ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat

Go down

SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat Empty SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat

Post by RayMabus 2/9/2021, 07:28

To kaže zapovjednik obrane Goražda.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/kako-je-ratni-junak-postao-nepozeljan-u-gradu-koji-je-spasio-mnogi-su-mu-se-divili-ali-stekao-je-i-mocne-neprijatelje-doslo-je-vrijeme-da-se-kaze-istina-1124097

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat Empty Re: SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat

Post by Ringo10 2/9/2021, 10:20

Da, jos ima postenih ljudi
Svaka njemu cast.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat Empty Re: SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat

Post by vuksadinare 2/9/2021, 11:03

....ja za ovog nikad cuo..gledao sam nekoliko isjecaka na youtube amaterskih snimaka i tv bh o goradzu 1992...i ni na jednoj snimci ovog nisam vidio...bilo na liniji bilo u zapovjednistvu goradza..ne znam mozda je covjek uistinu bio ali u toliko snimaka iz goradza '92 ni u jednom kadru da se pojavi..a pojavilo se gotovo kompletno zapovjednistvo obrane goradja '92..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat Empty Re: SDA cijelo vrijeme ovdje želi izgraditi Islamski rezervat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum