ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by kaya Sun 24 Jul - 14:47

provocator wrote:
kaja_333 wrote:A jel u Kabulu žrtve iz nice ili minhena dobivaju suosjećanje ? Ili opet komunjare umišljaju da najviše moramo zaliti za onima s kojima nemamo veze; žrtvama iz afričkog plemena tutzi, muslimanima iz Kabula i umrlima od sifilisa Mayima prije 1000 godina kao i za poglavicom siuxa Konjem koji pase?!
Kako nemaš veze? Po čemu ti ljudi i ta djeca nisu Božja djeca, a ti npr. jesi? I tvoja djeca jesu... De nam to obrazloži.
A kaj si ti pop? Nemam veze s njima kao ni oni sa mnom. Boli  njih u Kabulu kurac za ove u šoping centru u Minhenu , vjerojatno ni jedan redak nisu napisali o njima dok smo mi šest, sto je i previse smatram.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Kermit Sun 24 Jul - 14:47

Inoslav Bešker inače glavni propagoator inavazija od Iraka, Libije pa naovamo, branitelj vehabizma i inih režima sada uzima moralizatorsku ulogu pa onu metak između očiju bi bila blaga kazna za tu udbašku hulju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by lookatme Sun 24 Jul - 14:47

provocator wrote:Tak sam i mislil.
Kako se kaže? Misliti je... :D
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by kaya Sun 24 Jul - 14:48

Winter is coming wrote:u komunizu su se djeca radjala (po neko umrlo) ali ih se puno vise rodilo a u kapitalizmu ih doktori ubijaju jos dok se nisu rodili,zar nije divan taj kapitalizam
Kak to mislis, nisam shvatila..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by kaya Sun 24 Jul - 14:51

Dakle jeftina patetika salonskih komunjara , ajmo vise zaliti za nekakvom manjinom taman bila na Marsu nego za sunarodnjakom ili nekim tko nam bliže ali je većina vec po nekom kriteriju. Ma daj fuj, dosadili ste Bogu vragu i narodu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 14:54

Ma ja sam posta u o Iraku pa opet malo tko je to pratija. Kad se nešto dešava ucestalo negdje onda to postaje rutina a ne vijest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176222
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by lookatme Sun 24 Jul - 14:55

kaja_333 wrote:Dakle jeftina patetika salonskih komunjara , ajmo vise zaliti za nekakvom manjinom taman bila na Marsu nego za sunarodnjakom ili nekim tko nam bliže ali je većina vec po nekom kriteriju. Ma daj fuj, dosadili ste Bogu vragu i narodu..
To je uglavnom zbog + dioptrije. Vidiš daleko, ali ne vidiš blizu.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Winter is coming Sun 24 Jul - 14:58

Ruski monasi koji su izbjegli zbog komunizma u Jugoslaviju su govorili da ovo kod nas i nije neki komunizam koliko je bilo gadno u SSSR-u,dakle u SSSR-u je bio tvrdi Komunizam a kod nas neka ja bih to nazvao meka verzija Komunizma s tim da je najzajebanije bilo nakon sto se tek zavrsio 2 svjetski rat,kasnije kad je Josip umro to je popustilo.Ja sam protiv komunizma ali nije ga zamjenio neki bolji sistem

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by max123 Sun 24 Jul - 14:59

RayMabus wrote:Ma ja sam posta u o Iraku pa opet malo tko je to pratija. Kad se nešto dešava ucestalo negdje onda to postaje rutina a ne vijest.
uzmes fenomen ljudskog egoizma i nadodas zasicenje i rutina takvih dogadjanja i dobijes emotivno ohladjenje..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 14:59

Socijalistička federativna republika Jugoslawija.

Socijalistička.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176222
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by kaya Sun 24 Jul - 15:00

RayMabus wrote:Ma ja sam posta u o Iraku pa opet malo tko je to pratija. Kad se nešto dešava ucestalo negdje onda to postaje rutina a ne vijest.
Ma jebe mi se i Irak, kao sto se i njima za Vukovar. To guranje i pozitivna diskriminacija tuđega ispred svog je Europu vec dosta koštala . Zato i ima ispostavu sladoleda svako malo u centar sa 90. Probaj u Katru zaposliti stranca a da katarski državljanin nema posla ili skinuti plahtu nekom s glave jer Englezu npr smeta .. Sa tim svojim ljevičarskim sranjima i dobrodošlicom za sve pa i za ljudoždere iz južne Amerike napravili su nesigurnost za sve.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by provocator Sun 24 Jul - 15:01

max123 wrote:
Winter is coming wrote:u komunizu su se djeca radjala (po neko umrlo) ali ih se puno vise rodilo a u kapitalizmu ih doktori ubijaju jos dok se nisu rodili,zar nije divan taj kapitalizam
sharpi,ajd ti provokatoru objasni, zakaj srpcad suze roni za blago odradjenom olujom,dok ih klaonice vukovara,skabrnja i srebrenica niti malo emocialno tangiraju...
Nije ponata u prepucavanju... kršćani su kako katolici tako i pravoslavci. A opet uz kršćane i muslimani i židovi su djeca Abrahamova. Kako tumačiš da se 90 posto građana Hrvatske smatra kršćaima i mahom katolicima a nema zrno sućuti spram braće svoje već likuje nad smrti onih koje je Bog kao i tebe stvorio na svoju sliku i priliku? Ni Sin Božji kojeg je Stvoritelj poslao nije bio lijep i plav kao Đuka Čajić, Bio je crnoput i Semit. Dakle jedan od onih čija djeca ginu a tebe boli curac. Poanta je u tebi i savjesti tvojoj. Možeš rći boli me curac ali onda reci da nisi vjernik i da je masa vjernika u stvari tek masa licemjera.

_________________
Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by provocator Sun 24 Jul - 15:03

lookatme wrote:
kaja_333 wrote:Dakle jeftina patetika salonskih komunjara , ajmo vise zaliti za nekakvom manjinom taman bila na Marsu nego za sunarodnjakom ili nekim tko nam bliže ali je većina vec po nekom kriteriju. Ma daj fuj, dosadili ste Bogu vragu i narodu..
To je uglavnom zbog + dioptrije. Vidiš daleko, ali ne vidiš blizu.
Pa što onda izučavamo Kristov nauk? Ni on nije živio blizu a nije bio ni Hrvat. Ali za razliku od tebe vidio je dalje od svog nosa.

_________________
Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by kaya Sun 24 Jul - 15:03

Winter is coming wrote:Ruski monasi koji su izbjegli zbog komunizma u Jugoslaviju su govorili da ovo kod nas i nije neki komunizam koliko je bilo gadno u SSSR-u,dakle u SSSR-u je bio tvrdi Komunizam a kod nas neka ja bih to nazvao meka verzija Komunizma s tim da je najzajebanije bilo nakon sto se tek zavrsio 2 svjetski rat,kasnije kad je Josip umro to je popustilo.Ja sam protiv komunizma ali nije ga zamjenio neki bolji sistem
Dobro da, i sto sada? Moram plakati skuhanim crncem jer ga ulovilo susjedno  pleme i pisati o njemu a o onom u susjedstvu ne pridavati pozornost?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by veber Sun 24 Jul - 15:04

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Ma ja sam posta u o Iraku pa opet malo tko je to pratija. Kad se nešto dešava ucestalo negdje onda to postaje rutina a ne vijest.
Ma jebe mi se i Irak, kao sto se i njima za Vukovar. To guranje i pozitivna diskriminacija tuđega ispred svog je Europu vec dosta koštala . Zato i ima ispostavu sladoleda svako malo u centar sa 90. Probaj u Katru zaposliti stranca a da katarski državljanin nema posla ili skinuti plahtu nekom s glave jer Englezu npr smeta .. Sa tim svojim ljevičarskim sranjima i dobrodošlicom za sve pa i za ljudoždere iz južne Amerike napravili su nesigurnost za sve.
i mene boli kurac...ne boli me :D
isto mi ide na kurac pozitivna diskriminacija. ako si član manjine imaš pravo na dva glasa. ftw? jebote glasaš za jednog ili za drugog.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by RayMabus Sun 24 Jul - 15:05

Eto da se ne swađamo zaključimo temu optimalnim riješenjem : bogate kapitalističke zemlje moraju primit miljon Afganistanaća.

Swake godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176222
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Winter is coming Sun 24 Jul - 15:06

max123 wrote:
Winter is coming wrote:u komunizu su se djeca radjala (po neko umrlo) ali ih se puno vise rodilo a u kapitalizmu ih doktori ubijaju jos dok se nisu rodili,zar nije divan taj kapitalizam
sharpi,ajd ti provokatoru objasni, zakaj srpcad suze roni za blago odradjenom olujom,dok ih klaonice vukovara,skabrnja i srebrenica niti malo emocialno tangiraju...
politika,treba se izdignit iznad svega toga,zamisli nas dvojicu i jos jednog treceg koji nam baci kost,pa se mi koljemo a on sa strane gleda i smije se,kd vidis tog treceg onda pustis kost

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by provocator Sun 24 Jul - 15:08

kaja_333 wrote:Dakle jeftina patetika salonskih komunjara , ajmo vise zaliti za nekakvom manjinom taman bila na Marsu nego za sunarodnjakom ili nekim tko nam bliže ali je većina vec po nekom kriteriju. Ma daj fuj, dosadili ste Bogu vragu i narodu..
ma nije to problem... problem je kaj ti uopće ne žališ ni ove koji stradavaju blizu tebe. oni kod tebe tek proizvedu strah jer shvaćaš da bi i tvoja guzica mogla najebat. drugi par rukava je to kaj ti nemaš tak kapacitet pa da možeš shvatiti kako s enesreća onih tamo daleko jednog dana bude i tebi o glavu razbila.

_________________
Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by provocator Sun 24 Jul - 15:09

RayMabus wrote:Eto da se ne swađamo zaključimo temu optimalnim riješenjem : bogate kapitalističke zemlje moraju primit miljon Afganistanaća.

Swake godine.
što su posijali to neka i žanju.

_________________
Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Winter is coming Sun 24 Jul - 15:09

kaja_333 wrote:
Winter is coming wrote:Ruski monasi koji su izbjegli zbog komunizma u Jugoslaviju su govorili da ovo kod nas i nije neki komunizam koliko je bilo gadno u SSSR-u,dakle u SSSR-u je bio tvrdi Komunizam a kod nas neka ja bih to nazvao meka verzija Komunizma s tim da je najzajebanije bilo nakon sto se tek zavrsio 2 svjetski rat,kasnije kad je Josip umro to je popustilo.Ja sam protiv komunizma ali nije ga zamjenio neki bolji sistem
Dobro da, i sto sada? Moram plakati skuhanim crncem jer ga ulovilo susjedno  pleme i pisati o njemu a o onom u susjedstvu ne pridavati pozornost?!

sad ja tebe ne razumijem

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by max123 Sun 24 Jul - 15:12

provocator wrote:
Nije ponata u prepucavanju... kršćani su kako katolici tako i pravoslavci. A opet uz kršćane i muslimani i židovi su djeca Abrahamova. Kako tumačiš da se 90 posto građana Hrvatske smatra kršćaima i mahom katolicima a nema zrno sućuti spram braće svoje već likuje nad smrti onih koje je Bog kao i tebe stvorio na svoju sliku i priliku? Ni Sin Božji kojeg je Stvoritelj poslao nije bio lijep i plav kao Đuka Čajić, Bio je crnoput i Semit. Dakle jedan od onih čija djeca ginu a tebe boli curac. Poanta je u tebi i savjesti tvojoj. Možeš rći boli me curac ali onda reci da nisi vjernik i da je masa vjernika u stvari tek masa licemjera.
pazi,kao prvo i prvo, skoro svi vjernici su teski licemjeri.fucka se njima za boga i njegov nauk.
da im nije obecan "zivot vjecni" nitko nebi virovao u te bedastoce.kao drugo,u stomaraka da si prosjecna rvacka tetkica zamislja isusa kao djuku cajica,al sa bradom,plavom,naturlih.kao trece i trece,nista covik nije kriv,takva ga je majka priroda napravila i nekih milijun i kusur godina evolcije i selekcije.da bude do srzi egoista i oportunista.da bi prezivio.sve drugo o njegovom toboznjom urodjenom moralu i etici je krscansko(religijsko) laprdanje..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja - Page 2 Empty Re: Zašto pokolji u Kabulu ne dobivaju jednaku pažnju i dozu suosjećanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum