ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam glup

Go down

Ja sam glup Empty Ja sam glup

Post by crvenkasti Wed 13 Jul - 15:46

HDZ-a: Hrvati kao neškolovana radna snaga za bjelosvjetske poslodavce


Ja sam glup Komentatori_vojkovic(1)nadasikic

Ministrica je doslovno rekla: "Međutim, doista jeste problem što jako veliki broj se upisuje u gimnazije, što bi značilo da ne stječu nikakvu kvalifikaciju. Ona je preduvjet za visoko obrazovanje. Mi u ovom trenutku stimuliramo u RH visoko obrazovanje, iako znamo da nositelj razvoja nije visoko obrazovanje. Ta količina visoko obrazovanih ljudi ni u Hrvatskoj niti igdje u svijetu nije potrebna".


http://www.index.hr/vijesti/clanak/vizija-buducnosti-hdza-hrvati-kao-neskolovana-radna-snaga-za-bjelosvjetske-poslodavce/906020.aspx

-----------------------------------------

Hrvatska je lijepa i nije potrebno da bude i pametna.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Ja sam glup Empty Re: Ja sam glup

Post by Regoč Wed 13 Jul - 15:51

Donekle je u pravu. Svatko tko završi gimnaziju, a ne ide na faks, nije završio školovanje. A na faksu treba stimulirati tehničke struke, to je korisno za privrjedni razvoj.

_________________
Ja sam glup Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ja sam glup Empty Re: Ja sam glup

Post by Guest Wed 13 Jul - 15:55

Hrvatska će uskoro ući u industrijsku revoluciju pa za potrebe tržišta rada treba poslati više djece u strukovne škole.

I trebali bi izgraditi pomorsku trgovačku flotu kakvu je nekoć imala Dubrovačka republika da se možemo obogatiti na izvozu.

I treba poticati ljude da se vrate na selo, u poljoprivredi se može zaposliti bar 40.000 ljudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam glup Empty Re: Ja sam glup

Post by Guest Wed 13 Jul - 15:56

Regoč wrote:A na faksu treba stimulirati tehničke struke, to je korisno za privrjedni razvoj.

Naša industrija ne može naći radnu snagu koliko joj inženjera treba, moramo ih uvoziti iz Indije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam glup Empty Re: Ja sam glup

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum