ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PITANJE ZA VOJVODU

Go down

PITANJE ZA VOJVODU Empty PITANJE ZA VOJVODU

Post by bafalo Fri 3 Nov - 14:27

koje ti je mišljenje o plodu crnogorca i hrvatice poznatom zvezdašu novaku đokoviću?

_________________
PITANJE ZA VOJVODU Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

PITANJE ZA VOJVODU Empty Re: PITANJE ZA VOJVODU

Post by FRANK Fri 3 Nov - 15:09

bafalo wrote:koje ti je mišljenje o plodu crnogorca i hrvatice poznatom zvezdašu novaku đokoviću?
Izgubljeni identitet. Dopas koji sebe naziva Servinom. Da ima imalo pameti nebi se tako nazivao poznato je da rijec serv na latinskom znaci sluga.
Tuce zenu klanja se hari krisni glumi velikog srbina. A ni trunke srpske krvi u sebi nema.
Na vimbledonu se nadopingirao pa klisnuo pred doping kontrolom i ko fol odglumio ozljedu lakta.
Ako postoji veca i sramotnija moralna sirotinja u sportu a ako ta sirotinja ime ime onda se odaziva na ime novak djokovic.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

PITANJE ZA VOJVODU Empty Re: PITANJE ZA VOJVODU

Post by FRANK Fri 3 Nov - 15:11

Kad vidis Najveceg ikada i njegovu kulturu i vidis ovu kljusinu covjek se zapita zar je moguce da takav olos uopce moze igrati ATP

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

PITANJE ZA VOJVODU Empty Re: PITANJE ZA VOJVODU

Post by Guest Sat 4 Nov - 16:28

najveća prevara svjetskog tenisa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PITANJE ZA VOJVODU Empty Re: PITANJE ZA VOJVODU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum