ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by RayMabus 18/9/2016, 20:37

Vođa francuske desničarske partije Nacionalni front Marin Le Pen rekla je danas na prvom predizbornom skupu pred predsedničke izbore naredne godine da "Francuska nije na prodaju", te da će ako bude izabrana braniti nacionalni suverenitet zemlje.

Govoreći o sebi kao "kandidatu naroda", Lepenova je rekla da "Francuska više nije u rukama Francuza".
- Ovi izbori 2017. godine predstavljaće težak izbor između Francuske sa jedne strane – suvereniteta, njenog identiteta, vrednosti i prosperiteta, i sa druge strane zemlje koju više ne prepoznajemo, koja će nam uskoro postati strana - rekla je ona.

Okupljeni su zvižducima dočekali pominjanje "naredbi Parizu koje dolaze iz Berlina, Brisela i Vašingtona", a Lepenova je pohvalila britanske glasače koji su u junu izglasali napuštanje EU, dodajući da jedva čeka da i Francuska to uradi.
Najveći deo govora Lepenova je posvetila kritici migracija i "političko-verskih navika koje dolaze iz inostranstva", iako nije direktno pomenula islam.

http://www.blic.rs/vesti/svet/le-pen-francuska-vise-nije-u-rukama-francuza/l1vjx4p
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by danni1 18/9/2016, 20:41

Pa što,ko ih jebe sami su si navukli crnčuge i arape u državu.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by RayMabus 18/9/2016, 20:47

Ako je sudit po ovim rezultatima u Njemačkoj NF ce samo razbit desnicu u Francuskoj s time da ova umjerena desnica ne želi koalirat sa ekstremenom i onda bi mogli lijevicari sastavit vladu.


Stranka Angele Merkel doživjela poraz u Berlinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by epikur37 18/9/2016, 20:48

super, bolje da ljevica sastavi vladu nego da Sarkozy dobije
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by kic 18/9/2016, 20:52

je u rukama Francuza, samo što se dio Francuza priklonio ovim multi-kulti struji, i onda ne moš dobit nikako..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by RayMabus 18/9/2016, 20:56

epikur37 wrote:super, bolje da ljevica sastavi vladu nego da Sarkozy dobije
Točno. Umjerenoj evropskoj desnici koja se u suštini želi ulizati lijevom birackom tijelu treba biti poruceno upravo ono šta im je danas poruceno u Berlinu a to je : gospodo vi ili cete biti čista desnica bez koaliranja sa lijevim idejama ili nikad necete osvojit vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by Regoč 18/9/2016, 22:20

Francuska je pod okupacijom!

_________________
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by jastreb 18/9/2016, 22:29

Regoč wrote:Francuska je pod okupacijom!
Kao i Njemačka.

Svi oni robuju SAD-u.

Danas čitam u N.listu kako će se ići za time da se EU oslobodi američkog zagrljaja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by Regoč 18/9/2016, 22:34

Prvo rasformiranje NATO-a.

_________________
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by Clone Stormtrooper 19/9/2016, 13:58

europa se polako budi, opet ce nacionalizam dovesti red ali nakon anarhije
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by vuksadinare 19/9/2016, 14:02

...hm....ocito joj ne smeta samo islam vec i nametanje svih drugih vjerskih obiljezja..dakle radi se o nacionalistkinji ateistici...jebe se njoj i za krscanstvo..zena ocito vidi veliku francusku...sto sam ja nedavno pisao...da desnici u europi nije samo prioritet islam koji je trenutno mozda problem ali istovremeno i pokrice za raznorazne aspiracije ili obnove nekakvih velikonacionalnih projekata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by provocator 19/9/2016, 14:21

Regoč wrote:Francuska je pod okupacijom!
Pa neka su... kako su sijali sada žanju.

_________________
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by RayMabus 19/9/2016, 14:23

vuksadinare wrote:...hm....ocito joj ne smeta samo islam vec i nametanje svih drugih vjerskih obiljezja..dakle radi se o nacionalistkinji ateistici...jebe se njoj i za krscanstvo..zena ocito vidi veliku francusku...sto sam ja nedavno pisao..
Točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by vuksadinare 19/9/2016, 14:26

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:...hm....ocito joj ne smeta samo islam vec i nametanje svih drugih vjerskih obiljezja..dakle radi se o nacionalistkinji ateistici...jebe se njoj i za krscanstvo..zena ocito vidi veliku francusku...sto sam ja nedavno pisao..
Točno.
..i zato pisem nece europa ratovat sa muslimanima ratovat ce zbog naraslih velikodrzavnih apetita unutar same europe...ne bi bilo prvi put....bude tu svega
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by provocator 19/9/2016, 14:28

vuksadinare wrote:...hm....ocito joj ne smeta samo islam vec i nametanje svih drugih vjerskih obiljezja..dakle radi se o nacionalistkinji ateistici...jebe se njoj i za krscanstvo..zena ocito vidi veliku francusku...sto sam ja nedavno pisao...da desnici u europi nije samo prioritet islam koji je trenutno mozda problem ali istovremeno i pokrice za raznorazne aspiracije ili obnove nekakvih velikonacionalnih projekata
Pa velika Fancuska i jest zaslužna za to što danas na svom teritoriju imaju 6 milijuna muslimana. Ona vidi moj kurac. Jel znaš koliko još prekooceanskih departmana (čitaj kolonija) ima Francuska? Znaš moj curac.

_________________
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by vuksadinare 19/9/2016, 14:32

provocator wrote:
vuksadinare wrote:...hm....ocito joj ne smeta samo islam vec i nametanje svih drugih vjerskih obiljezja..dakle radi se o nacionalistkinji ateistici...jebe se njoj i za krscanstvo..zena ocito vidi veliku francusku...sto sam ja nedavno pisao...da desnici u europi nije samo prioritet islam koji je trenutno mozda problem ali istovremeno i pokrice za raznorazne aspiracije ili obnove nekakvih velikonacionalnih projekata
Pa velika Fancuska i jest zaslužna za to što danas na svom teritoriju imaju 6 milijuna muslimana. Ona vidi moj kurac. Jel znaš koliko još prekooceanskih departmana (čitaj kolonija) ima Francuska? Znaš moj curac.
100
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by RayMabus 19/9/2016, 14:36

Le Penn pociva na ideji Degolizma ....to je nešto ko da se HSP sa svojim stranackim programom bori protiv islama i toga a u svom programu ima savez muslimana i Hrvata.....dakle kontradikcija.


O De Golu i Euroarabiji smo već pisali na onom starom forumu pa tko nije upratio ewo :


 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Icon-quote omni:
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Icon-quote longisland:
Euroarabija je iskljucivo De Golova ideja. To je ideja koju provodi Pariz.
Pa gdje nadje Arape? I cigani su 10 klasa iznad tog sljama.
Where does this mess come from? Who is responsible for all of this? Who created this insanity that is now our Muslim problems, our biggest threat to our future and existence, the cause of vicious crimes, import of medieval standards, economic strains and decline, the mess that Europe is in today?
The whole problem originates from Europe’s Arab headquarters: France.
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  6a00d83451f25369e2014e8ab41972970d-800wi
French president Charles de Gaulle is the scumbag responsible for today’s Muslim problems.
http://themuslimissue.wordpress.com/2012/10/03/french-ex-president-charles-de-gaulle-is-the-founding-father-of-eurabia/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by provocator 19/9/2016, 14:38

vuksadinare wrote:
100
Aha... malo si guglao... :D
E pa sad neka kusaju ono što su zakuhali.

_________________
 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by mutava baštarda 19/9/2016, 14:42

provocator wrote:
vuksadinare wrote:...hm....ocito joj ne smeta samo islam vec i nametanje svih drugih vjerskih obiljezja..dakle radi se o nacionalistkinji ateistici...jebe se njoj i za krscanstvo..zena ocito vidi veliku francusku...sto sam ja nedavno pisao...da desnici u europi nije samo prioritet islam koji je trenutno mozda problem ali istovremeno i pokrice za raznorazne aspiracije ili obnove nekakvih velikonacionalnih projekata
Pa velika Fancuska i jest zaslužna za to što danas na svom teritoriju imaju 6 milijuna muslimana. Ona vidi moj kurac. Jel znaš koliko još prekooceanskih departmana (čitaj kolonija) ima Francuska? Znaš moj curac.
Da se svi današnji departmani isprazne ne bi napunili jedan francuski grad srednje veličine. A ovi koji su bili nekada departmani, oni su se oslobodili kolonijalne vlasti i dočekali slobodu pa su otišli u Francusku.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by vuksadinare 19/9/2016, 14:43

provocator wrote:
vuksadinare wrote:
100
Aha... malo si guglao... :D
E pa sad neka kusaju ono što su zakuhali.
nisam..volim zemljopis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

 Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza  Empty Re: Le Pen: Francuska više nije u rukama Francuza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum