ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by prckov 12/9/2016, 23:55

RayMabus wrote:
Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Vuco zna, a ako je suditi po razvoju dogadaja u zadnjih par dana...i ovi u zivome zidu znaju :D
pa Sinčić i Pernar osnivaju svoje obitelji, treba nekako djecu prehraniti :W
Nebi ni to bio problem da ona četvorica nisu preletači u kradeze a glasači mislili da glasaju za neke lijeve buntovnike.

Ono jednostavno prevareno glasačko tijelo tako da ovo šta su dobili dobili su.
longi ti bi bio dobar politicar, tebi zenske ne mogu nista

prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 12/9/2016, 23:56

Bilo bi bolje da je Pametno dobilo četri mandata a žiwi zajeb isto četri ...bar nebi bilo preletača u kradeze a ovako zajeb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 12/9/2016, 23:57

prckov wrote:
RayMabus wrote:
Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Vuco zna, a ako je suditi po razvoju dogadaja u zadnjih par dana...i ovi u zivome zidu znaju :D
pa Sinčić i Pernar osnivaju svoje obitelji, treba nekako djecu prehraniti :W
Nebi ni to bio problem da ona četvorica nisu preletači u kradeze a glasači mislili da glasaju za neke lijeve buntovnike.

Ono jednostavno prevareno glasačko tijelo tako da ovo šta su dobili dobili su.
longi ti bi bio dobar politicar, tebi zenske ne mogu nista
Kako ne mogu ?












Pa mogu mi popušit.


lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by Guest 13/9/2016, 00:05

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Vuco zna, a ako je suditi po razvoju dogadaja u zadnjih par dana...i ovi u zivome zidu znaju :D
pa Sinčić i Pernar osnivaju svoje obitelji, treba nekako djecu prehraniti :W

Pa ono...sabot,velike plache,besplatni stan...i tako to :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by neva 13/9/2016, 00:08

MaximusDecimusMiridije wrote:Pa ono...sabot,velike plache,besplatni stan...i tako to :D
od ideala i anarhije se ne živi, a Sinčić se taman krenuo bračno smirivati i lijepo zaokruživati :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by kaya 13/9/2016, 00:14

jasambrend wrote:
kaja_333 wrote:Dobili su toliko glasova jer pričaju o onome sto ljude tišti, ovrhe, izbacivanja iz stanova, besparica i besramno bogaćenje par ljudi na tome. 
O tome političari ne pričaju. A i dobra vila debela Kolinda je nešto zaboravila na to.

To je sve apstraktan pojam onima koji nisu bili suočeni sa sličnim nevoljama...mislim da smo kao narod kompletno s jako zakrzljalom empatijom...zato i političari to obilato koriste...ovdje se najčešće ne radi o ljudima koji su iz objesti upali u probleme, nego o onima koje je sustav jednostavno sazvakao pa ispljunuo te nakon toga nastavio gaziti...al eto, ima i maloumnika kojima je to čak i zabavno...Koli je isto po tom pitanju strahovito razočarenje...
Strašno razočaranje, sjećam se kad su je izabrali je plačnim glasom nešto poručivala da ce se pozabaviti ovrhama ali izgleda da je između 6 sljedova  klope zaboravila..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by Guest 13/9/2016, 00:17

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Pa ono...sabot,velike plache,besplatni stan...i tako to :D
od ideala i anarhije se ne živi, a Sinčić se taman krenuo bračno smirivati i lijepo zaokruživati :]

Nije u njemu jos izgorila iskra. Ja mislim da je lik iskren cak u onome sto govori. Mislim dosta toga je potpuno ludo. Ali moze covjek postivati tu nekakvu suludu manijakalnu iskru u ljudima koji nisu dobro promislili stvari. Ali rekoh vec dogodilo mu se najgore sto se moglo dogoditi. Krenuo je u politiku nadrkan,zivcan,dugokos....potpuno ono sjeban lik. Neposlozene puzzle....nokti o ploču. Ono užas....indie rock. I onda mu se dogodi nešto najgore u životu za karijeru što mu se moglo dogoditi......netko mu je kurac pušio. I sva ta milina koja se dogodi u tome trenutku....nježno stiskanje usana okoli onoga što se do tada isključivo s rukom dogodilo. Svilena ljepota usta djevojke koja zna što radi....otupila je agresivna osjetila koja su se još i rojila u njemu. I onda dok je mozak pokušavao ustanoviti koja je ovo nova ugoda....a da je bolje od bajadere iza 22 sata navečer...on je samo uspjevao istisnuti kroz usta "jebote jebote"....i onda što napravi. Zamjeni osječaj trenutne ugode i sexualnog opuštanja za ljubav.....pa boktejebo debila...i ode i stranka i trechi put i sve skupa u tri pičke materine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 00:20

MaximusDecimusMiridije wrote:
Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Pa ono...sabot,velike plache,besplatni stan...i tako to :D
od ideala i anarhije se ne živi, a Sinčić se taman krenuo bračno smirivati i lijepo zaokruživati :]

Nije u njemu jos izgorila iskra. Ja mislim da je lik iskren cak u onome sto govori. Mislim dosta toga je potpuno ludo. Ali moze covjek postivati tu nekakvu suludu manijakalnu iskru u ljudima koji nisu dobro promislili stvari. Ali rekoh vec dogodilo mu se najgore sto se moglo dogoditi. Krenuo je u politiku nadrkan,zivcan,dugokos....potpuno ono sjeban lik. Neposlozene puzzle....nokti o ploču. Ono užas....indie rock. I onda mu se dogodi nešto najgore u životu za karijeru što mu se moglo dogoditi......netko mu je kurac pušio. I sva ta milina koja se dogodi u tome trenutku....nježno stiskanje usana okoli onoga što se do tada isključivo s rukom dogodilo. Svilena ljepota usta djevojke koja zna što radi....otupila je agresivna osjetila koja su se još i rojila u njemu. I onda dok je mozak pokušavao ustanoviti koja je ovo nova ugoda....a da je bolje od bajadere iza 22 sata navečer...on je samo uspjevao istisnuti kroz usta "jebote jebote"....i onda što napravi. Zamjeni osječaj trenutne ugode i sexualnog opuštanja za ljubav.....pa boktejebo debila...i ode i stranka i trechi put i sve skupa u tri pičke materine.
Da , baš ....živo sranje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 00:32

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Pa ono...sabot,velike plache,besplatni stan...i tako to :D
od ideala i anarhije se ne živi, a Sinčić se taman krenuo bračno smirivati i lijepo zaokruživati :]
Jbga to ti je to ....ekipa nema dvi kune u đepu , glume Isusa Krista dobrotvora a režije moraju platit.


Ja iman nekoliko stanowa i mene generalno boli kuraz za to a to ti je MOST u osnowi tj nečeš ih kupit parama.



Mostovci zadovoljni, ali pobjegne im: Taj jeb... Živi zid!


Suprotno od vrhuške stranke koja je u nastupima pred TV kamerama iskazivala zadovoljstvo izbornim rezultatima, Ružić nije bio tog raspoloženja.

'Moja su očekivanja bila puno veća. Izgleda da su stranke koje i nemaju neke programe uspjele privući protestne glasove. Pristupio sam Mostu jer sam vidio kako se radi o poštenoj ekipi koja ne živi od politike. U drugim strankama imate ljude koji moraju ući u Sabor jer nemaju od čega drugoga živjeti', rekao je Ružić.

http://www.tportal.hr/vijesti/parlamentarni-izbori-2016/443989/Mostovci-zadovoljni-ali-pobjegne-im-Taj-jeb-Zivi-zid.html


Zar bi žiwi zid imao muda iči na druge izbore da nema dwi kune u đepu a ta ekipa nema .....a MOST ima i ne žiwe od politike nego je ono udri Miliwoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 00:42

Sinčić: 'Dok god je Petrov na političkoj sceni, bit će mnogo odugovlačenja i maltretiranja. Velika koalicija će se dogoditi prije ili poslije
http://www.vecernji.hr/izbori2016/sincic-dok-god-je-petrov-na-politickoj-sceni-bit-ce-mnogo-odugovlacenja-i-maltretiranja-velika-koalicija-ce-se-dogoditi-prije-ili-kasnije-1113097

Zašto je owo SInčić izjawio ?

Pa boji se da MOST opet ne shebe swe i nowi izbori i da on ne ostane bez saborske plače.


Wrlo jednostawno.

I dalje mislite da sirotinja koja nema dwije kune može išta naprawit protiw owih na wlasti ?

Pa lik oče u oporbu jer u je tao super , to je njegow plan , ugurat se u sabor i točka

Ne pada mu na pamet to rušit.

Obični waralica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by red wolf 13/9/2016, 00:43

RayMabus wrote:Sinčić: 'Dok god je Petrov na političkoj sceni, bit će mnogo odugovlačenja i maltretiranja. Velika koalicija će se dogoditi prije ili poslije
http://www.vecernji.hr/izbori2016/sincic-dok-god-je-petrov-na-politickoj-sceni-bit-ce-mnogo-odugovlacenja-i-maltretiranja-velika-koalicija-ce-se-dogoditi-prije-ili-kasnije-1113097

Zašto je owo SInčić izjawio ?

Pa boji se da MOST opet ne shebe swe i nowi izbori i da on ne ostane bez saborske plače.


Wrlo jednostawno.

I dalje mislite da sirotinja koja nema dwije kune može išta naprawit protiw owih na wlasti ?

Pa lik oče u oporbu jer u je tao super , to je njegow plan , ugurat se u sabor i točka

Ne pada mu na pamet to rušit.

Obični waralica.
Ona se neće dogoditi.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 00:45

RayMabus wrote:Sinčić: 'Dok god je Petrov na političkoj sceni, bit će mnogo odugovlačenja i maltretiranja. Velika koalicija će se dogoditi prije ili poslije
http://www.vecernji.hr/izbori2016/sincic-dok-god-je-petrov-na-politickoj-sceni-bit-ce-mnogo-odugovlacenja-i-maltretiranja-velika-koalicija-ce-se-dogoditi-prije-ili-kasnije-1113097

Zašto je owo SInčić izjawio ?

Pa boji se da MOST opet ne shebe swe i nowi izbori i da on ne ostane bez saborske plače.


Wrlo jednostawno.

I dalje mislite da sirotinja koja nema dwije kune može išta naprawit protiw owih na wlasti ?

Pa lik oče u oporbu jer u je tao super , to je njegow plan , ugurat se u sabor i točka

Ne pada mu na pamet to rušit.

Obični waralica.
A da je riječ o običnom prewarantu najbolje gowore izjawe njegowih dojučerašnjih saradnika :





Facebook objavu gospodina Runtića prenosimo u cijelosti:
Dragi ljudi, znam da vas ima koji mi vjerujete, pogotovo oni koji su i sami spoznali što su spoznali prije mene. Znam i da će u vremenu koje je pred nama dio vas troglava aždaja okrenuti protiv mene lažima i spletkama, jer radi se o troje ljudi koji su profesionalna prevarantska banda koja se, za razliku od mene i većine vas, ne bavi ničim osim smišljanjem prevara, manipuliranjem ljudima, okretanjem jednih protiv drugih. Ukratko, stvaraju mutnu vodu u kojoj im je lakše vladati nego da su stvari čiste.

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/evo-zivi-zid-se-vec-raspao-njihov-clan-koji-je-upravo-usao-u-sabor-sefove-stranke-naziva-bandom-prevaranata/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 00:50

Način na koji SInčič funkcionira je owaj : populizam i šta ljudi oče čuti i odlično wauuu

U praksi ?

On je oporba i uwijek oporba i sjedi u saboru ....u biti šta ti radiš osim šta si populista ?

Ništa.

Čuwa fotelju i bawi se populizmom.

Ajde ok .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by neva 13/9/2016, 00:50

MaximusDecimusMiridije wrote:I onda mu se dogodi nešto najgore u životu za karijeru što mu se moglo dogoditi......netko mu je kurac pušio. I sva ta milina koja se dogodi u tome trenutku....nježno stiskanje usana okoli onoga što se do tada isključivo s rukom dogodilo. Svilena ljepota usta djevojke koja zna što radi....otupila je agresivna osjetila koja su se još i rojila u njemu. I onda dok je mozak pokušavao ustanoviti koja je ovo nova ugoda....a da je bolje od bajadere iza 22 sata navečer...on je samo uspjevao istisnuti kroz usta "jebote jebote"....i onda što napravi. Zamjeni osječaj trenutne ugode i sexualnog opuštanja za ljubav.....pa boktejebo debila...i ode i stranka i trechi put i sve skupa u tri pičke materine.
mislim da bi trebalo napraviti jednu detaljnu sociopsihološku analizu o tome kako je blowjob uništio perspektivu političkog 'trećeg puta' u Hrvatskoj Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 S1009


Last edited by Neve on 13/9/2016, 00:50; edited 1 time in total (Reason for editing : ---)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by Guest 13/9/2016, 00:53

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I onda mu se dogodi nešto najgore u životu za karijeru što mu se moglo dogoditi......netko mu je kurac pušio. I sva ta milina koja se dogodi u tome trenutku....nježno stiskanje usana okoli onoga što se do tada isključivo s rukom dogodilo. Svilena ljepota usta djevojke koja zna što radi....otupila je agresivna osjetila koja su se još i rojila u njemu. I onda dok je mozak pokušavao ustanoviti koja je ovo nova ugoda....a da je bolje od bajadere iza 22 sata navečer...on je samo uspjevao istisnuti kroz usta "jebote jebote"....i onda što napravi. Zamjeni osječaj trenutne ugode i sexualnog opuštanja za ljubav.....pa boktejebo debila...i ode i stranka i trechi put i sve skupa u tri pičke materine.
mislim da bi trebalo napraviti jednu detaljnu sociopsihološku analizu o tome kako je blowjob uništio perspektivu političkog 'trećeg puta' u Hrvatskoj Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 S1009


Sve je neve u tome. Mozda sam ja pojednostavio stvari. Covjek je karakterno skroz drukciji odkad je guziti poceo. Vrhunac svega je bio....saki saki! Siguran sam da cak nije joj htio svrsiti po trbuhu i sisama jer kao on nju postiva i to i smatra da je to ponizavajuce za zenu.....očenašek sjebani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by darth_vader 13/9/2016, 00:55

kaja_333 wrote:
jasambrend wrote:
kaja_333 wrote:Dobili su toliko glasova jer pričaju o onome sto ljude tišti, ovrhe, izbacivanja iz stanova, besparica i besramno bogaćenje par ljudi na tome. 
O tome političari ne pričaju. A i dobra vila debela Kolinda je nešto zaboravila na to.

To je sve apstraktan pojam onima koji nisu bili suočeni sa sličnim nevoljama...mislim da smo kao narod kompletno s jako zakrzljalom empatijom...zato i političari to obilato koriste...ovdje se najčešće ne radi o ljudima koji su iz objesti upali u probleme, nego o onima koje je sustav jednostavno sazvakao pa ispljunuo te nakon toga nastavio gaziti...al eto, ima i maloumnika kojima je to čak i zabavno...Koli je isto po tom pitanju strahovito razočarenje...
Strašno razočaranje, sjećam se kad su je izabrali je plačnim glasom nešto poručivala da ce se pozabaviti ovrhama ali izgleda da je između 6 sljedova  klope zaboravila..

A ono kad si već sljedove spomenula...iako, inače se ne volim rugati tjelesnim manama, ali brijem da je u zadnje vrijeme oblače iz helikoptera...samo prebace ceradu od nerca ili nečeg sličnog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 00:56

RayMabus wrote:Način na koji SInčič funkcionira je owaj : populizam i šta ljudi oče čuti i odlično wauuu

U praksi ?

On je oporba i uwijek oporba i sjedi u saboru ....u biti šta ti radiš osim šta si populista ?

Ništa.

Čuwa fotelju i bawi se populizmom.

Ajde ok .....
Ja owakwih likowa na Splitskoj riwi mogu nač u swako doba dana a i noči barem 15ak ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by neva 13/9/2016, 00:58

baci se odmah na ekstenzivnu studiju i analizu, dok se još neki 'treći put' nije upropastio takvim pogubnim pojavnostima pale
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by neva 13/9/2016, 00:59

... govorim Maxu, naravno
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by darth_vader 13/9/2016, 01:00

MaximusDecimusMiridije wrote:
Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Pa ono...sabot,velike plache,besplatni stan...i tako to :D
od ideala i anarhije se ne živi, a Sinčić se taman krenuo bračno smirivati i lijepo zaokruživati :]

Nije u njemu jos izgorila iskra. Ja mislim da je lik iskren cak u onome sto govori. Mislim dosta toga je potpuno ludo. Ali moze covjek postivati tu nekakvu suludu manijakalnu iskru u ljudima koji nisu dobro promislili stvari. Ali rekoh vec dogodilo mu se najgore sto se moglo dogoditi. Krenuo je u politiku nadrkan,zivcan,dugokos....potpuno ono sjeban lik. Neposlozene puzzle....nokti o ploču. Ono užas....indie rock. I onda mu se dogodi nešto najgore u životu za karijeru što mu se moglo dogoditi......netko mu je kurac pušio. I sva ta milina koja se dogodi u tome trenutku....nježno stiskanje usana okoli onoga što se do tada isključivo s rukom dogodilo. Svilena ljepota usta djevojke koja zna što radi....otupila je agresivna osjetila koja su se još i rojila u njemu. I onda dok je mozak pokušavao ustanoviti koja je ovo nova ugoda....a da je bolje od bajadere iza 22 sata navečer...on je samo uspjevao istisnuti kroz usta "jebote jebote"....i onda što napravi. Zamjeni osječaj trenutne ugode i sexualnog opuštanja za ljubav.....pa boktejebo debila...i ode i stranka i trechi put i sve skupa u tri pičke materine.

Dajte ovo na sticky nek stavi netko... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by RayMabus 13/9/2016, 01:00

Neve wrote:baci se odmah na ekstenzivnu studiju i analizu, dok se još neki 'treći put' nije upropastio takvim pogubnim pojavnostima pale
Ne hebe njega ženska nego šta oni nemaju kune u đepu.

Triba režije platit .....sad im je to posao i treba čuwat fotelju tj radno mjesto.

Pročitat če ga ljudi brzo ....spast če na jedan mandat ako i toliko.


Last edited by RayMabus on 13/9/2016, 01:01; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli - Page 9 Empty Re: Nije prošlo ni 24 sata od izbora a u Živom Zidu i koaliciji teški raskoli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum