ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by vuksadinare 31/12/2020, 18:49

Jebem vam mamicu niste dugo izdrzali..pozivaju da se ne uplacuje humanitarnim udrugama koji im politicki nisu po volji..crvenom krizu,caritasu..nemojte ovoj udruzi tu je predsjednik hdzovac..nemojte ovoj tu je hasanbegovicev prijatelj..ma mrs jebem vam mater agentursku babicevsku..da klosaru uplacujemo na njegov racun ili udruzi rade boric
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by vuksadinare 31/12/2020, 18:54

Jedini u koga imam povjerenje su navijaci..ovo sve drugo teska smeca..samo da prodje ovo sa potresom i koronom..neki ce jebeno fasovat ali jebeno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by T. 31/12/2020, 20:36

Šta opće otvaraš to govno?
Ko da se ne zna šta pišu već unaprid...

_________________
Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:38

vuksadinare wrote:Jebem vam mamicu niste dugo izdrzali..pozivaju da se ne uplacuje humanitarnim udrugama koji im politicki nisu po volji..crvenom krizu,caritasu..nemojte ovoj udruzi tu je predsjednik hdzovac..nemojte ovoj tu je hasanbegovicev prijatelj..ma mrs jebem vam mater agentursku babicevsku..da klosaru uplacujemo na njegov racun ili udruzi rade boric

Pa u pravu su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:41

Ja nikad ne dajem svoju lovu nekima koji će onda to dat nekima pa se hvaliti kako su oni to dali.

Ja to radim ovako :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/uspjesni-poduzetnik-ponovno-pokazao-veliko-srce-tko-nam-daje-novac-to-je-od-svih-hrvata-15020065

Direktno

Tako da znaš tko ti je da a ne da se netko kiti mojim perjem
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:42

Tomislav Debeljak daje pare tamo po Petrinji

Kad su ga pitali od koga je : Od svih Hrvata

Neće se Plenkovic i HDZ kiti njegovim perjem

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' F_9736607_640
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by mutava baštarda 31/12/2020, 20:44

. kad je tribalo njima na indexu pomoć oko poreza samo im je država pomogla, onda su hdzovci/sdpeovci bili ok.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:48

Zašto bi ja nekome da tisuću kuna na neki račun a onda će se ta udruga falit da je ona dala ?

Pa nisam glup.

Evo ti ode MiHa na forumu

Ja znam da je on iz tog područja

Nazovem ga on mi pošalje žiro račun ja odem na poštu i uplatim tisuću kuna i to njemu sjedne na račun

Ja tako radim
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:52

Ja tako poslujem

Jedini put kad sam davao udruzi je kad je bilo za djecu Ukrajine pošto se radilo o drugoj državi i tio sam dat svoj doprinos da Hrvatska podržava Ukrajinu

To su te takve situacije di ja mogu i na slipo a inače telefon i direkt sa osobom

Žiro račun

Sutra ti sjeda tisuću kuna na račun

Živio
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:54

Nema teorije da ja podržavam udruge koje su politički obojene pa će se ktiti mojim perjem

Jok


Odjebi


Nula kuna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:55

Zaradi pa uplati

Točka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 20:59

Škrt i skeptičnan

Ne možeš mene baš priveslat kad je lova u pitanju al imam stav da ja nisam rob love nego njen gospodar i ako odlučim nešto dati onda me ništa neće zaustaviti i ne gledam u kunu nego dajem široko i od srca

Al ne nitko ne upravlja mojim odlukama nit će se ktiti mojom lovom

Ne
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:05

Mene Mi ha može već sad pitat da mu pošaljem  tisuču kuna il bar nešto

Zašto

Zato šta ja nešto vidim

Onda mu kažem da ja imam tu lovu al da se strp do 1.02 kad mi kapne lova od podstanara i odvojim mu tako da sebi ne radim minus

Ne možeš pomoć nekom ako nemaš il na svoju štetu

Nije mi to problem

Mrtav ladan odradim ako ja odlučim da je to ok odluka

Ja smatram da je i nemam s time problema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:08

Njemu će ta lova dobro doć u kritičnom momentu pa i ako ima dat će susidima nešto , kupit će im kruv i mliko

Ja to znam

Znam di šaljem pare i da stižu na pravi adresu

Instikt me nikad ne vara
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:13

I volim ostat anoniman i ništa ne mijenja to šta je išlo preko mene

Greška je misliti da meni moraš zahvaliti i da ja neću napraviti veliki napad ulagivanju

Ja nisam GF

Samo sam njen general dakle jako brutalan lik

Njima zahvali a ne meni

Nisu to moje pare
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:14

Il nekom kurcu na nebu

Svejedno

Poanta je da ja ne gledam na to da su to MOJE pare
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:25

Tako su me naučili

Nije bogat onaj koji ima nego onaj koji ima da može i dat drugome u nevolji a da sebi ne našteti

Zato ja na to ne trsam kad se na to odličim

Mene neće okrsnit ništa a uskočim di triba i di je ok i svi sretni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:27

To je dobar osjećaj

Puno bolji nego kako većina stanovništva na ovoj planeti živi u materijalnom grču i robstvu

S te strane sam blagoslovljen
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:39

Šta prije svatiš kako svemir funkcionira to bolje

Imaš ekipu koja preko love želi podjarmit stanovništvo planete

A imaš ekipu koja to zna i kad ocjeni da je netko ok oni se pojave

Ne daju da ti za koji misle da su ok padnu u dužničko ropstvo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by RayMabus 31/12/2020, 21:42

RayMabus wrote:Šta prije svatiš kako svemir funkcionira to bolje

Imaš ekipu koja preko love želi podjarmit stanovništvo planete

A imaš ekipu koja to zna i kad ocjeni da je netko ok oni se pojave

Ne daju da ti za koji misle da su ok padnu u dužničko ropstvo
Ovo je razloga zašto sam ja malo alergičan oko nekih stvari i imam tako jaku intonaciju kad mi netko priča o mojoj lovi a ja kažem da nije moja nego NJIHOVA ( od GF ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175427
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi' Empty Re: Nije dugo proslo Imbex vec vrsi podjele na 'mi i vi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum