ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by RayMabus 7/20/2016, 17:08

Idemo dalje.

Bomba otkucava.




Ja sam besmrtno biće koje je u ovom životu jedno 200 puta izašlo iz tijela i može to kad god hoće ( odvojit se od tijela ) , bez problema se mogu inkarnirat na drugu planetu ili uopće ne inkarnirat ako se meni to ne da .......a vi se hbte.


WW3

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by v_vlado 7/20/2016, 17:14

mislim da za njen problem postoji rješenje.......trebalo bi je po domaći ....e.sad da to iznosi u javnost......mnogo žena to želi pa ne trubi po cesti da se oće pojebat zapraf.....mala nađi plodnu kitu i oderi....alat imaš,zanat znaš.......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by RayMabus 7/20/2016, 17:17

v_vlado wrote:mislim da za njen problem postoji rješenje.......trebalo bi je po domaći ....e.sad da to iznosi u javnost......mnogo žena to želi pa ne trubi po cesti da se oće pojebat zapraf.....mala nađi plodnu kitu i oderi....alat imaš,zanat znaš.......
:tu

Bitno je da sam ja narcisoidan i jesam da ne bude zabune a ona je princeza pa joj moraš zahvaljivati jer ti je rodila djecu pa je jedan narcisoidni otišao pa drugi pa treci i eto sad mora u banku sperme i to je najpoštenije pa kad se djete rodi stani ispred zgrade te banke sperme i reci : moraš mi zahvaljivat jer sam ti eto rodila djete.

Ha ha ha ha ha

Aj bježi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by RayMabus 7/20/2016, 17:46

Nives Celzijus je bolja ako cemo iskreno.

lol!

Rozge i taj tip ženskih pravog muškog ne zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by RayMabus 7/20/2016, 17:54

Interlocutor: Is the woman of our time beautiful or ugly compared to that future?
Kronbus: Maybe, in our time, it will come again, the same trend as the 20th century, the slender woman, in the 2200s the trend changed to a chubby woman... The preferences were changing... Besides, there are not so many years. What do you think it will change in 500 or 1000 years?

------


Sugovornik: Je li žena našeg vremena lijepo ili ružno u odnosu na tu budućnost?
Kronbus: Možda, u naše vrijeme, to će opet doći, isti trend kao i 20. stoljeća, vitke žene, u 2200s trend mijenja u bucmast žena ... preferencije mijenjaju ... Osim toga, ne postoje toliko godina. Što misliš da će se promijeniti u 500 ili 1000 godina?

----

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Nives-32
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by RayMabus 7/20/2016, 18:07

BUdete krahirali a ovo jedno njeno kopile koje ona rađa kasno ( trebala bi sad rodit najmanje troje a ne dvoje da bude održiv natalitet jer kasno rađa ) vam nece pomoc da zaustavite trend izumiranja koji je otprililke 40 tisuca ljudi manje u Hr šta radi islejavanja šta radi slabog nataliteta.

Njeno kopile vam tu nece ništa pomoc a ona ga rađa tj želi sada jer joj je psić dopizdio dakle trend.

Cisti egoizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by jastreb 7/20/2016, 18:08

RayMabus wrote:BUdete krahirali a ovo jedno njeno kopile koje ona rađa kasno ( trebala bi sad rodit najmanje troje a ne dvoje da bude održiv natalitet jer kasno rađa ) vam nece pomoc da zaustavite trend izumiranja koji je otprililke 40 tisuca ljudi manje u Hr šta radi islejavanja šta radi slabog nataliteta.

Njeno kopile vam tu nece ništa pomoc a ona ga rađa jer joj je psić dopizdio dakle trend.

Cisti egoizam.
A zašto se u Hrvatskoj ne podupre trend rađanja?

Zbog čega se već 30 i kusur godina propagira taj dekadentni zapadnjački način života i neozapadnjačka filozofija?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by RayMabus 7/20/2016, 18:21

Pa zato šta živiš u emanicpaciji.

Reci im da treba rađat da društvo ekonomski ne propadne i one ce ti reč ovo : Šta ti misliš da sam ja rasplodna krava ?

OK nisi al placaj onda taj luksuz šta neželiš rađat jer to tvoje ponašanje i sve to vodi cijelo društvo u ekonomsku propast pa nit ima pemzija nit posla jer sve starcad nit išta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je' - Page 4 Empty Re: Jelena Rozga otkrila da žarko želi postati majka: 'Vrijeme je'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum