ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Mon 20 Jul - 23:41

:tu

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/na-pomolu-neocekivani-obrat-skoro-prepusta-mjesto-potpredsjednika-sabora-karolini-vidovic-kristo-15009335
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by debotoijusto Mon 20 Jul - 23:48

smijesno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Mon 20 Jul - 23:49

Urnebesno.

Debo i ekipa iz Možemo na aparatima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 0:06

Bolje i ona nego Škoro. Kraj Škore bi svi zaspali u Saboru a Peovička je rekla da ga neće podržat tako da opet bolje i žena tu nego Škoro.

https://www.novilist.hr/vijesti/hrvatska/oporbene-stranke-podijelile-saborske-funkcije-skorinom-domovinskom-pokretu-mjesto-potpredsjednika-sabora/

Nije ona tako loša samo diže ljevičarskim krkanima tlak al to nije njen problem šta ste vi krkani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 0:10

Ovo su ti zastupnici DP i netko od njih mora ić na tu funkciju. Ne odgovara vam nitko al generalno Prkačin vam sigurno nije opcija tako da Karolina je ipak tu kvalitetna opcija za tu funkciju jer Drele svakako nije a nije ni Škoro.

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto 106988975_577040133250759_2642258115305601926_n
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by michaellcmacha Tue 21 Jul - 0:25

debotoijusto wrote:smijesno
valjda žalosno tulipane... za tebe i slične tebi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by debotoijusto Tue 21 Jul - 0:39

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:smijesno
valjda žalosno tulipane... za tebe i slične tebi...
smijesno , meni
zalosno , sabor i HR...i nece trebati mnogo vremena da se to pokaze u praksi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 0:57

Netko mora iz DP tu biti. Tako su se podilile funkcije u oporbi. Iskreno svejedno mi je al ako mogu birati između Škore i nje radije bi nju na tu funkciju.

Ako ništa drugo zgodnija je i ugodnija oku. Bar nas neće uspavat kao Škoro pojava.

Al rekoh svejedno mi je jer ionako mora netko iz DP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 1:16

Funkcija potpredsjednika Sabora je ionako vrlo ograničena a koliko vidim može ih biti dva ili pet već po dogovoru i suštini su zamjenici predsjednika Sabora.

Dakle to nije neka ekstra posebna funkcija i ima više zamjenika. Nije bitna priča.

Al ne bi volija Škoru gledat. Predosadan mi je. Draži mi je Drele.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by abraham Tue 21 Jul - 6:00

Odlican potez. KVS je pametna zena odrasla na zapadu , sta se vidi iz aviona. Jedina je zamjerka potenciranje crkve i vjere. To ce morati suspregnuti i bit ce ok. Bilo kako bilo letjet ce perje.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 6:17

Tako i meni izgleda iako nikad za nju nisam čuja al u dva dana dobila dva plusa od mene. Vidim da je i magistar novinarstva.

Uglavnom po ovome šta sad vidim vrlo kvalitetno radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by epikur37 Tue 21 Jul - 6:36

Drago mi je da je ispalila Macana. Kao osoba čini se da ima kapaciteta.

Doduše pokazuje i zašto mi DP nije blizu kao politička opcija. U startu je odvalila monolog o ustašama i partizanima, Jazovki i sl. Vidi se da se ta ekipa oko toga utaborila i to im je potka.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 6:39

Baš gledam reprizu Otvorenog i taman bila ta scena. Rekla mu je da se predstavlja kao navodni nezavisni stručnjak a da radi za ove na vlasti.

Pogodila ga u žicu. Raskrinkala ga. Kaže on da on ne mora biti s njom u studiju ovo ono a ona mu rekla pa tamo su vam vrata , tko vas drži i ovi puka i reka joj da je spodoba.

A kako ga je razotkrila pred kamerama. Ova je opasna. Magistar novinarstva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by michaellcmacha Tue 21 Jul - 7:07

epikur37 wrote:Drago mi je da je ispalila Macana.  Kao osoba čini se da ima kapaciteta.

Doduše pokazuje i zašto mi DP nije blizu kao politička opcija. U startu je odvalila monolog o ustašama i partizanima, Jazovki i sl. Vidi se da se ta ekipa oko toga utaborila i to im je potka.

u startu je ukazala na golu i nepatvorenu činjenicu a to je da je ekshumirano 600 tijela tamo nekih ljudi koji su kao stoka poubijani od josipovičevog tate i milanovićevog dede, a u stvari je ukazala na svu tragediju hrvatskog naroda koji nije u stanju zbog totalne autodifamacije raščistiti sam sa sobom i u toj nesposobnosti omogućuje likovima kao što su spomenuta dvojica plus onaj veleizdajnik cigo da 20 godina obnašaju predsjedničku dužnost u državi koju nisu htjeli i za koju se nisu borili... katastrofa kao što je katastrofa i što si ti dobio domovnicu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by RayMabus Tue 21 Jul - 7:10

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Drago mi je da je ispalila Macana.  Kao osoba čini se da ima kapaciteta.

Doduše pokazuje i zašto mi DP nije blizu kao politička opcija. U startu je odvalila monolog o ustašama i partizanima, Jazovki i sl. Vidi se da se ta ekipa oko toga utaborila i to im je potka.

u startu je ukazala na golu i nepatvorenu činjenicu a to je da je ekshumirano 600 tijela tamo nekih ljudi koji su kao stoka poubijani od josipovičevog tate i milanovićevog dede, a u stvari je ukazala na svu tragediju hrvatskog naroda koji nije u stanju zbog totalne autodifamacije raščistiti sam sa sobom i u toj nesposobnosti omogućuje likovima kao što su spomenuta dvojica plus onaj veleizdajnik cigo da 20 godina obnašaju predsjedničku dužnost u državi koju nisu htjeli i za koju se nisu borili... katastrofa kao što je katastrofa i što si ti dobio domovnicu...
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by vuksadinare Tue 21 Jul - 7:12

abraham wrote:Odlican potez. KVS je pametna zena odrasla na zapadu , sta se vidi iz aviona. Jedina je zamjerka potenciranje crkve i vjere. To ce morati suspregnuti i bit ce ok. Bilo kako bilo letjet ce perje.
mozda padne i cerupanja...sa ekipom iz 'možemo'...problem je u tome sto ce karolina rijetko voditi sjednice...jer je druga po redu iza restartovog podpredsjednika...mozda 2,3 puta u citavom mandatu...i to kad svo zbrisu a ostane par zastupnika na dosadnim temama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by vuksadinare Tue 21 Jul - 7:13

RayMabus wrote:Baš gledam reprizu Otvorenog i taman bila ta scena. Rekla mu je da se predstavlja kao navodni nezavisni stručnjak a da radi za ove na vlasti.

Pogodila ga u žicu. Raskrinkala ga. Kaže on da on ne mora biti s njom u studiju ovo ono a ona mu rekla pa tamo su vam vrata , tko vas drži i ovi puka i reka joj da je spodoba.

A kako ga je razotkrila pred kamerama. Ova je opasna. Magistar novinarstva.
ne jebe karolina 2%...sa takvima ni kavu ne bi popila....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by vuksadinare Tue 21 Jul - 7:15

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Drago mi je da je ispalila Macana.  Kao osoba čini se da ima kapaciteta.

Doduše pokazuje i zašto mi DP nije blizu kao politička opcija. U startu je odvalila monolog o ustašama i partizanima, Jazovki i sl. Vidi se da se ta ekipa oko toga utaborila i to im je potka.

u startu je ukazala na golu i nepatvorenu činjenicu a to je da je ekshumirano 600 tijela tamo nekih ljudi koji su kao stoka poubijani od josipovičevog tate i milanovićevog dede, a u stvari je ukazala na svu tragediju hrvatskog naroda koji nije u stanju zbog totalne autodifamacije raščistiti sam sa sobom i u toj nesposobnosti omogućuje likovima kao što su spomenuta dvojica plus onaj veleizdajnik cigo da 20 godina obnašaju predsjedničku dužnost u državi koju nisu htjeli i za koju se nisu borili... katastrofa kao što je katastrofa i što si ti dobio domovnicu...
...epi boluje od integralizma..njemu su samo brojke bitne ne i kvalitet...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by michaellcmacha Tue 21 Jul - 7:19

on je za moj pojam isto ko i onaj frka ili mentalni abortus od prekjučer, nema tu suštinske razlike...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by vuksadinare Tue 21 Jul - 7:21

michaellcmacha wrote:on je za moj pojam isto ko i onaj frka ili mentalni abortus od prekjučer, nema tu suštinske razlike...
....on ne kuzi da postoje hrvati i 'hrvati'....ovi drugi bi mu sutra sprasili metak u celo da mogu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto Empty Re: Škoro prepušta mjesto potpredsjednika Sabora Karolini Vidović Krišto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum