ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 18:42

https://www.rt.com/news/357550-usa-turkey-clashes-syria/

jer Turci gle čuda uopće se ne bore protiv ISISa, nego napadaju Kurde.. i šire se na njihov račun.. a dugoročni cilj Turaka je da uz svoje saveznike dodju do grada Alepa, pa će kanibali iz Turske + kanibali iz Sirije razvaliti Alepo ko beba zvečku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 18:46

Rusija ostala posrana, dali Turcima zeleno svijetlo, jer su ovi rekli naprašiti ISILovce, i USA posrana.. Turci sa ISILovcima dogovorili da se ovi povuku prema drugoj liniji fronta, a usput napadaju Kurde, a AL Nusra kanibali iz Turske ulaze sada legalno uz USA/RU blagoslov, za 2 mjeseca su kod Alepa sa tenkovima, artiljierijom i protuzračnim raketama, a ISIS neokrznut osim par sela odakle su se povukli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 18:47

Erdogan kako je netko rekao -

"taj čovjek nikada nije pročitao knjigu iz diplomacije a mogao bi pisati knjige o diplomaciji"

Erdogan uvalio šah-mat i Bidenu i Putinu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 18:55

http://www.index.hr/vijesti/clanak/turska-ostro-odgovara-sadu-nitko-nam-nema-pravo-reci-protiv-koga-se-mozemo-boriti/916018.aspx


Turska oštro odgovara SAD-u: "Nitko nam nema pravo reći protiv koga se možemo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by udba 29/8/2016, 18:55

Ne vidim posebnog razloga da Turci udaraju na ISIL. Raspoloženje u T je proislamsko, dobivaju od isila ispod stola naftu po 25-30 i tako dilaju dalje. Kurdi su njihovo Kosovo, imaju 2 milje Sirijaca za koje dobijaju lovu i njima drže EU za jaja.

_________________
USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 18:58

udba wrote:Ne vidim posebnog razloga da Turci udaraju na ISIL. Raspoloženje u T je proislamsko, dobivaju od isila ispod stola naftu po 25-30 i tako dilaju dalje. Kurdi su njihovo Kosovo, imaju 2 milje Sirijaca za koje dobijaju lovu i njima drže EU za jaja.

pa jasno mi je, nego ovdje Punovska ekipa , prvo su govorili da će Putin nuklearnim oružjem po Turcima, i da će se u istambulu opet krstiti sa 3prsta, zazivali su uništavanje Turske, svaki dan otvarali 3-4 negativne teme protiv Turske.. kada je bio Erdogan u RH, toliko je bilo mržnje prema RH političarima, "kako su se mogli sa njim družiti"

onda je ista ekipa preko noći(ne svi ali pojedinci poput epija, alphaomega, wintera, ,dok yehudi, nemanja šute od muke) postali fanovi Erdogana i Turske.. kao eto ovaj put su Turci iskreni , dobri, biti će saveznici Rusije protiv zapada, uništiti će ISILovce , ostaviti će Siriju Rusima ,a Rusi će njima ostaviti Republiku Srpsku šta već...

kada opet isto kao i prije, dapače još i  gore

sada ekipa će i dalje tvrditi da je sve pod kontrolom, da cijelu Tursku vojnu operaciju kontrolira Putin i Rusija, da je Putin šahmatirao Erdogana itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 19:13

dva brata wrote:
udba wrote:Ne vidim posebnog razloga da Turci udaraju na ISIL. Raspoloženje u T je proislamsko, dobivaju od isila ispod stola naftu po 25-30 i tako dilaju dalje. Kurdi su njihovo Kosovo, imaju 2 milje Sirijaca za koje dobijaju lovu i njima drže EU za jaja.

pa jasno mi je, nego ovdje Punovska ekipa , prvo su govorili da će Putin nuklearnim oružjem po Turcima, i da će se u istambulu opet krstiti sa 3prsta, zazivali su uništavanje Turske, svaki dan otvarali 3-4 negativne teme protiv Turske..  kada je bio Erdogan u RH, toliko je bilo mržnje prema RH političarima, "kako su se mogli sa njim družiti"

onda je ista ekipa preko noći(ne svi ali pojedinci poput epija, alphaomega, wintera, ,dok yehudi, nemanja šute od muke) postali fanovi Erdogana i Turske.. kao eto ovaj put su Turci iskreni , dobri, biti će saveznici Rusije protiv zapada, uništiti će ISILovce , ostaviti će Siriju Rusima ,a Rusi će njima ostaviti Republiku Srpsku šta već...

kada opet isto kao i prije, dapače još i  gore

sada ekipa će i dalje tvrditi da je sve pod kontrolom, da cijelu Tursku vojnu operaciju kontrolira Putin i Rusija, da je Putin šahmatirao Erdogana itd
Đoda u Idlibu fešta sa kanibalima a Assad u podmornici plače i stenje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:20

asilovski wrote:
dva brata wrote:
udba wrote:Ne vidim posebnog razloga da Turci udaraju na ISIL. Raspoloženje u T je proislamsko, dobivaju od isila ispod stola naftu po 25-30 i tako dilaju dalje. Kurdi su njihovo Kosovo, imaju 2 milje Sirijaca za koje dobijaju lovu i njima drže EU za jaja.

pa jasno mi je, nego ovdje Punovska ekipa , prvo su govorili da će Putin nuklearnim oružjem po Turcima, i da će se u istambulu opet krstiti sa 3prsta, zazivali su uništavanje Turske, svaki dan otvarali 3-4 negativne teme protiv Turske..  kada je bio Erdogan u RH, toliko je bilo mržnje prema RH političarima, "kako su se mogli sa njim družiti"

onda je ista ekipa preko noći(ne svi ali pojedinci poput epija, alphaomega, wintera, ,dok yehudi, nemanja šute od muke) postali fanovi Erdogana i Turske.. kao eto ovaj put su Turci iskreni , dobri, biti će saveznici Rusije protiv zapada, uništiti će ISILovce , ostaviti će Siriju Rusima ,a Rusi će njima ostaviti Republiku Srpsku šta već...

kada opet isto kao i prije, dapače još i  gore

sada ekipa će i dalje tvrditi da je sve pod kontrolom, da cijelu Tursku vojnu operaciju kontrolira Putin i Rusija, da je Putin šahmatirao Erdogana itd
Đoda u Idlibu fešta sa kanibalima a Assad u podmornici plače i stenje





dva brata wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:ko to reče, ja ne, nema gore od soroša

ti, točno se sjećam.....al bijaše pred oko dvije godine...ma svejedno  davno prošlo i voda odnijela ali mi fora
;)
Ne želim biti odvjetnik ali ne sjećam se da je ikada marc nešto pozitivno napisao o sorošu, u stvari ne sjećam se da je iko ikada rekao lijepu  riječ za to govno od čovjeka na ovom ili onom forumu
lik izmišlja i laže kao što to inače radi


tako i on i lažljivi mađarski advokat ponavljaj cijelo vrijeme da sam ja spominja "assada da bježi u podmornici" iako znaju da je to napravio kserk.. sada kada ex forum radi sve se može provjeriti uz par minuta (doduše nisu sačuvani svi postovi)


USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Pod110

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Podm210

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Podm310
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:22

ili si patološki lažljivac i gad od čovjeka(s obzirom na tvoju struku i tvoje ponašanje ) , ili ti je alkohol uništio moždane vijuge i memoriju..

(jedno ne isključuje drugo)


ali evo za advokata dokazi sada otprdiii
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 19:39

dva brata wrote:ili si patološki lažljivac i gad od čovjeka(s obzirom na tvoju struku i tvoje ponašanje ) , ili ti je alkohol uništio moždane vijuge i memoriju..

(jedno ne isključuje drugo)


ali evo za advokata dokazi sada otprdiii
Koji dokazi?

Da podržavaš kanibale, invazije, pa se onda čudiš posljedicama, pa iste negiraš da bi opet podržavao kanibale, invazije i tako u krug, što se tiče ovoga gore jednom sam zbog Kica i što si ljudima plakao na fejsbuk rekao (a i obećao) da te više neću dirati, ali kako i dalje podržavaš kanibale, a gluplji si nego ikada, vrijeđaš, iako sam te samo zajebavao (jer si glup ko kurčina) jebat ću ti majku majčinu neuku cheers
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:41

nisam plakao ja fejsbook , nego si ti pitao kicka zašto sam te blokao na fejsu a prije toga sam ti uzeo sve tvoje slike sa fejsa, mejsto gdje živiš, gdje radiš i adresu..  i tako dalje ..  pa sam te odlučio ostaviti fizički na miru, jer si ti obećao da nećeš vrijeđati  i lagati i izmišljati što opet radiš..

koja moraš biti glupa budala, dodaš osobu na fejsbook, pa onda vrijeđaš je i lažeš, i još koristiš osobne informacije sa fejsa da lažeš i vrijeđaš iako sam te par puta upozorio

ali samo ću ti zavidati dvi vaspitavne-odgojne pleske , tako da se ne treseš

ti si lažljiva osoba bez iti malo jebene časti, vas treba preodgajati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:48

a da ne govorim o tvom vrijeđanju hercegovaca, bosanaca, dalmatinaca, pa dodaj još patološko laganje i varanje, nije niti čudno zašto vas advoakte svako malo ustrelje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 19:49

dva brata wrote:nisam plakao ja fejsbook , nego si ti pitao kicka zašto sam te blokao na fejsu a prije toga sam ti uzeo sve tvoje slike sa fejsa, mejsto gdje živiš, gdje radiš i adresu..  i tako dalje ..

ali samo ću ti zavidati dvi vaspitavne-odgojne pleske , tako da se ne treseš
Nisi plakao moj kurac pisao si traktate i cmizdrio kao da sam te ostavio nakon jebanja, a što se tiče pleske (a to tebe najviše zanima) osim što mi možeš popušiti domaćina ti ne možeš naći zagrebački aerodrom (Pleso) a ne neke složenije stvari kao što je meni opaliti plesku
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 19:51

dva brata wrote:a da ne govorim o tvom vrijeđanju hercegovaca, bosanaca, dalmatinaca, pa dodaj još patološko laganje i varanje, nije niti čudno zašto vas advoakte svako malo ustrelje
Nisam ja nikoga vrijeđao već iznio svoje mišljnje s obzirom na stečenu iskustvo u svome gradu, te s obzirom da imam puno prijatelja Bosanac i Hercegovaca, osim toga ne budi snishodljiv i ljigav
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:53

:D šta bi ja sa trebao stavljato screenshotove od privatnog razgovora sa kicom :D
da opet razbijam tvoje laži, kao što sam morao kopati po postovima sa starog foruma ? :D

pa ćeš opet nešto izmišljati

ok neću se više spuštati na tvoj nivo, ali budalo prije nego sam te blokao sve slike sam ti uzeo što si imao, ime prezime, di radiš, di živiš, sa kime živiš, sve se preko googla može naći :D a ti i dalje vrijeđaš i lažeš :D

drugi put kada se kačiš sa nekim onda osiguraj si jebenu pozadinu ili mjesto za povući se ako ispadne sranje.. potovo što si advokat, a većina vas su mafijaši i često završe u mafijaškim obračunima , vidi se i ti da si sitan mafijaš , lažov

ali eto , evo tebi jedan block zajedno sa onim nemanjon, čisto da spriječim veće sranje za tvoje zdravlje

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:54

zato ja nisam na fejsbuku, nego samo na tinderu i snapčatu

na fejsu je previše stresa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Guest 29/8/2016, 19:56

deda ultimate nemesis wrote:zato ja nisam na fejsbuku, nego samo na tinderu i snapčatu
pa meni je pola foruma na friend listi na fejsbooku i nije problem.. osim sa jednom budalom :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Leviathan2 29/8/2016, 20:01

dva brata wrote:
pa jasno mi je, nego ovdje Punovska ekipa , prvo su govorili da će Putin nuklearnim oružjem po Turcima, i da će se u istambulu opet krstiti sa 3prsta, zazivali su uništavanje Turske, svaki dan otvarali 3-4 negativne teme protiv Turske..  kada je bio Erdogan u RH, toliko je bilo mržnje prema RH političarima, "kako su se mogli sa njim družiti"

jel moze ovako joda, ja sam rekao da ce rusi njukat turke i stojim iza toga tako da to ne kacis drugima, mozda su se drugi zaletjeli, medjutim ja sam rekao da ce turci zakrvit sa grcima i onda ce biti njukanja i jos uvijek stojim iza toga, znaci da sirija nece biti razlog njukanja  a ako ti imas fetis na putina to je druga stvar,  pa sve mjesas u isti kos onda jebajga, znaci da ne citas sto drugi pisu pa ne ocekuj da i drugi drugacije rade,
sad proguglaj po zapisima foruma pa ces naci gdje spominjem rat turske i grcke i njukanje, da to pitanje rijesimo,

_________________
USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Kermit 29/8/2016, 20:02

dva brata wrote:
ok neću se više spuštati na tvoj nivo, ali budalo prije nego sam te blokao sve slike sam ti uzeo što si imao, ime prezime, di radiš, di živiš, sa kime živiš, sve se preko googla može naći :D a ti i dalje vrijeđaš i lažeš :D

drugi put kada se kačiš sa nekim onda osiguraj si jebenu pozadinu ili mjesto za povući se ako ispadne sranje.. potovo što si advokat, a većina vas su mafijaši i često završe u mafijaškim obračunima , vidi se i ti da si sitan mafijaš , lažov


Pa šta ćeš sa tim pobogu Đodolino kad ne znaš naći Pleso hehhee šalu na stranu kod mene uvijek imaš otvorena vrata jer sam dobar domaćin tako da kartu u ruke i pitaj seljaka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Leviathan2 29/8/2016, 20:04

dva brata wrote::D šta bi ja sa trebao stavljato screenshotove od privatnog razgovora sa kicom :D
da opet razbijam tvoje laži, kao što sam morao kopati po postovima sa starog foruma ? :D  

pa ćeš opet nešto izmišljati

ok neću se više spuštati na tvoj nivo, ali budalo prije nego sam te blokao sve slike sam ti uzeo što si imao, ime prezime, di radiš, di živiš, sa kime živiš, sve se preko googla može naći :D a ti i dalje vrijeđaš i lažeš :D

drugi put kada se kačiš sa nekim onda osiguraj si jebenu pozadinu ili mjesto za povući se ako ispadne sranje.. potovo što si advokat, a većina vas su mafijaši i često završe u mafijaškim obračunima , vidi se i ti da si sitan mafijaš , lažov

ali eto , evo tebi jedan block zajedno sa onim nemanjon, čisto da spriječim veće sranje za tvoje zdravlje

znas li da mozes uredno najebati zbog toga, jebeni zakon o privatnosti
a blokiranje je seljacki, ja nisam cak ni ezeka blokirao iako je dosadniji od tebe :D

_________________
USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi) Empty Re: USA se buni protiv Turske intervencije( i Rusi)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum