ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živi zid pred građanskim ratom

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Živi zid pred građanskim ratom

Post by vuksadinare Tue 13 Sep - 15:33

http://www.tportal.hr/vijesti/parlamentarni-izbori-2016/444247/Zestoki-sukob-u-Zivom-zidu-Runtic-optuzio-Sincica-i-Pernara-da-lazu.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by vuksadinare Tue 13 Sep - 15:35

..ha,ha,ha...a optuzbe su one...'njegova zena zahtjevala da joj govorim kako je lijepa'..majke ti mile ko ovima dade glasove..dobro je rekao nino raspudic..nece pijetao ni zakukurikati ovi ce međusobno biti na noz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by vuksadinare Tue 13 Sep - 15:36

.....nekako mi izgleda da ce si oni međusobno postavljat zive zidove ispred stanova gdje zive... Živi zid pred građanskim ratom 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by vuksadinare Tue 13 Sep - 15:38

..i za ove provocator glasovao..onda nije moglo ni drugacije zavrsit nego na onom..'glup si,idiot si,lopovi' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 16:46

Ne znam jel to ovaj Hrvoje Runtić iz Vk ali ako je više njemu vjerujem nego svim drugim političarima zajedno jer ga osobno poznajem kao i ćaću mu Davora Runtića.

Matrix - Mix pesama (HITOVI) | HD - YouTube
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by michaellcmacha Tue 13 Sep - 17:57

tre911 wrote:Ne znam jel to ovaj Hrvoje Runtić iz Vk ali ako je više njemu vjerujem nego svim drugim političarima zajedno jer ga osobno poznajem kao i ćaću mu Davora Runtića.

Matrix - Mix pesama (HITOVI) | HD - YouTube
to je taj... ima 43 godine i mihaela mu je suprugaŽivi zid pred građanskim ratom Images%7Ccms-image-000052327
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by vuksadinare Tue 13 Sep - 17:59

Marama ima li tebe u runticevim knjigama?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 17:59

a i MOST se raspada prošle godine, ali su se stabilizirali.. iako im je otpalo 1/3 zastupnika..

tako i ŽZ, da im otpadne 1/3 zastupnika opet dobro.. stabilizirati će se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:03

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:Ne znam jel to ovaj Hrvoje Runtić iz Vk ali ako je više njemu vjerujem nego svim drugim političarima zajedno jer ga osobno poznajem kao i ćaću mu Davora Runtića.

Matrix - Mix pesama (HITOVI) | HD - YouTube
to je taj... ima 43 godine i mihaela mu je suprugaŽivi zid pred građanskim ratom Images%7Ccms-image-000052327
Dobar momak i nadasve poštenjačina, suprugu mu ne poznajem ali njega da već dvadesetak godina, vjerojatno i koju godinu više :)
Nego jel ima što od onog posla?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Piglet Tue 13 Sep - 18:05

BItno da su uspjeli oduzeti 8 mandata SDPHDZenjarama, što će ih natjerati u koaliciju sa njima ili Mostom, a što opet daje velike mogućnosti raspada vlade. Naravno, alternativa je i velika koalicija te dvije sestrinske strane.

Imamo režim privremenog financiranja, imamo najbolje ekonomske pokazatelje u razdoblju tehničke Vlade, tko god bude odgovoran za novi raspad HDZSDP vlasti, ima  ubuduće moj glas.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:06

dva brata wrote:a i MOST se raspada prošle godine, ali su se stabilizirali.. iako im je otpalo 1/3 zastupnika..

tako i ŽZ, da im otpadne 1/3 zastupnika opet dobro.. stabilizirati će se..
Oće kurac, to je uglavnom tu zbog nekih interesa i osobnih glupih ideja koje nemaju veze sa stvarnošću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by michaellcmacha Tue 13 Sep - 18:09

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:Ne znam jel to ovaj Hrvoje Runtić iz Vk ali ako je više njemu vjerujem nego svim drugim političarima zajedno jer ga osobno poznajem kao i ćaću mu Davora Runtića.

Matrix - Mix pesama (HITOVI) | HD - YouTube
to je taj... ima 43 godine i mihaela mu je suprugaŽivi zid pred građanskim ratom Images%7Ccms-image-000052327
Dobar momak i nadasve poštenjačina, suprugu mu ne poznajem ali njega da već dvadesetak godina, vjerojatno i koju godinu više :)
Nego jel ima što od onog posla?
da da, budem ti se ja javio kad bude aktualno... čekam da mi se veza javi... neš mu je zapelo na potezu od zadra do nina.... al čim to riješi i dođe do mene eto nas u igri... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:10

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:Ne znam jel to ovaj Hrvoje Runtić iz Vk ali ako je više njemu vjerujem nego svim drugim političarima zajedno jer ga osobno poznajem kao i ćaću mu Davora Runtića.

Matrix - Mix pesama (HITOVI) | HD - YouTube
to je taj... ima 43 godine i mihaela mu je suprugaŽivi zid pred građanskim ratom Images%7Ccms-image-000052327
Dobar momak i nadasve poštenjačina, suprugu mu ne poznajem ali njega da već dvadesetak godina, vjerojatno i koju godinu više :)
Nego jel ima što od onog posla?

Ae izgleda da covjeka je sve to skupa stvarno pogodilo. Ono ne izgleda mi ko tlapnje sta prica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:10

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:Ne znam jel to ovaj Hrvoje Runtić iz Vk ali ako je više njemu vjerujem nego svim drugim političarima zajedno jer ga osobno poznajem kao i ćaću mu Davora Runtića.

Matrix - Mix pesama (HITOVI) | HD - YouTube
to je taj... ima 43 godine i mihaela mu je suprugaŽivi zid pred građanskim ratom Images%7Ccms-image-000052327
Dobar momak i nadasve poštenjačina, suprugu mu ne poznajem ali njega da već dvadesetak godina, vjerojatno i koju godinu više :)
Nego jel ima što od onog posla?
da da, budem ti se ja javio kad bude aktualno... čekam da mi se veza javi... neš mu je zapelo na potezu od zadra do nina.... al čim to riješi i dođe do mene eto nas u igri... ;)
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by michaellcmacha Tue 13 Sep - 18:12

meni je susjed bio u žz i izašao i osnovali su slobodnu hrvatsku... još onda kad se to odigravalo nije mu bilo jasno zašto je taj runtić ostao uz ove klošare sinčića i pernARA... isto tak lik oko 40 i koju godinu i stvarno ok lik ali reko sam mu ja da to što njih pere ne pije vode u apsurdistanu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by michaellcmacha Tue 13 Sep - 18:13

vuksadinare wrote:Marama ima li tebe u runticevim knjigama?
ima mene u svakakvim knjigama... crnim, belim, našim a bome i u njihovim.... kakve su to runtićeve...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:13

Piglet wrote:BItno da su uspjeli oduzeti 8 mandata SDPHDZenjarama, što će ih natjerati u koaliciju sa njima ili Mostom, a što opet daje velike mogućnosti raspada vlade. Naravno, alternativa je i velika koalicija te dvije sestrinske strane.

Imamo režim privremenog financiranja, imamo najbolje ekonomske pokazatelje u razdoblju tehničke Vlade, tko god bude odgovoran za novi raspad HDZSDP vlasti, ima  ubuduće moj glas.

to je cila filozofija..

http://www.index.hr/novac/clanak/inozemni-dug-u-godinu-dana-pao-za-vise-od-5-milijardi-eura/919104.aspx

zato se nadam da će se MOST guziti sa ovima, i da neče biti vlasti, i za pola godine- godinu opet izbori, i MOST ŽZ ovaj put još više mandata..

dok god ne uništimo "domoljube" i "antifašiste" do tada ova država će biti na rubu propasti

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:15

dva brata wrote:
dok god ne uništimo "domoljube" i "antifašiste" do tada ova država će biti na rubu propasti

:tu u bobu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Guest Tue 13 Sep - 18:16

michaellcmacha wrote:meni je susjed bio u žz i izašao i osnovali su slobodnu hrvatsku... još onda kad se to odigravalo nije mu bilo jasno zašto je taj runtić ostao uz ove klošare sinčića i pernARA... isto tak lik oko 40 i koju godinu i stvarno ok lik ali reko sam mu ja da to što njih pere ne pije vode u apsurdistanu....
Jebe lud zbunjenog, ni meni nije jasno što je Hrvoje radio uz tu ekipu mutikaša i licemjerja. Jednostavno nije on kalibar za tu vrstu "djelatnosti" ni pod razno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by michaellcmacha Tue 13 Sep - 18:16

nemaš se tu šta više nadati... sad je situacija čista... dio živog zida ide uz vlast, most će ići cijeli ili isto pojedinci, milorad i ostatak čejena i apača će se za naredno razdoblje pohrvatiti i to ti je to....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živi zid pred građanskim ratom Empty Re: Živi zid pred građanskim ratom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum