ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatice u BG

Page 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by max123 9/9/2016, 13:45

jastreb wrote:
Počasni predsjednik Partizana je Hrvat Ivan Ćurković i nitko od toga ne pravi probleme. A daj da vidim nekog Srbina u Hajduku ili Dinamu. Možda u Rijeci kad se neki pojavi pa svi rondaju oko toga.
jasta,i svi ti "Hrvati" (curkovic,udovicic,filip filipovic,stefanek,dulic....)se izjasnjavaju kao sugosloveni,zbunjevci,sokci,kurcipalci.koliko je tolerantna ta srbija.jebo joj ja mater..

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by vuksadinare 9/9/2016, 13:45

bog te nemarad ovaj goranac jastreb ko da zivi u nekom svom virtualnom svijetu bratstva i jedinstav a ne da zivi realnost..zapeo si stari u davnim vremenima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by dzango 9/9/2016, 13:46

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
To je dio priče..drugi dio, ne manje važan, je da mogu lako zamislit da naša sterilnost vs vaša ostrašćenost zaista stvara takav realan dojam..
Pa sad...

kod nas za prigode, kod vas stalno.. jocolor
I vi bi svaki dan da imate gde. Jbeš to kad moraš čak u Beogard kako bi dao sebi na volju.
ha ha, ma nije to ništa loše..samo razlika u mentalitetu..vi se baš znate zabavit, mi smo suzdržaniji..u pravilu.. ;)
Onda organizujete izbore svaki vikend i za godinu, dve da vidiš kakve bekrije imate da postanete.

_________________
Hrvatice u BG - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by dzango 9/9/2016, 13:46

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Pa sad...

šta sad, pa nisu izbori svaki dan :P
Srećom.

istina, svakih pola godine i nije tako strašno :D
Ma svaki vikend. Neka se veseli narod.

_________________
Hrvatice u BG - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by L'âme 9/9/2016, 13:47

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
Pa sad...

kod nas za prigode, kod vas stalno.. jocolor
I vi bi svaki dan da imate gde. Jbeš to kad moraš čak u Beogard kako bi dao sebi na volju.
ha ha, ma nije to ništa loše..samo razlika u mentalitetu..vi se baš znate zabavit, mi smo suzdržaniji..u pravilu.. ;)
Onda organizujete izbore svaki vikend i za godinu, dve da vidiš kakve bekrije imate da postanete.
morate nas vi doći mentorisat da ne zalutamo u učmalost putem.. geek

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by vuksadinare 9/9/2016, 13:47

i sad ce reci da nije..a stavlja slike nogometasa od prije 40 godina....alo jastrebe ovo ej 21 stoljece..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by dzango 9/9/2016, 13:48

max123 wrote:
jastreb wrote:
Počasni predsjednik Partizana je Hrvat Ivan Ćurković i nitko od toga ne pravi probleme. A daj da vidim nekog Srbina u Hajduku ili Dinamu. Možda u Rijeci kad se neki pojavi pa svi rondaju oko toga.
jasta,i svi ti "Hrvati" (curkovic,udovicic,filip filipovic,stefanek,dulic....)se izjasnjavaju kao sugosloveni,zbunjevci,sokci,kurcipalci.koliko je tolerantna ta srbija.jebo joj ja mater..
Nosom u dupe. Kod nas svako može da bude šta hoće. I Eskim.

_________________
Hrvatice u BG - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by vuksadinare 9/9/2016, 13:48

pokopajte me sa slikom safeta susica(jastreb)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by max123 9/9/2016, 13:48

vuksadinare wrote:bog te nemarad ovaj goranac jastreb ko da zivi u nekom svom virtualnom svijetu bratstva i jedinstav a ne da zivi realnost..zapeo si stari u davnim vremenima
jastreb je "mesanac".nema druge.ali to onda mora reci.i onda njegovo laprdanje ima smisla..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by BB-8 9/9/2016, 13:49

vuksadinare wrote:pokopajte me sa slikom safeta susica(jastreb)
:^0

_________________
Hrvatice u BG - Page 8 Attach13 Hrvatice u BG - Page 8 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by Guest 9/9/2016, 13:49

jastreb wrote: Ivo Nakić.
Pokupio sto je pokupio 1992, pa se naglo sjetio kako je Rvat i zbrisao iz sankcija u Cibonu. Onda su skuzili u Ciboni da europski prvak i ne mora biti dobar kosarkas, da su i Radulovic i Mrsic bolji (a da se rodio 15-ak godina prije i igrao 1970-80-ih bio bi i jos bolji) pa su ga nogirali. Inace, Mrsic je odlican trener, specijalizirao se za mladje uzraste i fundamente, nikad dosta treninga sa njim. A Radulovicev sut je i danas strasan, slaze i po 10-15 trica. Ono sto fali je nadgradnja, klinci moraju u SAD da im netko objasni obranu covjek-na-covjeka, da gledaju u suparnikove natkoljenicne tetive, u skoku na izbacaj sutera i pocetak putanje lopte, to inace ovdje zovu presing :)

Koliko sam cuo, vratio se brzo u Beograd i zivi na staroj slavi i prica svima kako je NBA skaut (ako te neki klub nazove i pita za nekog igraca iz Partizana, to ne znaci da si NBA skaut).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by vuksadinare 9/9/2016, 13:49

max123 wrote:
vuksadinare wrote:bog te nemarad ovaj goranac jastreb ko da zivi u nekom svom virtualnom svijetu bratstva i jedinstav a ne da zivi realnost..zapeo si stari u davnim vremenima
jastreb je "mesanac".nema druge.ali to onda mora reci.i onda njegovo laprdanje ima smisla..
ma jasno da ej mjesanac..no imas brdo mjesanaca koji su svejsni danasnjice..ovaj jos nista nije prebolio...ne zna kako da se ponasa..luta i trazi nesto a ne zna ni sam sto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by dzango 9/9/2016, 13:50

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
kod nas za prigode, kod vas stalno.. jocolor
I vi bi svaki dan da imate gde. Jbeš to kad moraš čak u Beogard kako bi dao sebi na volju.
ha ha, ma nije to ništa loše..samo razlika u mentalitetu..vi se baš znate zabavit, mi smo suzdržaniji..u pravilu.. ;)
Onda organizujete izbore svaki vikend i za godinu, dve da vidiš kakve bekrije imate da postanete.
morate nas vi doći mentorisat da ne zalutamo u učmalost putem.. geek
Ne daju šatoraši. Odmah naprave demonstracije i postave šator.

_________________
Hrvatice u BG - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by jastreb 9/9/2016, 13:51

vuksadinare wrote:i sad ce reci da nije..a stavlja slike nogometasa od prije 40 godina....alo jastrebe ovo ej 21 stoljece..
Stavio sam slike tri nogometaša koji su ovih dana umrli. Bukala iz Želje,Zvonka Ivezića iz Vojvodine i Željka Smoleka iz Zagreba. Dakle na spomen velikim nogometašima.

Neću valjda staviti Mandžukića?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by max123 9/9/2016, 13:52

dzango wrote:
max123 wrote:
jastreb wrote:Kod nas svako može da bude šta hoće. I Eskim.
virujem ti cak.ali Hrvat,tj.Ustasa, kako nam volite tepat, ne more, i to je jednostavno tako.znamo se,cemu licemjerje..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by L'âme 9/9/2016, 13:52

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
I vi bi svaki dan da imate gde. Jbeš to kad moraš čak u Beogard kako bi dao sebi na volju.
ha ha, ma nije to ništa loše..samo razlika u mentalitetu..vi se baš znate zabavit, mi smo suzdržaniji..u pravilu.. ;)
Onda organizujete izbore svaki vikend i za godinu, dve da vidiš kakve bekrije imate da postanete.
morate nas vi doći mentorisat da ne zalutamo u učmalost putem.. geek
Ne daju šatoraši. Odmah naprave demonstracije i postave šator.
ponesite dokumentaciju koju tražimo i sve 5... B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by vuksadinare 9/9/2016, 13:53

vuksadinare wrote:
max123 wrote:
vuksadinare wrote:bog te nemarad ovaj goranac jastreb ko da zivi u nekom svom virtualnom svijetu bratstva i jedinstav a ne da zivi realnost..zapeo si stari u davnim vremenima
jastreb je "mesanac".nema druge.ali to onda mora reci.i onda njegovo laprdanje ima smisla..
ma jasno da ej mjesanac..no imas brdo mjesanaca koji su svejsni danasnjice..ovaj jos nista nije prebolio...ne zna kako da se ponasa..luta i trazi nesto a ne zna ni sam sto
..a sve mi se cini da trazi rijec utjehe...a utjesit se ne moze....sve mi se cini da je blizu kanapceta pa o sljivu...mislim da sam sebe rokne..prevelik ej teret..ovo niej vrijeme safeta susica,hađiabdića,ivice osima,zlatka kranjcara,milosa sestica,sinise mihajlovica,druga tita,hamdije pozderca...jaoooo dajte mu strik i da skonca muke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by vuksadinare 9/9/2016, 13:54

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:i sad ce reci da nije..a stavlja slike nogometasa od prije 40 godina....alo jastrebe ovo ej 21 stoljece..
Stavio sam slike tri nogometaša koji su ovih dana umrli. Bukala iz Želje,Zvonka Ivezića iz Vojvodine i Željka Smoleka iz Zagreba. Dakle na spomen velikim nogometašima.

Neću valjda staviti Mandžukića?
da..i ti si ih sve gledao u zivo..da ih oplakujes...a rodio si se malo prije nego sto ej tito umro...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by max123 9/9/2016, 13:56

vuksadinare wrote:
da..i ti si ih sve gledao u zivo..da ih oplakujes...a rodio si se malo prije nego sto ej tito umro...
bas tako.nije mi jasan taj jastreb.ili laze,stariji je i "mesanac"..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by Guest 9/9/2016, 13:56

jastreb wrote:
Počasni predsjednik Partizana je Hrvat Ivan Ćurković i nitko od toga ne pravi probleme. A daj da vidim nekog Srbina u Hajduku ili Dinamu. Možda u Rijeci kad se neki pojavi pa svi rondaju oko toga.

Komsije, a Tudjmana niste ispostovali?!!

Pa on vam je odredio boje dresa, po uzoru na Juventusov, polozio organizacijske temelje za Partizan 1960-ih. Prosinecki nije nista napravio za Zvezdu, sto je Tudjman kao sportski radnik napravio za Partizan, a vi nista. Jebote, napravio je vise za Partizan nego za Dinamo. Njemu je samo uzeo ime.

Jebiga, niste u redu, tko je uopce cuo za tog Curkovica?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by dzango 9/9/2016, 13:56

kolerik wrote:
jastreb wrote: Ivo Nakić.
Pokupio sto je pokupio 1992, pa se naglo sjetio kako je Rvat i zbrisao iz sankcija u Cibonu. Onda su skuzili u Ciboni da europski prvak i ne mora biti dobar kosarkas, da su i Radulovic i Mrsic bolji (a da se rodio 15-ak godina prije i igrao 1970-80-ih bio bi i jos bolji) pa su ga nogirali. Inace, Mrsic je odlican trener, specijalizirao se za mladje uzraste i fundamente, nikad dosta treninga sa njim. A Radulovicev sut je i danas strasan, slaze i po 10-15 trica. Ono sto fali je nadgradnja, klinci moraju u SAD da im netko objasni obranu covjek-na-covjeka, da gledaju u suparnikove natkoljenicne tetive, u skoku na izbacaj sutera i pocetak putanje lopte, to inace ovdje zovu presing :)

Koliko sam cuo, vratio se brzo u Beograd i zivi na staroj slavi i prica svima kako je NBA skaut (ako te neki klub nazove i pita za nekog igraca iz Partizana, to ne znaci da si NBA skaut).
Ko je od velikih igrača sa ovih prostora postao igrač u Americi? Svi koji su otišli, nazadovali su.

_________________
Hrvatice u BG - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatice u BG - Page 8 Empty Re: Hrvatice u BG

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum