog ) i na to stavit neku robu tipa topničke granate ....jer ako to nema onda bi mogli optužit Hr da im mi švercamo preko granice a to bi bilo nezgodno za nas.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Camac-na-savi
Rej za to ti treba žičara, piloni u savi, trista čudesa za koje ti trebaju mjeseci i mjeseci neometanog rada i stabilnog vodostaja a dovoljno je jedna granata da sve razjebe ili samo jedna jača kiša, nemoguća misija odmah ti kažem. To jednostavno neće doći u obzir ni u kojem slučaju. Jedina opcija je napad svim snagama na brčko i pokušaj povezivanja a čak i da to uspiju koridor će biti preuzak za neometan prolaz. Nema opcije da zapadni dio RS preživi.
Dakle postoje samo dvije opcije, sjednu za stol i naprave novu kartu ma koliko dugo pregovori trajali ili raspad bosne kroz rat gdje će srbi dobiti podrinje (a i to je pitanje) zbog naslanjanja na srbiju.
Cini ti se. Recimo da je šema ova : mogu li oni ovako prebacit 10 topničkih granata ?

Ja mislim da mogu a kad to mogu nitko nemože uprit prstom u Hr da im negdje preko granice šverca pod okriljem mraka 10 tisuca topnički granata ..Putin platio ..masno.
rej ovako kako ti pišeš ne mogu niti jednu, prije će čamcima na vesla to prevesti nego ijednom žicom. Osim toga imaš prilično nečujne motore koji mogu gurati masu toga uzvodno tako da ovo što pišeš ne dolazi u obzir u slučaju rata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 20:31

tre911 wrote:
rej ovako kako ti pišeš ne mogu niti jednu, prije će čamcima na vesla to prevesti nego ijednom žicom. Osim toga imaš prilično nečujne motore koji mogu gurati masu toga uzvodno tako da ovo što pišeš ne dolazi u obzir u slučaju rata.
To su tehnički nebitni detalji. Ako si shvatio takticki raspored bitke onda si skužio da Srbima grad Brčko ne treba nego samo jaki bokovi koje imaju , topništvo koje imaju na istocnom boku te da drže neprijateljske vojnike paljbom od obalne linije posebno nocu kad se teret prebacuje ne kopnom kroz grad nego uz samu obalu.

To je bitno a ne tehnicki detalji kako ce se ovo izvest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 20:35

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
rej ovako kako ti pišeš ne mogu niti jednu, prije će čamcima na vesla to prevesti nego ijednom žicom. Osim toga imaš prilično nečujne motore koji mogu gurati masu toga uzvodno tako da ovo što pišeš ne dolazi u obzir u slučaju rata.
To su tehnički nebitni detalji. Ako si shvatio takticki raspored bitke onda si skužio da Srbima grad Brčko ne treba nego samo jaki bokovi koje imaju , topništvo koje imaju na istocnom boku te da drže neprijateljske vojnike paljbom od obalne linije posebno nocu kad se teret prebacuje ne kopnom kroz grad nego uz samu obalu.

To je bitno a ne tehnicki detalji kako ce se ovo izvest.
I ovo ti je u osnovi odgovor na Seferovo da ce RS past za deset do petnajst dana .....brajkane ja mislim da nece ...možda ce za trideset al ti ceš ispušit faktor iznenađenja i pun kuraz svojih malih zelenih a nije receno i da ce nakon toga rs past.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 13 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum