ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Page 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 9:32

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU: Sram me zemlje u kojoj je to veliko govno bilo premijer!
Milanović, službeno najveći levičar u Hrvata, sastao se sa grupom desničara da bi im objasnio kako u Hrvatskoj ima i Hasanbegović veći od Hasanbegovića

blog Vedrane Rudan 25. 08. 2016. 20:54
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU 56120_vedrana-rudan_fZaista mi nije jasno kako se na našoj političkoj sceni u jeku kampanje mogao ukazati ovakav glupan. Da mu nisu svi doma, kako bi rekli moji čakavci, znamo odavno ali sve bi trebalo imati svoje granice pa i političko delovanje bahatog, nadrkanog mužjačine.

Da li su esdepeovci pri sebi? Balašević je znao reći da su ludake nekad puštali samo za vikend. Ovaj je na slobodi stalno a nigde na vidiku ni "liječnika ni lijekova" ni košulje.
(VIDEO) TAJNI SNIMCI ZORANA MILANOVIĆA NA TV PINK: Srbija je ŠAKA JADA, a želi da gospodari Balkanom!
Sram me je zemlje u kojoj je nekad ovo bilo premijer. Vređa naše susede koji će nam dovijeka ostati susedi. Srbe naziva “šakom jada” a Bosnu i Hercegovinu “bigšitom”. To Veliko Govno nikako da shvati da je u Hrvatskoj službeni jezik hrvatski.
Šta čeka SDP? Umjesto da se reši hejtera koji ne preza ni pred čim da bi postao premijer, prelazi preko njegovih sranja kao da se ništa ne dešava.
Tome se bolesniku “živo fućka za pozdrav ‘za dom spremni’”, preti Srbiji, vređa sve njene građane i svu hrvatsku pamet, čini sve da bi ovu lepu, malu zemlju zatrovao mržnjom.
USTAŠKA PROVOKACIJA! MILANOVIĆ PRETI NOVIM RATOM: Srbija da ukine zakon, ili ćemo ući u sukob!
Možda me sve ovo ne bi toliko pogodilo da nisam na Pelješcu. Juče sam stajala na brdu, gledala u blještavo, plavo more, drveni je jedrenjak lagano plovio, trajekt pun turista rezao je more. Muž i ja ručali smo pod smokvom. Domaćin, rođeni Pelješčanin, skuVao nam je riblju supu, spremio hobotnicu na grožđu i ispekao ribu. Za desert smo jeli smokve koje je ubrao za nas. Pelješac je jedno od najlepših mesta na svetu.
Mislite da ova priča nema veze sa divljakom Milanovićem? Ima. Gosti našeg domaćina k njemu dolaze iz Bosne i Hercegovine a kći mu radi u Nišu. Kad se mi iz Rijeke, ljudi iz Bosne i Hercegovine i mladi bračni par iz Niša nađemo za istim stolom, da li smo mi zaista hrpa govana ili ipak ljudi?
(VIDEO) VEDRANA RUDAN U OFANZIVI! Putine, mi smo tvoji, ti si naš - SVE DOK IM BUDEŠ JE*AO ZLOČINAČKOG NATOVSKOG OCA!
Hrvatska je, nažalost, primitivna zemlja jer njome vladaju milanovići. A sve bi moglo da bude i drugačije i lepše. Kad bi se našao neko ko bi dekretom u smrdljivu hrvatsku politiku mogao uvesti pristojnost, poštenje, empatiju prema svim ljudskim bićima ma gde živeli i kako se zvali, ova bi zemlja iznutra postala lepa onako kako je spolja.
Moj prijedlog za početak. Esdepeovci, šutnite tog bigšitera iz svojih redova ako sebi i nama zaista želite dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 9:47

Luda lajava babetina je zadnja koja bi trebala nekome nešto spočitavati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Kermit Fri 26 Aug - 9:48

a dobro je rekla heheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by kic Fri 26 Aug - 9:49

nakon Karamarka ne bi bilo loše ni da se riješimo Milanovića, povod i razlog nebitan po meni, samo ga mičite..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by catabbath Fri 26 Aug - 10:10

E sad Vedrana se nešto buni, pa nije ni njen vokabular baš "cvijeće" :)

_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:24

dawson wrote:E sad Vedrana se nešto buni, pa nije ni njen vokabular baš "cvijeće" :)

Ona nije premijer i od nje se ne ocekuje da se ne sluzi takvim jezikom.
Doduse i ona je upotrebila rec "hejteri" nakon sto je Milanovicu rekla da se sluzi hrvatskim jezikom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 10:25

MIlanović je u kurzu a da je rekao neku laž nije i zato su se svi digli istocno na noge.

Alkar Milanović u sridu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:28

RayMabus wrote:MIlanović je u kurzu a da je rekao neku laž nije i zato su se svi digli istocno na noge.

Alkar Milanović u sridu.

Srbija jeste trenutno jadna i tu nema pogovora ali za HR je jos veliki zalogaj a Bosna je takva kakva je opisao. Iskreno sve su drzave jadne o kojima je rec, mozda Hrvatska je samo bolje pozicionirana i sa visim standardom ali sve u svemu trulo..
Sve te izjave i sluze da se marva propinje s obe strane obora..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:33

dzmrdz wrote:
dawson wrote:E sad Vedrana se nešto buni, pa nije ni njen vokabular baš "cvijeće" :)

Ona nije premijer i od nje se ne ocekuje da se ne sluzi takvim jezikom.
Doduse i ona je upotrebila rec "hejteri" nakon sto je Milanovicu rekla da se sluzi hrvatskim jezikom..

nije ni milanović, a i da je, to nije bio nikakav službeni ni javni nastup.
na tribini na kojoj sam ja prisustvovala govorio je vrlo sličnim stilom i sadržajem... i ne jednom izgovorio recimo... jebi ga...samo što nitko nije ispod košulje imao mikrofone
ne treba biti licemjeran, to što je on rekao nije ništa drugo nego nefiltrirana istina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 10:35

Noor wrote: to što je on rekao nije ništa drugo nego nefiltrirana istina
Tocno. Zato su se ovi politicari istocnije digli na noge jer ih je takao u žicu jer kad to tako netko otvoreno kaže a istina je onda im je teško stoku sitnog zuba u vlastitim državama držat na lancu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by dzango Fri 26 Aug - 10:37

dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:MIlanović je u kurzu a da je rekao neku laž nije i zato su se svi digli istocno na noge.

Alkar Milanović u sridu.

Srbija jeste trenutno jadna i tu nema pogovora ali za HR je jos veliki zalogaj a Bosna je takva kakva je opisao. Iskreno sve su drzave jadne o kojima je rec, mozda Hrvatska je samo bolje pozicionirana i sa visim standardom ali sve u svemu trulo..
Sve te izjave i sluze da se marva propinje s obe strane obora..
Ne bi ni ovaj jeo govna da ne zna da će mu ova sranja podići rejting. Da je rekao nešto pametno, ne bi dobio nikakvu podršku.

_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:37

RayMabus wrote:
Noor wrote: to što je on rekao nije ništa drugo nego nefiltrirana istina
Tocno. Zato su se ovi politicari istocnije digli na noge jer ih je takao u žicu jer kad to tako netko otvoreno kaže a istina je onda im je teško stoku sitnog zuba u vlastitim državama držat na lancu.

A da li je stoka sitnog zuba u HR zadovoljna?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:38

dzango wrote:
dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:MIlanović je u kurzu a da je rekao neku laž nije i zato su se svi digli istocno na noge.

Alkar Milanović u sridu.

Srbija jeste trenutno jadna i tu nema pogovora ali za HR je jos veliki zalogaj a Bosna je takva kakva je opisao. Iskreno sve su drzave jadne o kojima je rec, mozda Hrvatska je samo bolje pozicionirana i sa visim standardom ali sve u svemu trulo..
Sve te izjave i sluze da se marva propinje s obe strane obora..
Ne bi ni ovaj jeo govna da ne zna da će mu ova sranja podići rejting. Da je rekao nešto pametno, ne bi dobio nikakvu podršku.

jedino dobro sto je rekao je sto je rekao nesto lose za Srbiju, mada istinito nazalost, inace bi ga ovde bezrezervno popljuvali svi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by marcellus Fri 26 Aug - 10:39

ne znaš ko je veća seljačina ona il on

_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:39

RayMabus wrote:
Noor wrote: to što je on rekao nije ništa drugo nego nefiltrirana istina
Tocno. Zato su se ovi politicari istocnije digli na noge jer ih je takao u žicu jer kad to tako netko otvoreno kaže a istina je onda im je teško stoku sitnog zuba u vlastitim državama držat na lancu.
digli se na noge i ljevičari uguzičari, fejs grupe pucaju po šavovima
sva sreća pa ima i objektivnih ljevičara, koji dijele moje mišljenje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 10:40

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote: to što je on rekao nije ništa drugo nego nefiltrirana istina
Tocno. Zato su se ovi politicari istocnije digli na noge jer ih je takao u žicu jer kad to tako netko otvoreno kaže a istina je onda im je teško stoku sitnog zuba u vlastitim državama držat na lancu.
digli se na noge i ljevičari uguzičari, fejs grupe pucaju po šavovima
sva sreća pa ima i objektivnih ljevičara, koji dijele moje mišljenje
Sve ok al ono s ovakvim riječnikom i stalnom svađom sa susjedima okolo on stvarno nije materijal za premijera.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:41

a Rudanici bih poručila NSK srpskog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by dzango Fri 26 Aug - 10:41

dzmrdz wrote:
dzango wrote:
dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:MIlanović je u kurzu a da je rekao neku laž nije i zato su se svi digli istocno na noge.

Alkar Milanović u sridu.

Srbija jeste trenutno jadna i tu nema pogovora ali za HR je jos veliki zalogaj a Bosna je takva kakva je opisao. Iskreno sve su drzave jadne o kojima je rec, mozda Hrvatska je samo bolje pozicionirana i sa visim standardom ali sve u svemu trulo..
Sve te izjave i sluze da se marva propinje s obe strane obora..
Ne bi ni ovaj jeo govna da ne zna da će mu ova sranja podići rejting. Da je rekao nešto pametno, ne bi dobio nikakvu podršku.

jedino dobro sto je rekao je sto je rekao nesto lose za Srbiju, mada istinito nazalost, inace bi ga ovde bezrezervno popljuvali svi.
Za Srbe mogu Nemci da kažu da su šaka jada. Šta su onda Hrvati ako su Srbi "šaka jada"? Kurac na biciklu?

_________________
VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by udba Fri 26 Aug - 10:43

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote: to što je on rekao nije ništa drugo nego nefiltrirana istina
Tocno. Zato su se ovi politicari istocnije digli na noge jer ih je takao u žicu jer kad to tako netko otvoreno kaže a istina je onda im je teško stoku sitnog zuba u vlastitim državama držat na lancu.
digli se na noge i ljevičari uguzičari, fejs grupe pucaju po šavovima
sva sreća pa ima i objektivnih ljevičara, koji dijele moje mišljenje
Sve ok al ono s ovakvim riječnikom i stalnom svađom sa susjedima okolo on stvarno nije materijal za premijera.
a jebote, pa pred izbore se stalno traži krv, sjeti se Karamarkovih lustracija, a onda cmokanje i ljubljenje s Manolićem na sudu.
Srbi ovo, Srbi ono, nakon izbora svaki od njih će se doći pokloniti Pupovcu pred fotelju kad zagusti za glas.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Guest Fri 26 Aug - 10:43

dzango wrote:
dzmrdz wrote:
dzango wrote:
dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:MIlanović je u kurzu a da je rekao neku laž nije i zato su se svi digli istocno na noge.

Alkar Milanović u sridu.

Srbija jeste trenutno jadna i tu nema pogovora ali za HR je jos veliki zalogaj a Bosna je takva kakva je opisao. Iskreno sve su drzave jadne o kojima je rec, mozda Hrvatska je samo bolje pozicionirana i sa visim standardom ali sve u svemu trulo..
Sve te izjave i sluze da se marva propinje s obe strane obora..
Ne bi ni ovaj jeo govna da ne zna da će mu ova sranja podići rejting. Da je rekao nešto pametno, ne bi dobio nikakvu podršku.

jedino dobro sto je rekao je sto je rekao nesto lose za Srbiju, mada istinito nazalost, inace bi ga ovde bezrezervno popljuvali svi.
Za Srbe mogu Nemci da kažu da su šaka jada. Šta su onda Hrvati ako su Srbi "šaka jada"? Kurac na biciklu?

Ja ne merim Srbiju naspram Hrvata nego generalno je drzava losa da losija nije bila dugo. U svakom slucaju kao sto sam rekao u par postova ranije za HR jos velik zalogaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU Empty Re: VEDRANA RUDAN O MILANOVIĆU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum