ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by max123 Sun 24 Jul - 13:12

provocator wrote:
Nije ponata u prepucavanju... kršćani su kako katolici tako i pravoslavci. A opet uz kršćane i muslimani i židovi su djeca Abrahamova. Kako tumačiš da se 90 posto građana Hrvatske smatra kršćaima i mahom katolicima a nema zrno sućuti spram braće svoje već likuje nad smrti onih koje je Bog kao i tebe stvorio na svoju sliku i priliku? Ni Sin Božji kojeg je Stvoritelj poslao nije bio lijep i plav kao Đuka Čajić, Bio je crnoput i Semit. Dakle jedan od onih čija djeca ginu a tebe boli curac. Poanta je u tebi i savjesti tvojoj. Možeš rći boli me curac ali onda reci da nisi vjernik i da je masa vjernika u stvari tek masa licemjera.
pazi,kao prvo i prvo, skoro svi vjernici su teski licemjeri.fucka se njima za boga i njegov nauk.
da im nije obecan "zivot vjecni" nitko nebi virovao u te bedastoce.kao drugo,u stomaraka da si prosjecna rvacka tetkica zamislja isusa kao djuku cajica,al sa bradom,plavom,naturlih.kao trece i trece,nista covik nije kriv,takva ga je majka priroda napravila i nekih milijun i kusur godina evolcije i selekcije.da bude do srzi egoista i oportunista.da bi prezivio.sve drugo o njegovom toboznjom urodjenom moralu i etici je krscansko(religijsko) laprdanje..

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Winter is coming Sun 24 Jul - 13:15

provocator wrote:
max123 wrote:
Winter is coming wrote:u komunizu su se djeca radjala (po neko umrlo) ali ih se puno vise rodilo a u kapitalizmu ih doktori ubijaju jos dok se nisu rodili,zar nije divan taj kapitalizam
sharpi,ajd ti provokatoru objasni, zakaj srpcad suze roni za blago odradjenom olujom,dok ih klaonice vukovara,skabrnja i srebrenica niti malo emocialno tangiraju...
Nije ponata u prepucavanju... kršćani su kako katolici tako i pravoslavci. A opet uz kršćane i muslimani i židovi su djeca Abrahamova. Kako tumačiš da se 90 posto građana Hrvatske smatra kršćaima i mahom katolicima a nema zrno sućuti spram braće svoje već likuje nad smrti onih koje je Bog kao i tebe stvorio na svoju sliku i priliku? Ni Sin Božji kojeg je Stvoritelj poslao nije bio lijep i plav kao Đuka Čajić, Bio je crnoput i Semit. Dakle jedan od onih čija djeca ginu a tebe boli curac. Poanta je u tebi i savjesti tvojoj. Možeš rći boli me curac ali onda reci da nisi vjernik i da je masa vjernika u stvari tek masa licemjera.

Mozda i jeste a mozda i nije,u molitvi oce nas se kaze oprosti nam dugove nase kao i sto i mi oprastamo duznicima svojim,znaci ako ne oprastamo nece ni bog nama oprostiti nego ce nam suditi po nasim mjerilima tj onako kako smo mi sudili drugima

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 13:16

Winter is coming wrote:

Mozda i jeste a mozda i nije,u molitvi oce nas se kaze oprosti nam dugove nase kao i sto i mi oprastamo duznicima svojim,znaci ako ne oprastamo nece ni bog nama oprostiti nego ce nam suditi po nasim mjerilima tj onako kako smo mi sudili drugima
Bog ne sudi.

Ne znam tko vam je tu priču prodao al vrhowna inteligenčija se time NE BAVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by lookatme Sun 24 Jul - 13:16

provocator wrote:
lookatme wrote:
kaja_333 wrote:Dakle jeftina patetika salonskih komunjara , ajmo vise zaliti za nekakvom manjinom taman bila na Marsu nego za sunarodnjakom ili nekim tko nam bliže ali je većina vec po nekom kriteriju. Ma daj fuj, dosadili ste Bogu vragu i narodu..
To je uglavnom zbog + dioptrije. Vidiš daleko, ali ne vidiš blizu.
Pa što onda izučavamo Kristov nauk? Ni on nije živio blizu a nije bio ni Hrvat. Ali za razliku od tebe vidio je dalje od svog nosa.
 Presmiješan ti je taj pokušaj. Jednako tako me zanimaju i ostale religije. I što sad? Smijem li sad biti Hrvaticom ili je to rezervirano samo za tebe. 


I ja vidim dalje od svog nosa :D
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by max123 Sun 24 Jul - 13:19

Winter is coming wrote:
max123 wrote:
sharpi,ajd ti provokatoru objasni, zakaj srpcad suze roni za blago odradjenom olujom,dok ih klaonice vukovara,skabrnja i srebrenica niti malo emocialno tangiraju...
politika,treba se izdignit iznad svega toga,zamisli nas dvojicu i jos jednog treceg koji nam baci kost,pa se mi koljemo a on sa strane gleda i smije se,kd vidis tog treceg onda pustis kost
ne radi se o politici.radi se o pucini ili pojedincu.jer isti generiraju politiku.covik je takav kakav vec je,pohlepan i povrsan.,malo je onakvih koji se izdignu iznad osobih egoizama za dobrobit drugih.zato svijet i je kakav je...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by provocator Sun 24 Jul - 13:20

max123 wrote:
provocator wrote:
Nije ponata u prepucavanju... kršćani su kako katolici tako i pravoslavci. A opet uz kršćane i muslimani i židovi su djeca Abrahamova. Kako tumačiš da se 90 posto građana Hrvatske smatra kršćaima i mahom katolicima a nema zrno sućuti spram braće svoje već likuje nad smrti onih koje je Bog kao i tebe stvorio na svoju sliku i priliku? Ni Sin Božji kojeg je Stvoritelj poslao nije bio lijep i plav kao Đuka Čajić, Bio je crnoput i Semit. Dakle jedan od onih čija djeca ginu a tebe boli curac. Poanta je u tebi i savjesti tvojoj. Možeš rći boli me curac ali onda reci da nisi vjernik i da je masa vjernika u stvari tek masa licemjera.
pazi,kao prvo i prvo, skoro svi vjernici su teski licemjeri.fucka se njima za boga i njegov nauk.
da im nije obecan "zivot vjecni" nitko nebi virovao u te bedastoce.kao drugo,u stomaraka da si prosjecna rvacka tetkica zamislja isusa kao djuku cajica,al sa bradom,plavom,naturlih.kao trece i trece,nista covik nije kriv,takva ga je majka priroda napravila i nekih milijun i kusur godina evolcije i selekcije.da bude do srzi egoista i oportunista.da bi prezivio.sve drugo o njegovom toboznjom urodjenom moralu i etici je krscansko(religijsko) laprdanje..
E sad ja ne bi ništa na ovo odgovorio... Ima ovdje dosta praktičnih vjernika katolika pa očekujem da će se oni masovno referirati na ovaj tvoj post.

_________________
Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Guest Sun 24 Jul - 13:22

zašto stvarno ne dobijaju?

zato jer me boli kurac za kabul i afganistan. hrvatska nema nikakve vez sa njima, niti oni sa nama.

sa druge strane njemačka je stup europske civilizacije, 70% tehnologije koju koristimo 90% organizacije koju koristimo(pravo, porezi) sve se to razvilo izravno-neizravno u njemačkoj.
od njemačke živimo, imamo najveći industrijski izvoz u njemačku , njemački turisti nas hrane, u njemačkoj imamo rodbine, i bavarci su katolici kao i mi, pripadamo europi..


zato su logično ljudi zabrinuti, to je prirodan poredak u prirodi lav je zabrinut za svoj čopor lavova, nije zabrinut što se dešava u čopru hijena.


i
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by L'âme Sun 24 Jul - 13:25

Stara tema,vec obradena..odgovor je toliko logican...

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 13:26

provocator wrote:. Ima ovdje dosta praktičnih vjernika katolika pa očekujem da će se oni masovno referirati na ovaj tvoj post.
Ja sam satanista. lol!

Ukleo sam MInken. Sad će ljudi tamo pucat po šaovima i rezat sebi i drugima vene.

Bog ne sudi. Sudiš sam sebi. Zločine koje naprawiš ako ne smatraš zločinima nego optimalnim i jedinim riješenjem onda čisto sumnjam da češ imat osječaj kriwnje jer si izabrao bolju ponuđenu opčiju.

Meni možeš suditi jer sam poslao legije zloduha u MInken al ja ću ti se nasmiještiti i reči : ćuj metropola najbogatije njemačke pokrajine , logistika Hr , 1,5 miljona stanownika , swako peti stranac , 300 tisuča od ukupne popoulačije , pola su muslimani , wečinom Turči ......i sad sam ja naredio da tamo neče biti niti jednog muslimana a da bi to postigao učinit ču svo stanowništwa grada ludim.

Sudi mi.

Ha ha ha ha ha ha hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by veber Sun 24 Jul - 13:28

maggie13 wrote:Stara tema,vec obradena..odgovor je toliko logican...
zdravo draga, idemo na sladoled?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by kaya Sun 24 Jul - 13:29

provocator wrote:
kaja_333 wrote:Dakle jeftina patetika salonskih komunjara , ajmo vise zaliti za nekakvom manjinom taman bila na Marsu nego za sunarodnjakom ili nekim tko nam bliže ali je većina vec po nekom kriteriju. Ma daj fuj, dosadili ste Bogu vragu i narodu..
ma nije to problem... problem je kaj ti uopće ne žališ ni ove koji stradavaju blizu tebe. oni kod tebe tek proizvedu strah jer shvaćaš da bi i tvoja guzica mogla najebat. drugi par rukava je to kaj ti nemaš tak kapacitet pa da možeš shvatiti kako s enesreća onih tamo daleko jednog dana bude i tebi o glavu razbila.
Ne, tvoj problem kao i ostalih salonskih ljevičara je sto nemate kapacitet shvatiti da je u prirodi čovjeka i životinje zaštiti sebe i svoje primarno, jer ne bi ni opstali u suprotnom. Vi zagovarate nešto bolesno i neprirodno. Kao da ti gori kuća istodobno kad i susjedova a ti ideš kod susjeda gasiti požar a sebe ostaviš bez krova nad glavom. A ti, kao ni ova budala Inoslav sto je prisluškivao časom zidove po Vatikanu i pisao udbi niste Isus ni sveti Petar i veze nema s kršćanstvom nego s vise s budalaštinom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by veber Sun 24 Jul - 13:31

dva brata wrote:

sa druge strane njemačka je stup europske civilizacije, 70% tehnologije koju koristimo 90% organizacije koju koristimo(pravo, porezi) sve se to razvilo izravno-neizravno u njemačkoj.
joda, jebemu kaj vas nikaj ne uče na faxu.

pravo, poreze, gruntovnicu, popis stanovništva slijedimo od rima, a cjelokupno je zaokružio car antonin pio, nakon kojeg dolazi marko aurelije, a nakon njega ludi mu sin komod kada kreće ruiniranje carstva....

...čitaj malo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by L'âme Sun 24 Jul - 13:35

veber wrote:
maggie13 wrote:Stara tema,vec obradena..odgovor je toliko logican...
zdravo draga, idemo na sladoled?
Nemam vremena bas,ali hvala na pozivu..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Guest Sun 24 Jul - 13:36

lookatme wrote:A žrtve komunizma?

I žrtve kršćanstva!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by veber Sun 24 Jul - 13:37

maggie13 wrote:
veber wrote:
maggie13 wrote:Stara tema,vec obradena..odgovor je toliko logican...
zdravo draga, idemo na sladoled?
Nemam vremena bas,ali hvala na pozivu..
pa stalno dobijem košaricu od tebe.
hoćemo na večeru?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 13:38

500 tisuća Afgana swak godine utrpat u Šwabiju i riješen problem. Truli kapitalizam dobiwa jeftinu radnu snagu , Afgani priliku za bolji žiwot a ja guštanje u pokoljima kad se neki od tih Afgana neprilagodi u zapadno trulo kapitalističko društvo i njegowe norme.

Swi happy.

---



Nastave li se sadašnji, nepovoljni, demografski trendovi, većina europskog stanovništva do 2020. godine bit će starija od 40 godina. Prema sadašnjim trendovima, do 2050. godine broj starijih od 65 godina trebao bi se udvostručiti te bi njihov udio u skupnoj populaciji iznosio 30 posto.Tada bi jednog umirovljenika, umjesto dosadašnjih četiri zaposlena, uzdržavala samo dva, javlja Novi list.
Kako bi prevladala drastični manjak stručne radne snage i smanjenje gospodarskog učinka, Njemačka bi trebala omogućiti useljavanje najmanje 500.000 stranaca godišnje, izjavio je predsjednik Instituta za ekonomska istraživanja (DIW) Klaus Zimmermann u razgovoru za dnevnik "Hamburger Abendblatt".
Od 2015. Njemačka će prema procjenama godišnje gubiti 250.000 radnika. "U tom trenutku ćemo već imati situaciju u kojoj će tri milijuna radnih mjesta, posebice onih koje zahtijevaju stručnu radnu snagu, biti prazno", objašnjava predsjednik uglednog hamburškog ekonomskog instituta.
Zimmermann traži hitno donošenje programa za useljavanje, posebice stručnjaka. "Bez useljavanja će naše blagostanje biti dovedeno u pitanje, a radni vijek će se neizbježno morati produljiti do 70 godina starosti", smatra Zimmermann.


http://www.moj-posao.net/Press-centar/Details/69429/Njemackoj-hitno-potrebna-inozemna-radna-snaga/2/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by lookatme Sun 24 Jul - 13:43

Noor wrote:
lookatme wrote:A žrtve komunizma?

I žrtve kršćanstva!?
Npr?
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Guest Sun 24 Jul - 13:49

lookatme wrote:
Noor wrote:
lookatme wrote:A žrtve komunizma?

I žrtve kršćanstva!?
Npr?

Gle, to je odavno prožvakana tematika, samo treba biti prije svega čovjek...i priznati.
Ali, ako zaista nemaš pojma i treba ti hint, nije problem....
Bartolomejska noć...
Dalje googlaj sama..ne da mi se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Guest Sun 24 Jul - 13:52

veber wrote:
dva brata wrote:

sa druge strane njemačka je stup europske civilizacije, 70% tehnologije koju koristimo 90% organizacije koju koristimo(pravo, porezi) sve se to razvilo izravno-neizravno u njemačkoj.
joda, jebemu kaj vas nikaj ne uče na faxu.

pravo, poreze, gruntovnicu, popis stanovništva slijedimo od rima, a cjelokupno je zaokružio car antonin pio, nakon kojeg dolazi marko aurelije, a nakon njega ludi mu sin komod kada kreće ruiniranje carstva....

...čitaj malo.
njemci su to usavršili , znam da su grčka i rim stupovi , ne samo zapadne nego i svjetske civilizacije, ali švabe su usavršili i nadogradili sve to?

zar ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by veber Sun 24 Jul - 13:54

nijemci su usavršili tehniku, prava se držali rimskog.


židovi su bili ubijani po zakonu koji je donesen. nikaj bez zakona kod nijemaca.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 13:56

Noor wrote:
Bartolomejska noć...
Šta fali Bartolomejskoj noci ?

Lijepo glupi ljudi i misonari koji uživaju dok se glupa stoka njima klanja a zlodusi i misionari su u direktnom dogovoru i eto ....sad ćemo ritualno žrtovat il građane eu ( osobno sam stavio pik na MInken ) ili muslimane.

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 APOCALYPTO%2B%25282006%2529%2BPoster%2BWallpaper%2BBeyond%2BHorror%2BDesign
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 3 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum