ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by L'âme Tue 13 Sep - 23:38

Navodno ce Jandrokovic bit predsjednika Sabora..

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by n_razbojnik Tue 13 Sep - 23:41

jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Pa i SDP. Ono postali su stranke koje postoje sebe samih radi a ne radi krojenja nekakve drzavne politike.

a šta ja cijelo vrijeme pričam?

a oni tvoji iz metkovića ne da nisu alternativa nego su ono nešto ko gašenje požara benzinom

Ovi moji iz Metkovica barem oni koje znam u usporedbi sa svime ostalime sto se pojavilo u Hr politici u zadnjih 25 godina su apostoli....sisli s neba poslani od Krista Isusa :D . U usporedbi jel. Ti ih privatno nemozes vidjeti iz iskljucivog razloga jer su onom idiotu Karamarku pomrsili racune...to je izvor svega i sve najgore vezano uz iste ide jedino i iskljucivo toga radi...i radi ama bas nicega drugoga.


Ma dvije totalno neusporedive stvari...s jedne strane imaš ekipu kojoj je najveći krimen neplaćeni parking, a s druge one kojima su doslovce podijeljeni svi resursi države kao da su im ćaćino nasljedstvo...pa to nije jasno samo retardiranima i interesno upletenim pojedincima...pizdarija je u tome što osim primarnih tumora u HDZ-u i SDP-u ima pun kurac metastaza, a s operacijom, kemoterapijom ili zračenjem se debelo zakasnilo...terminalna faza je pri kraju, a svi se osim pojedinaca ponašaju kao da se radi o najobičnijoj prehladi...Jebo Karamarka, meni to recimo bilo interesantno samo zbog promatranja ljigave nakupine zombija u stranci i totalni zaokret u mišljenju istih u razmaku svega nekoliko tjedana...

Čuj tjedana, dana i sati...na stranu ono diplomatsko u kamere i to, znalo se kakvu podršku Tomica uživa i koliko bi ih pred njim podržalo Plenkija, ovaj nićim izazvan prvim avionom iz Brisela u srca sviju vojnika partije...čudo jedno

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by darth_vader Tue 13 Sep - 23:46

maggie13 wrote:Navodno ce Jandrokovic bit predsjednika Sabora..

:rain

Obično se na tu funkciju stavljaju...pa ljudi koji imaju poprilično suprotnih osobina od dotičnog...il barem djeluju tako...tko će sad pratiti Brunu Esih uz njegov unjkavi glas iz pozadine koji upozorava na nepoštovanje poslovnika...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by darth_vader Tue 13 Sep - 23:48

n_razbojnik wrote:
jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Pa i SDP. Ono postali su stranke koje postoje sebe samih radi a ne radi krojenja nekakve drzavne politike.

a šta ja cijelo vrijeme pričam?

a oni tvoji iz metkovića ne da nisu alternativa nego su ono nešto ko gašenje požara benzinom

Ovi moji iz Metkovica barem oni koje znam u usporedbi sa svime ostalime sto se pojavilo u Hr politici u zadnjih 25 godina su apostoli....sisli s neba poslani od Krista Isusa :D . U usporedbi jel. Ti ih privatno nemozes vidjeti iz iskljucivog razloga jer su onom idiotu Karamarku pomrsili racune...to je izvor svega i sve najgore vezano uz iste ide jedino i iskljucivo toga radi...i radi ama bas nicega drugoga.


Ma dvije totalno neusporedive stvari...s jedne strane imaš ekipu kojoj je najveći krimen neplaćeni parking, a s druge one kojima su doslovce podijeljeni svi resursi države kao da su im ćaćino nasljedstvo...pa to nije jasno samo retardiranima i interesno upletenim pojedincima...pizdarija je u tome što osim primarnih tumora u HDZ-u i SDP-u ima pun kurac metastaza, a s operacijom, kemoterapijom ili zračenjem se debelo zakasnilo...terminalna faza je pri kraju, a svi se osim pojedinaca ponašaju kao da se radi o najobičnijoj prehladi...Jebo Karamarka, meni to recimo bilo interesantno samo zbog promatranja ljigave nakupine zombija u stranci i totalni zaokret u mišljenju istih u razmaku svega nekoliko tjedana...

Čuj tjedana, dana i sati...na stranu ono diplomatsko u kamere i to, znalo se kakvu podršku Tomica uživa i koliko bi ih pred njim podržalo Plenkija, ovaj nićim izazvan prvim avionom iz Brisela u srca sviju vojnika partije...čudo jedno

Ae...nisam dovoljno istaknuo dramatičnost same scene plašeći se da ne ispadne preiskarikirana...ali ponekad je činjenica jednostavno takva...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by neva Tue 13 Sep - 23:51

... a i Reiner bi rado samo nastavio na tom mjestu
bit će izgleda opet nekih jako iznenađenih i uvrijeđenih hadezeovaca
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by provocator Wed 14 Sep - 0:08

marcellus wrote:HDZ je otkad nema Karamarka obična banditska nakupina bez ikakvih principa, Plenković je tu da im da uljuđeno lice koje prolazi kod birača, i radije će dati mjesta Pupovčevim četnicima i lopovskoj nakupini HNS, te prostrti Vučiću crveni tepih za prijem u pučane po direktivi iz Berlina, nego štititi interese Hrvatske. Zato će gledati zaobići Most, koji uostalom zaslužuje da ga se zaobiđe jer se ponašaju kao vijeće Mula u Iranu koje nakon izbora određuje tko će vladati državom neovisno o rezultatima izbora. Izdaja i lopovluk su imanentni HDZ-u kao stranci, zato su i zabili nož u leđa prethodnom lideru. I unatoč tome dobili izbore, jer je SDP vodio našmrkani kreten kojem je jedino bitno ići u jebačinu državnim avionom i žderati u skupim restoranima o državnom trošku, a usto je bio okružen još gorim kretenima udbaško-jugokomunističke provenijencije.

Dakle HDZ može birati između koaliranja s četnicima a la pupi i lopovima iz HNS-a ili grabežljivim petrovom, ne sumnjam da će izabrati četnike i lopove, uostalom kakav je božo vjerojatno bi i ja
Ja bi nakon dugo, dugo vremena rekel... Druže marcellus, u pravu si! Svaka ti dala!   :20

_________________
PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...' - Page 12 Empty Re: PRGOMET:'Most traži mjesto predsjednika sabora?Neće ići...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum