ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:50

provocator wrote:Mene ne zanima različitost ljudi po rasama, ja bi uvijek radije da me liječi crnački liječnik nego bijelac mesar.

Kad su naše zagrepčanke prije desetak godina stradale u teškoj saobraćajki na Kubi liječili su ih crnci, mješanci i bijelci... Izvukle su se a doktori u Hrvatskoj su im rekli, sreća vaša što ste takvu saobraćajku imale na Kubi. Nitko ih nije pitao za rasu ni odakle su. Kad su se oporavile smjestili su ih u bolnicu za strance koju su platile nakon povratka u Hrvatsku... A da za to nisu imale nikakvu obvezu osim one moralne. I to je to... Do neba su bile zahvalne crncu doktoru i crnim sestrama koje su nad njima bdijele.
Zar možeš to ovom ''konju'' to objasniti?

red wolf

Posts : 15944
2016-02-10


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:51

provocator wrote: ja bi uvijek radije da me liječi crnački liječnik nego bijelac mesar.

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Image374 lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:52

Ahaha bijeli doktori su mesari a crni doktori su "majstori zanata" LOL. I opet LOL. Pa dobro idi u Nigeriju slijedeći put kad se razboliš  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 1f602

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:53

Kad ljudi odbace sve što ih dijeli, tada će imati priliku biti ono što jesu --> ljudi.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:55

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 54623021

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by Guest 4/9/2016, 21:57

Kako god tko hoce, ali ja imam svoj nacin, pa preporucujem da razmislite...

Generalno, znam da se ljudi razlikuju, i to nije samo boja koze, vec i gradja, sklonost nekim bolestima, socioekonomsko i povijesno porijeklo, itd.

Sport te nauci razlikama, ali da smo kao kompletne jedinke nevjerojatno izbalansirani. Za rasne cistunce - i unutar rasa u sportu ima velikih atletskih razlika. Svaki covjek ima svoju pricu takodjer. Postoje lijeni Kinezi i genijalni crnci. Postoje bijelci koji se boje vode. Postoje tolerantni Hrvati i objektivni Srbi. Sve to postoji, i treba svima pristupati u inicijalnom kontaktu kao da su takvi, ali ako se vidi da to vodi u steoreotip, prilagoditi se tome.

To svodi nesporazume na minimum, a pokazao si postovanje najprije prema ljudima, a onda i svijest o njihovom porijeklu, bez da si odnos opteretio sa nepotrebnim stvarima.

Ono sto ne toleriram i kako definiram rasizam jest mrznja/zatvorenost prema ljudima odredjene ili odredjenih boja koze, ali, suprotno naslovu, moje misljenje jest da su danas mozda bijelci najmanje rasisti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by Guest 4/9/2016, 22:00

dawson wrote:
provocator wrote: ja bi uvijek radije da me liječi crnački liječnik nego bijelac mesar.

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Image374 lol!

Hmda, a postoje i specificni slucajevi...ali to je vise psihijatrija a manje biologija ili sociologija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by Guest 4/9/2016, 22:01

red wolf wrote:
dawson wrote:
red wolf wrote:
dva brata wrote:zadnji trzaji odmiruće rase
Nema rasa...Svi ste ljudi.

Nema rasa, nema spolova, nema pametnih, nema glupih, lijepih, ružnih, sposobnih, nesposobnih, dobrih, zlih - jebeno je to socijalističko stanje uma lol!
Ne, to je tako...Svi ste ljudi...

ti nisi ljud?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by RayMabus 4/9/2016, 22:18

On je vjeverica .....


:aw lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 22:23

On je uzvišeni pripadnik nove ljudske vrste, mantranjem otišao na "višu frekvenciju" pa je sad neshvaćen.


Last edited by dawson on 4/9/2016, 22:23; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by danni1 4/9/2016, 22:31

provocator wrote:Apsolutizirati jednu ljudsku karakteristiku kao što je boja kože, pa na temelju toga konstruirati "ljudske rase", smiješno je i besmisleno. Onda bismo mogli tako reći da postoje rase visokih i niskih, rase ćelavih i kosatih, rase nosatih i onih s malim, spljoštenim nosom, itd.
Rase? Yebiga drugovi ali to je besmislica!
Razlika nije samo u boji kože, na temelju krvne slike možeš prepoznati dali je bijelac ili crnac što nemreš dali je nizak ili visok ili nosat.
Razlike su velike i ne vidim zašto o tome ne bi otvoreno govorili.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 3 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum