ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 9/9/2016, 08:57

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Tommy Ramone wrote:
muckodjubre wrote:Udruga Naš Hajduk objavila je javnosti da trenutno pregovara sa Tomislavom Mamićem oko otkupa njegovog udjela u vlasničkoj strukturi Hajduka. Radi se o 131.580 dionica vrijednih 35.4 milijuna kuna.

lol!  Kako su samo došli do te cijene dionice od cca 269 kn. Koliko znam, nominalna cijena je bila 500 kn, a trenutno ih nema na burzama. Znači, 25 % Hajduka vrijedi ko recimo 20% Pjacinog transfera.
Još je zanimljivije od kuda NH 35 milijuna kuna ... koliko znam (?) članarina u NH je 100 kuna (to znaći 350 000 učlanjenja), ako se učlanjuje svake godine 10000 članova (35 godina) ili ih se učlanjuje po 100 000 (3,5 godine) ili imaju još neke prihode?
Koliko god nekima čudno zvučalo u NH nešto i rade. Model(i) otkupa dionica su već neko vrime tema rasprava, pregovora, odluka. Odakle novac? Pa saznat ćeš na vrime ako do dogovora s Tommy-em dođe. Valjda ti je jasno da mu neće iskeširati taj novac, ko što i ti sutra možeš kupiti auto, kuću , stan bez keša, jel tako?  ;)
Šta se tiće cijene dionica, stvar je pregovora, sigurno da Tommy nebi prodavao dionice bilo kome niti po toj cijeni, jer Tommy odavno priča da dionice nije kupio radi profita i zarade, a od nedavno priča da ih njegova osobna želja tj. njegove firme da navijači, točnije članovi budu večinski vlasnici kluba. S tim da je smiješno spominjati transfere nekog kluba i raditi usporedbu s vrijednosti dionica kluba. Na kraju priće prošlo je već prilično vremena kad je taj klub koji je prodao tog Pjacu za iznos koji se spominje (a ne spominje se koliko će i kad taj klub taj novac dobiti, ustvari to se ni ne zna) najavio privatizaciju jer kažu "ovako više ne možemo". I već su debelo prošli rokovi kad su obečali sve informacije i početak privatizacije. Zašto? Ja baš želim viditi koliko vrijede dionice tog kluba, možda kupim koju...  lol!
Što je sa kaznenom prijavom?
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/324106/udruga-nas-hajduk-kazneno-prijavljena

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 13/9/2016, 09:28

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/purger-koji-je-postao-sef-hajdukove-skole-trofejni-zagrebacki-trener-otkrio-kako-je-bilo-raditi-pod-mamicem-i-kako-ce-u-hajduku-stici-dinamo/4691102/

Baš me zanima hoće li što napraviti. Iskustva ima i to iz vrhunski posloženog kluba. No, ako je istina što se priča ne znam koliko će moći promijeniti navike?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/9/2016, 10:55

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Tommy Ramone wrote:
muckodjubre wrote:Udruga Naš Hajduk objavila je javnosti da trenutno pregovara sa Tomislavom Mamićem oko otkupa njegovog udjela u vlasničkoj strukturi Hajduka. Radi se o 131.580 dionica vrijednih 35.4 milijuna kuna.

lol!  Kako su samo došli do te cijene dionice od cca 269 kn. Koliko znam, nominalna cijena je bila 500 kn, a trenutno ih nema na burzama. Znači, 25 % Hajduka vrijedi ko recimo 20% Pjacinog transfera.
Još je zanimljivije od kuda NH 35 milijuna kuna ... koliko znam (?) članarina u NH je 100 kuna (to znaći 350 000 učlanjenja), ako se učlanjuje svake godine 10000 članova (35 godina) ili ih se učlanjuje po 100 000 (3,5 godine) ili imaju još neke prihode?
Koliko god nekima čudno zvučalo u NH nešto i rade. Model(i) otkupa dionica su već neko vrime tema rasprava, pregovora, odluka. Odakle novac? Pa saznat ćeš na vrime ako do dogovora s Tommy-em dođe. Valjda ti je jasno da mu neće iskeširati taj novac, ko što i ti sutra možeš kupiti auto, kuću , stan bez keša, jel tako?  ;)
Šta se tiće cijene dionica, stvar je pregovora, sigurno da Tommy nebi prodavao dionice bilo kome niti po toj cijeni, jer Tommy odavno priča da dionice nije kupio radi profita i zarade, a od nedavno priča da ih njegova osobna želja tj. njegove firme da navijači, točnije članovi budu večinski vlasnici kluba. S tim da je smiješno spominjati transfere nekog kluba i raditi usporedbu s vrijednosti dionica kluba. Na kraju priće prošlo je već prilično vremena kad je taj klub koji je prodao tog Pjacu za iznos koji se spominje (a ne spominje se koliko će i kad taj klub taj novac dobiti, ustvari to se ni ne zna) najavio privatizaciju jer kažu "ovako više ne možemo". I već su debelo prošli rokovi kad su obečali sve informacije i početak privatizacije. Zašto? Ja baš želim viditi koliko vrijede dionice tog kluba, možda kupim koju...  lol!
Stvar pregovora Tommy-a i udruge Naš Hajduk nema puno veze s nominalnom i tržišnom cijenom dionica. Nemam baš volje objašnjavati, ali tržišna cijena dionice bi se definirala kad bi Tommy stavio svoje dionice na prodaju, pa zatim dobio najbolju moguću ponudu. A Tommy to ne radi, ko što nije radio ni Andabaka kad je prodao večinu svojih dionica Tommy-u. S toga je bezpotrebno pričati o vrijednosti dionica jer nitko od tih večih malih dioničara nije svoje dionice stavio na burzu... A nije to napravio ni večinski vlasnik grad Split...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/9/2016, 10:56

sat2 wrote:
Što je sa kaznenom prijavom?
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/324106/udruga-nas-hajduk-kazneno-prijavljena
Ne znam...
Reci mi ti što je s njom? Tko prijavljuje, zašto i zbog čega?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/9/2016, 11:00

sat2 wrote:http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/purger-koji-je-postao-sef-hajdukove-skole-trofejni-zagrebacki-trener-otkrio-kako-je-bilo-raditi-pod-mamicem-i-kako-ce-u-hajduku-stici-dinamo/4691102/

Baš me zanima hoće li što napraviti. Iskustva ima i to iz vrhunski posloženog kluba. No, ako je istina što se priča ne znam koliko će moći promijeniti navike?
Ka šta sam napisa prije nekoliko dana ništa bez infrastrukture i uvjeta. Hajduk ima dva pomočna terena, jedan s umjetnom travom u ne baš sjajnom stanju. Danas bez pravih uvjeta ne možeš očekivati velike stvari i zato je to ključno. A onda sve ostalu, stručni, školovani i kvalitetni ljudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/9/2016, 13:06

amper1950 wrote:
[size=49]TANDEM SAID - OHANDZA SUDJELOVAO U 19 HAJDUKOVIH GOLOVA[/size]
e?
Ka šta sam napisa prije nekoliko dana ništa bez infrastrukture i uvjeta. Hajduk ima dva pomočna terena, jedan s umjetnom travom u ne baš sjajnom stanju. Danas bez pravih uvjeta ne možeš očekivati velike stvari i zato je to ključno. A onda sve ostalu, stručni, školovani i kvalitetni ljudi.

http://hajduk.hr/vijest/tandem-said-ohandza-sudjelovao-u-19-hajdukovih-golova/7797

Zdravi i spremni Ohandza (šta još nije 100 %) najbolji igrač lige. I potvrda da se nije pogriješilo šta ga se dovelo jer da se sutra opet ozljedi i ne odigra više ni jednu utakmicu - više je pružija i dao od sad nego neki što su pola desetljaća proveli u klubu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/9/2016, 11:05

[size=49]KALINIĆ HAJDUKOV DO 2021. GODINE![/size]

http://hajduk.hr/vijest/kalinic-hajdukov-do-2021--godine/7799

I postaje najplačeniji igrač Hajduka!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 2/10/2016, 17:02

Svako po 7 tuđe dice u prvih 11

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/10/2016, 17:09

prestani lagat ovaj napaćeni  narod
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 2/10/2016, 17:13

za ovakve startove kao ovaj kožuljev se obično daje crveni karton,a on se buni jer je dobio žuti hahaha
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 2/10/2016, 17:28

Rijeka, hajduk i dinamo zajedno nebi 11 igraca slozilo iz hrvatske, hns pederi...
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 2/10/2016, 17:32

Je se igra sta? Je bolji petev ili pusnik kao hajduk iz splita
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/10/2016, 07:36

muckodjubre wrote:za ovakve startove kao ovaj kožuljev se obično daje crveni karton,a on se buni jer je dobio žuti hahaha
Izgon iz nogometa... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 3/10/2016, 08:29

..hajdukova obrana?....to uopce postoji....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 3/10/2016, 08:30

....da nije kale..ajme....i antolicevog 'gdje ej gol'....pomalo se pitam da li ovi u hajdukovoj obrani ne znaju..ili...ima likova u obrani..koji valjda cekaju posljednji sucev zvizduk cim je fuckao za pocetak utakmice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 3/10/2016, 08:32

...uglavnom...sa ovakvom igrom...rijeka ce nas nabiti....nema 5u neke povezanosti sve na ho ruk...i nije mi jasno cime se kripli vesele....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 3/10/2016, 08:38

inace sam 'derbi' pogledao na tv nakon sto godina..sa emocijom bas mi svejedno....hajduk dobio ili izgubio....da nije ona dva,tri crnca ne znam koga bi hajduk uspio pobjediti.....kad se muce da en izgube i od ovakvog dinama..kojeg jedan osijek drzi u sah matu citavu utakmicu a rijeka se poigrava...onda mora svima biti jasno u kakvom ej hajduk qurtzu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/10/2016, 14:16

vuksadinare wrote:....da nije kale..ajme....i antolicevog 'gdje ej gol'....pomalo se pitam da li ovi u hajdukovoj obrani ne znaju..ili...ima likova u obrani..koji valjda cekaju posljednji sucev zvizduk cim je fuckao za pocetak utakmice
Je, ali je Hajduk je isto ima prilike. Jedna odlična obrana Livakovića, najbolja prilika na utakmici Jeffa i na kraju je i zolja zabija regularan gol,kako snimka pokazuje. Tako da nije ni Hajduk bija bez šanse, i po prilikama koje su imali x je realan rezultat.
Šta se tiće obrane i zadnjeg reda, zna se da je to problem. Svi su pizdili protiv Milića koji je ima lošija zdanja, a on sad igra u Fiorentini, ne grije klupu. Fali bar jedan pravi iskusni stoper, naravno i desni bek kojeg uopće ni nemamo... Ove sezone su napravili dobar posao s dovođenjem ofenzivaca, pa sad imaš i širinu, ali obrana i zadnji red je katastrofa. To se neće osjetiti baš toliko protiv SB, Cibalije i takvih momčadi, ali ekipa poput Rijeke i Dinama će ti s ovakvom obranom uvik praviti probleme, a neće jedan Kalinić moći uvik spašavati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 3/10/2016, 14:21

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:....da nije kale..ajme....i antolicevog 'gdje ej gol'....pomalo se pitam da li ovi u hajdukovoj obrani ne znaju..ili...ima likova u obrani..koji valjda cekaju posljednji sucev zvizduk cim je fuckao za pocetak utakmice
Je, ali je Hajduk je isto ima prilike. Jedna odlična obrana Livakovića, najbolja prilika na utakmici Jeffa i na kraju je i zolja zabija regularan gol,kako snimka pokazuje. Tako da nije ni Hajduk bija bez šanse, i po prilikama koje su imali x je realan rezultat.
Šta se tiće obrane i zadnjeg reda, zna se da je to problem. Svi su pizdili protiv Milića koji je ima lošija zdanja, a on sad igra u Fiorentini, ne grije klupu. Fali bar jedan pravi iskusni stoper, naravno i desni bek kojeg uopće ni nemamo... Ove sezone su napravili dobar posao s dovođenjem ofenzivaca, pa sad imaš i širinu, ali obrana i zadnji red je katastrofa. To se neće osjetiti baš toliko protiv SB, Cibalije i takvih momčadi, ali ekipa poput Rijeke i Dinama će ti s ovakvom obranom uvik praviti probleme, a neće jedan Kalinić moći uvik spašavati...
znas li ti i ovi u hajduku...staro pravilo od obrane pocinje sve pa preko veznog reda...meni ej smijesno bilo i en samo jucer gledat hajdukovu obranu.....jebote ako ne znas iznjet loptu ispucaj je...nije vrag da to ne znaju..pa to ej zlatno pravilo svakog obrambenog igraca...ja stjecem dojam da je nekima u hajduku preko qurtza igrat...uđe u utakmicu sa mislju sto prije kraj...spomenio si milica...ma i on je igrao preko qurtza budimo iskreni...ocito covjek a ne samo on igrao/li..koliko sam placen toliko muzike..jebiga surova istina...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 3/10/2016, 14:28

i sve mi nekako djeluje u hajduku da se radi prek qurtza...cak i pusniku ej svega dosta mislim...gledam onog naseg predsjednika kosa....boze moj cmu se taj veseli.....ako ti je veselje remizirat sa ovakvim dinamom onda znaci da si jos veci jad od njega....ono osijek dinama dobije usred maksimir ai igraci i uprava normalno se vesele...nista posebno..a ovi padaju od srece....da je pravi predsjednik pomolio bi se dragom bogu na sreci i ozbiljno se zabrinuo kakav nam je propuh u obrani a ni vezni red nista bolji nije..samo malo bolji od ovih u obrani...da dinamo qurtzu nije svirao drugo poluvrijeme narocito zadnjih pola sata..pisi kuci propao izlet jos jednom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/10/2016, 14:38

vuksadinare wrote:i sve mi nekako djeluje u hajduku da se radi prek qurtza...cak i pusniku ej svega dosta mislim...gledam onog naseg predsjednika kosa....boze moj cmu se taj veseli.....ako ti je veselje remizirat sa ovakvim dinamom onda znaci da si jos veci jad od njega....ono osijek dinama dobije usred maksimir ai igraci i uprava normalno se vesele...nista posebno..a ovi padaju od srece....da je pravi predsjednik pomolio bi se dragom bogu na sreci i ozbiljno se zabrinuo kakav nam je propuh u obrani a ni vezni red nista bolji nije..samo malo bolji od ovih u obrani...da dinamo qurtzu nije svirao drugo poluvrijeme narocito zadnjih pola sata..pisi kuci propao izlet jos jednom...
Ako ništa ekipa je tek nova (predsjendik, sportski direktor) i stvarno su doveli dobre ofenzivce. Ja sam uvik spreman dati vremena ljudima.
Šta se tiće Pušnika nema njemu šta biti pun kurac. Njemu je ionako Hajduk vrhunac karijere, a kad je došao najjači je bio na riječima. Sad se malo smirio, ali neke njegove priče tipa ono o Osijeku nek zajebe malo i nek nekome drugome proba prodavati priču da Osijek ima bolje igrače i slično. Nek se malo ugleda na svog prethodnika Burića koji je uvik bija odmjeren s izjavama, a lani nije ima ni Ohandzu, Saida, Ecega, često mu je napadača mora glumiti Vlašić ili je pak igra s Mastelićom... Jedino šta je ima onog argentinca Velasqueza koji je stvarno bija pojačanja. Nakon šta ga nisu uspili zadržati trebali su nači zamjenu za njega, pa makar neka posudba. Tu su zakazali i na zimu triba nekog dovesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum