ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:09

To je baš hebacka spozanaja da za održavanje dostave oružjem Srbima ne treba grad nego samo obala i da kad im treba nocu uz obalu povlace splav necujno da bi opskrbili zapadne bokove tj zapadnu rs opcenito.

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Wlrkh3

RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:11

MaximusDecimusMiridije wrote:Ipak BiH mediji su po necemu 100% u pravu. Srbi su u svakom slucaju prenapuhali preko svake mjere vaznost izjave lika koji nema nikakvu realnu ni politicku ni vojnu moc da donosi samostalno ikakve odluke. Dok kod njih sjede jebote kao zastupnici likovi koji pozivaju na anektiranja,nove ratove i ostale bolestine. Ludo sve skupa.
Slažem se. Ja sam samo objasnio šemu ....doduše Rusija mora neutralizirat NATO tj borbe se moraju vodit samo pješadijom i ono to je to.

Đabe Seferu šta prvi zauzme grad Brčko ako nema bokove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Serbinho-3 Wed 21 Sep - 18:12

Cime ce Muslimani ratovati...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by danni1 Wed 21 Sep - 18:14

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ne pricamo o tome. Nego se bavimo kreativnim pisanjem po pitanju toga sto bi bilo kad bi bilo. Postupit cu suprotno onome sto mi zdravi razum nalaze pa cu napisati nesto sto nije sprd. Dakle ovo sto ti opisa....to iziskuje ozbiljno vrijeme,velike napore inzinjerijske i uigranu vojsku i mehanizaciju koja ce sve to napraviti. Dakle nemozes skupiti sve luzere u krugu 100km...i reci im jebote...idemo napravit zicaru,Maginot liniju i onda cemo satrati sve i svakoga tko se usudi da nas dirne...jbt...
Pa dobro jel ti znaš kako izgleda ta žicara ?

Ono na kamion zada ubaciš motor i zavariš dizalicu ciji kran ide pet metara unazad ....dođeš na rijeku i to sad visi pet metara u dalj , motor upališ i namotana žica ili konop vuce brod privezan par kilometara južnije.

Šta tu ima instalirat jbte.
Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 European%20Trip%20May%202009%20576

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Stock-photo-chelyabinsk-region-russia-july-off-road-mobile-crane-kamaz-at-the-interurban-361692932

Kran na vozilu i taj kran ide pet metara od obale i na to kolotura a na koloturi žica koju motor vrti i povlaci ovo :

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 KATARINA01


Samo šta ovo nevuce PREKO rijeke nego uz rijeku.

Zahebo si distrikt Brčko i nemaš potrebu stacionirat ogromne vojne snage u samom gradu nego samo neprijatelja držat od obale i to samo nocu i kad ti treba ovo provuc.
Aha..ode ti taj Tamić i brodić u tri kurca čim ih postaviš a ne moraju mu čak ni prič blizu.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:14

Serbinho-3 wrote:Cime ce Muslimani ratovati...
Nebitno. Bitno ti je samo da Rusija neutralizira NATO i da ono šema samo prsa u prsa u BiH.

Eto Seferu sam grad Brčko ....đabe mu je ako ne drži bokove ....Srbima grad uopce ne treba ...izrokaju ga topništvom , vosjka tu nemože ostat povlaci se ....kad treba prebacit splav natovarenu oružjem u zapadni dio rs samo po noci na vuču i uz obalu ta dva tri kilometra a snajperisti i ekipa se spusti sa bokova i drže neprijateljsku pješadiju dalje od te zone dok se teret neprovuce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:15

danni1 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ne pricamo o tome. Nego se bavimo kreativnim pisanjem po pitanju toga sto bi bilo kad bi bilo. Postupit cu suprotno onome sto mi zdravi razum nalaze pa cu napisati nesto sto nije sprd. Dakle ovo sto ti opisa....to iziskuje ozbiljno vrijeme,velike napore inzinjerijske i uigranu vojsku i mehanizaciju koja ce sve to napraviti. Dakle nemozes skupiti sve luzere u krugu 100km...i reci im jebote...idemo napravit zicaru,Maginot liniju i onda cemo satrati sve i svakoga tko se usudi da nas dirne...jbt...
Pa dobro jel ti znaš kako izgleda ta žicara ?

Ono na kamion zada ubaciš motor i zavariš dizalicu ciji kran ide pet metara unazad ....dođeš na rijeku i to sad visi pet metara u dalj , motor upališ i namotana žica ili konop vuce brod privezan par kilometara južnije.

Šta tu ima instalirat jbte.
Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 European%20Trip%20May%202009%20576

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Stock-photo-chelyabinsk-region-russia-july-off-road-mobile-crane-kamaz-at-the-interurban-361692932

Kran na vozilu i taj kran ide pet metara od obale i na to kolotura a na koloturi žica koju motor vrti i povlaci ovo :

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 KATARINA01


Samo šta ovo nevuce PREKO rijeke nego uz rijeku.

Zahebo si distrikt Brčko i nemaš potrebu stacionirat ogromne vojne snage u samom gradu nego samo neprijatelja držat od obale i to samo nocu i kad ti treba ovo provuc.
Aha..ode ti taj Tamić i brodić u tri kurca čim ih postaviš a ne moraju mu čak ni prič blizu.
Pa ne baš ....rekao sam da se moraju dogovorit sa Hr .....ono eto nemojte sa Rusima preko Županje tj odhebite od nas i okrenit cemo nocu glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by danni1 Wed 21 Sep - 18:16

Serbinho-3 wrote:Cime ce Muslimani ratovati...
sapunom i vodom,to je ono čeg se naviše čede boje.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 18:19

Serbinho-3 wrote:Cime ce Muslimani ratovati...
Kao i n-ti put,ce upregnuti tutleke Hrvate za svoj interes... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:20

Mislim da je Hrvatskoj lakše nocu okrenit glavu i kao necuju taj splav koji je i onako na vucu i nevide ga jer je noc a i vuce se uz samu njihovu obalu da prebaci zonu grada Brčkog koja je Staljingrad ....nego riskirat da Rusi sa Srbijom navale preko Županje.

Jbga svak gleda svoje interese ....šta bi mi ratovali za hebeni Brčko......nek ratuje Sefer.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 18:21

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:22

bogomdani wrote:
Serbinho-3 wrote:Cime ce Muslimani ratovati...
Kao i n-ti put,ce upregnuti tutleke Hrvate za svoj interes... jocolor
Može al ima jedan uvjet : imam popis od deset tisuca Bošnjaka koji su wehabdije ....neka mi donesu njihove glave.

Imena i prezimena ....mnogi od njih su i utjecajni Bošnjaci.

Šta msiliš oce li donijeti njihove glave ?

Ja bih rekao da ne pa onda ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 18:23

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
Serbinho-3 wrote:Cime ce Muslimani ratovati...
Kao i n-ti put,ce upregnuti tutleke Hrvate za svoj interes... jocolor
Može al ima jedan uvjet : imam popis od deset tisuca Bošnjaka koji su wehabdije ....neka mi donesu njihove glave.

Imena i prezimena ....mnogi od njih su i utjecajni Bošnjaci.

Šta msiliš oce li donijeti njihove glave ?

Ja bih rekao da ne pa onda ......
Citajuci Fuka,vidim da je spreman Mošnjacima dati bjanko cek..Kaze da sa njima znas sa kime imas posla,osim sto po n-ti puta nagazite na iste grabulje lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 18:25

Kemo,jeben vibro-glas,neponovljiv..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:26

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
Serbinho-3 wrote:Cime ce Muslimani ratovati...
Kao i n-ti put,ce upregnuti tutleke Hrvate za svoj interes... jocolor
Može al ima jedan uvjet : imam popis od deset tisuca Bošnjaka koji su wehabdije ....neka mi donesu njihove glave.

Imena i prezimena ....mnogi od njih su i utjecajni Bošnjaci.

Šta msiliš oce li donijeti njihove glave ?

Ja bih rekao da ne pa onda ......
Citajuci Fuka,vidim da je spreman Mošnjacima dati bjanko cek..Kaze da sa njima znas sa kime imas posla,osim sto po n-ti puta nagazite na iste grabulje lol!
Nekako mi se cini da su oni ti koji nagaze na te grablje malo žešce ....nije nama pobilo 8-9 tisuca vojno sposobnih balija koji da su danas tu mogli bi napravit operaciju na srednju Bosnu i Hercegovinu.

Mala osveta za srednju Bosnu.

Još jedna takva i postat ce manjina u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by red wolf Wed 21 Sep - 18:26

Nije im dosta ratova?...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 18:27

Nije Ezeku,..,vidis,tutleci bi opet prolijevali krf...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:28

red wolf wrote:Nije im dosta ratova?...
Ja sam za mir al jbga shit happens.

Moram Srbadiji objasnit taktiku oko Brčkog ....neratuje mi se a oni nisu dovoljno pametni da skuže kako se koridor osvaja uz minimalne gubitke.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by red wolf Wed 21 Sep - 18:30

bogomdani wrote:Nije Ezeku,..,vidis,tutleci bi opet prolijevali krf...
Neće ovaj put, neće...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:31

Zašto bi ja Seferu dao da napravi zelenu Bosnu a onda mu je iduca meta Dalmacija ?

Pa nisma ja debil .....ima razlog zašto sam izložio ovu taktiku javno da je svi vide.

Šalji dalje ...pošalji Srbiji ....neka ide u eter.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Guest Wed 21 Sep - 18:34

red wolf wrote:
bogomdani wrote:Nije Ezeku,..,vidis,tutleci bi opet prolijevali krf...
Neće ovaj put, neće...
najgori su ovi huskaci sa obje strane..e takve bi trebalo baciti u kutiju 5x5x5 metara,pa nek se pobiju,kad im je toliko do ratovanja..jednostavno neke zivotinje treba brutalno mrknuti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:36

bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:Nije Ezeku,..,vidis,tutleci bi opet prolijevali krf...
Neće ovaj put, neće...
najgori su ovi huskaci sa obje strane..e takve bi trebalo baciti u kutiju 5x5x5 metara,pa nek se pobiju,kad im je toliko do ratovanja..jednostavno neke zivotinje treba brutalno mrknuti
Ja sam za mir al vidim da bi Sefer zelenu Bosnu pa udaram kontru i otkrivam vojne planove kako Srbi mogu dobit koridor a od samog grada Brčko napravit bošnjaclki Staljingrad.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku  - Page 11 Empty Re: Srbija je svima stavila do znanja da će braniti Srpsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum