ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 22:31

operw wrote:na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.

A u kurac, koji si ti klošar. Juve u Zagrebu i ti ne ideš na utakmicu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 9/26/2016, 22:37

Borko ce sigurno ici. Mozda ide o OTAC u dresu Milana

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 26 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 26 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 26 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Ziil Los Dii ! 9/26/2016, 22:37

Idem cak i ja koji nisam iz zg ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 22:42

muckodjubre wrote:Borko ce sigurno ici. Mozda ide o OTAC u dresu Milana

I ja baš razmišljam jel da idem u Dinamovom ili Milanovom dresu...ili Liverpoolovom, žao mi je što nemam Liverpoolov dres iz 1985., ove torinske pičke bi odmah pobjegle pješice u Italiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 22:43

borkela će dobiti po pičci sutra... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 22:46

Borkelu će End dočekat kod Avenue malla i razbit ga ko zadnju gejaru. Di ćeš veće sramote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 22:47

Tommy Ramone wrote:Borkelu će End dočekat kod Avenue malla i razbit ga ko zadnju gejaru. Di ćeš veće sramote.

navijači đubrentusa, kakve pičkice-čak su i oni retardirani klinci što drkaju na čergu ozbiljna ekipa za njih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 9/26/2016, 22:57

Tommy Ramone wrote:
kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:
operw wrote:kako će gigi nakon utakmice gospodski nahvalit dinamo i njihove igrače
ako upozna zdravka doći će zaključiti karijeru u dinamo
a ne on je preskup. bolje da za manje novce brane ježina ili šemper

Bolje da brani treći golman raspalog Chelsea.
i da umjesto debelog machada igra rastrčani ćorić
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 23:01

kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:
kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:
operw wrote:kako će gigi nakon utakmice gospodski nahvalit dinamo i njihove igrače
ako upozna zdravka doći će zaključiti karijeru u dinamo
a ne on je preskup. bolje da za manje novce brane ježina ili šemper

Bolje da brani treći golman raspalog Chelsea.
i da umjesto debelog machada igra rastrčani ćorić

Naravno. Kad već gube bolje da gube s domaćim klincima nego sa stranim plaćenicima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 9/26/2016, 23:04

Ziil Los Dii ! wrote:Idem cak i ja koji nisam iz zg ^^
idem čak i ja koji nisam iz hr
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 9/26/2016, 23:04

Naša dica...nagradno pitanje tko ima više dice,ali ne ive crne i obojane,hajduk ili dinamo? Da li je hajduk prestigao dinama po broju crne dice u prvih 11?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 26 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 26 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 26 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 9/26/2016, 23:05

Sutra cu gledatiparalelno dinamo i real

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 26 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 26 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 26 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 23:08

skripar wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Idem cak i ja koji nisam iz zg ^^
idem čak i ja koji nisam iz hr



BBB istanbul...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 9/26/2016, 23:14

Rad'iša Trajković wrote:
skripar wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Idem cak i ja koji nisam iz zg ^^
idem čak i ja koji nisam iz hr



BBB istanbul...
to i ti ideš  :P
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 9/26/2016, 23:29

Tommy Ramone wrote:
operw wrote:na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.

A u kurac, koji si ti klošar. Juve u Zagrebu i ti ne ideš na utakmicu.

Fail stoljeća...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/26/2016, 23:39

jasambrend wrote:
Tommy Ramone wrote:
operw wrote:na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.

A u kurac, koji si ti klošar. Juve u Zagrebu i ti ne ideš na utakmicu.

Fail stoljeća...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo 9/27/2016, 00:17

šta imaš organizirat. uzmeš slobodan dan i u auto ili bus i nazad i to je to. i onda se kurčiš da si gledao juve mada ja osobno bi to skrivao do groba ali nema veze

_________________
Dinamo Zagreb - Page 26 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 9/27/2016, 00:48

amper1950 wrote:
Zeko wrote:
Nije ti to istina. Vele neki znalci da bi netko drugi od naših ušao u LP i priskrbio te novce da to nije Dinamo napravio. A možda, vele ti isti znalci, i nebi taj netko drugi ušao. I sad ga jebi, bili ili nebi netko drugi ušao.
HNL "iznjedri" prvaka države,prvak igra kvalifikacije LP. Bi ili nebi, pitanje je sad. Poanta je da Dinamo nije NIŠTA nikome pomogao kako se hvali putem službene stranice. I samo Dinamo može objaviti onakav članak,siguran sam da nijedan klub koji igra LP ne objavljuje onakve članke i hvali se nekim pomaganjem na račun toga što Uefa raspoređuje novac kako ga raspoređuje. To je poanta...  ;) :^0 A ti kao "isključivi" krivac je nikad ne buš razmel...  ;)
Tupsone, poanta, poanta i poanta je u tome da taj "netko drugi" koji bi, po tebi, ušao u LP prvo mora biti prvak Hrvatske. A to pored Dinama nitko nemože biti već punih 11 godina. Na koju bi onda foru taj "netko" ušao u LP ako ni kvalifikacije za nju nemože izboriti ? To ti je poanta, poanta i poanta a ne tvoje hipotetske nebuloze. Tak da je jedina istina da Dinamo svojim ulascima u LP pomaže ostalu hrvatsku nogometnu sirotinju i morate mu samo biti zahvalni na tome, jer "netko drugi" ne postoji.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 9/27/2016, 01:01

nowitzki wrote:Bilic se nakon dvije sezone pogubi u svim klubovima, kratkorocno trenersko rijesenje ko vjeko lokica, zoran vulic itd
Njemu dobro ide kad dođe u ekipu koju mu je netko drugi posložio. Čim si on sam slaže ekipu i kupuje koga hoće, kao sada u West Hamu, pokazuje da si nezna sam složiti ekipu, a to je odlika malih iliti loših trenera, drugim riječima trenera-gubitnika. Kud ćeš bolje, dobiješ lovu i kupuj koga hoćeš, a on kupi škart robu i zato uopće ne čudi činjenica da je njemu Niko Kranjčar imao u reprezentaciji prednost pred Lukom Modrićem koji je i tada bio 20 puta bolji igrač, a sada je 50 puta bolji i što Dudua nije ni pozvao. Jednostavno, Bilić nezna procijeniti igrača i njegove mogućnostii zato mu se sad događa ovo kaj mu se događa.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/27/2016, 02:00

Zeko wrote:
Tupsone, poanta, poanta i poanta je u tome da taj "netko drugi" koji bi, po tebi, ušao u LP prvo mora biti prvak Hrvatske. A to pored Dinama nitko nemože biti već punih 11 godina. Na koju bi onda foru taj "netko" ušao u LP ako ni kvalifikacije za nju nemože izboriti ? To ti je poanta, poanta i poanta a ne tvoje hipotetske nebuloze. Tak da je jedina istina da Dinamo svojim ulascima u LP pomaže ostalu hrvatsku nogometnu sirotinju i morate mu samo biti zahvalni na tome, jer "netko drugi" ne postoji.
:^0 :^0 :^0 Ajde bar si u široko obrazložio kak ne razmeš poantu...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/27/2016, 02:04

Zeko wrote:
Njemu dobro ide kad dođe u ekipu koju mu je netko drugi posložio. Čim si on sam slaže ekipu i kupuje koga hoće, kao sada u West Hamu, pokazuje da si nezna sam složiti ekipu, a to je odlika malih iliti loših trenera, drugim riječima trenera-gubitnika. Kud ćeš bolje, dobiješ lovu i kupuj koga hoćeš, a on kupi škart robu i zato uopće ne čudi činjenica da je njemu Niko Kranjčar imao u reprezentaciji prednost pred Lukom Modrićem koji je i tada bio 20 puta bolji igrač, a sada je 50 puta bolji i što Dudua nije ni pozvao. Jednostavno, Bilić nezna procijeniti igrača i njegove mogućnostii zato mu se sad događa ovo kaj mu se događa.
:^0 :D :^0  Čekaj malo, Modrić kod Bilića nije igrao (tj. Niko je ima prednost) a Dudu-a nije zvao?  :D :D :D
A da ti nisi pobrkal izbornike?   :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum