ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glava kućanstva

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 12/6/2015, 09:34

najvažnije je ono šta je pojedincu najvažnije. ako se vi u vašem kućanstvu volite zaglupljivati televizijom, onda je to nepikosnoveno.

preuzimanjem odgovornosti za teške odluke. ne znam na šta misliš unutra van, ovidi o odluci. ako je odluka prominiti krov, onda se izvani vidi, ako je prominiti internetskg providera onda se ne vidi.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 12/6/2015, 11:02

aben wrote: ako se vi u vašem kućanstvu volite zaglupljivati televizijom, onda je to nepikosnoveno.

E, ovo je pomalo pederski.

preuzimanjem odgovornosti za teške odluke. ne znam na šta misliš unutra van, ovidi o odluci. ako je odluka prominiti krov, onda se izvani vidi, ako je prominiti internetskg providera onda se ne vidi.
Dobro, crtam...
Kako to samo ti preuzmeš odgovornost za teške odluke? Ženu boli neka stvar u tom slučaju?
Mislim, kako ljudi znaju da si ti glava kućanstva? Sve je na tvoje ime?Sve se tebe pita?
Ti zoveš internetskog provajdera ako ima problema?
Tako...na par primjer nacrtaj ti i meni... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 12/6/2015, 12:33

je, i to upravo onoliko koliko je lezbijski misliti da je najvažnije koi program gledati.

zato šta ja iman muda riskirati, pogrišiti, ona nema.  razgovaramo šta učiniti, ona kaže 'ne znam, its your call'.
mislin da niko ne zna da san glava, osim oni koima to kažem. oni, doduše, ne viruju jer ljudi sude po koricama. recimo, vide da moran ići doma kad me zove dok negdi ločen, ne da mi da jeben okolo i sl. pa to ponašanje generaliziraju na sve.
ništa nije na moje ime jer iman obrt a ne firmu, i u konstantnon san prekršaju. a dogodine ćemo se i rastaviti da ne platimo porez.
 mene se ništa ne pita dok nije stani pani, i ne želin da me se išta pita. nisan rođeni vođa i ne uživan donositi odluke općenito. to mi je opterećujuće. al jasno mi je da su se moje odluke pokazale uspješnima i zato to moran nastaviti raditi. ne želim znati ništa, samo želim slagati kamenje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 12/6/2015, 20:19

aben wrote:je, i to upravo onoliko koliko je lezbijski misliti da je najvažnije koi program gledati.

Naravno da nisam mislila na seksualnu orijentaciju.
zato šta ja iman muda riskirati, pogrišiti, ona nema.  razgovaramo šta učiniti, ona kaže 'ne znam, its your call'.

Baš si naivan, to sve žene kažu da vam dignu perje, skinu s vrata , a dalje rade po svom. :)

ništa nije na moje ime jer iman obrt a ne firmu,
A na koga je obrt? Na ženu?

 mene se ništa ne pita dok nije stani pani, i ne želin da me se išta pita. nisan rođeni vođa i ne uživan donositi odluke općenito. to mi je opterećujuće. al jasno mi je da su se moje odluke pokazale uspješnima i zato to moran nastaviti raditi. ne želim znati ništa, samo želim slagati kamenje.
A jadan... :comfort cathug
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 12/6/2015, 23:05

nisan ni ja, to je quid pro quo.

a znan da neka kućanstva imaju dva novčanika, al takav model mi nije prihvatljiv.

pa na mene, al theres no juice in there :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 13/6/2015, 09:28

Jel' kupiš kad ženi neki poklon?

pa na mene


Kako onda ništa nije na tebe? A nekretnine, računi?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 13/6/2015, 09:37

nikad u životu

obrt je na mene, i u slučaju pizdarije, jamčim svojom a ne tvrtkinom imovinom, zato  sam sve  nekretnine i pokretnine prepisa na ženu. krediti su također na moje ime. ako propadnem, ništa mi ne propada.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 13/6/2015, 09:44

aben wrote:nikad u životu

To je u redu.
Najblesavije mi je kad se babe hvale muž mi kupio ovo, kupio ono. 
Kako ti je kupio ako sve ide iz iste kase?
obrt je na mene, i u slučaju pizdarije, jamčim svojom a ne tvrtkinom imovinom, zato  sam sve  nekretnine i pokretnine prepisa na ženu. krediti su također na moje ime. ako propadnem, ništa mi ne propada.
Tako se radi. :tu
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 13/6/2015, 10:21

dobro, novac nije poanta darovanja žena, nego pažnja, u situaciji kad ne provodu dovoljno vrimena zajedno, grižnja savjesti kad pojebu sa strane, razno lobiranje i sl.

ali, ima puno kućanstava s dvi kase. onda je darovanje kozistentno i s čisto financijske strane.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Guest 13/6/2015, 12:42

Nije poanta odakle je placen poklon nego da se sjetio i uzeo nešto sto ga je na mene podsjetilo...romantika je ipak slatka i zasladi bračni život sklon monotoniji....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 13/6/2015, 17:40

aben wrote:dobro, novac nije poanta darovanja žena, nego pažnja, u situaciji kad ne provodu dovoljno vrimena zajedno, grižnja savjesti kad pojebu sa strane, razno lobiranje i sl.

Naravno da nije novac, nego pažnja. Može li se ona pokazati i bez novca/poklona ?

ali, ima puno kućanstava s dvi kase. onda je darovanje kozistentno i s čisto financijske strane.

Ruku na srce, ne znam nikoga oko mene koji imaju dvije kase.
I najveći se ratovi vode oko te jedne.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 13/6/2015, 17:43

Zagy wrote:Nije poanta odakle je placen poklon nego da se sjetio i uzeo nešto sto ga je na mene podsjetilo...romantika je ipak slatka i zasladi bračni život sklon monotoniji....;)
Pa ok, nisam mislila na kupovanje čarapa i gaćica, to je sitniš. :)
S tim se ne hvališ okolo.
Nego na puno veće svote, a onda je bitno otkuda mu /rjeđe joj i da li će to faliti u kasi.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 13/6/2015, 17:59

ne može; pažnja se mora vratiti u jednakoj mjernoj jedinici u kojoj nedostaje, u vremenu. parovi koi se ne vide koliko bi tili jedan drugome poklanjaju vrijeme; ili rijedak i jeftin dar za koi su utrošili puno vrimena tražeć ga i tako pokazali kako dugo misle na nju\ njega ili skup, šta znači da su utrošili puno vremena radeć, ali svo to vrijeme poklanjaju njoj\ njemu nazad.

ti šta vodu ratove, vodu ih zbog pomankanja vizije, njima tribaju dvi kase i više nema ratova. ako su razlike tolike da se ne može naći rješenje s dvi kase, za to kućanstvo je bolje da propadne.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 13/6/2015, 17:59

ne može; pažnja se mora vratiti u jednakoj mjernoj jedinici u kojoj nedostaje, u vremenu. parovi koi se ne vide koliko bi tili jedan drugome poklanjaju vrijeme; ili rijedak i jeftin dar za koi su utrošili puno vrimena tražeć ga i tako pokazali kako dugo misle na nju\ njega ili skup, šta znači da su utrošili puno vremena radeć, ali svo to vrijeme poklanjaju njoj\ njemu nazad.

ti šta vodu ratove, vodu ih zbog pomankanja vizije, njima tribaju dvi kase i više nema ratova. ako su razlike tolike da se ne može naći rješenje s dvi kase, za to kućanstvo je bolje da propadne.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 13/6/2015, 18:44

aben wrote:ne može; pažnja se mora vratiti u jednakoj mjernoj jedinici u kojoj nedostaje, u vremenu. parovi koi se ne vide koliko bi tili jedan drugome poklanjaju vrijeme; ili rijedak i jeftin dar za koi su utrošili puno vrimena tražeć ga i tako pokazali kako dugo misle na nju\ njega ili skup, šta znači da su utrošili puno vremena radeć, ali svo to vrijeme poklanjaju njoj\ njemu nazad.

Ti nikad ženi nisi kupio dar, to znači da pažnju iskazuješ u vremenu?

ti šta vodu ratove, vodu ih zbog pomankanja vizije, njima tribaju dvi kase i više nema ratova. ako su razlike tolike da se ne može naći rješenje s dvi kase, za to kućanstvo je bolje da propadne.

Pa sad pomanjkanje vizije...mislim da je problem puno kompleksniji...
A sad se vratimo u realnost, kad novca općenito fali i teško se funkcionira kad je na jednoj vrpi, dvije kase nisu opcija.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 13/6/2015, 19:02

ne, ne, govorin o normalnim ljudima, ja se koritim drukčijin tehnikama.

u kojen smislu kompleksniji?

dvi kase su rješenje za sve probleme koe si navela. to je u osnovi socijalistički problem, di se  načelo svakom prema potrebama ne more primjeniti. činjenica da je love malo ne smeta jer dvi kase funkcioniraju bez obzira na količinu. ne kažen da malo love nije problem, može biti, al to se rješava drukčije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 14/6/2015, 08:16

aben wrote:ne, ne, govorin o normalnim ljudima, ja se koritim drukčijin tehnikama.

O, rado bih čula o tim tehnikama, ali ako nećeš, shvatit ću. :)

u kojen smislu kompleksniji?

U svakom, problem je puno širi i ne može se svesti pod nazivnik nedostatak vizije.

. ne kažen da malo love nije problem, može biti, al to se rješava drukčije.

Kako nije? Lakše je raspodijeliti više love, tada raspodjela zakači i one koji bi kod manje bili zakinuti.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 14/6/2015, 08:55

poklanjanje je oblik komunikacije, ja za to koristim jezik; neko demonstrira šta misli poklonom, ja demonstriran misli govorom. 

problem more biti širok koliko oće, ako se more svesti na nazivnik problema raspodjele, onda je to također problem vizije jer ne uključuje jednistavno rješenje poput dvi kase.
vrlo je jednostavno, nema više šta si opet kupila majcu, šta si opet zapia plaću, svak ima svoj proračun i jebi se. financije se uredu ka federacije, postoje zajednički poslovi u kojima sudjeluju razmjerno s prihodima, a ostalo u žep. no, detalje se da doradit bilokako. robovanje jednoj kasi i trpljenje radi toga je problem vizije.


ne, jedna od pozitivnih stvari novca je djeljivost, i da mjesečno raspolažeš s osam kuna, možeš ih podiliti na dva put četiri.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 18/6/2015, 14:31

aben wrote:poklanjanje je oblik komunikacije, ja za to koristim jezik; neko demonstrira šta misli poklonom, ja demonstriran misli govorom.

aaaa...mislim da shvaćam...
Jesi bar iskren ili se držiš one "Njoj drago, men' svejedno" ? :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 18/6/2015, 15:37

sa svojima san iskren jer mi je to u intetesu. njima možda i nije:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 19/6/2015, 08:18

Već sam se ponadala da će biti nešto od tebe. :) 
Da li demonstracija misli uključuje i psovku? :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 2 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum