ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 12 Oct - 20:18

Real je smeće od kluba, marketinška varka... I naravno da je Kranjčar bolji...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 10:01

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Btw. nasilje nikad nije nešto što treba opravdavati, no Bruno Marić daleko od toga da je kriv i nedužan. 
I sad si ti misli kaj je retardirani pjesnik htio reći.   Basketball
Citiraj cijeli moj post, pa ćemo onda pričati. Daleko od toga da je kriv i nedužan,negdje između idiote retardirani... ;) Nije kriv za sve, ali nije ni nedužan. No u tom trenutku bio je i predstavnik drugih, svojih kompanjona iz HNS koji su i više krivi od njega. Da nije tako već bi davno bija sudac jedino u amaterskim ligama. Nebi ima oskarčiće, ali nebi ni pazija na metak svaki put kad izađe iz stana... Basketball
Eto to, a ti sad objasni Cicu/Bilića... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 10:03

Zeko wrote:vidiš da brani onu 10-oricu kaj nisu Mariću u konačnici ništa specijalno napravili jer su obične pičkice koje su se na kraju dale u bijeg. 
Eto vidiš da i ti možeš nešto napisati što odgovara istini, premda nesvjesno. I demamtirati Marićevog odvjetnika, demu i slične koji pričaju da je bio pokušaj ubojstva... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 10:06

muckodjubre wrote:Nekima je pun kurac da je njihov klub jadan i slab pa je lakse prebaciti krivnju na drugoga...
Ok ako takomisliš i ako nisi vidio što je Bruno Marić dosad radio i kako je od HNS-a bio nagrađivan. Ako ti ne vidiš problem u našem nogometu, ako smatraš da su jedini problem navijači kluba jer im je klub jadan, onda ti imaš problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 10:09

muckodjubre wrote:Ili netko kome bace baklju u glavu ili netko koga se pretuce radi naglaska ili netko koga se pretuce jer se nasao na krivom mjestu npr.dok se pretrcava autocesta radi okrsaja
A što se tiće spomenutog slučaja, ne znam kako sebi daješ za pravo da zaključiš i presudiš da je to bio pokušaj ubojstva. Nisi bio tamo, nisi vidio samo čuo što Marićev odvjetnik govori (odvjetnik čija je kćerka nedavno zabila nož u prsa svom mužu, pa će je vjerovatno braniti sam tatica koji će odbacivati optužbu da je to pokušaj ubojstva cheers ). Sud će odrediti jeli to bio pokušaj ubojstva kad se uzmu sve činjenice, a i ispitaju svjedoci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 10:43

Koga boli kurac za Marica? Kako je ona mumija Barišić reka, "kako su sijali, tako ce i zeti"...
Al on je mislija na Torcu, dok ce se to, u biti, događat njemu i ostalim krimosima našeg baluna...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Thu 13 Oct - 10:47

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Ili netko kome bace baklju u glavu ili netko koga se pretuce radi naglaska ili netko koga se pretuce jer se nasao na krivom mjestu npr.dok se pretrcava autocesta radi okrsaja
A što se tiće spomenutog slučaja, ne znam kako sebi daješ za pravo da zaključiš i presudiš da je to bio pokušaj ubojstva. Nisi bio tamo, nisi vidio samo čuo što Marićev odvjetnik govori (odvjetnik čija je kćerka nedavno zabila nož u prsa svom mužu, pa će je vjerovatno braniti sam tatica koji će odbacivati optužbu da je to pokušaj ubojstva cheers ). Sud će odrediti jeli to bio pokušaj ubojstva kad se uzmu sve činjenice, a i ispitaju svjedoci.
Mozda je on sve iscenirao,nija ga nitko napao.
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 13 Oct - 10:50

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Nekima je pun kurac da je njihov klub jadan i slab pa je lakse prebaciti krivnju na drugoga...
Ok ako takomisliš i ako nisi vidio što je Bruno Marić dosad radio i kako je od HNS-a bio nagrađivan. Ako ti ne vidiš problem u našem nogometu, ako smatraš da su jedini problem navijači kluba jer im je klub jadan, onda ti imaš problem.
opet, po n-ti puta, svi su drugi krivi što je hajduk opljačkan, bez struke, uprave, igračkog kadra, bez škole za mlađe uzraste i što vaša dica radije odlaze nego da budu rezerve onima koji moraju igrati.

koliko ste samo pogrešnih transfera napravili zadnjih godina, koliko praznih priča prodali sami sebi kako bi se utješili nakon što ste srozali hajduk među hnl prosjek?
i za sve to, to što radite u svom dvorištu, krivi su oni koji tamo ne zalaze i koji u svojim dvorištima rade kako bi napredovali.

brbljića si dizao u nebesa kako je gotovo financijski mag, kako je čuda napravio da bi prije neki dan izašlo na vidjelo kako je na godišnjoj razini smanjivao dug za jedva jedan milijun kuna!!!

i ta priča kako ima problema u našem nogometu je opetovana laž koju zbog opravdanja vlastite nesposobnosti i loših rezultata medijski plasirate svaki put kad vas dinamo ispraši, ili kad se izvučete kontra dinama.
tovaru, kad ste zadnji put pobijedili rijeku?
sad je igračima rijeke poljud postao šetalište kao što su nekada braća vujović imala svoje šetalište u Beogradu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 10:54

muckodjubre wrote:
Mozda je on sve iscenirao,nija ga nitko napao.
Očito da ga je napao, ali ne možeš tek tako pričati o nekom pokušaju ubojstva kad je vrlo brzo izaša iz bolnice, nije teže ni ozljeđen. Ja neću pričati o čem se radi,meni prije izgleda kao da su ga pretukli, a ne pokušali ubiti. No, pričekajmo sud, zar ne? Ili ćeš ti biti porota i sudac???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Thu 13 Oct - 10:55

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Mozda je on sve iscenirao,nija ga nitko napao.
Očito da ga je napao, ali ne možeš tek tako pričati o nekom pokušaju ubojstva kad je vrlo brzo izaša iz bolnice, nije teže ni ozljeđen. Ja neću pričati o čem se radi,meni prije izgleda kao da su ga pretukli, a ne pokušali ubiti. No, pričekajmo sud, zar ne? Ili ćeš ti biti porota i sudac???
Ma jok,to je ipak rezervirano za neke druge koji su i porota i suci i to vec godinama
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:00

Al Svetina je kralj, moran to priznat...
:D
Ne, Hajduk nema problema u privatnoj ligi Zdravka Mamica zvanoj HNL... Suci nas obožavaju i ne masakriraju svaki put protiv Dinama, a strukture HNS su nam uvik pri ruci i uredno se drže Zakona o sportu...
Alisa u zemlji čudesa je goli kurac za tvoju, iskrivljenu sliku realnosti...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:00

šiting svetina neću tvoj post čitati, ako niće ima volje. S tobom se ne može raspravljati. Ako ja napišem da je šef hrvatskog nogometa optužen zamiljunske malverzacije, ako napišem da HNS troši novac koji triba uložiti u terene za svoj interes (luksuzne prostorije), ako napišem da su bivši šefovi sudačke organizacije uhvaćeni kako primaju mito ti ćeš mi odgovoriti da je Hajduk jadan. Ako napišem da se dinamovi igrači nisu odazvali U-21 reprezentaciji kad je bilo potrebno iako nisu ozljeđeni , ti ćeš mi odgovoriti da su hajdukovci igrali loše. S tobom se ne može raspravljati, previše si jadan i opijen mržnjom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:01

muckodjubre wrote:
Ma jok,to je ipak rezervirano za neke druge koji su i porota i suci i to vec godinama
Koji to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Thu 13 Oct - 11:06

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Ma jok,to je ipak rezervirano za neke druge koji su i porota i suci i to vec godinama
Koji to?
Npr.onih koji prijete smrcu nekome jer je po NJIHOVOM misljenju njihov klub ostecen
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:07

muckodjubre wrote:
Npr.onih koji prijete smrcu nekome jer je po NJIHOVOM misljenju njihov klub ostecen
Ok, volim što ima netko s kim možeš komunicirati makar se ne slaga. Tko tko konkretno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 13 Oct - 11:07

fridrih_niche wrote:Al Svetina je kralj, moran to priznat...
:D
Ne, Hajduk nema problema u privatnoj ligi Zdravka Mamica zvanoj HNL... Suci nas obožavaju i ne masakriraju svaki put protiv Dinama, a strukture HNS su nam uvik pri ruci i uredno se drže Zakona o sportu...
Alisa u zemlji čudesa je goli kurac za tvoju, iskrivljenu sliku realnosti...
;)
kakve su vam uprave zadnjih godina dobro da još s ikim komunicirate.

poslije preoblikovanja u š.d.d. i krčmljenja onog što ste imali malo ste se zanijeli kad ste mislili kako će netko drugi platiti vaše račune.

plaćate koke koje ste pojeli, a za to što se sada na sirutki/jogurtima i puri ste si sami krivi. druga je stvar što bi vi željeli nekome drugome krivnju natovariti na vrat...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:13

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Npr.onih koji prijete smrcu nekome jer je po NJIHOVOM misljenju njihov klub ostecen
Ok, volim što ima netko s kim možeš komunicirati makar se ne slaga. Tko tko konkretno?
Jesi demo možda mislija na ovog?


Zdravko Mamić optužen zbog prijetnji: “Iščupat ću ti grkljan, ubit ću te i odrobijati!”
http://www.maxportal.hr/zdravko-mamic-optuzen-zbog-prijetnji-iscupat-cu-ti-grkljan-ubit-cu-te-i-odrobijati/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 13 Oct - 11:13

amper1950 wrote:šiting svetina neću tvoj post čitati, ako niće ima volje. S tobom se ne može raspravljati. Ako ja napišem da je šef hrvatskog nogometa optužen zamiljunske malverzacije, ako napišem da HNS troši novac koji triba uložiti u terene za svoj interes (luksuzne prostorije), ako napišem da su bivši šefovi sudačke organizacije uhvaćeni kako primaju mito ti ćeš mi odgovoriti da je Hajduk jadan. Ako napišem da se dinamovi igrači nisu odazvali U-21 reprezentaciji kad je bilo potrebno iako nisu ozljeđeni , ti ćeš mi odgovoriti da su hajdukovci igrali loše. S tobom se ne može raspravljati, previše si jadan i opijen mržnjom...
već si ga pročitao i nemaš odgovora pa lamentiraš kao matijaš grabancijaš.

mali je problem što u tvojim upisima nema onoga što se u socijalizmu zvalo "samokritika". ti vidiš trun u tuđem oku, a balvan u svome oku ne vidiš. isto vrijedi i za ekipe koje vode hajduk: takav je bio maleš, takav je bio brbljić i takav je sada kos.
jebi ga, ne možeš od govana napraviti pitu pa dok se ne okrenete sami sebi sebi teško ćete naprijed. mentalne kočnice u vašim glavama još nisu otpuštene...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:18

šiting svetina neću tvoj post čitati, ako niće ima volje. S tobom se ne može raspravljati. Ako ja napišem da je šef hrvatskog nogometa optužen zamiljunske malverzacije, ako napišem da HNS troši novac koji triba uložiti u terene za svoj interes (luksuzne prostorije), ako napišem da su bivši šefovi sudačke organizacije uhvaćeni kako primaju mito ti ćeš mi odgovoriti da je Hajduk jadan. Ako napišem da se dinamovi igrači nisu odazvali U-21 reprezentaciji kad je bilo potrebno iako nisu ozljeđeni , ti ćeš mi odgovoriti da su hajdukovci igrali loše. S tobom se ne može raspravljati, previše si jadan i opijen mržnjom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Thu 13 Oct - 11:20

amper1950 wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Npr.onih koji prijete smrcu nekome jer je po NJIHOVOM misljenju njihov klub ostecen
Ok, volim što ima netko s kim možeš komunicirati makar se ne slaga. Tko tko konkretno?
Jesi demo možda mislija na ovog?


Zdravko Mamić optužen zbog prijetnji: “Iščupat ću ti grkljan, ubit ću te i odrobijati!”
http://www.maxportal.hr/zdravko-mamic-optuzen-zbog-prijetnji-iscupat-cu-ti-grkljan-ubit-cu-te-i-odrobijati/
Ili na LJPV...
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 13 Oct - 11:22

muckodjubre wrote:
Ili na LJPV...
Ok,gdje je LJP prijetio i kome?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum