ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:23

red wolf wrote:
dawson wrote:
red wolf wrote:Ne, vidiš ljude....

Ne, vidim bijelca, crnca i kineza.
Ne, vidiš ljude...

Ne, vidim bijelca, crnca i kineza. cheers

catabbath

Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:25

dawson wrote:Kako kaže Muhammad Ali - ne vidiš kako se vrapci seksaju sa orlovima iako su ptice, a kao ljudi bi trebali biti pametniji od ptica  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f605
Jedina vrsta na Zemlji koja je jedinstvena ( trebala bi biti ) su ljudi...Što je normalno jer je najpametnija...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:28

red wolf wrote:Što je normalno jer je najpametnija...

Je. Bijelci prosijek IQ 106 a crnci u Africi IQ70. Svi smo mi ljudi ahahahahahah
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:29

Btw. IQ ispod 90 =  retardacija.


Last edited by dawson on 4/9/2016, 21:29; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:30

dawson wrote:
red wolf wrote:Što je normalno jer je najpametnija...

Je. Bijelci prosijek IQ 106 a crnci u Africi IQ70. Svi smo mi ljudi ahahahahahah
Stvarno si jadan...Pravi primjerak ljudske vrste danas...No, vrijeme vam je kratko...pa uživaj još malo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:33

A ništa pa nitko ti ne brani da se družiš s crncima, IQ vam je ionako izgleda "tu negdje"  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602


Last edited by dawson on 4/9/2016, 21:33; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:34

dawson wrote:A ništa pa nitko ti ne brani da se družiš s crncima, IQ vam je ionako izgleda "tu negdje"  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602
A mislio sam da ne možeš biti jadniji...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by provocator 4/9/2016, 21:34

Apsolutizirati jednu ljudsku karakteristiku kao što je boja kože, pa na temelju toga konstruirati "ljudske rase", smiješno je i besmisleno. Onda bismo mogli tako reći da postoje rase visokih i niskih, rase ćelavih i kosatih, rase nosatih i onih s malim, spljoštenim nosom, itd.
Rase? Yebiga drugovi ali to je besmislica!

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:35

provocator wrote:Apsolutizirati jednu ljudsku karakteristiku kao što je boja kože, pa na temelju toga konstruirati "ljudske rase", smiješno je i besmisleno. Onda bismo mogli tako reći da postoje rase visokih i niskih, rase ćelavih i kosatih, rase nosatih i onih s malim, spljoštenim nosom, itd.
Rase? Yebiga drugovi ali to je besmislica!
Oni to ne razumiju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:36

Jbg. ja iznosim činjenice dok ti mantraš hipijevske fraze i onda sam ja jadan :)

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:37

dawson wrote:Jbg. ja iznosim činjenice dok ti mantraš hipijevske fraze i onda sam ja jadan :)
Ne sramoti se više...I ovo ti je dosta...Sutra ponovno pročitaj svoje upise ovdje.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by provocator 4/9/2016, 21:37

"Bijeli" Amerikanci se osjećaju "bijelcima" jer u njihovoj zemlji ima "crnaca." Hrvati se pak ne osjećaju "bijelcima" jer smo svi "bijelci"!!!! Ni Afrikanci se nikad nisu osjećali crncima sve dok nisu došli u kontakt s Europljanima.

Svi ljudi na svijetu imaju razum, razlikuju se od ostatka životinjskog svijeta, imaju jezik, imaju društvena uređenja - to je važno, a ne neka curčeva rasa.

Na koncu konca - ako se u Americi sukobljavaju "crnci" i "bijelci", ja bih onda trebao biti solidaran s "bijelcima" jer su oni kao moji? Boli me curac!

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:39

[size=undefined]"Among white Americans, the average IQ, as of a decade or so ago, was 103. Among Asian-Americans, it was 106. Among Jewish Americans, it was 113. Among Latino Americans, it was 89. Among African-Americans, it was 85.[/size]
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:41

dawson wrote:"Among white Americans, the average IQ, as of a decade or so ago, was 103. Among Asian-Americans, it was 106. Among Jewish Americans, it was 113. Among Latino Americans, it was 89. Among African-Americans, it was 85.
Pa ti možeš i još jadnije pasti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:42

red wolf wrote:Pa ti možeš i još jadnije pasti...

Jbg. žali se znanstvenicima, ja samo radim c/p lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:43

[size=undefined]Around the world, studies find the same general pattern: whites 100, East Asians 106, sub-Sarahan Africans 70. One IQ table shows 113 in Hong Kong, 110 in Japan, and 100 in Britain.[/size]


[size=undefined] Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602  Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 1f602 
[/size]

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:43

dawson wrote:
red wolf wrote:Pa ti možeš i još jadnije pasti...

Jbg. žali se znanstvenicima, ja samo radim c/p lol!
Vaše vrijeme je prošlo...Samo još to ne znate.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by catabbath 4/9/2016, 21:47

A dobro, sad će biti sve ok kad ne bude politički nekorektnih  znansvenika i bijelaca sa IQom preko 90 :)



Last edited by dawson on 4/9/2016, 21:47; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:48

dawson wrote:A dobro, sad će biti sve ok kad ne bude politički nekorektnih  znansvenika i bijelaca sa IQom preko 90 :)

Ah, duh je tada progovarao iz njega...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by provocator 4/9/2016, 21:49

Mene ne zanima različitost ljudi po rasama, ja bi uvijek radije da me liječi crnački liječnik nego bijelac mesar.

Kad su naše zagrepčanke prije desetak godina stradale u teškoj saobraćajki na Kubi liječili su ih crnci, mješanci i bijelci... Izvukle su se a doktori u Hrvatskoj su im rekli, sreća vaša što ste takvu saobraćajku imale na Kubi. Nitko ih nije pitao za rasu ni odakle su. Kad su se oporavile smjestili su ih u bolnicu za strance koju su platile nakon povratka u Hrvatsku... A da za to nisu imale nikakvu obvezu osim one moralne. I to je to... Do neba su bile zahvalne crncu doktoru i crnim sestrama koje su nad njima bdijele.

_________________
Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by red wolf 4/9/2016, 21:50

provocator wrote:Mene ne zanima različitost ljudi po rasama, ja bi uvijek radije da me liječi crnački liječnik nego bijelac mesar.

Kad su naše zagrepčanke prije desetak godina stradale u teškoj saobraćajki na Kubi liječili su ih crnci, mješanci i bijelci... Izvukle su se a doktori u Hrvatskoj su im rekli, sreća vaša što ste takvu saobraćajku imale na Kubi. Nitko ih nije pitao za rasu ni odakle su. Kad su se oporavile smjestili su ih u bolnicu za strance koju su platile nakon povratka u Hrvatsku... A da za to nisu imale nikakvu obvezu osim one moralne. I to je to... Do neba su bile zahvalne crncu doktoru i crnim sestrama koje su nad njima bdijele.
Zar možeš to ovom ''konju'' to objasniti?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa - Page 2 Empty Re: Dnevno.hr Bijeli nacionalisti su opasniji od ISISa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum