ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by Guest 2/9/2016, 17:21

http://www.jutarnji.hr/izbori2016/izborne-vijesti-2016/u-baranji-uoci-izbora-masovno-mijenjaju-nacionalnost-upisite-se-kao-madar-dobit-cete-200-kn/4661633/




Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Juhas10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Re: Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by Guest 2/9/2016, 17:23

Veljko Kajtazi, saborski zastupnik romske nacionalne manjine, zavapio je prošloga vikenda u Belom Manastiru da mu se biračko tijelo u Baranji osipa i navodno prodaje za šaku kuna. Čine to, rekao je, tako da u uredima državne uprave mijenjaju nacionalnost iz romske u mađarsku.
- Informacije s terena govore da u nekim mjestima u Baranji dolazi do masovne promjene nacionalnosti, tako da Romi postaju Mađari. O razlozima mogu samo nagađati i pretpostavljati da to čine zbog nečijih obećanja ili za mizerne novčane iznose - požalio se Veljko Kajtazi, koji je svojim sunarodnjacima poručio da to ne čine, jer vjeruje da nisu svjesni kako time gube prava koja Romi ostvaruju kroz nacionalni program, pa tako i ono za sudjelovanje u javnim radovima. Ovakve pojave osudili su i Šandor Juhas (SMU) i Robert Jankovics (DZMH) kao suparnici na izborima iz kvote mađarske nacionalne manjine, kao i Duško Kostić iz romske nacionalne manjine. Svi su najavili da će tražiti odgovore od mjerodavnih i pokretanje istrage.


:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Re: Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by Guest 2/9/2016, 17:25

Poštenje mi se nalazi u predjelu gronika  

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Hqdefault
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Re: Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by Guest 2/9/2016, 17:27

kofein wrote:Poštenje mi se nalazi u predjelu gronika  

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Hqdefault
Koji je taj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Re: Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by Guest 2/9/2016, 17:33

Robert Jankovics  Demokr. zajednica Mađara Hrvatske.  Četvrti put pokušava u Sabor, ali ne ide pa ne ide .  Sad je pokušao uz pomoć tajnog sastojka  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Re: Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by jastreb 2/9/2016, 18:40

Pogledajte bolje one Desimire.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad Empty Re: Ja sam Mađar majkemi...i to sve lepo u grad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum