ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sefirot 24/2/2015, 12:45

aben wrote:odlična ideja, bajkeri imaju svoje birtije, kroneri svoje, sad i kršćani svoje
volio bi da im dođu neki tetovirani sotonisti pa da im se uskrati usluga, to bi potaknulo pitanje slobode odlučivanja kome će privatnik pružati svoje usluge. danas prveladava mišljenje da ako pridaješ krafne, i dođe ti cigan, moraš mu prodati krafnu.

Odlično bi bilo da dođu "tetovirani sotonisti" ili da prevedemo, nekršćani (iako, čitano sa razumjevanjem, pozvani su svi), pa da im se uskrati usluga, a objekt je javan, onda se može tužiti te mogu staviti ključ u bravu :)
Očigledno dangubiš pa nemaš pojma o poslu. Privatnici ako uskrate usluge, uskračuju prvo sebi dobit, a drugo, ovisno o usluzi koju pružaju, mogu biti kažnjeni. Ili da ti nacrtam, čak i baletno društvo može doći i imaju pravo doći i biti usluženi u bajkerskom klubu. OSIM, ako je klub organiziran kao striktno za članove što u ovoj priči nije slućaj.

Da citiram vlasnike birca...

"I naposlijetku, ‘Damask’ nije kafić samo za kršćane, nego je otvoren za sve ljude dobre volje, to je jasna poruka njegovih vlasnika!"
http://www.bitno.net/vijesti/hrvatska/foto-posjetite-damask-prvi-pravi-krscanski-cafe-bar-u-zagrebu/

Jedino mi je žao što je to (koliko mi se čini jer poznajem taj dio grada), bivši "Čvenk" koji je bio izuzetan kafić i kultno mjesto u gradu. A sjećam ga se po mnogim stvarima :tw

Sefirot

Posts : 1898
2014-04-29


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sefirot 24/2/2015, 13:17

Ajme :O scratch  tetovirani sotonisti...

https://www.google.hr/search?q=tattoo+christian&biw=1412&bih=923&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=gWvsVJSPOciAUeCwgbAN&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 24/2/2015, 15:14

Sefirot wrote:
aben wrote:bit će tema i za tebe osobno valjda, al ode stvarno ne odgovara primjer, meni uhljebi ne smetaju pojedinačno.
tetovirani sotonisti su bolji primjer, recimo sefirot al s tetovažom, ili vegetarijanka s majcom na mačku.

ovo je zabavno :D 

-Da li sam ja sotonist i po čemu?
-Da li sam tetoviran i što?
-Kako se oblačim?
-Što radim
...

Molim abena da mi odgovori da se mogu još smijati :D
ajme, stvarno ne znam, trebalo bi pitati kršćane jer su oni ti koje definiraju sotoniste. mogu reći samo šta patriot kaže, dakle, jesi.

ne znam jesi li tetoviran.

ne znam šta radiš i kako se oblačiš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 24/2/2015, 15:14

Sefirot wrote:Ajme :O scratch  tetovirani sotonisti...

https://www.google.hr/search?q=tattoo+christian&biw=1412&bih=923&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=gWvsVJSPOciAUeCwgbAN&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ
tako nekako al ja san više mislia na čelu, inače vas se ne može raspoznati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 24/2/2015, 15:15

aben wrote:
Sefirot wrote:
aben wrote:bit će tema i za tebe osobno valjda, al ode stvarno ne odgovara primjer, meni uhljebi ne smetaju pojedinačno.
tetovirani sotonisti su bolji primjer, recimo sefirot al s tetovažom, ili vegetarijanka s majcom na mačku.

ovo je zabavno :D 

-Da li sam ja sotonist i po čemu?
-Da li sam tetoviran i što?
-Kako se oblačim?
-Što radim
...

Molim abena da mi odgovori da se mogu još smijati :D
ajme, stvarno ne znam, trebalo bi pitati kršćane jer su oni ti koje definiraju sotoniste. mogu reći samo šta patriot kaže, dakle, jesi.

ne znam jesi li tetoviran.

ne znam šta radiš (al vjerojatno je nešto jednostavno) i kako se oblačiš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 24/2/2015, 15:17

pa da im se uskrati usluga, a objekt je javan, onda se može tužiti te mogu staviti ključ u bravu

jel tebi to ok?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 25/2/2015, 16:52

aben wrote:a stvar bi se definitivno odrazila na moj posa. no, šta se tiče kafića, katoličkog, ako ne bude diskriminira, ne će ni postojati.
Život je nepravedan. Oni mogu ti ne.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 25/2/2015, 16:54

aben wrote:bit će tema i za tebe osobno valjda, al ode stvarno ne odgovara primjer, meni uhljebi ne smetaju pojedinačno.

Pravimo se ludi, jel... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 25/2/2015, 16:56

von_Starhemberg wrote:Skoro da mi laska da raspravljate o meni, no kako ja nisam tema, molim lijepo... za ostalo pp.
Sorry Starhi, nije riječ o tebi, radi se o abenu...nije ni on tema, al' šta ima veze... :P
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 25/2/2015, 17:00

aben wrote:mogu reći samo šta patriot kaže, dakle, jesi.

:roflmao:  što Patriot kaže...Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Smiley10
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 25/2/2015, 17:30

Trinity wrote:
aben wrote:a stvar bi se definitivno odrazila na moj posa. no, šta se tiče kafića, katoličkog, ako ne bude diskriminira, ne će ni postojati.
Život je nepravedan. Oni mogu ti ne.
to valjda ovisi o tvojoj definiciji pravde. ja ne mogu diskriminirati na taj način ako oću postojati, no oni ne će postojati ako ne budu diskriminirali.

bajkerski kafić u kojem se skuplhaju balerine, nema pive, zabranjeno je pušenje i sluša se neka balerinska glazba nije bajkerski kafić.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by OlgaZg 26/2/2015, 07:35

Sefirot wrote:


Da citiram vlasnike birca...

"I naposlijetku, ‘Damask’ nije kafić samo za kršćane, nego je otvoren za sve ljude dobre volje, to je jasna poruka njegovih vlasnika!"

Kafić ko kafić...ne treba se bojati kafića :)

Navirit ću se...
OlgaZg
OlgaZg

Female
Posts : 108
2014-04-28

Lokacija: : zg

Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 26/2/2015, 11:56

aben wrote:to valjda ovisi o tvojoj definiciji pravde. ja ne mogu diskriminirati na taj način ako oću postojati, no oni ne će postojati ako ne budu diskriminirali.
Na sad, moja definicija pravde...
Samo primjećujem da nisi slobodan diskriminirati koga hoćeš i kako hoćeš.
Strašno je živjeti u takvom svijetu.
bajkerski kafić u kojem se skuplhaju balerine, nema pive, zabranjeno je pušenje i sluša se neka balerinska glazba nije bajkerski kafić.

A e...gazde su fulale u nazivu kafića...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 26/2/2015, 12:44

ma slobodan sam, jer država nema uvida u moje poslovanje. nisam slobodan ako želin održati određen profit.
inače, poznat je slučaj o malom obiteljskom prenoćištu u koji su ciljano došli pederi i tražili bračni krevet. baba i dida vlasnici su odbili a pederi se vratili s državom i zatvorili in biznis. o tomu je pisa i katkapital, moreš pronaći ako oćeš.

no tvoja tvrdnja da je strašno živiti u ovon svitu je promašena kad se meni imputira, ja razumin fizikalna ograničenja slobode, a ostala jednostavno ne prihvaćan bez pištolja na čelu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 26/2/2015, 21:09

Ubi me, al' ja te uopće ne razumijem, a evo baš se trudim...
Slobodan, neslobodan...sav si neki konfuzan...šta te muči ? :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 26/2/2015, 21:26

slobodan sam odjebati klijente jer država nema uvida u poslovanje. da ima uvida, moga bi se naći neko i tužiti me.
ako iskoristim tu svoju slobodu, oslobodit ću san sebe od dijela profita. dakle, ako više vrednujem šolde od nekog načela po kojem bi diskriminira, onda nisam slobodan diskriminirati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 26/2/2015, 22:14

Znaš šta, čini mi se nerješivo.
Šta ćeš sad?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 26/2/2015, 22:26

pa i nije rješivo kad se nema šta riješit, to nije problem. to je stanje, kao i to da ne moš prdnuti i stisnuti.


problem bi tek nastao kad bi ono bio kršćanski kafić u punon smislu, da ne uslužju sotoniste, nekršćane i sl. to je nešto šta bi ja pozdravia, a ti se nastavila snebivati nad jednostavnom činjenicom da kršćani imaju demone,  vragove i sl. te su ih slobodni samostalno određivati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 28/2/2015, 20:38

aben wrote:pa i nije rješivo kad se nema šta riješit, to nije problem. to je stanje, kao i to da ne moš prdnuti i stisnuti.

Otkrivanje Amerike.  :)

problem bi tek nastao kad bi ono bio kršćanski kafić u punon smislu, da ne uslužju sotoniste, nekršćane i sl. to je nešto šta bi ja pozdravia, a ti se nastavila snebivati nad jednostavnom činjenicom da kršćani imaju demone,  vragove i sl. te su ih slobodni samostalno određivati.

Ha, neki imaju vragove i križarske ratove, drugi siluju i ruše starine jer im je tako prorok rekao...
Živjela sloboda.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 28/2/2015, 21:08

Trinity wrote:
aben wrote:pa i nije rješivo kad se nema šta riješit, to nije problem. to je stanje, kao i to da ne moš prdnuti i stisnuti.

Otkrivanje Amerike.  :)

problem bi tek nastao kad bi ono bio kršćanski kafić u punon smislu, da ne uslužju sotoniste, nekršćane i sl. to je nešto šta bi ja pozdravia, a ti se nastavila snebivati nad jednostavnom činjenicom da kršćani imaju demone,  vragove i sl. te su ih slobodni samostalno određivati.

Ha, neki imaju vragove i križarske ratove, drugi siluju i ruše starine jer im je tako prorok rekao...
Živjela sloboda.
je, amerika je, al nije mi problem objasniti ti ni najjednostavnije relacije, iman vrimena ka smeća :)

to si dobro rekla. živjela sloboda.
prije nego išta više napišen, reci mi jel ovo za vragove, ratove i kulturicid ironično rečeno?
ne bi tija napisati nešto šta je teško otkrivanje amerike, pa da mi posli, kad vidiš da san u pravu,  rečeš da si i ti to isto rekla, jel   :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 28/2/2015, 22:14

aben wrote:je, amerika je, al nije mi problem objasniti ti ni najjednostavnije relacije, iman vrimena ka smeća :)

Odlično. Samo nastavi. :) Do kad ono, kad počinje ona famozna sezona od dva mjeseca?
to si dobro rekla. živjela sloboda.

Sranje, glupa parola za nedonoščad.
prije nego išta više napišen, reci mi jel ovo za vragove, ratove i kulturicid ironično rečeno?
ne bi tija napisati nešto šta je teško otkrivanje amerike, pa da mi posli, kad vidiš da san u pravu,  rečeš da si i ti to isto rekla, jel   :)
Šta misliš, jel je ?  ;)
A ja uvijek kažem ono što i i ti? :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 2 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum