ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroj a ne zločinka

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:52

dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:54

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:

Eh, znam nasih dosta s tim problemom. Napadi panike su redovni..ja ih svojevremneo prozivljavam, previse je stresno..osecam, da se davim nekada..izvlace me sume i parkovi, kanali i sl kojih ima more

da, stres je, zato su i tako divlji preko vikenda... siv grad, loše vrijeme, guranje sat dva do posla i nazad sa stokom u cijevi, poso robija uglavnom, i onda se preko vikenda saseru da ih smetlari ujutro skupljaju s ulice.

Nije to za mene. Ja sam balkanac, stoka. Daj mi kuću i vrt, da idem kolima na posao, da me na poslu ne jebu previše, koji će mi kurac lova ako živim ko govno uza svu lovu.
Evo 3 nedelje od povratka iz HR, ne mogu se naviknuti..radim stalo u centru i ubi me to..kao da se davim vec pomalo..kuci sam imao bastu svoju i mir a ovde nemam toga a fali mi jako.
Ima London svojih cari i to nebrojeno a moj odnos je hate/love i tako godinama...
Nazalost, nemam nazad..moje selo ce biti prazno za 20 godina a sta cu i ja onda dole..unistili smo taj Balkan i da je pameti da se pomirimo bar radi toga da se zajednicki zastitimo od ovih termita jer ako oni dodju najebali smo..

da uzmeš engleske zakone i sustav vladanja, i naš mentalitet i mediteranski "laganini" način života, napravio bi lijepu zemlju. Opet ovdje korupcija jebe stvari.

Korupcija i respekt, nemam respekta jedni prema drugima. Pogotovo Srbi moji...

vidiš to je jedna balkanska zabluda da smo mi ovdje solidarni jedni s drugima, a oni kao nisu. Ništa nije pogrešnije od toga. To je privid, mi nešto kao glumimo a ako možemo zajebat bližnjeg svog ili državu, zajebaćemo. To nas ruši jako.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:57

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.
joj ne znam..divna je jednom u 10 dana i onda zablista ta zelena boja ali je meni dopizdila..6 godina sma prove i vise..znam sta pricam. navikana je i ovo ono...depresivna da ne moze biti depresivnija..
engleska je 3 x puta lepsa i bolja i raznovrsnija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:59

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:

da, stres je, zato su i tako divlji preko vikenda... siv grad, loše vrijeme, guranje sat dva do posla i nazad sa stokom u cijevi, poso robija uglavnom, i onda se preko vikenda saseru da ih smetlari ujutro skupljaju s ulice.

Nije to za mene. Ja sam balkanac, stoka. Daj mi kuću i vrt, da idem kolima na posao, da me na poslu ne jebu previše, koji će mi kurac lova ako živim ko govno uza svu lovu.
Evo 3 nedelje od povratka iz HR, ne mogu se naviknuti..radim stalo u centru i ubi me to..kao da se davim vec pomalo..kuci sam imao bastu svoju i mir a ovde nemam toga a fali mi jako.
Ima London svojih cari i to nebrojeno a moj odnos je hate/love i tako godinama...
Nazalost, nemam nazad..moje selo ce biti prazno za 20 godina a sta cu i ja onda dole..unistili smo taj Balkan i da je pameti da se pomirimo bar radi toga da se zajednicki zastitimo od ovih termita jer ako oni dodju najebali smo..

da uzmeš engleske zakone i sustav vladanja, i naš mentalitet i mediteranski "laganini" način života, napravio bi lijepu zemlju. Opet ovdje korupcija jebe stvari.

Korupcija i respekt, nemam respekta jedni prema drugima. Pogotovo Srbi moji...

vidiš to je jedna balkanska zabluda da smo mi ovdje solidarni jedni s drugima, a oni kao nisu. Ništa nije pogrešnije od toga. To je privid, mi nešto kao glumimo a ako možemo zajebat bližnjeg svog ili državu, zajebaćemo. To nas ruši jako.

Znam to dobro, od Engleza bi se moglo nauciti stosta o respektu. ja se njima divim, za svaki potez kazu hvala i molim..na kraju to udje u krv i onda ti postane normalno..doduse ne mise uvek to sto kazu al bar se postuju
Nama samo trebaju realni odnosi i respekt, nista ljubav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by darth_vader 8/9/2016, 10:59

udba wrote:
maggie13 wrote:Sto si ti promijenio avatar da budes u tonu s mojim novim?! :D
Promoviram glazbeno-scenski događaj kojeg tajno organizira ekstremna ustaška desnica, ali ikonografija im je prozirna, pa se ubacujemo unutra kako bi sve držali pdd kontrolom, ono, skup otvara DJ Man-o-leech

:^0
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by prckov 8/9/2016, 11:00

u biti ekipu koja je odgovorna za ovo I ciji je ovo poso treba pozvat na odgovornost. Naravno I sve one koji su profitirali na ideji otvoreni granica bez restrikcija, od medija do raznih udruga koji su finansirani da prodaju ublehe. Ako se za otvorene granice bez restrikcija zasto se onda nije za otvoreno sve bez restrikcija, od bankovnih racuna, do prodavnica I nekretnina. Nek svako samo uzima kolko oce bez restrikcija i sacekamo da vidimo kolko ce ih ostat radit I savijat leda a imaju sve za uzet dzabe kolko oce..dok ima. Komunizam brale. Samo bi bilo pametno kad zagrabis bez restrikcija (ako stignes da zagrabis) da I odgrabis u npr juznu ameriku, kinu I sl. ko eustahije brzic

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:00

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.
joj ne znam..divna je jednom u 10 dana i onda zablista ta zelena boja ali je meni dopizdila..6 godina sma prove i vise..znam sta pricam. navikana je i ovo ono...depresivna da ne moze biti depresivnija..
engleska je 3 x puta lepsa i bolja i raznovrsnija

da, ima nešto melankolično u toj irskoj, ali meni nije djelovala depresivno, više smireno, nekako.... irska me smiruje, ja sam inače nabrijan tip, veli žena čudno da ti se irska sviđa a ne voliš hladnoću, zimu, kišu, ja sam ono baš ljetni tip, daj mi sunce i da spustim krov na autu ili odem negdje vani sjest, u prirodu, gdje bilo... ali eto meni ta irska baš legla ko budali šamar, ono imao osjećaj ko da sam rođen tamo, sve mi nekako domaće i poznato. Pitaću Zrinku jesam li u bivšem životu bio nekakav Kelt. Zrinka će znat.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 11:02

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.
joj ne znam..divna je jednom u 10 dana i onda zablista ta zelena boja ali je meni dopizdila..6 godina sma prove i vise..znam sta pricam. navikana je i ovo ono...depresivna da ne moze biti depresivnija..
engleska je 3 x puta lepsa i bolja i raznovrsnija

da, ima nešto melankolično u toj irskoj, ali meni nije djelovala depresivno, više smireno, nekako.... irska me smiruje, ja sam inače nabrijan tip, veli žena čudno da ti se irska sviđa a ne voliš hladnoću, zimu, kišu, ja sam ono baš ljetni tip, daj mi sunce i da spustim krov na autu ili odem negdje vani sjest, u prirodu, gdje bilo... ali eto meni ta irska baš legla ko budali šamar, ono imao osjećaj ko da sam rođen tamo, sve mi nekako domaće i poznato. Pitaću Zrinku jesam li u bivšem životu bio nekakav Kelt. Zrinka će znat.
I meni je ispocetka...
Ok je za nekoliko dana ili nedelja ali probaj proci nekoliko leta bez sunca pa cu te pitati
a gde si bio ti u stavri u riskoj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:03

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.
joj ne znam..divna je jednom u 10 dana i onda zablista ta zelena boja ali je meni dopizdila..6 godina sma prove i vise..znam sta pricam. navikana je i ovo ono...depresivna da ne moze biti depresivnija..
engleska je 3 x puta lepsa i bolja i raznovrsnija

da, ima nešto melankolično u toj irskoj, ali meni nije djelovala depresivno, više smireno, nekako.... irska me smiruje, ja sam inače nabrijan tip, veli žena čudno da ti se irska sviđa a ne voliš hladnoću, zimu, kišu, ja sam ono baš ljetni tip, daj mi sunce i da spustim krov na autu ili odem negdje vani sjest, u prirodu, gdje bilo... ali eto meni ta irska baš legla ko budali šamar, ono imao osjećaj ko da sam rođen tamo, sve mi nekako domaće i poznato. Pitaću Zrinku jesam li u bivšem životu bio nekakav Kelt. Zrinka će znat.
I meni je ispocetka...
Ok je za nekoliko dana ili nedelja ali probaj proci nekoliko leta bez sunca pa cu te pitati
a gde si bio ti u stavri u riskoj?

ma ono žena išla poslom na tjedan dana, nešto na trinityju u dublinu neki simpozij ne sjećam se više, i malo okolo po selima i farmama šalabajzali, obišli dvorce, tako

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:04

začudilo me da imaju tuljane tamo negdje bili u nekom gradiću uz obalu, ubij me ako se sjećam imena. Inače je kazna 5.000 eura za hranjenje tuljana. Ljubo bi bankrotirao.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:06

Mislim da bi mi se i isle of man dopao. Pitomo, a nema ni ograničenja brzine na otoku...

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 11:10

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.
joj ne znam..divna je jednom u 10 dana i onda zablista ta zelena boja ali je meni dopizdila..6 godina sma prove i vise..znam sta pricam. navikana je i ovo ono...depresivna da ne moze biti depresivnija..
engleska je 3 x puta lepsa i bolja i raznovrsnija

da, ima nešto melankolično u toj irskoj, ali meni nije djelovala depresivno, više smireno, nekako.... irska me smiruje, ja sam inače nabrijan tip, veli žena čudno da ti se irska sviđa a ne voliš hladnoću, zimu, kišu, ja sam ono baš ljetni tip, daj mi sunce i da spustim krov na autu ili odem negdje vani sjest, u prirodu, gdje bilo... ali eto meni ta irska baš legla ko budali šamar, ono imao osjećaj ko da sam rođen tamo, sve mi nekako domaće i poznato. Pitaću Zrinku jesam li u bivšem životu bio nekakav Kelt. Zrinka će znat.
I meni je ispocetka...
Ok je za nekoliko dana ili nedelja ali probaj proci nekoliko leta bez sunca pa cu te pitati
a gde si bio ti u stavri u riskoj?

ma ono žena išla poslom na tjedan dana, nešto na trinityju u dublinu neki simpozij ne sjećam se više, i malo okolo po selima i farmama šalabajzali, obišli dvorce, tako

Pa da, Trinity College, malo Dublin, malo svega najboljeg sto imaju pa to je OK. Jos ako si uhvatio suncane dane onda je strava za prvi utisak. Mene je najvise tlacilo ono nebo ugaseno i priguseno i tako danima, pa sunce pa kisa pa sunce pa kisa..a jos gore je kad se tako ugasi nebo..
Kada sma preselio u London ja sam imao osecaj da sam preselio na azurnu obalu
Inace Dublin mi je jedan od ruznijih i dosadnijih gradova Evrope. Pogotov silni narkomani po Oconell st i Parnell st i centru generalno..nigde nisam video toliko narkomana kao tamo..
Ima svojih drazi Irska ali ne hvala..nisi ti zagazio u country-side pa malo vidio te sumorne farme i supetine od izrdjalog lima i jebene brezuljicice koji nemaju drveta i krave koje seru po celi dan i trava koja ne mirise jer je vazda zelena haha
Obala je drugacija i atraktivnija ali nista nema onaj intenzitete mirisa a sve je vazda u zelenilu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:10

Heroj a ne zločinka - Page 13 940920c9442bede20a4fe8c0254de49bac51c835784d298a454c27e77c3ab81e

Heroj a ne zločinka - Page 13 XkagSd0

Heroj a ne zločinka - Page 13 4ab7ae880eebfd1a8c9dac1622ae8364

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:12

dzmrdz wrote:
Pa da, Trinity College, malo Dublin, malo svega najboljeg sto imaju pa to je OK. Jos ako si uhvatio suncane dane onda je strava za prvi utisak. Mene je najvise tlacilo ono nebo ugaseno i priguseno i tako danima, pa sunce pa kisa pa sunce pa kisa..a jos gore je kad se tako ugasi nebo..
Kada sma preselio u London ja sam imao osecaj da sam preselio na azurnu obalu
Inace Dublin mi je jedan od ruznijih i dosadnijih gradova Evrope. Pogotov silni narkomani po Oconell st i Parnell st i centru generalno..nigde nisam video toliko narkomana kao tamo..
Ima svojih drazi Irska ali ne hvala..nisi ti zagazio u country-side pa malo vidio te sumorne farme i supetine od izrdjalog lima i jebene brezuljicice koji nemaju drveta i krave koje seru po celi dan i trava koja ne mirise jer je vazda zelena haha
Obala je drugacija i atraktivnija ali nista nema onaj intenzitete mirisa a sve je vazda u zelenilu

pa narkomane nisam opazio, jedino su pijanci posvuda. A u countryside smo išli, ima prekrasnih farmi, i obišo baš neke te brežuljke koji nemaju drveta, a stoka je posvuda, krave i ovce, naročito ovce... nije otužno ko kod nas da nigdje ne vidiš stoku da pase, sve pusto...

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 11:13

marcellus wrote:Mislim da bi mi se i isle of man dopao. Pitomo, a nema ni ograničenja brzine na otoku...

Pa nisam bio nikada ali mi je zelja d aobidjem te kanalske otoke..tamo je poprilicno i skupo..pogotovo Jersey and Guernsey itd..kazu da je super tamo
ja sam nekidan bio u Southendu i onako fino je malo s eplahnuti i prosetati uz obalu..ja volim vodu i svaka obala me cini da se osecam nekako prozracnije iznutra, podseca me i na jadran naravno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:13

doduše vrijeme je bilo uglavnom lijepo, što su rekli da je čudno naročito za lipanj...

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:13

pa ako voliš vodu onda ti je irska OK. Kiša pada manje više svaki dan cijele godine.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 11:16

marcellus wrote:pa ako voliš vodu onda ti je irska OK. Kiša pada manje više svaki dan cijele godine.

je ..dobra analogija hahah..kao da sma rekao da volim ruze a gurnu mi je u guzicu sa stabljikom i trnovima :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 11:17

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:pa ako voliš vodu onda ti je irska OK. Kiša pada manje više svaki dan cijele godine.

je ..dobra analogija hahah..kao da sma rekao da volim ruze a gurnu mi je u guzicu sa stabljikom i trnovima :P


B-) sunny

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 11:20

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:pa ako voliš vodu onda ti je irska OK. Kiša pada manje više svaki dan cijele godine.

je ..dobra analogija hahah..kao da sma rekao da volim ruze a gurnu mi je u guzicu sa stabljikom i trnovima :P


B-) sunny

Heroj a ne zločinka - Page 13 20160815
Heroj a ne zločinka - Page 13 20160816
Heroj a ne zločinka - Page 13 20160814
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 11:22

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:pa ako voliš vodu onda ti je irska OK. Kiša pada manje više svaki dan cijele godine.

je ..dobra analogija hahah..kao da sma rekao da volim ruze a gurnu mi je u guzicu sa stabljikom i trnovima :P


B-) sunny

Heroj a ne zločinka - Page 13 20160815
Heroj a ne zločinka - Page 13 20160816
Heroj a ne zločinka - Page 13 20160814

Evo, sve je ovo England, i te bakice i ti zamotani sto peru noge u moru jer su zaboravili burkinije i naravno fish&chips...jbg ne znam kako slike da zarotiram
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 13 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum