ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 11:03

Ja znam da u jednoj banci je zaposlena jedna osoba da samo brine da kosevi za smece budu na svom mjestu i pritom dobije oko 7000 kuna placu, za takve je hrvatska raj na zemlji naravno

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by End Tue 19 Jul - 11:27

ne kukaj, ako ti nije dobro šta nisi završio za doktora, imaš trogodišnju školu za zaštitara i misliš živjeti ko rockefeller, a sve je najbolje opisao vojvoda, a ja to najbolje znam po svojoj obitelji ocu i sestri koja je najbolja informatičarka svijeta pa se jebe vani i nema je doma za pola crnoga kruha.
a sad jedna poslovica i narodna uzrečica, nije bogat onaj koji puno ima nego onaj koji malo treba.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Tue 19 Jul - 11:32

End1899 wrote:ne kukaj, ako ti nije dobro šta nisi završio za doktora, imaš trogodišnju školu za zaštitara i misliš živjeti ko rockefeller, a sve je najbolje opisao vojvoda, a ja to najbolje znam po svojoj obitelji ocu i sestri koja je najbolja informatičarka svijeta pa se jebe vani i nema je doma za pola crnoga kruha.
a sad jedna poslovica i narodna uzrečica, nije bogat onaj koji puno ima nego onaj koji malo treba.


bravo spermenko,

ovo je prvi put da si nesto pametno rekao u ovih 5, 6 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by End Tue 19 Jul - 11:36

oko mene su svi u njemačkoj, svi mladi na baušteli, nakon par mjeseci dođe doma u novom BMW-u i onda se prave važni, a takve gore jedva čekaju da mu ga uvale na rate najnoviji model pa da ga isplaćuje godinama, a ako ne platiš uzimaju ti sve, a kod nas je to čudo ljudi se prave glupima i onda zovu sinčića i živi zid. računaj režije, stan, hranu, pa ako pušiš, pa ako piješ i ako koji put izađeš u grad, i onda se vratiš doma i ostalo potrošiš u lokalnoj krčmi jer već dugo nisi vidio prijatelje i na kraju nemaš ništa. ima vani posla koliko hoćeš i para ko blata, ali bez škole i vještina džabe sve.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 11:36

Ajmo rec da imas "prosjecnu placu" od 5.500 .....mislis krenut u samostalan zivot, bez staraca, bez da ti pokojni sukundjed ne pusti stan ili kucu.....sta s tim u zivotu mozes napravit? Stan neki normalan u gradu nemozes dobit ispod 350-400 eura mjesecno, ode ti na rezije jos jedno 100 eura i sta ti ostane u zivotu?
Ja radim u trezoru banke bankarski posao vec dvije godine skoro, kao kooperant za solidnu placu kad gledam za sta sve ljudi rade..... zastitarstvo, porte ko zna sta se vise ni mrtav nebi vratio......malo drugacije je radit u gradu i na selu od kud si ti, i malo je drugaciji nacin zivota...
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 11:59

A ja isto idiot sto uopce na ovakve ozbiljne stvari gubim vrijeme s ljudima o kojim neznam nista....i opet nitko nije napisao konkretan razlog zasto je hrvatska drzava zapadne europe a ne istoka i balkana, nego misevi odma idu mucki napadat po meni ili velicat sebe, nitko se nije osvrnuo na stanje kompletne drzave, drzavi prvenstveno koja nema ono najbitnije, vladu lol i drzavu di je normalnije vidjet covjeka kako kopa po kanti za smece i trazi boce nego nego macku koja kopa po smecu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Tue 19 Jul - 12:41

hrvatska nije, niti moze, niti ce ikada biti deo zapadne evrope... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by End Tue 19 Jul - 13:51

da je tako loše stanje u državi ne bi ljudi glasali za hdz/sdp, išli bi na prosvjede kao u svakoj normalnoj zemlji i borili se za svoja prava kratko i jasno
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 14:28

Svakako
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Tue 19 Jul - 14:43

moj bratić kad oduzme sve troškove zaradi preko 20.000kn vani, od mame brat isto tako, odeš van žrtvuješ se par godina uštediš novac uložiš u nešto profitabilno i eto šta više trebaš. onaj tko lovu baca u kafanu je budala, radi godinama po 10 godina ljudi rade a ništa ne stvore, nemaš 15 godina da ti je kafana i izlasci jedini izvor zabave i poimanja života, a mnogi se tako ponašaju.
nek netko zaradi 20 000kn u hrvatskoj ako može. treba imati samo dobar plan, i malo strpljenja i lako se postaviš u dobru poziciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Tue 19 Jul - 14:46

End1899 wrote:da je tako loše stanje u državi ne bi ljudi glasali za hdz/sdp, išli bi na prosvjede kao u svakoj normalnoj zemlji i borili se za svoja prava kratko i jasno
izlaznost je 40% malo više.



od te brojke, polovica su penzioneri

druga polovica stranački predstavnici



ne postoji biračko tijelo i svaki takav izbor je apsurd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 14:58

Drzava koja nemoze imat gradjansku neposlusnost, nema donjeg praga glasanja...da dvoje ljudi izadje na glasanje izbori bi bili valjani, kakav cirkus
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Tue 19 Jul - 18:16

Braćala wrote:hrvatska nije, niti moze, niti ce ikada biti deo zapadne evrope... ;)
Hrvatska je uvijek bila dio zapadne Europe dok nije ušla u državnu zajednicu sa zaostalijim balkanskim narodima koji su uvijek naginjali istoku. Novicki miješa kruške i jabuke, nema pojma o čemu priča.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Tue 19 Jul - 18:19

nowitzki wrote:Ja znam da u jednoj banci je zaposlena jedna osoba da samo brine da kosevi za smece budu na svom mjestu i pritom dobije oko 7000 kuna placu, za takve je hrvatska raj na zemlji naravno
Banke u Hrvatskoj su privatizirane i uglavnom takve poslove za njih rade tvrtke u outsorcingu čiji ljudi to rade za 2-3 tisuće kuna tako da ova tvrdnja izgleda kao SF priča.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by L'âme Tue 19 Jul - 18:39

Braćala wrote:hrvatska nije, niti moze, niti ce ikada biti deo zapadne evrope... ;)
Ne plasi se!
;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 18:42

Kita
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by bafalo Tue 19 Jul - 19:17

ja stvarno ne znam gdje su ti ljudi šta gladuju. možda po selima? mada tamo ima brdo staraca sa njemačkim i talijanskim penzijama koji hodaju okolo kao klošari a ispod kreveta drže milijune. ovdje u istri gdje sam ja kad se ljudi žale da im posao slabo ide znači da su ostali bez para za drugi kat vikendice

čak i najpoznatiji beskućnik ima udrugu da prespava, pučka kuhinja i svako malo ga vidim po kauflandu kako kavu pije. da živi u naprednoj americi pozvali bi policiju da ga otjeraju ili upucaju a tu nikog nije briga šta je dok ne radi nerede

_________________
najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Wed 20 Jul - 8:30

maggie13 wrote:
Braćala wrote:hrvatska nije, niti moze, niti ce ikada biti deo zapadne evrope... ;)
Ne plasi se!
;D


ne plasi se ti. aj pitaj nemca, italijana, francuza, engleza da li dozivljava hrvatsku kao deo zapadne evrope...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Wed 20 Jul - 8:31

Tommy Ramone wrote:
Braćala wrote:hrvatska nije, niti moze, niti ce ikada biti deo zapadne evrope... ;)
Hrvatska je uvijek bila dio zapadne Europe dok nije ušla u državnu zajednicu sa zaostalijim balkanskim narodima koji su uvijek naginjali istoku. Novicki miješa kruške i jabuke, nema pojma o čemu priča.


ako si becki konjusar, to te ne cini delom zapadne evrope niti te cini zapadnjakom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by L'âme Wed 20 Jul - 12:51

Braćala wrote:
maggie13 wrote:
Braćala wrote:hrvatska nije, niti moze, niti ce ikada biti deo zapadne evrope... ;)
Ne plasi se!
;D


ne plasi se ti. aj pitaj nemca, italijana, francuza, engleza da li dozivljava hrvatsku kao deo zapadne evrope...
što ću pitat, rekli sami.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 4 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum