ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Leviathan2 29/8/2016, 20:04

dva brata wrote::D šta bi ja sa trebao stavljato screenshotove od privatnog razgovora sa kicom :D
da opet razbijam tvoje laži, kao što sam morao kopati po postovima sa starog foruma ? :D  

pa ćeš opet nešto izmišljati

ok neću se više spuštati na tvoj nivo, ali budalo prije nego sam te blokao sve slike sam ti uzeo što si imao, ime prezime, di radiš, di živiš, sa kime živiš, sve se preko googla može naći :D a ti i dalje vrijeđaš i lažeš :D

drugi put kada se kačiš sa nekim onda osiguraj si jebenu pozadinu ili mjesto za povući se ako ispadne sranje.. potovo što si advokat, a većina vas su mafijaši i često završe u mafijaškim obračunima , vidi se i ti da si sitan mafijaš , lažov

ali eto , evo tebi jedan block zajedno sa onim nemanjon, čisto da spriječim veće sranje za tvoje zdravlje

znas li da mozes uredno najebati zbog toga, jebeni zakon o privatnosti
a blokiranje je seljacki, ja nisam cak ni ezeka blokirao iako je dosadniji od tebe :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by gargamel0101 29/8/2016, 20:04

Sultan dominira.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 20:05

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:
pa jasno mi je, nego ovdje Punovska ekipa , prvo su govorili da će Putin nuklearnim oružjem po Turcima, i da će se u istambulu opet krstiti sa 3prsta, zazivali su uništavanje Turske, svaki dan otvarali 3-4 negativne teme protiv Turske..  kada je bio Erdogan u RH, toliko je bilo mržnje prema RH političarima, "kako su se mogli sa njim družiti"

jel moze ovako joda, ja sam rekao da ce rusi njukat turke i stojim iza toga tako da to ne kacis drugima, mozda su se drugi zaletjeli, medjutim ja sam rekao da ce turci zakrvit sa grcima i onda ce biti njukanja i jos uvijek stojim iza toga, znaci da sirija nece biti razlog njukanja  a ako ti imas fetis na putina to je druga stvar,  pa sve mjesas u isti kos onda jebajga, znaci da ne citas sto drugi pisu pa ne ocekuj da i drugi drugacije rade,
sad proguglaj po zapisima foruma pa ces naci gdje spominjem rat turske i grcke i njukanje, da to pitanje rijesimo,

ma tebi svaka čast, ti stojiš na liniji.. nevoliš erdogana i nevoliš..

meni je jak ovaj epi i onaj alphaomega, sada uzdižu i slave erdogana..
ja napišem da mi ova turska intervencija smrdi na pomoć ISILu i uvaljivanje još kanibala u sukob, ali ne eto, sve Putin kontrolira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 20:06

asilovski wrote:
dva brata wrote:
ok neću se više spuštati na tvoj nivo, ali budalo prije nego sam te blokao sve slike sam ti uzeo što si imao, ime prezime, di radiš, di živiš, sa kime živiš, sve se preko googla može naći :D a ti i dalje vrijeđaš i lažeš :D

drugi put kada se kačiš sa nekim onda osiguraj si jebenu pozadinu ili mjesto za povući se ako ispadne sranje.. potovo što si advokat, a većina vas su mafijaši i često završe u mafijaškim obračunima , vidi se i ti da si sitan mafijaš , lažov


Pa šta ćeš sa tim pobogu Đodolino kad ne znaš naći Pleso hehhee šalu na stranu kod mene uvijek imaš otvorena vrata jer sam dobar domaćin tako da kartu u ruke i pitaj seljaka

dobro uglavnom , evo nemoj mi se više vrijeđati, nemoj mi se više obraćati , zar je to toliki problem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Leviathan2 29/8/2016, 20:06

deda ultimate nemesis wrote:zato ja nisam na fejsbuku, nego samo na tinderu i snapčatu

na fejsu je previše stresa
jel ima zidara na tom fejsbuku, i tinderu i tome nesto snapcatu, mislim ako se uclanim i ja da me ne budne sramota i da mi se ne podsmijavaju

_________________
USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 20:08

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote::D šta bi ja sa trebao stavljato screenshotove od privatnog razgovora sa kicom :D
da opet razbijam tvoje laži, kao što sam morao kopati po postovima sa starog foruma ? :D  

pa ćeš opet nešto izmišljati

ok neću se više spuštati na tvoj nivo, ali budalo prije nego sam te blokao sve slike sam ti uzeo što si imao, ime prezime, di radiš, di živiš, sa kime živiš, sve se preko googla može naći :D a ti i dalje vrijeđaš i lažeš :D

drugi put kada se kačiš sa nekim onda osiguraj si jebenu pozadinu ili mjesto za povući se ako ispadne sranje.. potovo što si advokat, a većina vas su mafijaši i često završe u mafijaškim obračunima , vidi se i ti da si sitan mafijaš , lažov

ali eto , evo tebi jedan block zajedno sa onim nemanjon, čisto da spriječim veće sranje za tvoje zdravlje

znas li da mozes uredno najebati zbog toga, jebeni zakon o privatnosti
a blokiranje je seljacki, ja nisam cak ni ezeka blokirao iako je dosadniji od tebe :D
Budala a to se prijetio i preko fejsa, iako je meni to smiješno i djetinjasto, tako da...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 20:08

Leviathan2 wrote:
deda ultimate nemesis wrote:zato ja nisam na fejsbuku, nego samo na tinderu i snapčatu

na fejsu je previše stresa
jel ima zidara na tom fejsbuku, i tinderu i tome nesto snapcatu, mislim ako se uclanim i ja da me ne budne sramota i da mi se ne podsmijavaju

šta će ti se tko podsmjehivati, meni frend išao sa menom na faks, propao na faksu, očaj-depresija šta će sa životom cili život bio odlikaš, ali neda mu se učit, uvalilo ga u rođaku građevinsku firmu, nakon par godina knauf majstor, mjesečno 10- 20 k kuna,, koji će mu kurac faks
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by neva 29/8/2016, 20:08

pa vas dvojica ste toliko zabrijali da ćete se još stvarno potući oko Putina, Erdogana i Assada :O :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by kic 29/8/2016, 20:10

joj opet se tuku..

atila and nihi, step into my office' :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by neva 29/8/2016, 20:14

kic wrote:joj opet se tuku..

atila and nihi, step into my office' :^^
testosteron na najjače
sve je to zbog ljeta i sunca Suspect
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Leviathan2 29/8/2016, 20:15

dva brata wrote:
Leviathan2 wrote:
deda ultimate nemesis wrote:zato ja nisam na fejsbuku, nego samo na tinderu i snapčatu

na fejsu je previše stresa
jel ima zidara na tom fejsbuku, i tinderu i tome nesto snapcatu, mislim ako se uclanim i ja da me ne budne sramota i da mi se ne podsmijavaju

šta će ti se tko podsmjehivati, meni frend išao sa menom na faks, propao na faksu, očaj-depresija šta će sa životom cili život bio odlikaš, ali neda mu se učit, uvalilo ga u rođaku građevinsku firmu, nakon par godina knauf majstor, mjesečno 10- 20 k   kuna,, koji će mu kurac faks
ma ni meni ne treba fax, ebes ga,  od silne pameti nebih vidio pare, ovako ubijem oko 7 milja ojrica namjesec bez zuljeva (nosim rukavice) i brez da mi mozak zakuha

_________________
USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by kic 29/8/2016, 20:15

bablje ljeto udarilo'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Leviathan2 29/8/2016, 20:16

Neve wrote:
kic wrote:joj opet se tuku..

atila and nihi, step into my office' :^^
testosteron na najjače
sve je to zbog ljeta i sunca Suspect
de vas dvoje ne razvodnjavajte raspru Suspect

_________________
USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by kic 29/8/2016, 20:16

Leviathan2 wrote:
Neve wrote:
kic wrote:joj opet se tuku..

atila and nihi, step into my office' :^^
testosteron na najjače
sve je to zbog ljeta i sunca Suspect
de vas dvoje ne razvodnjavajte raspru Suspect

mi smo tu da smirimo tenzije, fightbusters!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 20:17

Sve cu vas banirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 20:18

Neve wrote:pa vas dvojica ste toliko zabrijali da ćete se još stvarno potući oko Putina, Erdogana i Assada :O :D
Pa on skuplja moje fotografije, podatke i sa kim živim, a kad kucne trenutak kontaktirati će svoje prijatelje iz Nusra fronte da mi se najebu milosne mamice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by neva 29/8/2016, 20:22

kic wrote:bablje ljeto udarilo'
aha, oplela ih sunčanica :D
naročito Yodu, on je inače miran i flegmatičan, a Asila je ionako stalno nabrijan pa tu i nema neke razlike
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 20:23

asilovski wrote:
Neve wrote:pa vas dvojica ste toliko zabrijali da ćete se još stvarno potući oko Putina, Erdogana i Assada :O :D
Pa on skuplja moje fotografije, podatke i sa kim živim, a kad kucne trenutak kontaktirati će svoje prijatelje iz Nusra fronte da mi se najebu milosne mamice
OK je ako te informacije sakuplja google, facebook, političke stranke, Todorić itd. ali ako ih pohrani dva brata onda nevalja?

Imaš li možda multiplus card, ili Konzum plus karticu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by neva 29/8/2016, 20:24

asilovski wrote:
Neve wrote:pa vas dvojica ste toliko zabrijali da ćete se još stvarno potući oko Putina, Erdogana i Assada :O :D
Pa on skuplja moje fotografije, podatke i sa kim živim, a kad kucne trenutak kontaktirati će svoje prijatelje iz Nusra fronte da mi se najebu milosne mamice
ajme, da
kad čitam Yodu kako je uvijek teroristički nastrojen, rabijatan i agresivan, odmah mi dođe poriv iskopati podzemno sklonište
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 20:25

to je čisto vizitika, ako buden u nekom sudskom sporu da znam tko će me braniti .. besplatno, da iskupi grijehe za svoje boleštine lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Winter is coming 29/8/2016, 20:26

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:
pa jasno mi je, nego ovdje Punovska ekipa , prvo su govorili da će Putin nuklearnim oružjem po Turcima, i da će se u istambulu opet krstiti sa 3prsta, zazivali su uništavanje Turske, svaki dan otvarali 3-4 negativne teme protiv Turske..  kada je bio Erdogan u RH, toliko je bilo mržnje prema RH političarima, "kako su se mogli sa njim družiti"

jel moze ovako joda, ja sam rekao da ce rusi njukat turke i stojim iza toga tako da to ne kacis drugima, mozda su se drugi zaletjeli, medjutim ja sam rekao da ce turci zakrvit sa grcima i onda ce biti njukanja i jos uvijek stojim iza toga, znaci da sirija nece biti razlog njukanja  a ako ti imas fetis na putina to je druga stvar,  pa sve mjesas u isti kos onda jebajga, znaci da ne citas sto drugi pisu pa ne ocekuj da i drugi drugacije rade,
sad proguglaj po zapisima foruma pa ces naci gdje spominjem rat turske i grcke i njukanje, da to pitanje rijesimo,
tip je izgubljen slucaj i ne treba na njega gubiti vrijeme

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) - Page 2 Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum