ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 00:50

dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:

Aj sad je i ok, a prije sam bio vegetarijanc jedno 2,5 godine pa kad dojem u Slavoniju zlo..nema nista da nije imalo dusu od hrane hahah
E to ja ne mogu zamisliti, pored svih blagodati ne jesti seke i kulenje i kobaje i šunkice, ono hebačka pokora :DD Ja sam iz Vu ali živim u Vk, ono neću navaljivati ali kod koga naiđeš kad dođeš u posjet, ono znao sam recimo đoku baljka srbina i čovjek me uvijek zajebavao nakon jedne situacije dok je držao svoj kafić, ja i prika zabrijali a ovaj moj stalno nešto o đoki baljku i dođe on do nas i kaže dečki u čemu je problem a ovaj moj mu kaže; Ma mi čuli da imaš love pa gledamo kako da te mrknemo i opljačkamo :D Onda nas je poslao u pičku materinu i rekao konobaru da možemo piti što hoćemo i naravno da se smijao zajedno sa nama ali me prcao poslje svaki put kad me vidio do ibera :DD

Moj stari pokojni sada, ja dosao, on zuji vec..nudi mi ovo pa ono, ja kazem stari ne jedem meso..on se vrti pa nakon 20 minuta dolazi i pita:"Pa ni slaninu?!!" hahaha..ja umro od smeha...slanina nije meso jel
Sad jedem, imam bas malo kulenove seke i dobio sam od prijatelja neki livanjski sir. Slaninu obavezno kupim ovde ima u turskom shopu, madjarska ali ista kao nasa.
Djoku znam po prici i znam ljude bliske njemu al nisam nikada isao tamo u lokal. Znam otprilike koja ekipa tamo ide hahah
Pretpostavljam da sad nema taj lokal vise? Znam da je ovaj jedan Hrvat u sali rekao kako je Djoku Bog kaznio jer se boprio protiv svojih pa je osta bez ruku..
Da, odavno ne radi ali se prebacio u škorpion na lapovcima a to sa rukama ne znam točno, priča se svašta no najvjerojatnije mafijaški neki obračuni ali opet kažem nagađanja, priča se da mu je to čanjčo iz Vu to napravio no zaista ne znam jebiga. Toliko dobar nisam sa nikim iz te ekipe da bi o tome pričao.

Ne verujem da je to Canco jer mislim da je ovaj izgubio u ratu da mu je eksplodirala minobacacka granat u rukama ili sl.
Sve u svemu, nije to moja ekipa hahah. Znam ih dosta koji su mu bliski al sve je to cosa nostra B-)
Nije ni moja ali ih poznajem i pozdravimo se kad se vidimo, no đoko nije u ratu izgubio ruke, nekakav explozivni paket mu je explodirao u rukama u kafiću i tada je izgubio ruke ali da vidiš kako je savladao ispijanje  čaša i takav :DD

Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 00:51

dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Btw, eto ako Bog da zdravlja mozda se i vidimo jednom, al bez politike! hahah
jebeš politiku kad se zavrne koje pivo ili neka plata :))
Deal!

Pozdravljam zemo, meni vreme leganja vala. Sve najbolje pa se cujemo ako Bog da i vidimo jedared ;)!
Ajde živio, laku noć :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 10:33

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Cqzk760XEAAqZqW
"Croatia and Serbia are Siamese twins who can't stand each other" -- Massive Attack in Pula last night


niko ih nije ovlastio da u ime srba nesto
sl. plasiraju u hrvatskoj !
teska uvreda >
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 10:35

pizzon wrote:


niko ih nije ovlastio da u ime srba nesto
sl. plasiraju u hrvatskoj !
teska uvreda >

kj. j. sl.?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 10:49

mogu da te podnesem, nemam problem na licnim nivou
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 11:57

pizzon wrote:VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Cqzk760XEAAqZqW
"Croatia and Serbia are Siamese twins who can't stand each other" -- Massive Attack in Pula last night


niko ih nije ovlastio da u ime srba nesto
sl. plasiraju u hrvatskoj !
teska uvreda >

Kakva uvreda? Ja sam se lično uverio a i ovaj forum dokazuje da su hrvati i srbi sijamski blizanci koji se mrze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by dzango 27/8/2016, 12:15


_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by abraham 27/8/2016, 12:27

Tito-ustasha
Suvar-ustasha
Tudjman-ustasha
Bobetko-ustasha
Milanovic ustasha
...........-ustasha.
Jedino Milanka,Zoran, Rade i sl jos nisu ustashe. Kila mozga dvije marke, bosanske

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by marcellus 27/8/2016, 12:28

marcel holjevac o milanoviću, jebeš vedranu rudan

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/sve-sto-je-milanovic-rekao-stoji-snimka-nije-smjela-u-javnost-949592

_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 12:44

marcele, a ti si politicki analiticar?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest 27/8/2016, 12:54

marcellus wrote:marcel holjevac o milanoviću, jebeš vedranu rudan

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/sve-sto-je-milanovic-rekao-stoji-snimka-nije-smjela-u-javnost-949592

Spomijes srpske imperijalne ambicije, ok. Ja kazem da to nisu srpske ambicije. To se igra na malo vecem nivou a Srbija je nemocna da se tim planovima mocnika otrgne. Naravno da ti koji te planove kreiraju racunaj na masu neobrazovanih i izmanipuliranih Srba.
Ima i Hrvatska svoju ulogu tu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by dzango 27/8/2016, 13:02

marcellus wrote:marcel holjevac o milanoviću, jebeš vedranu rudan

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/sve-sto-je-milanovic-rekao-stoji-snimka-nije-smjela-u-javnost-949592
"NIkom više ništa nije jasno. "Ustaše" u SDP-u, "antifašisti" i umiveni, umjereni europejci u HDZ-u, branitelji traže razgovor s Vučićem, HSP osuđuje "govor mržnje", još samo nedostaje da HOS stavi petokraku na zastavu i Kapović počne pozdravljati sa ZDS."




_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU - Page 28 Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum