ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:25

sitting_bull wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Pa sad....koliko bi imali posteno sudjenje. S obzirom na inace sudstvo moguce da bi bilo manje-vise jednako kao prema drugima. Medjutim nase sudstvo i presude opcenito su ziva komedija. Nema apsolutno nikakve teorije da bi kod nas im puklo nekakvu drasticnu kaznu. Kod nas opcenito su kazne za prekrsaje teske...ubojstva,silovanja,korupciju,gospodarstveni kriminal itd....komedija.
tebi  ova kazna njemačkog pravosuđa nije upitna?

breivik u Skandinaviji za pokolj dobije 40 godina, a za vrlo upitno "pomaganje" njemački sud odrapi doživotnu robiju.

ako tako švabe presuđuju kako to da  većina nacista koji su u ratu ubijali (slučaj Đureković je rat obavještajaca)  nije niti procesuirana?

čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Pa nije, nisu Njemacka i Norveska ni slicne ni po vrednovanju odredenog zlocina ni ista slicno. U Norveskoj je max kazna koliko? 20-25 godina. Tako nesto. U Njemackoj ima dozivotna. Nemozes to usporedivati tek tako, mislim mozes...ali ono razlike su brutalne. Radi se o brutalnom ubojstvu....ono krvavo da nemoze krvavije. Za to se ide dozivotno sasvim nebitno koji su razlozi i sto je jos u igri. Sam zlocin je iznad okolnosti. Barem oni to tako gledaju ocito.

Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 3/8/2016, 18:29

kolerik wrote:Danas su se svi raskokodakali, ne vidim u cemu je znacaj presude.

Da je UDBA organizirala egzekucije u inozemstvu, to se valjda znalo. Da je za hrvatsku emigraciju bila zaduzena hrvatska UDBA i to se znalo. Da je Djurekovica likvidirala UDBA, to se znalo valjda i na taj dan. Tko je vodio obavjestajne sluzbe u tom trenutku, prilicno je lako saznati.

Ali nije mi jasno, uza svo upinjanje, koliko je to relevantno za sadasnjost...da se odljevu mladih posveti ta kolicina medijskog prostora i analiza, razumio bih prioritet.


idu izbori i nakon sramote i blamaže vlade hdz-a i mosta treba naći temu u kojoj se može nabacivati na Milanovića kako bi se katastrofalno ponašanje i nerad i nesposobnost vlade u otkazu izbrisalo iz sjećanja prosječnog birača.

prije 8 godina je Sanader imao priču o vjeronauku, jesenas su domoljubi krenuli na komuniste i jugonostalgičare.

danas im je preostalo samo nešto novo.

švabe im izvukle keca iz talona...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Ulpijan 3/8/2016, 18:31

sitting_bull wrote:
čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Da evo, Perković i Mustač žrtve holokausta, daj se ne blamiraj više i šuti čovječe!
Ulpijan
Ulpijan

Posts : 81
2016-07-04


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 3/8/2016, 18:33

MaximusDecimusMiridije wrote:
sitting_bull wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Pa sad....koliko bi imali posteno sudjenje. S obzirom na inace sudstvo moguce da bi bilo manje-vise jednako kao prema drugima. Medjutim nase sudstvo i presude opcenito su ziva komedija. Nema apsolutno nikakve teorije da bi kod nas im puklo nekakvu drasticnu kaznu. Kod nas opcenito su kazne za prekrsaje teske...ubojstva,silovanja,korupciju,gospodarstveni kriminal itd....komedija.
tebi  ova kazna njemačkog pravosuđa nije upitna?

breivik u Skandinaviji za pokolj dobije 40 godina, a za vrlo upitno "pomaganje" njemački sud odrapi doživotnu robiju.

ako tako švabe presuđuju kako to da  većina nacista koji su u ratu ubijali (slučaj Đureković je rat obavještajaca)  nije niti procesuirana?

čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Pa nije, nisu Njemacka i Norveska ni slicne ni po vrednovanju odredenog zlocina ni ista slicno. U Norveskoj je max kazna koliko? 20-25 godina. Tako nesto. U Njemackoj ima dozivotna. Nemozes to usporedivati tek tako, mislim mozes...ali ono razlike su brutalne. Radi se o brutalnom ubojstvu....ono krvavo da nemoze krvavije. Za to se ide dozivotno sasvim nebitno koji su razlozi i sto je jos u igri. Sam zlocin je iznad okolnosti. Barem oni to tako gledaju ocito.
doživotnu dobijaju ubojice i nalogodavci.

Perković i mustač su u sudu kvalificirani kao pomagači.

presuda izvan kriterija stupnjevanja odgovornosti i neodoljivo vuče na odmazdu jer švabe nisu dobile odgovore na svoja pitanja...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Ulpijan 3/8/2016, 18:34

sitting_bull wrote:švabe im izvukle keca iz talona...

Po tvojoj priči sad će upravo udbaši iz HDZ niz odvod... A ti se sav usplahirio umjesto da to podržiš.
Ulpijan
Ulpijan

Posts : 81
2016-07-04


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 3/8/2016, 18:35

Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:
čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Da evo, Perković i Mustač žrtve holokausta, daj se ne blamiraj više i šuti čovječe!
ako potomke nacista smatraš idealnima i nepogrešivim, onda si u pravu.

ja sebi ostavljam mogućnost preispitivanja jesu li uistinu takvi.
 
ako ti se ne dopadaju moji upisi, ignoriraj ih...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo 3/8/2016, 18:36

sitting_bull wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Pa sad....koliko bi imali posteno sudjenje. S obzirom na inace sudstvo moguce da bi bilo manje-vise jednako kao prema drugima. Medjutim nase sudstvo i presude opcenito su ziva komedija. Nema apsolutno nikakve teorije da bi kod nas im puklo nekakvu drasticnu kaznu. Kod nas opcenito su kazne za prekrsaje teske...ubojstva,silovanja,korupciju,gospodarstveni kriminal itd....komedija.
tebi  ova kazna njemačkog pravosuđa nije upitna?

breivik u Skandinaviji za pokolj dobije 40 godina, a za vrlo upitno "pomaganje" njemački sud odrapi doživotnu robiju.

ako tako švabe presuđuju kako to da  većina nacista koji su u ratu ubijali (slučaj Đureković je rat obavještajaca)  nije niti procesuirana?

čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Pa to je strašno, jelda? Za jedno ubojstva pa doživotna...Ovi nacisti baš mrzidu vas udbovce. :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:36

sitting_bull wrote:
kolerik wrote:Danas su se svi raskokodakali, ne vidim u cemu je znacaj presude.

Da je UDBA organizirala egzekucije u inozemstvu, to se valjda znalo. Da je za hrvatsku emigraciju bila zaduzena hrvatska UDBA i to se znalo. Da je Djurekovica likvidirala UDBA, to se znalo valjda i na taj dan. Tko je vodio obavjestajne sluzbe u tom trenutku, prilicno je lako saznati.

Ali nije mi jasno, uza svo upinjanje, koliko je to relevantno za sadasnjost...da se odljevu mladih posveti ta kolicina medijskog prostora i analiza, razumio bih prioritet.


idu izbori i nakon sramote i blamaže vlade hdz-a i mosta treba naći temu u kojoj se može nabacivati na Milanovića kako bi se katastrofalno ponašanje i nerad i nesposobnost vlade u otkazu izbrisalo iz sjećanja prosječnog birača.

prije 8 godina je Sanader imao priču o vjeronauku, jesenas su domoljubi krenuli na komuniste i jugonostalgičare.

danas im je preostalo samo nešto novo.

švabe im izvukle keca iz talona...

Mislim da previse izdizes Milanovica iznad ovih ostalih. Ono....definitivno nece pomesti konkurenciju. Cak stovise mislim da ce biti poprilicno izjednaceno. Na kraju balade izmedju dva tabora, cak i kozmeticke promjene HDZ-u daju prednost kod Mosta negoli Milanoviceva retorika prema istome. Koja se ublazila sad kad je postalo jasno da nece moci sami opet nista. Sve ce to na kraju biti nula bodova. Milanovic nije tip covjeka koji se moze bilo kome svidjeti, sklon je bas mutnim igrama i slicno. Sto je napravio nakon prvih izbora bas prema Mostu. Radi toga i samo toga radi ce ga odjebati sada kad krene cirkus. Nemoze ponuditi nista sto nije vec ponudio a da mu ne visi da je vec jednom igrao igru prema stranci s kojom je isao raditi koaliciju. To je pushing. A indikativno je i da je ulaskom HSS-a u koaliciju SDP-ovu....odjednom se smanjila razlika koja je do tog trenutka bila brutalna. Nemoze covjek naravno biti siguran ni u sto....ali ono, Milanovic je jedan rijetko sposoban lik. Nije puno bilo ljudi na politickoj sceni do te mjere sklonih autogolovima i gafovima. (Ok Karamarko....ali on je ono zasebna kategorija).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 3/8/2016, 18:37

Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:švabe im izvukle keca iz talona...

Po tvojoj priči sad će upravo udbaši iz HDZ niz odvod... A ti se sav usplahirio umjesto da to podržiš.
budala.

pričamo o razlozima zbog kojih se digla ovolika prašina zbog presude.

lijepo je napisano: zbog nadolazećih izbora.

ti kao da si iz odvoda upao...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:40

sitting_bull wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:
čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Da evo, Perković i Mustač žrtve holokausta, daj se ne blamiraj više i šuti čovječe!
ako potomke nacista smatraš idealnima i nepogrešivim, onda si u pravu.

ja sebi ostavljam mogućnost preispitivanja jesu li uistinu takvi.
 
ako ti se ne dopadaju moji upisi, ignoriraj ih...

Zasto potomci nacista? Mislis da su drzave nesposobne se promjeniti kroz desetljeca? Ili je jedan povijesni zajeb nesto sto bi trebali nositi kao stigmu zauvijek? Sta smo onda mi bokte? Dosli u 7-om stoljecu....porazbijali i pobili sve sto smo nasli tu, povijest slijedecih 5 stoljeca je povijest bratoubilastva,gradjanskih ratova,uzurpacija,medjusobnih ratova i ratova s auslanderima. Onda dolaze stoljeca i stoljeca ratova za druge. Pa dolazi nekakva vlastita drzava....u kojoj se opet poubijalo sve i svakoga tko je smetao trenutnom rezimu. Pa dolazi par desetljeca veselja u komunizmu. I onda dolazi nekakva drzava koja je zasnovana na cistim temeljima koliko je to moguce u stanju rata....i potpunom failu na svim drugim poljima od tog trenutka. Ako su oni nacisti...koji smo mi onda qrac realno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Ulpijan 3/8/2016, 18:40

sitting_bull wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:
čista naci rasna diskriminacija umotana u đurekovićevo ubojstvo...

Da evo, Perković i Mustač žrtve holokausta, daj se ne blamiraj više i šuti čovječe!
ako potomke nacista smatraš idealnima i nepogrešivim, onda si u pravu.

ja sebi ostavljam mogućnost preispitivanja jesu li uistinu takvi.
 
ako ti se ne dopadaju moji upisi, ignoriraj ih...

Smatrati odgovornima nekakve možebitne potomke nekoga tko je počinio zločine može samo nacist ili mjeritelj lubanja. Naravno da nitko nije nepogrešiv, ali stoga ne treba bacati teorije zavjere i lupetati štotšta.
Ulpijan
Ulpijan

Posts : 81
2016-07-04


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo 3/8/2016, 18:41

sitting_bull wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:švabe im izvukle keca iz talona...

Po tvojoj priči sad će upravo udbaši iz HDZ niz odvod... A ti se sav usplahirio umjesto da to podržiš.
budala.

pričamo o razlozima zbog kojih se digla ovolika prašina zbog presude.

E, baš, o tome pričamo...

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Sojenje-perkovicu-in-mustacu-obramba-zanikala-odgovornost-za-umor-durekovica-01
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:46

sitting_bull wrote:
kolerik wrote:Danas su se svi raskokodakali, ne vidim u cemu je znacaj presude.

Da je UDBA organizirala egzekucije u inozemstvu, to se valjda znalo. Da je za hrvatsku emigraciju bila zaduzena hrvatska UDBA i to se znalo. Da je Djurekovica likvidirala UDBA, to se znalo valjda i na taj dan. Tko je vodio obavjestajne sluzbe u tom trenutku, prilicno je lako saznati.

Ali nije mi jasno, uza svo upinjanje, koliko je to relevantno za sadasnjost...da se odljevu mladih posveti ta kolicina medijskog prostora i analiza, razumio bih prioritet.


idu izbori i nakon sramote i blamaže vlade hdz-a i mosta treba naći temu u kojoj se može nabacivati na Milanovića kako bi se katastrofalno ponašanje i nerad i nesposobnost vlade u otkazu izbrisalo iz sjećanja prosječnog birača.

prije 8 godina je Sanader imao priču o vjeronauku, jesenas su domoljubi krenuli na komuniste i jugonostalgičare.

danas im je preostalo samo nešto novo.

švabe im izvukle keca iz talona...

Nisam siguran da ni vama ovo ne pase.

Tema koju sam ja predlozio bi razotkrila puno strahovitije pogreske i procjene Milanovicevog kabineta, a i nesposobnost i radnu podkapacitiranost, od Lex Perkovic.

Slazem se da je sadasnja (tehnicka) vlada tragikomicna, ali od horora koji traje 6 mjeseci gori je horor koji je trajao 4 godine (dakle, visestruki pad kreditnog rejtinga, 3,5 godina recesije, nestala sredstva iz drzavnog proracuna od milijardu kuna, nestala sredstva od 180 milijuna kuna iz DUUDI, mizerna stopa povlacenja novaca iz EU fondova, rast zaduzenja opce drzave, PDV na 25%, poskupljenje cijene struje za kucanstva i privredu 2012, nezaposlenost od 400.000 + odljev mladih do 200.000, odustajanje od infrastrukturnih projekata - autocesta Zuta Lokva-Krizisce, sirokopojasni internet, Zagreb uz Savu, Plomin C, katarski LNG-evi na Krku...). Evo, dakle teme koje mene zanimaju, bez plinskih boca i satora, hajmo raspravljati o tome. Da sam esdepeovac, pricao bih o svemu, pa i o Perkovicu, Mustacu i Djurekovicu, u usporedbi sa ovakvim kardinalnim propustima u razvoju Hrvatske i rezultatima Kukuriku koalicije.

To sto ste na prethodnim izborima poprilicno dobro prosli na retorici ''mi ili oni'' mozete zahvaliti izjavama i ponasanjem Domoljubne koalicije, ponajvise Karamarka, koji su uspjeli zaplasiti dobar dio urbanog, gradjanskog stanovnistva. Ali dobili ste glasove protiv Karamarka, a ne glasove za SDP ili rezultate ondasnje Vlade.

Mozda ne bi bilo zgorega to upamititi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo 3/8/2016, 18:46

PS: Milanović je šokiran. Ne ovovom slikom iznad, nego presudom.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Ulpijan 3/8/2016, 18:48

sitting_bull wrote:
Ulpijan wrote:
sitting_bull wrote:švabe im izvukle keca iz talona...

Po tvojoj priči sad će upravo udbaši iz HDZ niz odvod... A ti se sav usplahirio umjesto da to podržiš.
budala.

pričamo o razlozima zbog kojih se digla ovolika prašina zbog presude.

lijepo je napisano: zbog nadolazećih izbora.

ti kao da si iz odvoda upao...

Pa što ako se digla evo i ti komentiraš tu sve elemente... Pravno i povijesno je zanimljiva tema, jer su osuđeni visoki funkcioneri bivše države. Mediji ko mediji...
Al to ne paše HDZu, tako ti kažeš, jer su udbaši.
Ulpijan
Ulpijan

Posts : 81
2016-07-04


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by kaya 3/8/2016, 18:48

sitting_bull wrote:doživotnu dobijaju ubojice i nalogodavci
U Hrvatskoj , u Njemačkoj i pomagači.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Eroo 3/8/2016, 18:48

kolerik wrote:
sitting_bull wrote:
kolerik wrote:Danas su se svi raskokodakali, ne vidim u cemu je znacaj presude.

Da je UDBA organizirala egzekucije u inozemstvu, to se valjda znalo. Da je za hrvatsku emigraciju bila zaduzena hrvatska UDBA i to se znalo. Da je Djurekovica likvidirala UDBA, to se znalo valjda i na taj dan. Tko je vodio obavjestajne sluzbe u tom trenutku, prilicno je lako saznati.

Ali nije mi jasno, uza svo upinjanje, koliko je to relevantno za sadasnjost...da se odljevu mladih posveti ta kolicina medijskog prostora i analiza, razumio bih prioritet.


idu izbori i nakon sramote i blamaže vlade hdz-a i mosta treba naći temu u kojoj se može nabacivati na Milanovića kako bi se katastrofalno ponašanje i nerad i nesposobnost vlade u otkazu izbrisalo iz sjećanja prosječnog birača.

prije 8 godina je Sanader imao priču o vjeronauku, jesenas su domoljubi krenuli na komuniste i jugonostalgičare.

danas im je preostalo samo nešto novo.

švabe im izvukle keca iz talona...

Nisam siguran da ni vama ovo ne pase.

Tema koju sam ja predlozio bi razotkrila puno strahovitije pogreske i procjene Milanovicevog kabineta, a i nesposobnost i radnu podkapacitiranost, od Lex Perkovic.

Slazem se da je sadasnja (tehnicka) vlada tragikomicna, ali od horora koji traje 6 mjeseci gori je horor koji je trajao 4 godine (dakle, visestruki pad kreditnog rejtinga, 3,5 godina recesije, nestala sredstva iz drzavnog proracuna od milijardu kuna, nestala sredstva od 180 milijuna kuna iz DUUDI, mizerna stopa povlacenja novaca iz EU fondova, rast zaduzenja opce drzave, PDV na 25%, poskupljenje cijene struje za kucanstva i privredu 2012, nezaposlenost od 400.000 + odljev mladih do 200.000, odustajanje od infrastrukturnih projekata - autocesta Zuta Lokva-Krizisce, sirokopojasni internet, Zagreb uz Savu, Plomin C, katarski LNG-evi na Krku...). Evo, dakle teme koje mene zanimaju, bez plinskih boca i satora, hajmo raspravljati o tome. Da sam esdepeovac, pricao bih o svemu, pa i o Perkovicu, Mustacu i Djurekovicu, u usporedbi sa ovakvim kardinalnim propustima u razvoju Hrvatske i rezultatima Kukuriku koalicije.

To sto ste na prethodnim izborima poprilicno dobro prosli na retorici ''mi ili oni'' mozete zahvaliti izjavama i ponasanjem Domoljubne koalicije, ponajvise Karamarka, koji su uspjeli zaplasiti dobar dio urbanog, gradjanskog stanovnistva. Ali dobili ste glasove protiv Karamarka, a ne glasove za SDP ili rezultate ondasnje Vlade.

Mozda ne bi bilo zgorega to upamititi.
Zaslužuje ponavljanje.
Ovo bilježim.
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:53

sitting_bull, vama fale strucnjaci. Sto i nije neka strahota, strahota je ne zaposliti iste da vode resore, a ne ih dodiljeljivati logikom politickog plijena, kakav Hrvatska nije vidjela od sjece 1990.

I ne, nije nikakva isprika ''oni su prvi poceli'', ''oni su to isto radili, pa i gore'', itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by sitting_bull 3/8/2016, 18:54

MaximusDecimusMiridije wrote:

Mislim da previse izdizes Milanovica iznad ovih ostalih. Ono....definitivno nece pomesti konkurenciju. Cak stovise mislim da ce biti poprilicno izjednaceno. Na kraju balade izmedju dva tabora, cak i kozmeticke promjene HDZ-u daju prednost kod Mosta negoli Milanoviceva retorika prema istome. Koja se ublazila sad kad je postalo jasno da nece moci sami opet nista. Sve ce to na kraju biti nula bodova. Milanovic nije tip covjeka koji se moze bilo kome svidjeti, sklon je bas mutnim igrama i slicno. Sto je napravio nakon prvih izbora bas prema Mostu. Radi toga i samo toga radi ce ga odjebati sada kad krene cirkus. Nemoze ponuditi nista sto nije vec ponudio a da mu ne visi da je vec jednom igrao igru prema stranci s kojom je isao raditi koaliciju. To je pushing. A indikativno je i da je ulaskom HSS-a u koaliciju SDP-ovu....odjednom se smanjila razlika koja je do tog trenutka bila brutalna. Nemoze covjek naravno biti siguran ni u sto....ali ono, Milanovic je jedan rijetko sposoban lik. Nije puno bilo ljudi na politickoj sceni do te mjere sklonih autogolovima i gafovima. (Ok Karamarko....ali on je ono zasebna kategorija).
naravno da neće pomesti konkurenciju jer je jako puno faktora kontra njega (crkva, buzin, slovenci, orban, vučić...).

navedi mi tko to u hrvatskoj politici igra pošteno? most? daj me naj me! most je najveća prijevara birača otkako je izbora. iza mosta stoji tajna organizacija, logistika  i ustrojstvo koje nitko ne nadzire niti zna o kome se radi, a istovremeno moraliziraju i prodikuju o svojoj izvrsnosti.

nakon samo pola godine se jasno vidi kako nisu niti su bili sposobni osim magle prodati išta što bi išlo na korist građanima hrvatske.

karamarka su se riješili, ali karamarka su sami i doveli.

reformu obrazovanja su sasjekli i unakazili.

u zdravstvu su pustili da nakić sve račune prebaci na najugroženije slojeve.

odšutili su hasanbegovića.

Milanović je jedini od predsjednika stranaka koji ima neki rezultat (ne kažem sjajan rezultat, ali za zadnju godinu se može reći dobar rezultat) i jedini koji brzo može uspostaviti solidnu vladu. sve ostalo je nastavak eksperimenta pri čemu Plenković igra na istu kartu kao i kolinda diskretnim pljuvanjem po konkurenciji. tu mi je draža milanovićeva izravnost, nego plenkovićeva lažna finoća i salonsko ponašanje bez konkretnih odgovora na pitanje: kako?
 iskustvo mi govori kako će birači opet pasti na fore iz kolindine kampanje i da ćemo opet imati slično sranje kao i oko zadnje vlade s tim što most neće imati mandata koliko očekuje pa bi se ipak mogla desiti neka velika koalicija. ako bude pameti. ako ne, ode još jedna godina.

mene osobno zabole jer ionako živim os strane valute, ali kako će biti jadnicima s kunama vidjeti ćemo...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:57

sitting_bull wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Mislim da previse izdizes Milanovica iznad ovih ostalih. Ono....definitivno nece pomesti konkurenciju. Cak stovise mislim da ce biti poprilicno izjednaceno. Na kraju balade izmedju dva tabora, cak i kozmeticke promjene HDZ-u daju prednost kod Mosta negoli Milanoviceva retorika prema istome. Koja se ublazila sad kad je postalo jasno da nece moci sami opet nista. Sve ce to na kraju biti nula bodova. Milanovic nije tip covjeka koji se moze bilo kome svidjeti, sklon je bas mutnim igrama i slicno. Sto je napravio nakon prvih izbora bas prema Mostu. Radi toga i samo toga radi ce ga odjebati sada kad krene cirkus. Nemoze ponuditi nista sto nije vec ponudio a da mu ne visi da je vec jednom igrao igru prema stranci s kojom je isao raditi koaliciju. To je pushing. A indikativno je i da je ulaskom HSS-a u koaliciju SDP-ovu....odjednom se smanjila razlika koja je do tog trenutka bila brutalna. Nemoze covjek naravno biti siguran ni u sto....ali ono, Milanovic je jedan rijetko sposoban lik. Nije puno bilo ljudi na politickoj sceni do te mjere sklonih autogolovima i gafovima. (Ok Karamarko....ali on je ono zasebna kategorija).
naravno da neće pomesti konkurenciju jer je jako puno faktora kontra njega (crkva, buzin, slovenci, orban, vučić...).

navedi mi tko to u hrvatskoj politici igra pošteno? most? daj me naj me! most je najveća prijevara birača otkako je izbora. iza mosta stoji tajna organizacija, logistika  i ustrojstvo koje nitko ne nadzire niti zna o kome se radi, a istovremeno moraliziraju i prodikuju o svojoj izvrsnosti.

nakon samo pola godine se jasno vidi kako nisu niti su bili sposobni osim magle prodati išta što bi išlo na korist građanima hrvatske.

karamarka su se riješili, ali karamarka su sami i doveli.

reformu obrazovanja su sasjekli i unakazili.

u zdravstvu su pustili da nakić sve račune prebaci na najugroženije slojeve.

odšutili su hasanbegovića.

Milanović je jedini od predsjednika stranaka koji ima neki rezultat (ne kažem sjajan rezultat, ali za zadnju godinu se može reći dobar rezultat) i jedini koji brzo može uspostaviti solidnu vladu. sve ostalo je nastavak eksperimenta pri čemu Plenković igra na istu kartu kao i kolinda diskretnim pljuvanjem po konkurenciji. tu mi je draža milanovićeva izravnost, nego plenkovićeva lažna finoća i salonsko ponašanje bez konkretnih odgovora na pitanje: kako?
 iskustvo mi govori kako će birači opet pasti na fore iz kolindine kampanje i da ćemo opet imati slično sranje kao i oko zadnje vlade s tim što most neće imati mandata koliko očekuje pa bi se ipak mogla desiti neka velika koalicija. ako bude pameti. ako ne, ode još jedna godina.

mene osobno zabole jer ionako živim os strane valute, ali kako će biti jadnicima s kunama vidjeti ćemo...

A okej, evo vidit cemo sta ce biti na kraju, nije daleko do izbora novih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Guest 3/8/2016, 18:59

Btw stvarno niti jednu kritiku Milanovicu nemas? Ono bas niti jednu oko nicega?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača - Page 10 Empty Re: Doživotni zatvor za Perkovića i Mustača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum