ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 20:34

http://forum.net.hr/forums/t/242723.aspx

pročitajte cijeli uvodni post
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 20:42

čovjeku su se 2009. smijali kao da govori gluposti, a sve je bio u pravu. kako vrijeme prevari čovjeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by jastreb 24/8/2016, 20:42

mocni majmun wrote:čovjeku su se 2009. smijali kao da govori gluposti, a sve je bio u pravu. kako vrijeme prevari čovjeka.
Nadam se da nije Ero? scratch
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Winter is coming 24/8/2016, 20:43

mudro čeljade taj satnik

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by jastreb 24/8/2016, 20:44

Jastreb
Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Anonymous
Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske RankTop150
Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske GenderMale
Registriran(a): 22.06.2009.
Poruke : 35.617
Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske User_IsOffline















Odgovori

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Icon_post_showOdgovor na Re: BUDUĆNOST HRVATSKE 08-24-2009 17:33

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Icon-quote istrapula:

 
Ako smo bili kadri i sposobni izvući se iz ralja nesretne Jugoslavije i ostvariti stoljetni san nadasve nadahnuti doktorom,
 

Mislim da si ti nadasve nadahnut doktorom,i to psihijatrom.



Hahahahahaha,pa ovdje sam i ja u igri i dao sam dobru prognozu-dijagnozu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 20:47

A pazite tek ovo: http://forum.net.hr/forums/t/338500.aspx

Satnik je pogodio TOČAN postotak glasova za EU 2 minute prije zatvaranja birališta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 20:52

jastreb wrote:Hahahahahaha,pa ovdje sam i ja u igri i dao sam dobru prognozu-dijagnozu.
lud ili ne u pravu je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by debotoijusto 24/8/2016, 20:54

mocni majmun wrote:čovjeku su se 2009. smijali kao da govori gluposti, a sve je bio u pravu. kako vrijeme prevari čovjeka.

dva x procitao , veze s HR danas a pogotovo sutra nema
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 21:05

debotoijusto wrote:
mocni majmun wrote:čovjeku su se 2009. smijali kao da govori gluposti, a sve je bio u pravu. kako vrijeme prevari čovjeka.

dva x procitao , veze s HR danas a pogotovo sutra nema
Itekako ima. On je 2009. sve predvidio, a tad sanader još nije smatran kriminalcom niti ništa, samo je bio bivši premijer.
dakle svi koji su krali su u zatvorima i hrvatska je u EU i izašli smo iz krize i sve ide na bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 21:09

mocni majmun wrote:
jastreb wrote:Hahahahahaha,pa ovdje sam i ja u igri i dao sam dobru prognozu-dijagnozu.
lud ili ne u pravu je


Jastreb :  "Psihički poremećaji u najvećem broju slučajeva djelo su Sotone."             elephant
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by debotoijusto 24/8/2016, 21:33




mocni majmun
debotoijusto wrote:
mocni majmun wrote:čovjeku su se 2009. smijali kao da govori gluposti, a sve je bio u pravu. kako vrijeme prevari čovjeka.

dva x procitao , veze s HR danas a pogotovo sutra nema
Itekako ima. On je 2009. sve predvidio, a tad sanader još nije smatran kriminalcom niti ništa, samo je bio bivši premijer.
dakle svi koji su krali su u zatvorima i hrvatska je u EU i izašli smo iz krize i sve ide na bolje.

cekaj malo , jadan nebio :D

Ako smo bili kadri i sposobni izvući se iz ralja nesretne Jugoslavije i ostvariti stoljetni san nadasve nadahnuti doktorom, nikad prežaljenim Franjom Tuđmanom još ćemo lakše ispuniti svoje obveze i Hrvatska mora biti zemlja blagostanja jer mi Hrvati to zaslužujemo.

imamo dva paralelna sustava , razne djelatnike drzave koji rade za malo s nekakvom sigurnosti i gradjane 2 reda , vecinu ostalih zaposlenih , bez prava osim na papiru...buducnost nosi jos manje zaposlenih a mladi odlaze

Mada smo mlada država, već sad živimo mnogo bolje nego neke zemlje u EU, a tek kad uđemo bit ćemo primjer na koji će se ugledati tzv. razvijeni zapad

ovo je smijesno za komentirat

ne zaboravimo dok još Europa nije postojala mi smo imali svoju Republiku Dubrovnik, a što se tiče demokracije, mi smo demokratičniji nego tamo neki Talijani, Njemci i njima slični koji se tuku u saboru i psuju.

nismo "mi" ( hrvati ) imali vec gradjani dubrovnika a ovo o demokraticnosti...
u stvari tekst je promasen , ono skoro pa sve osim nade i ufanja autora
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Regoč 24/8/2016, 21:35

Super mu je predviđanje, toliko sam naivan bio sa sedamnaest godinah.

_________________
Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 21:48

debotoijusto wrote:
imamo dva paralelna sustava , razne djelatnike drzave koji rade za malo s nekakvom sigurnosti i gradjane 2 reda , vecinu ostalih zaposlenih , bez prava osim na papiru...buducnost nosi jos manje zaposlenih a mladi odlaze
Nema paralelnih sustava osim u glavama bivših jugonostalgičara koji su naučeni da imaju siguran posao. svi koji su završili škole danas znaju da treba gledat stvar s ekonomske strane pa stoga zaboravite sigurnost i nerad, danas je vrijeme za blagostanje uz rad, koga je volja radit.
a oni koji odlaze bit će nula vani kao što su nula i tu. znam mnoge koji su otišli '91. i sad su se vratili imaju socijale, a nisu kurcem mrdnuli u EU.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Guest 24/8/2016, 21:48

debotoijusto wrote:nismo "mi" ( hrvati ) imali vec gradjani dubrovnika a ovo o demokraticnosti...
u stvari tekst je promasen , ono skoro pa sve osim nade i ufanja autora
veću glupost nisam čuo. sigurno su građani dubrovnika bili kinezi, a ne hrvati i talijanizirani srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by debotoijusto 24/8/2016, 21:56

mocni majmun wrote:
debotoijusto wrote:nismo "mi" ( hrvati ) imali vec gradjani dubrovnika a ovo o demokraticnosti...
u stvari tekst je promasen , ono skoro pa sve osim nade i ufanja autora
veću glupost nisam čuo. sigurno su građani dubrovnika bili kinezi, a ne hrvati i talijanizirani srbi.
 
bili su gradjani dubrovacke republike a ne hrvati 
da talijanizirani srbi , jeben ti hasana koji vas uci povijesti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by IL Risorto 24/8/2016, 21:59

Promašio je ceo fudbal.Polako,vidit će te kakva će biti budućnost Hrvatske,odnosno naroda.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by frakcija 24/8/2016, 22:01

mocni majmun wrote:
debotoijusto wrote:
imamo dva paralelna sustava , razne djelatnike drzave koji rade za malo s nekakvom sigurnosti i gradjane 2 reda , vecinu ostalih zaposlenih , bez prava osim na papiru...buducnost nosi jos manje zaposlenih a mladi odlaze
Nema paralelnih sustava osim u glavama bivših jugonostalgičara koji su naučeni da imaju siguran posao. svi koji su završili škole danas znaju da treba gledat stvar s ekonomske strane pa stoga zaboravite sigurnost i nerad, danas je vrijeme za blagostanje uz rad, koga je volja radit.
a oni koji odlaze bit će nula vani kao što su nula i tu. znam mnoge koji su otišli '91. i sad su se vratili imaju socijale, a nisu kurcem mrdnuli u EU.
osim toga kao da je dubrovačka republika bilajedina republika tu..bila je i poljička republika
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by frakcija 24/8/2016, 22:02

iknar gej se logira kad se moćni majmun odlogira.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by IL Risorto 24/8/2016, 22:03

frakcija wrote:iknar gej se logira kad se moćni majmun odlogira.
Ma daj više,koji vam je k...,svako malo mi pronađete kako je netko moj alter.Nema tog altera koji bih ja mogao imat a da jastreb odmah ne prepozna,da imam alter,jastreb bi već davno otkrio.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Regoč 24/8/2016, 22:46

Poljička je republika bila seoska zajednica, Dubrovnik je bio država; posve neusporedive stvari.

_________________
Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske Empty Re: Ovaj forumaš je predvidio budućnost Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum