ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluge sotone!

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Guest 20/2/2015, 17:35

von_Starhemberg wrote:
Vegvísir wrote:Ti si se odmetnuo u gnostike, starhi; automatski si postao Sluga Sotone™️. :D
Bez daljnjeg king

lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Slap 20/2/2015, 18:32

Pametni ljudi kažu da su naši neprijatelji zapravo naši najveći prijatelji jer bez njih ne bi jačali....stoga  Soitona je jako važan..hvala  bogu što postoji i što nas kuša....:)
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 20/2/2015, 21:09

Vegvísir wrote:
Patriot_1 wrote:Ako je Krist ,Sin Božji i Spasitelj(Mesija)ako je Bog("Ako" je po meni suvišna riječ,je vjerujem da je)onda su svi koji nas odvraćaju od Krista kao takvog,sluge sotone!
Te sluge to čine svjesno ili nesvjesno!Ja ih prepoznavam,I nije mi do njih stalo kao niti do lanjskog snijega!Tako da "sefirot" može pisati što hoće,luzer!

Previše ti energije nekako trošiš na te "sluge sotone" ako ti je do njih stalo manje nego do lanjskog snijega. :D

Vjeruješ u što vjeruješ, drugi vjeruju (ili ne) u nešto drugo i gotovo. Paranoično pogledavanje ispod oka na sve što nije u skladu s kršćanstvom ti je, prema mom mišljenju, u najmanju ruku bespotrebno rasipanje živaca. :D Ne razumijem zašto drugačije stavove i vjerovanja toliko osobno doživljavaš.
ne znam koliko točno energie troši, ali čini mi se da se on putem sniega zapravo  vriedonosno odnosi prema sotoni. i to je okej, samo čini ono što si mu preporučila u drugom odlomku, da vjeruje u što vjeruje.

bit kršćanskog vjerovanja je diskriminacija, razgraničavanje nas i njih.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Guest 20/2/2015, 23:45

aben wrote:bit kršćanskog vjerovanja je diskriminacija, razgraničavanje nas i njih.

To je sama srž kršćanskog vjerovanja, jel'? :D
Da te netko neupućen u kršćanstvo pita da mu u jednoj rečenici preneseš meritum kršćanstva, onu glavnu poruku i temelj vjere, to bi mu rekao? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Mad_Vlad 21/2/2015, 01:16

Nema većih sotonista od kršćana, stalno ga propagiraju i uzdižu u njegovoj moći k'o i njegovog suparnika Isusa.
Slijepa vjera je gadna stvar, rasturi ti zdrav razum, (ako ga je netko ikad i imao, to jest.)
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 21/2/2015, 07:59

Vegvísir wrote:
aben wrote:bit kršćanskog vjerovanja je diskriminacija, razgraničavanje nas i njih.

To je sama srž kršćanskog vjerovanja, jel'? :D
Da te netko neupućen u kršćanstvo pita da mu u jednoj rečenici preneseš meritum kršćanstva, onu glavnu poruku i temelj vjere, to bi mu rekao? :)
pa, da.
cijelo kršćanstvo je zapravo pokušaj da se crta napravi što točnije i to u bilokojem smislu, fizičkom ili metafizičkom, a da bi onda pojedinac imao kvalitetniju mogućnost odabira.
šta bi ti rekla da je bit?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Trinity 21/2/2015, 08:22

Vegvísir wrote:
aben wrote:bit kršćanskog vjerovanja je diskriminacija, razgraničavanje nas i njih.

To je sama srž kršćanskog vjerovanja, jel'? :D
Da te netko neupućen u kršćanstvo pita da mu u jednoj rečenici preneseš meritum kršćanstva, onu glavnu poruku i temelj vjere, to bi mu rekao? :)
Što ti je nakaradno shvaćanje kršćanstva.
Ma ima ona Sora pravo, treba ga  iskorijeniti ne birajući sredstva.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Trinity 21/2/2015, 08:29

aben wrote:
Vegvísir wrote:
aben wrote:bit kršćanskog vjerovanja je diskriminacija, razgraničavanje nas i njih.

To je sama srž kršćanskog vjerovanja, jel'? :D
Da te netko neupućen u kršćanstvo pita da mu u jednoj rečenici preneseš meritum kršćanstva, onu glavnu poruku i temelj vjere, to bi mu rekao? :)
pa, da.
cijelo kršćanstvo je zapravo pokušaj da se crta napravi što točnije i to u bilokojem smislu, fizičkom ili metafizičkom, a da bi onda pojedinac imao kvalitetniju mogućnost odabira.
šta bi ti rekla da je bit?
Još se jednom pokazuje da su aben i Patriot jednaki, diskriminacija ljudi nevažno po bilo kojoj osnovi, samo ako su milimetar viši ili niži od mene, svi, ama baš svi, koji su drugačiji od mene (a praktički i jesu) su moji neprijatelji (pa tako i "sluge sotone") i ne spadaju u moju ladicu. Jer samo ja shvaćam bit svega, ja sam iznad svih  ! Moje veličanstvo JA !
Koji bolesnici ! Dajte im bijelu košulju.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 21/2/2015, 09:00

luđačka košulja zbog diskriminacije? :)
ne znam točno odakle patrijotu šablona za diskriminaciju jer je protestant, al kako povezuješ insinuaciju o 'ja pa ja' s crkvom? pa to je šablona temeljena kroz dvi iljade godina, prenapregnuto mi se čini davati pojedincu 'ja pa ja' epitet kad je riječ samo o primjeni spomenute nataložene šablone.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Mad_Vlad 21/2/2015, 21:01

Ljudi su takvi, pogotovo kršćani, da više vole osuđivati i suditi nego opraštati. Čitaju sto puta što je Isus sve rekao ali se najviše drže onoga kako je Isus osuđivao. Lakše vide trun u očima drugih nego balvan u očima svojim.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 22/2/2015, 07:21

to je normalno, parabola s balvanom je prenategnuta jer mi sebe ne vidimo, za primjetit zlo na sebi potreban je dodatan trud percepcije, za razliku od zla drugih. 
a kršćani to valjda više rade jer su pozvani da diskriminiraju dobro i zlo, i da zlo osuđuju beskompromisno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Trinity 22/2/2015, 07:57

aben wrote:luđačka košulja zbog diskriminacije? :)

Naravno. Zbog diskriminacije i segregacije su učinjena (i čine se još) mnoga zla. 

ne znam točno odakle patrijotu šablona za diskriminaciju jer je protestant, al kako povezuješ insinuaciju o 'ja pa ja' s crkvom? pa to je šablona temeljena kroz dvi iljade godina, prenapregnuto mi se čini davati pojedincu 'ja pa ja' epitet kad je riječ samo o primjeni spomenute nataložene šablone.




'Ja pa ja' nije insinuacija. 'Pravo' kršćanstvo se temelji na 'ja pa ja' šabloni, na koju se lijepe likovi tipa autora teme i citiranog posta.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Trinity 22/2/2015, 08:04

aben wrote:to je normalno, parabola s balvanom je prenategnuta jer mi sebe ne vidimo, za primjetit zlo na sebi potreban je dodatan trud percepcije, za razliku od zla drugih. 
a kršćani to valjda više rade jer su pozvani da diskriminiraju dobro i zlo, i da zlo osuđuju beskompromisno.

Ah, dobro si to primijetio. Lakše vide trun u tuđem oku, nego balvan u svom , jer idu linijom manjeg otpora. Drugim riječima žive u zabludi i rade skroz krivo.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 22/2/2015, 08:42

Trinity wrote:
aben wrote:[size=41]luđačka košulja zbog diskriminacije? :)[/size]

Naravno. Zbog diskriminacije i segregacije su učinjena (i čine se još) mnoga zla. 

[size=41]ne znam točno odakle patrijotu šablona za diskriminaciju jer je protestant, al kako povezuješ insinuaciju o 'ja pa ja' s crkvom? pa to je šablona temeljena kroz dvi iljade godina, prenapregnuto mi se čini davati pojedincu 'ja pa ja' epitet kad je riječ samo o primjeni spomenute nataložene šablone.[/size]




'Ja pa ja' nije insinuacija. 'Pravo' kršćanstvo se temelji na 'ja pa ja' šabloni, na koju se lijepe likovi tipa autora teme i citiranog posta.
ti si nešto pomiješala. ne prođe ni sekund vrimena a da svako živo biće ne diskriminira, dovoditi to u svezu razloga za zlo je ravno optuživanju života za zlo. 

ček, ja pa ja je tebi sinonim za osobnost?
pa, moran priznati da nikad nisan nigdi pročita da je posobljenje koje je afirmiralo kršćanstvo loša stvar. nisi explicirala, al imam dojam da držiš da je to loše.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 22/2/2015, 08:55

Trinity wrote:
aben wrote:[size=43]to je normalno, parabola s balvanom je prenategnuta jer mi sebe ne vidimo, za primjetit zlo na sebi potreban je dodatan trud percepcije, za razliku od zla drugih. [/size]
[size=43]a kršćani to valjda više rade jer su pozvani da diskriminiraju dobro i zlo, i da zlo osuđuju beskompromisno.[/size]

Ah, dobro si to primijetio. Lakše vide trun u tuđem oku, nego balvan u svom , jer idu linijom manjeg otpora. Drugim riječima žive u zabludi i rade skroz krivo.
nije to stvar samo truda nego i sposobnosti odnosno intelektualne skromnosti do koje se dolazi strogim nadzorom nad mišljenjiem.
recimo tvoja zadnja rečenica vrišti 'deblo,deblo!' pa ipak ne možemo reći da nisi voljna uložiti trud, jel tako?
preporučia bi ti malo poperove teorije spoznaje ali i njegovog otvorenog duha:
https://www.google.hr/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=7RLpVNmYMIb0OsSpgKgI&url=http://velv.hr/~ccoh/Socijalna_filozofija/Knjige/karl%2520popper%2520-%2520u%2520potrazi%2520za%2520boljim%2520svijetom.pdf&ved=0CCYQFjAD&usg=AFQjCNFbzZA7xCOkvCa0LPP2xv2dXdwoaQ&sig2=QPeZ3I47zW-5tsioZTiJzA

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Patriot_1 22/2/2015, 15:23

Napisao sam ja i glupljih postova od ovog,a ovaj je to ,al ono totalno! 👅
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Trinity 23/2/2015, 07:57

Sorry abene, precijenila sam te. Patriot je ipak u nekim stvarima nenadmašan. :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by aben 23/2/2015, 09:33

a šta se prominilo?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Sefirot 24/2/2015, 11:35

aben wrote:
Trinity wrote:
aben wrote:[size=41]luđačka košulja zbog diskriminacije? :)[/size]

Naravno. Zbog diskriminacije i segregacije su učinjena (i čine se još) mnoga zla. 

[size=41]ne znam točno odakle patrijotu šablona za diskriminaciju jer je protestant, al kako povezuješ insinuaciju o 'ja pa ja' s crkvom? pa to je šablona temeljena kroz dvi iljade godina, prenapregnuto mi se čini davati pojedincu 'ja pa ja' epitet kad je riječ samo o primjeni spomenute nataložene šablone.[/size]




'Ja pa ja' nije insinuacija. 'Pravo' kršćanstvo se temelji na 'ja pa ja' šabloni, na koju se lijepe likovi tipa autora teme i citiranog posta.
ti si nešto pomiješala. ne prođe ni sekund vrimena a da svako živo biće ne diskriminira, dovoditi to u svezu razloga za zlo je ravno optuživanju života za zlo. 

ček, ja pa ja je tebi sinonim za osobnost?
pa, moran priznati da nikad nisan nigdi pročita da je posobljenje koje je afirmiralo kršćanstvo loša stvar. nisi explicirala, al imam dojam da držiš da je to loše.

diskriminira? Zar ti stvarno misliš da zabranjivanje nekoj zajednici da diskriminira drugu zajednicu ili pojedinca je diskriminacija? Zaista misliš da zabrana diskriminiranja crnaca od strane KKK je diskriminacija za KKK? Pa jesi li ti normalan?
Nitko ne zabranjuje ni tebi ni nekoj zajednici da ima mišljenje, ali se zabranjuje da se javno ocrnjuje kao i na bilo koji način napada.
Npr. ti imaš neki stav o homoseksualcima, ok, to je u potpunosti tvoje pravo no temeljeno je na čemu? Drugo, koja ti prava imaš da ih napadaš? Ali imaš pravo se braniti AKO te se napadnu. Koliko znaš homoseksualaca i koliko te napalo??? Ista stvar je sa bilo kime, na mjesto gdje sam naveo "homoseksualac",  stavi "ateist", "židov", "musliman", "kinez", "srbin", "crnac" (...).


Znao sam da što je neka osoba više desno, to je manji IQ. Kakva šteta...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Sluge sotone! - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Sefirot 24/2/2015, 11:51

aben wrote:
Vegvísir wrote:
Patriot_1 wrote:Ako je Krist ,Sin Božji i Spasitelj(Mesija)ako je Bog("Ako" je po meni suvišna riječ,je vjerujem da je)onda su svi koji nas odvraćaju od Krista kao takvog,sluge sotone!
Te sluge to čine svjesno ili nesvjesno!Ja ih prepoznavam,I nije mi do njih stalo kao niti do lanjskog snijega!Tako da "sefirot" može pisati što hoće,luzer!

Previše ti energije nekako trošiš na te "sluge sotone" ako ti je do njih stalo manje nego do lanjskog snijega. :D

Vjeruješ u što vjeruješ, drugi vjeruju (ili ne) u nešto drugo i gotovo. Paranoično pogledavanje ispod oka na sve što nije u skladu s kršćanstvom ti je, prema mom mišljenju, u najmanju ruku bespotrebno rasipanje živaca. :D Ne razumijem zašto drugačije stavove i vjerovanja toliko osobno doživljavaš.
ne znam koliko točno energie troši, ali čini mi se da se on putem sniega zapravo  vriedonosno odnosi prema sotoni. i to je okej, samo čini ono što si mu preporučila u drugom odlomku, da vjeruje u što vjeruje.

bit kršćanskog vjerovanja je diskriminacija, razgraničavanje nas i njih.

 :D To je neko tvoje kršćanstvo? Ahaaaaaa sad sam te proaktao :D pa ti si član one opskurdne kršćanske sekte WBC (Westboro Baptist Church). Poznati hejteri i ekstremni desničari. Koliko znam međusobno su se poklali, a onaj njihov *ebivjetar je crko. Uhvatio sam te lisico :D :D :D

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Sluge sotone! - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Patriot_1 24/2/2015, 13:35

Niš,naljutilo me preagresivno antikršćanstvo nekih pa sam zaigrao na njihov način,bezobrazno!
A to nije u redu!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Sluge sotone! - Page 2 Empty Re: Sluge sotone!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum