ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za vojvodu...?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by Guest Thu 21 Jul - 18:40

desert_fox wrote:vidi se kako su djeca bila sretna u najsavrsenijem drustvu posebno kad bi se sa njima druzio NAJVECI SIN...poznao je da je jako volio djecu
Ko i Michael Jackson.

Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by kic Thu 21 Jul - 18:44

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Covek_u_visokom_dvorcu-outlet_vv

odlična knjiga
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by Guest Thu 21 Jul - 18:47

Albert speer - sjećanja iz trećeg rajha sljedeće čitam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by scorpion Thu 21 Jul - 21:10

desert_fox wrote:kakvo glupo pitanje pa naravno to nisi ni trebao pitat...da je VOLJENI pobjedio i da je europa bila i ostala pod dominacijom najsavrsenijeg drustva a to je nacionalsocijalizam ili nacizam danas bi europa bila savrsena ako savrsentsvo uopce postoji naime stopa edukacije i skolovanja bila bi na neslucenim visinama europa bi bila srediste krscanstva industrije obrazovanja pismenosti ljudskih vrijednosti i sigurnosti svakako. price poput ISILA AL NUSRE AL KAIDE itd bi bile SF.. jer to nebi postojalo niti bi se spominjalo. to i bilo nesto na sto bi se smijalo poput ad su nam babe pricale o vilama i vilenjacima...nadalje nebi bilo mjesanja izmedju bijelih i crnackih obitelji niti bi se o tome uopce raspravljalo .postojalo bi jedno savrseno drustvo gdje bi djeca bila radjana i odgajana u normalnim obiteljima odrastala u gradovima sa crkvama skolama parkovima i svime potrebno za djecije radosti.
poslje odlsuzenja vojnog roka bi se zaposljavalo u tvornicama i djeca bi se nakon molitve za ruckom zahvaljivala BOGU jer je svijetu dao jednog velikog vodju kao sto je bio VOLJENI ....a sad gospodo patite se i jebite u ovome sto imate od europe.....samo naprijed sa liberalizmom i rotschildovim i sorosevim bolesnim i poremecenim svijetom

_________________
pitanje za vojvodu...? - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by bafalo Thu 21 Jul - 21:35

vojvodo što misliš o angeli merkel, može li ju se nazvat jednom od najvećih zločinki u povijesti?

_________________
pitanje za vojvodu...? - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by FRANK Fri 22 Jul - 2:35

bafalo wrote:vojvodo što misliš o angeli merkel, može li ju se nazvat jednom od najvećih zločinki u povijesti?
kurva.......sorosevka i rockrfellerova placenica da je neprezaljeni ziv odano bi ona bila bivvsa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by FRANK Fri 22 Jul - 2:36

operw wrote:Albert speer - sjećanja iz trećeg rajha sljedeće čitam
velika knjiga velikog covjeka SIEG HEIL

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za vojvodu...? - Page 2 Empty Re: pitanje za vojvodu...?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum