ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull Wed 3 Aug - 21:17

marcellus wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:jebe se meni za Perkovića i mustača, ali ovdje se podmeće priča kako u hrvatskoj ne bi imali pošteno suđenje (ovo u švabiji je kao pošteno!) i pokušava se opravdati izručivanje optužbama prema Milanoviću.
 
svatko tko ima malo samopoštovanja ne bi na način na koji su to učinili šeks i njegovi suci izručio ovu dvojicu.

nije uopće u pitanju o kome se radi, nego o pravnom principu.

Kojem pravnom principu?
Princip je taj da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju pa je i logično da se tamo i sudi. To je i inače princip u kaznenom pravu.

ne samo da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju nego je ubijen njemački građanin
i ne samo to: ubijen je suradnik njemačke tajne službe...

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo Wed 3 Aug - 21:36

Proganjati i masakrirati nekoga u drugoj državi (pa i u vlastitoj) samo zato što je nešto rekao, ili na pisao...to nije obični zločin. Za takvo što tek treba pronaći naziv. Tko god da je sudjelovao (prikrivao) u ovakvim nečasnim radnjama,  zna se gdje mu je mjesto.
Eroo
Eroo

Posts : 74730
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:23

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:

Baš te ide praviti se mutav, suđenje u RH bitangama koja sada leže u njemačkoj bi prošlo isto kao i sa josipom boljkovcem.
eto, sam priznaješ kako vam je bilo u interesu izručenje njemačkoj jer ste vjerovali da će švabe iz svojih interesa presuditi bivšim udbašima.

zaboravljate kako su svi ti kojima bi vi sudili bili u dvije države suradnici franje Tuđmana, a ne možete me uvjeriti kako francek nije znao koga uzima za suradnike.

osim što je preko šeksovog pravosuđa napravljen presedan kod izručenja (što nije ništa neobično ako se uzme kako se to isto pravosuđe odnosilo prema generalu glavašu), poslana je poruka o vlastitoj nesposobnosti.

i onda, kao šećer na kraju, ti isti švabe u čiju smo pravednost i poštenje vjerovali, donesu političku presudu sa obrazloženjem (barem što je do sada objavljeno) na kojoj bi im i srpski sudovi mogli pozavidjeti.

ne čudim se švabama, oni su isto bili nemilosrdni osvajači i tlačitelji, ali se čudim tzv. domoljubima koji se takvoj ekipi dodvoravaju.

uostalom, sad su srbi in i ne čudi što angela interese njemačke pretpostavlja interesima hrvatske. švabicu zanima samo švapski interes, a to što u roku par godina mijenja kriterije i mjerila kao kurva tampone nikom ništa...
Što me briga ko je čiji suradnik bio. Odgovara za pizdarije koje je napravio. I naravno da nam je u interesu izbaciti udbašiju na čistinu a to je u RH nemoguće kako se može vidjeti. Imamo 900 jama punih Hrvata samo u RH, imamo na stotine ubijenih imigranata uključujući i malu djecu, imamo mučenja i gole otoke i sto pizdi materini i gle čuda niti jedan jedini osuđen za to. I ti bi kao da mi sad vjerujemo hrvatskom pravosuđu??? ma niste vi ni ludi kada se pozivate na domoljublje kad vam odgovara inače je domoljublje u svakoj drugoj situaciji fašizam kada  vama to ne odgovara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo Wed 3 Aug - 22:30

tre911 wrote: ma niste vi ni ludi kada se pozivate na domoljublje kad vam odgovara inače je domoljublje u svakoj drugoj situaciji fašizam kada  vama to ne odgovara.

To je rezervirano za glupe bosandžerose i kockoglave 'ercegovance. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74730
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:35

debotoijusto wrote:
kaja_333 wrote:
debotoijusto wrote:zalosno da je trebalo njemacko pravosudje da konacno clanovi zlocinackog HDZ dobiju primjerenu kaznu a ne guljenje krumpira i rad za opce dobro od kuce...
Mislim da Mustać uopće  nije bio član HDZ a ali nebitno. Bitno da su bili članovi kpj i udbe , zato su i dobili doživotnu.

slazem se , clan partije udbe HDZ...sve to isto
Pa što vas lijeve tupane jebe ako je neko bio član HDZa? Da je po vama trebalo bi sve HDZovce pobiti i pozatvarati a sad gle čuda odjednom vam stalo do njih.
Taman kad pomislim da ne možeš biti jadniji ti me iznenadiš No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:39

Neve wrote:
sitting_bull wrote:zaboravljate kako su svi ti kojima bi vi sudili bili u dvije države suradnici franje Tuđmana, a ne možete me uvjeriti kako francek nije znao koga uzima za suradnike.
pa i da su u sto država bili suradnici samog Pape, što s tim? to ih ne amnestira od prethodnih nedjela za koja im je danas konačno presuđeno
FT na početku samostalnosti i formiranja institucija države, nakon čega je uslijedila agresija, nije imao drugog izbora nego za neke stvari koristiti ono što je imao na raspolaganju, a to su bili ljudi iz službi bivšeg sustava
Da, ovo mi je ludilo kada se vade sad odjednom na FT, ono i Norac i je bio u jednu ruku suradnik FT pa ga je ista ekipa razapela i secirala do ibera. Ispada ko je bio suradnik FT ne može biti krimos, nešto slično kao i oni uz tita osim ako mu nisu stali na žulj pa završili na golom ili pod zemljom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:43

dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
dijagram wrote:Sad bi se lijepo bilo prisjetiti kmecanja svih onih koji su podrzavali Ivu i Zoku oko lex perkovic mantrajuci o "logici" "pravu" i kojecemu te opravdavajuci smrdljivce u njihovom smrdljivom naumu.
Smiješno. Meni je najjadniji Nobilo s pofarbanom kosom koji je čudu jer nisu uvažene njegove gluposti o Arkanu , Mici i uništenom dokumentacijom. Taj zbilja misli da je jako sposoban kada na hrvatskom sudu pošalje wc papir umjesto traženih naloga ili komadić istih i optuži Micu te mu klijente oslobode. Kao da to nema veze s njihovom hobotnicom na sudu i u politici nego su oslobođeni zbog njegove iznimne sposobnosti .
Mda, ali vise sam ciljao na nase forumske antifasiste.
Sjecam se zestokog otpora i obrane tzv. lex perkovic
Danas ce malo smanjiti dozivljaj.
Dobro, ovi iz sredisnjice nece, no to je vec nesto drugo.
Provo, siting, pokojni bugi, slončina,ewa....bilo ih je podosta koji su navijali do ibera i pričali da nema ništa od izručivanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:47

sitting_bull wrote:
dijagram wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
Smiješno. Meni je najjadniji Nobilo s pofarbanom kosom koji je čudu jer nisu uvažene njegove gluposti o Arkanu , Mici i uništenom dokumentacijom. Taj zbilja misli da je jako sposoban kada na hrvatskom sudu pošalje wc papir umjesto traženih naloga ili komadić istih i optuži Micu te mu klijente oslobode. Kao da to nema veze s njihovom hobotnicom na sudu i u politici nego su oslobođeni zbog njegove iznimne sposobnosti .
Mda, ali vise sam ciljao na nase forumske antifasiste.
Sjecam se zestokog otpora i obrane tzv. lex perkovic
Danas ce malo smanjiti dozivljaj.
Dobro, ovi iz sredisnjice nece, no to je vec nesto drugo.

Dobro ja iskreno mislim da nikome na forumu nije pretjerano stalo bilo do tih ludjaka. Nego to je vise bilo u sferi forumskog dick-measuringa ali ajd :)
Kako nije, vidi sitinga danas, no onda nije bio bas tako usamljen.
Branilo se zoku i ivu,koga briga za ove papke.
No papke su branili zoka i ivo tako da,..jebga.
jebe se meni za Perkovića i mustača, ali ovdje se podmeće priča kako u hrvatskoj ne bi imali pošteno suđenje (ovo u švabiji je kao pošteno!) i pokušava se opravdati izručivanje optužbama prema Milanoviću.
 
svatko tko ima malo samopoštovanja ne bi na način na koji su to učinili šeks i njegovi suci izručio ovu dvojicu.

nije uopće u pitanju o kome se radi, nego o pravnom principu. uostalom, švabe su jasno pokazale kako je riječ o odmazdi zbog obrane šutnjom jer nisu dobili odgovore koje je njihova tajna služba tražila...
Imali bi pošteno suđenje ko i boljkovac i bili oslobođeni. Što ti nije jasno led te jebo mutavi, imaš 900 jama, gradišku, goli, lepoglavu, ubijanje emigranata, političke progone.....i nemaš niti jednog osuđenog za to, ama baš ni jednog jedinog i ti si se baš sad sjetio da bi se kao njima moglo pošteno u RH suditi, ma vidi kurca u slamnatom šeširu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by kaya Wed 3 Aug - 22:48

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:jebe se meni za Perkovića i mustača, ali ovdje se podmeće priča kako u hrvatskoj ne bi imali pošteno suđenje (ovo u švabiji je kao pošteno!) i pokušava se opravdati izručivanje optužbama prema Milanoviću.
 
svatko tko ima malo samopoštovanja ne bi na način na koji su to učinili šeks i njegovi suci izručio ovu dvojicu.

nije uopće u pitanju o kome se radi, nego o pravnom principu.

Kojem pravnom principu?
Princip je taj da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju pa je i logično da se tamo i sudi. To je i inače princip u kaznenom pravu.

ne samo da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju nego je ubijen njemački građanin
i ne samo to: ubijen je suradnik njemačke tajne službe...
Je, i njegov sin. Isto valjda suradnik njemačke službe. I jos 88 drugih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:50

sitting_bull wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:jebe se meni za Perkovića i mustača, ali ovdje se podmeće priča kako u hrvatskoj ne bi imali pošteno suđenje (ovo u švabiji je kao pošteno!) i pokušava se opravdati izručivanje optužbama prema Milanoviću.
 
svatko tko ima malo samopoštovanja ne bi na način na koji su to učinili šeks i njegovi suci izručio ovu dvojicu.

nije uopće u pitanju o kome se radi, nego o pravnom principu.

Kojem pravnom principu?
Princip je taj da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju pa je i logično da se tamo i sudi. To je i inače princip u kaznenom pravu.
princip je da o tome odlučuje pravosuđe zemlje o čijim je državljanima riječ.

praksa je da se visoki dužnosnici obavještajne zajednice ne izručuju.

hrvatska je jedini izuzetak iz te prakse.
Pa mi nismo izručili svoje nego jugoslovenske agente. Za njihovo djelovanje u RH niko ih ništa niti pita niti ih se tereti po tom pitanju i zato odjebite više sa tim glupavim argumentima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:57

Eroo wrote:
kolerik wrote:
sitting_bull wrote:
kolerik wrote:Danas su se svi raskokodakali, ne vidim u cemu je znacaj presude.

Da je UDBA organizirala egzekucije u inozemstvu, to se valjda znalo. Da je za hrvatsku emigraciju bila zaduzena hrvatska UDBA i to se znalo. Da je Djurekovica likvidirala UDBA, to se znalo valjda i na taj dan. Tko je vodio obavjestajne sluzbe u tom trenutku, prilicno je lako saznati.

Ali nije mi jasno, uza svo upinjanje, koliko je to relevantno za sadasnjost...da se odljevu mladih posveti ta kolicina medijskog prostora i analiza, razumio bih prioritet.


idu izbori i nakon sramote i blamaže vlade hdz-a i mosta treba naći temu u kojoj se može nabacivati na Milanovića kako bi se katastrofalno ponašanje i nerad i nesposobnost vlade u otkazu izbrisalo iz sjećanja prosječnog birača.

prije 8 godina je Sanader imao priču o vjeronauku, jesenas su domoljubi krenuli na komuniste i jugonostalgičare.

danas im je preostalo samo nešto novo.

švabe im izvukle keca iz talona...

Nisam siguran da ni vama ovo ne pase.

Tema koju sam ja predlozio bi razotkrila puno strahovitije pogreske i procjene Milanovicevog kabineta, a i nesposobnost i radnu podkapacitiranost, od Lex Perkovic.

Slazem se da je sadasnja (tehnicka) vlada tragikomicna, ali od horora koji traje 6 mjeseci gori je horor koji je trajao 4 godine (dakle, visestruki pad kreditnog rejtinga, 3,5 godina recesije, nestala sredstva iz drzavnog proracuna od milijardu kuna, nestala sredstva od 180 milijuna kuna iz DUUDI, mizerna stopa povlacenja novaca iz EU fondova, rast zaduzenja opce drzave, PDV na 25%, poskupljenje cijene struje za kucanstva i privredu 2012, nezaposlenost od 400.000 + odljev mladih do 200.000, odustajanje od infrastrukturnih projekata - autocesta Zuta Lokva-Krizisce, sirokopojasni internet, Zagreb uz Savu, Plomin C, katarski LNG-evi na Krku...). Evo, dakle teme koje mene zanimaju, bez plinskih boca i satora, hajmo raspravljati o tome. Da sam esdepeovac, pricao bih o svemu, pa i o Perkovicu, Mustacu i Djurekovicu, u usporedbi sa ovakvim kardinalnim propustima u razvoju Hrvatske i rezultatima Kukuriku koalicije.

To sto ste na prethodnim izborima poprilicno dobro prosli na retorici ''mi ili oni'' mozete zahvaliti izjavama i ponasanjem Domoljubne koalicije, ponajvise Karamarka, koji su uspjeli zaplasiti dobar dio urbanog, gradjanskog stanovnistva. Ali dobili ste glasove protiv Karamarka, a ne glasove za SDP ili rezultate ondasnje Vlade.

Mozda ne bi bilo zgorega to upamititi.
Zaslužuje ponavljanje.
Ovo bilježim.
još jednom
X
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 22:59

sitting_bull wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Mislim da previse izdizes Milanovica iznad ovih ostalih. Ono....definitivno nece pomesti konkurenciju. Cak stovise mislim da ce biti poprilicno izjednaceno. Na kraju balade izmedju dva tabora, cak i kozmeticke promjene HDZ-u daju prednost kod Mosta negoli Milanoviceva retorika prema istome. Koja se ublazila sad kad je postalo jasno da nece moci sami opet nista. Sve ce to na kraju biti nula bodova. Milanovic nije tip covjeka koji se moze bilo kome svidjeti, sklon je bas mutnim igrama i slicno. Sto je napravio nakon prvih izbora bas prema Mostu. Radi toga i samo toga radi ce ga odjebati sada kad krene cirkus. Nemoze ponuditi nista sto nije vec ponudio a da mu ne visi da je vec jednom igrao igru prema stranci s kojom je isao raditi koaliciju. To je pushing. A indikativno je i da je ulaskom HSS-a u koaliciju SDP-ovu....odjednom se smanjila razlika koja je do tog trenutka bila brutalna. Nemoze covjek naravno biti siguran ni u sto....ali ono, Milanovic je jedan rijetko sposoban lik. Nije puno bilo ljudi na politickoj sceni do te mjere sklonih autogolovima i gafovima. (Ok Karamarko....ali on je ono zasebna kategorija).
naravno da neće pomesti konkurenciju jer je jako puno faktora kontra njega (crkva, buzin, slovenci, orban, vučić...).

navedi mi tko to u hrvatskoj politici igra pošteno? most? daj me naj me! most je najveća prijevara birača otkako je izbora. iza mosta stoji tajna organizacija, logistika  i ustrojstvo koje nitko ne nadzire niti zna o kome se radi, a istovremeno moraliziraju i prodikuju o svojoj izvrsnosti.

nakon samo pola godine se jasno vidi kako nisu niti su bili sposobni osim magle prodati išta što bi išlo na korist građanima hrvatske.

karamarka su se riješili, ali karamarka su sami i doveli.

reformu obrazovanja su sasjekli i unakazili.

u zdravstvu su pustili da nakić sve račune prebaci na najugroženije slojeve.

odšutili su hasanbegovića.

Milanović je jedini od predsjednika stranaka koji ima neki rezultat (ne kažem sjajan rezultat, ali za zadnju godinu se može reći dobar rezultat) i jedini koji brzo može uspostaviti solidnu vladu. sve ostalo je nastavak eksperimenta pri čemu Plenković igra na istu kartu kao i kolinda diskretnim pljuvanjem po konkurenciji. tu mi je draža milanovićeva izravnost, nego plenkovićeva lažna finoća i salonsko ponašanje bez konkretnih odgovora na pitanje: kako?
 iskustvo mi govori kako će birači opet pasti na fore iz kolindine kampanje i da ćemo opet imati slično sranje kao i oko zadnje vlade s tim što most neće imati mandata koliko očekuje pa bi se ipak mogla desiti neka velika koalicija. ako bude pameti. ako ne, ode još jedna godina.

mene osobno zabole jer ionako živim os strane valute, ali kako će biti jadnicima s kunama vidjeti ćemo...
Ovi su jedini bitni igrači i nisu ti smetali kada su zbog INE srušili prošlu vladu, dapače, palo je podosta vina tu večer među tvojim istomišljenicima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 23:02

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:Proceusirat će se još 22 ubistva hrvatskih dijasporaca u Njemačkoj.
i onda će hrvatski bdp skočiti za 3%, a pdv će pasti za 1%.

svaki tjedan proces jedan...
Pa u svakom slučaju je pozitivno skinuti sa sebe nametnike i metilje koji svugdje guraju svoje pipke i rila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest Wed 3 Aug - 23:06

Eroo wrote:
tre911 wrote: ma niste vi ni ludi kada se pozivate na domoljublje kad vam odgovara inače je domoljublje u svakoj drugoj situaciji fašizam kada  vama to ne odgovara.

To je rezervirano za glupe bosandžerose i kockoglave 'ercegovance. jocolor
Ae. komodo zmajevi kao oportunisti su male bebe za sitinga i sličnu ekipu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by marcellus Thu 4 Aug - 8:46

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:jebe se meni za Perkovića i mustača, ali ovdje se podmeće priča kako u hrvatskoj ne bi imali pošteno suđenje (ovo u švabiji je kao pošteno!) i pokušava se opravdati izručivanje optužbama prema Milanoviću.
 
svatko tko ima malo samopoštovanja ne bi na način na koji su to učinili šeks i njegovi suci izručio ovu dvojicu.

nije uopće u pitanju o kome se radi, nego o pravnom principu.

Kojem pravnom principu?
Princip je taj da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju pa je i logično da se tamo i sudi. To je i inače princip u kaznenom pravu.

ne samo da je ubojstvo izvršeno na njemačkom teritoriju nego je ubijen njemački građanin
i ne samo to: ubijen je suradnik njemačke tajne službe...

razlog više da se jebe majku ubojicama, jer je i nama jugoslavenska tajna služba bila neprijatelj kao i nijemcima

_________________
Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by abraham Thu 4 Aug - 9:29

Nista nova pod nebeski m svodom. Njihovi brane svoje a drugi,drugi???? Bilo kako bilo ali dva nasa u osudjena. Po prvi put je netko udario klin u solidan temelj rada i metoda komunisticke tajne policije. Temelj od sutnje, straha i prisile za kojima je ostao smrdljiv traag smrti, teroraa i patnje. Zrtva, kako glupo zvucalo, ovdje nije primaarna. Primarno je da su iz temmelja izvucena dva kamena. U iducem vremnu cemo vidjeti kako se udba gradjevinaa drzzi. Osobno mislim da se treba izvuci jos kamenja. Da , sinoc malo pogledao Klasica koji poteze krvnicku vezu sa FT kao zalog njihovog postenja? Jos kada covjek nebi znao o kojem se gadu radi. Da,jos samo ovo, svi lijevi osudju sta su ovi i organizacija radili i onda dodju ono povijesno ali. Tu prestaje svaki normalan dijalog.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14053
2014-04-14


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo Thu 4 Aug - 10:32

abraham wrote: Primarno je da su iz temmelja izvucena dva kamena. U iducem vremnu cemo vidjeti kako se udba gradjevinaa drzzi. Osobno mislim da se treba izvuci jos kamenja.

...i tako obezvrijediti dokumentaciju u BG, kao sredstvo ucjene.
Eroo
Eroo

Posts : 74730
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by abraham Thu 4 Aug - 10:48

Svaki, i najmanji pomak u pravcu promjene mentaliteta je pozeljan.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14053
2014-04-14


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo Thu 4 Aug - 11:18

...Najprije se riješite "intelektualaca" a la Klasić.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74730
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 12 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum