ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:10

umjesto 'jesu nam dostavili plasticne case?' ja pitam 'jesu nam dostavili balone?'  :balloons

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:11

Moxy wrote:Lady ja sam bila našla bungalove u njivicama ,za nas 5 sa doruckom,940€....medjutim njima je to bilo puno....ona je htjela jeftinije i našla jeftinije...na kraju su uopće odustali a meni je bilo kasno bookirati ponovo...

Ona je to našla preko mušterije gdje radi,i ta mušterija se sad ne pojavljuje a ona nije broj uzela...ma sapunica!

Ostanem li bez mora jebat ću nekome mater uzduž i poprijeko!

gdje je tocno taj tvoj apartman ?

aj, posalji mi detalje na pp, pa cem pokusat nesto istrazit
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:12

Al mi je drago da oni ipak ne idu s nama....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:12

Kod neke bake u Karinu gornjem...;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:14

aha, vi cete samo utipkat u gps : baka, karin gornji ? :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 10:15

ljuta sam i živčana uz ovu neispavanost, pretvaram se u mamu..

znači, uzmem godišnji zbog dragocjenog mira i tišine, stvarno mi jutro i jutarnja kava u praznoj kući znači više od ičega, i onda  naporan tata uzme baš sad  dva dana godišnjeg, dovede nećaka sinoć na spavanje (njegova ideja, a taman se ponadam samoći navečer i prije podne danas) i onda ga ignorira, kao i uvijek, a nećak naravno skroz meni u krilu i ne mogu doć do mobitela ni kompa ni ničega.. i onda tetaaa kako ovo, tetaaa šta da stisnem, tetaaa aj mi skinii ovu igru.. i ono.. djeca ko djeca, briga su i ne možeš se opustit uz njih

ionako su tu skoro svakodnevno bar pola dana s čestim spavanjima ovdje jer je njima u stanu vruće.. pa se stvarno preporodim kad ih navečer otpremim. naravno da obožavam svoje male ljude, ali ajmo svatko vodit svoj život što je češće i više moguće :^0


totalno me živcira tata s tim svojim planovima.. planirali su kao na bazen oko podne, naravno da je plan propao
i sad mi već planira moje vrijeme, kad da idem u firmu i kad da ovo, kad da ono.. ne mogu ga slušat više

otić ću u p.m. gdje moj mir neće ovisit ni  o kome!
pas mater, da ne mogu imat 3 cijela dana mira.. nikad ikad

omg, ne  sjećam se kad sam bila toliko bijesna  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 1f629

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:17

bome i mene razbjesnilo samo citanje tvog posta :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:17

the taste of freedom ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:19

Utipkati ću u picku materinu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:22

hahaha, vama ce bit prava avantura, cini se :D

reportiraj svaku etapu na forum

checkpoint i to :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 10:23

toliko sam nabrijana da  mi glas drhti kad me netko nešt pita :D plakat ćuuu

a neispavana
zamisli, oko 4 zaspala, moguće da je i pola 5 bilo

naravno, unuka je ostavio meni, a on sad ode u svoju birtiju, boli njega..

ajme ajme, ne želim da ispada da ne volim nećake, i dobrice su, ali oni su pola moji, pola vremena tu provode.. stvarno mi jako godi mir
:D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:24

daj im rakije da pozaspu :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 10:24

onda me deda pita hoću ga vozit na šišanje
danas, kad je pakleno

sva sreća pa mu je tata objasnio da ne mogu danas...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 10:25

idem po ostatak kave..
napravila sam otrov da dođem k sebi.. ne kavu, otrov... :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:31

Moxy wrote:Lady ja sam bila našla bungalove u njivicama ,za nas 5 sa doruckom,940€....medjutim njima je to bilo puno....ona je htjela jeftinije i našla jeftinije...na kraju su uopće odustali a meni je bilo kasno bookirati ponovo...

Ona je to našla preko mušterije gdje radi,i ta mušterija se sad ne pojavljuje a ona nije broj uzela...ma sapunica!

Ostanem li bez mora jebat ću nekome mater uzduž i poprijeko!
Ta zenska je neka smotana.
Ako je vec odustala od zajednickog plana, mogla je barem osigurati da ti na kraju ne spusis radi nje. Cisto ono...kolegijalnost.



Od decka baka ima apartmane u zadru. provjerim, ako koj nije bokiran, cisto za svaki slucaj.... samo sto su njeni "elitni" i zna uzeti vise para ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:33

modra wrote:ljuta sam i živčana uz ovu neispavanost, pretvaram se u mamu..

znači, uzmem godišnji zbog dragocjenog mira i tišine, stvarno mi jutro i jutarnja kava u praznoj kući znači više od ičega, i onda  naporan tata uzme baš sad  dva dana godišnjeg, dovede nećaka sinoć na spavanje (njegova ideja, a taman se ponadam samoći navečer i prije podne danas) i onda ga ignorira, kao i uvijek, a nećak naravno skroz meni u krilu i ne mogu doć do mobitela ni kompa ni ničega.. i onda tetaaa kako ovo, tetaaa šta da stisnem, tetaaa aj mi skinii ovu igru.. i ono.. djeca ko djeca, briga su i ne možeš se opustit uz njih

ionako su tu skoro svakodnevno bar pola dana s čestim spavanjima ovdje jer je njima u stanu vruće.. pa se stvarno preporodim kad ih navečer otpremim. naravno da obožavam svoje male ljude, ali ajmo svatko vodit svoj život što je češće i više moguće :^0


totalno me živcira tata s tim svojim planovima.. planirali su kao na bazen oko podne, naravno da je plan propao
i sad mi već planira moje vrijeme, kad da idem u firmu i kad da ovo, kad da ono.. ne mogu ga slušat više

otić ću u p.m. gdje moj mir neće ovisit ni  o kome!
pas mater, da ne mogu imat 3 cijela dana mira.. nikad ikad

omg, ne  sjećam se kad sam bila toliko bijesna  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 1f629
to je zato sto si tako dupoustis
kao i ja sebi  :D
dopustim da me se zajebava, pa me se i zajebava-mislim na familiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 10:37

ma znam
ali kad nisam ja tu glavna
jednostavno, ne mogu se ja zaključat i nestat... i šta mi vrijedi zaključat se kad će me dozivat i provaljivat :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:58

ludjacki mi se jedu cevapi, onako s mascu natopljenom lepinjom i lukom i jogurtom  :_|
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 12:12

Da tako nesto pohedem po ovim vrucinama komotno bih povracala :D


Kako mi se spava...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 12:34

Dobila sam broj moba od zene....fala k****!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 12:42

:D


Izdali crveni alarm za istru. Kazu moguca pojava pijavica, jake tuce i nevremena... Boze sveti. :/
Ova Zagina oluja dolazi k nama


Nemam pojma sto mi je danas. Uhvatila me neka tuga i plac. Nemam pojma ni zasto.
A i fali mi odmora prokleto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum