ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by river_jude Sun 11 Sep - 12:55

Zeko wrote:
muckodjubre wrote:kakav krampina ovaj hodžić..za njega je balaban i dan danas maradona
Nije to on kriv, već ovaj dinamov trenerčić koji ga stavi igrati. Neki dan čitam Cicekovu izjavu o Čačiću protiv turaka gdje veli kako je Čačić kasno mijenjao, a on jučer uvodi Angela u 80-oj minuti. Svaka čast osječanima, bili su daleko bolji i zasluženo dobili, ali činjenica je da Dinamo ovu cijelu sezonu i igra i izgleda užasno, totalno bezidejno u napadu, a obrana se vratila navikama od prije par godina i opet je svaki dolazak protivnika pred naših 16 metara živa panika i pola gola. Sad će opet netko natrabunjati kako se ušlo u LP, ali je činjenica da je to bio najsretniji ulazak nekog kluba u LP, valjda u povijesti tog natjecanja. Visili smo već protiv Vardara, a o Salzburgu da ne govorim gdje smo od 210 odigranih minuta kako-tako odigrali 30-ak i trebamo samo zahvaliti i Salzburgovim napadačima i sucu koji tamo nije svirao čisti penal za Salzburg kaj smo prošli. Sa ovakvim Salzburgom, kakav je danas, prošlosezonski Dinamo bi se poigrao. Zato tvrdim, a vidjet će se i već se vidi po rezultatima da je Zoran Mamić trenerčina za sve ove kvazitrenere poput Ciceka, Jurčića, Čačića i ostale koji su se posljednjih godina motali oko Dinama. I to doslovno, baš su se motali, a i sad se jedan mota. Jedino ako Cicek ne misli osvojiti Ligu prvaka pa sve karte baca na to i zato poput velikih europskih klubova kiksa u prvenstvu ili prije ili poslije utakmice u LP.  :)

Kaj pa je otišel?

river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Sun 11 Sep - 13:42

bil sam protiv ciceka, i premda je ušao u lp preko red bulla, i dalje mi nije niti mio niti drag, ali brate mili nije dobio niti jedno pravo pojačanje a zaradilo se preko 30 miceka. di su te pare?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Sun 11 Sep - 14:45

kuracodigraca wrote:bil sam protiv ciceka, i premda je ušao u lp preko red bulla, i dalje mi nije niti mio niti drag, ali brate mili nije dobio niti jedno pravo pojačanje a zaradilo se preko 30 miceka. di su te pare?
ne samo da nije dobio pojačanje već su otišla 2 najbolja igrača i prvi golman
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Sun 11 Sep - 14:45

de barceloni uzmi messija i suareza ili realu ronalda i balea pa da vidiš

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by river_jude Sun 11 Sep - 17:02

Valjda Realu Modrića.
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Sun 11 Sep - 17:33

hajduku torcidu
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader Sun 11 Sep - 18:46

kuracodigraca wrote:hajduku torcidu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sun 11 Sep - 19:20

Kako se brani Mamića, koje licemjerje. Vratite Mamiće, nek pokradu još 100 miliona, nema veze, on bi dobio Osijeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo Sun 11 Sep - 20:53

poraz doma od osijeka? e da je tu zoran...

_________________
Dinamo Zagreb - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Sun 11 Sep - 20:57

mala najmanja rečica. uvijek kad trebaju pobijediti zaseru. e takvi ste
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo Sun 11 Sep - 21:01

kuracodigraca wrote:mala najmanja rečica. uvijek kad trebaju pobijediti zaseru. e takvi ste
nema veze glavno da su ipred gayduga za to se živi

_________________
Dinamo Zagreb - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki Sun 11 Sep - 21:11

Opet cisti gol ponisten i naravno opet penal promasen
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Sun 11 Sep - 21:33

nowitzki wrote:Opet cisti gol ponisten i naravno opet penal promasen
Ima Boga!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 12 Sep - 8:21

dokle god dinamo ima za glavnog konkurenta minijaturu od kluba, moze sa decom kadetima da igra ligu... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo Mon 12 Sep - 10:42

ismijavaju rijeku i hajduka i onda tvrde da je osvajanje hnl-a uspjeh a imaju budžet kao cijela liga zajedno i više... malo probušena logika

_________________
Dinamo Zagreb - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 12 Sep - 10:58

Ne brani se Mamić, već struka koje očigledno kod Ciceka nema. Ne treba tu ići daleko, samo treba pogledati kako Dinamo pod njegovim vodstvom igra. Kaj se tiče Pjace i Roga, ljudi moji, Dinamo bez njih igra par utakmica, a užasno je igrao i s njima a tako igra i bez njih. Pjaca i tako prvu protiv Vardara nije igrao, a u drugoj je zabio 2 penala za što se nemože tvrditi kako ih netko drugi nebi zabio, jeli ? A visili smo i u Skoplju i u Zagrebu. Rog je, kod Zokija počeo igrati zadnja 2 mjeseca prošlog prvenstva, a Pjace 2 mjeseca nije bilo, pa je Dinamo igrao i pobjeđivao. Da je Dinamo protiv Osijeka nešto odigrao, ispromašivao se i izgubio ja riječ nebi rekao. Ali mi smo protiv Osijeka u ZAGREBU napravili jednu jedinu šansu za gol (Hodžićeva prečka) i slobodno se može reći da je sa 0-1 Dinamo još i dobro prošao. Ja neznam o čemu se ovdje priča kad svi vidimo da je ovo kaj Dinamo ove sezone igra čista katastrofa. Ja znam da je Cico Kranjčar legenda Dinama, uostalom, legenda je i meni, ali igračka legenda. Trenerska nikada nije bio, a neće ni biti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 12 Sep - 11:11

Cico. Ostat ce upamcen kao trener koji je vodio najvecu utakmicu u povijesti dinama onu protiv Juventusa iz torina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 12 Sep - 11:32

Zeko wrote:Ne brani se Mamić


svakako, svakako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 12 Sep - 14:36

operw wrote:Cico. Ostat ce upamcen kao trener koji je vodio najvecu utakmicu u povijesti dinama onu protiv Juventusa iz torina.
Na tvoju žalost, najveću utakmicu u novijoj povijesti Dinama vodio je Kruno Jurčić protiv Reala Madrid. A protiv Juventusa su već odigrane 2 službene utakmice, a vodio ih je Branko Zebec. U Torinu je bilo 2-2, a u Zagrebu smo se poigrali s njima i nabili ih 3-0.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Mon 12 Sep - 17:35

dinamo je 2.najmlađa momčad u LP

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Mon 12 Sep - 18:22

Braćala wrote:dokle god dinamo ima za glavnog konkurenta minijaturu od kluba, moze sa decom kadetima da igra ligu... B-)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum