ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Sun 17 Jul - 1:39

Tommy Ramone wrote:
nowitzki wrote:Zivimo u jednoj od najvecoj vukojebina na svijetu a vi se gurate medju ozbiljne zemlje.....hahaha
Što ne odseliš onda? Što još čekaš ovdje?
To ti je kao ono di si bio 91-e? I ne govorim subjektivno nego objektivno, da sam vlasnik neke drzavne firme pun para isto bi tvrdio, tj. Da imam placu od 15 hiljada i da mi je dobro i dalje je drzava u totalnom kurcu, ali bas ono totalnom....ali eto, ajde neka ti zivis u svijetu di su teletabisi i tinki vinki a ne u drzavi di ti preko 60% ljudi radi za placu manju od 400 eura, s tim da osnovne zivotne namirnice placaju u rangu svedske i njemacke haha

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Sun 17 Jul - 1:42

Zapadna europa.......pred 15 godina kad su nam knjige i udzbenici iz zemljopisa sugerirali da smo zapadna europa sam pisao u gace od smijeha (a bio sam tek peti osnovne)
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Sun 17 Jul - 1:44

nowitzki wrote:
Tommy Ramone wrote:
nowitzki wrote:Zivimo u jednoj od najvecoj vukojebina na svijetu a vi se gurate medju ozbiljne zemlje.....hahaha
Što ne odseliš onda? Što još čekaš ovdje?
To ti je kao ono di si bio 91-e? I ne govorim subjektivno nego objektivno, da sam vlasnik neke drzavne firme pun para isto bi tvrdio, tj. Da imam placu od 15 hiljada i da mi je dobro i dalje je drzava u totalnom kurcu, ali bas ono totalnom....ali eto, ajde neka ti zivis u svijetu di su teletabisi i tinki vinki a ne u drzavi di ti preko 60% ljudi radi za placu manju od 400 eura, s tim da osnovne zivotne namirnice placaju u rangu svedske i njemacke haha
Pola zemlje nema za kruh, kopa po smecu i trazi boce....i ti se usudis mene radi kritike radi ovom gnoju od zemlje tjeras na neku selidbu, izvadi geler iz mozga i pogledaj di zivis
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Sun 17 Jul - 1:47

Imam dobar i stabilan posao, samo radim taj posao za jedno 700 eura manje sta bi uspio zaradit u npr. svedskoj ko ratar......a i doc ce trenutak kad ce se ostvarit tvoje da odem iz drzave, i nece biti sretniji covjek od mene onda....samo lagano...
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by darth_vader Sun 17 Jul - 6:40

Uspjeli ste ispolitizirati oazu trolanja... još se jedino Vojvoda drži...u kurcu nam država, ajmo je zapalit onda ....pa u Švecku ko i ostali freedom fighteri...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by kic Sun 17 Jul - 9:10

samo Bajdo Vukas..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Sun 17 Jul - 14:01

nowitzki wrote:
nowitzki wrote:
Tommy Ramone wrote:
nowitzki wrote:Zivimo u jednoj od najvecoj vukojebina na svijetu a vi se gurate medju ozbiljne zemlje.....hahaha
Što ne odseliš onda? Što još čekaš ovdje?
To ti je kao ono di si bio 91-e? I ne govorim subjektivno nego objektivno, da sam vlasnik neke drzavne firme pun para isto bi tvrdio, tj. Da imam placu od 15 hiljada i da mi je dobro i dalje je drzava u totalnom kurcu, ali bas ono totalnom....ali eto, ajde neka ti zivis u svijetu di su teletabisi i tinki vinki a ne u drzavi di ti preko 60% ljudi radi za placu manju od 400 eura, s tim da osnovne zivotne namirnice placaju u rangu svedske i njemacke haha
Pola zemlje nema za kruh, kopa po smecu i trazi boce....i ti se usudis mene radi kritike radi ovom gnoju od zemlje tjeras na neku selidbu, izvadi geler iz mozga i pogledaj di zivis
Boli me kurac za to kao i za to što si nesposoban zaradit više. Meni je ovdje OK a nisam dobio ništa na poklon. Za razliku od tebe ja sam proveo godinu dana vani i znam što je to. A ti ako misliš da negdje vani samo čekaju takve ko ti da im daju dobru plaću mogu se samo nasmijati. Nisi li ti rekao da radiš kao zaštitar?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by FRANK Sun 17 Jul - 14:19

najjace je sta oni tominjo misle da je u njemackoj i austriji divno ...prvo dodju gore neznaju jezik onda placu kako su ih zajebli kad su im rekli da ce imat placu 2000 eura u biti i imaju ali brutto...stan placaju AKO GA NADJU naglasavam BOGA pitaj koliko..i to vecinom dijele stanarinu na minimum 2.ljudi..vremena mog oca su prosla to vise nepostoji...uvijek govorim da je bolje u hrvatskoj imat 6000 kuna place nego u njemackoj 12000 jer ces sigurno bolje u hrvatskoj zivit stime nego u njemackoj sa duplo VJERUJTE MI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Sun 17 Jul - 18:25

Nemam se vise namjere natezat, statisticki podaci sve govore, nema stvari di nismo smo pri dnu na svijetu......
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Sun 17 Jul - 18:26

Ali ako nista barem smo za srbijanace i bosance spejs satl od drzave
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by FRANK Sun 17 Jul - 18:35

nowitzki wrote:Ali ako nista barem smo za srbijanace i bosan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by FRANK Sun 17 Jul - 18:36

nowitzki wrote:Ali ako nista barem smo za srbijanace i bosance spejs satl od drzave

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Sun 17 Jul - 19:52

naravno da je vani bolje, bolji je životni standard, radnik ima veća prava, sve je bolje organizirano. a da to i stavimo po strani, šta znači jedan takav potez odlazak u drugu državu? promjenu, a promjena je uvijek poželjna, naši ljudi svima je jedna stvar zajednička, to su sve mrtvaci koji su se davno pozdravili sa svojim ambicijima, željama, davno se pozdravili sa životom jedini cilj im je što prije dohvatiti mirovinu, jebeš taj život mlado ili staro svi dodu na isto. proživi nešto, riskiraj, mijenjaj, nemoj biti uvijek na istom položaju, treba malo promijeniti gledište na stvari i pokušat poboljšati kvalitetu života na više nivoa.

ne samo naši ljudi, svugdje je to tako. kakvi siromašni životi.


prvom prilikom idem van, i povest ću čmarwitzkog sa sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Sun 17 Jul - 19:56

krećemo automobilom iz zagreba, i usput ćemo pokupit higuaina odvest ga u torino na potpis ugovora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by rummenigge Sun 17 Jul - 20:39

1. stoičkov
2. blohin
3. savičević
4. piksi
5. ševčenko
6. vukotić
7. spasić
8. hagi
9. pančev
10. dragiša binić
rummenigge
rummenigge

Posts : 25
2015-11-21


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Sun 17 Jul - 21:09

operw wrote:naravno da je vani bolje, bolji je životni standard, radnik ima veća prava, sve je bolje organizirano. a da to i stavimo po strani, šta znači jedan takav potez odlazak u drugu državu? promjenu, a promjena je uvijek poželjna, naši ljudi svima je jedna stvar zajednička, to su sve mrtvaci koji su se davno pozdravili sa svojim ambicijima, željama, davno se pozdravili sa životom jedini cilj im je što prije dohvatiti mirovinu, jebeš taj život mlado ili staro svi dodu na isto. proživi nešto, riskiraj, mijenjaj, nemoj biti uvijek na istom položaju, treba malo promijeniti gledište na stvari i pokušat poboljšati kvalitetu života na više nivoa.

ne samo naši ljudi, svugdje je to tako. kakvi siromašni životi.


prvom prilikom idem van, i povest ću čmarwitzkog sa sobom.
O čemu pričaš ti? Nemoj generalizirati. Zašto misliš da ljudi koji rade da su se pozdravili s ambicijama. Ambicije se mijenjaju s godinama. S 18 sam imao ambiciju postati profesionalni nogometaš, s 28 dohvatit posao kakav želim, sad recimo osigurat djeci budućnost i posjetit neka mjesta na kojim nisam bio, za deset godina ooet nešto drugo. Neke ambicije ostvariš neke ne, tako je to u životu. Mrtav si kad se prestaneš kretati, kad samo odrađuješ radni tjedan i izvališ se doma ko vreća krumpira. Mi muški moramo biti ko morski psi, stalno ići naprijed i kretati se inače te vrag uzme s 40-50. Ne znam što ti smatraš pod ambicijom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by bafalo Mon 18 Jul - 11:34

posla ima koliko hoćeš ako znaš neki zanat i imaš vještine i zdravlje. za one bez koji bi radili nešto što može bilo tko nakon 2 dana tečaja vjerujem da može bit problem

_________________
najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by bafalo Mon 18 Jul - 11:35

e i nabijem one koji drkaju za tuđinom. jesmo europa i nema granica. lijepo na bus i javite kako je u raju

_________________
najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Guest Mon 18 Jul - 13:54

operw wrote:naravno da je vani bolje, bolji je životni standard, radnik ima veća prava, sve je bolje organizirano. 


ali radnik vani radi, a ne ladi jaja kao sto to radi ovde, a verujem i u hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 11:01

Braćala wrote:
operw wrote:naravno da je vani bolje, bolji je životni standard, radnik ima veća prava, sve je bolje organizirano. 


ali radnik vani radi, a ne ladi jaja kao sto to radi ovde, a verujem i u hrvatskoj.
I to su gluposti, radnici koji lade jaja su uglavnom rodbina u privatnim firmama,izmisljeni poslovi u velikim korporacijama i radnici u drzavnim firmama koji imaju od 8 sati radnog vremena 3 sata na sopinge, kave itd. "Srednja klasa" radi i te kako, samo je placena nikako......kapitalizam na najjace vlada kod nas.....studenti kod nas nakon zavrsetka faksa ima neznam vise ni koliko, godinu ili dvije strucnog zaposljavanju di se nauce poslu za neznam 1.500 kuna mjesecno i onda kad im to istekne sutnu ih na cestu kao da ih nije ni bilo, i samo uzmu drugog na strucno zaposljavanje i tako u krug dok ovi isti sa fakultetima izgube volju vise za svim jer nema radnih mjesta i odu van ili se zaposle kao konobar u kaficu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by nowitzki Tue 19 Jul - 11:03

Ja znam da u jednoj banci je zaposlena jedna osoba da samo brine da kosevi za smece budu na svom mjestu i pritom dobije oko 7000 kuna placu, za takve je hrvatska raj na zemlji naravno
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti - Page 3 Empty Re: najveci istocnoeuropski nogometas u povijesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum