ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/7/2016, 23:18

med, imaš nezgodne kolege?

ja se bojim da ću ovom jednom kolegi puknut uskoro.. a ja kad puknem napravim scenu. takve oluje su kod mene, doduše, vrrrrlo rijetke, ali...... khm.... jel Basketball
kolega što mi glumi šefa...
kolega koji je proklet, u to sam sigurna
glumac, 'gospodin', a seljačina
manipulator 

- vrata mu se otvore, a on sav pun sebe, zanosan izlazi van (i okrene se obavezno da vidi tko hoda iza njega) hodajući ko neki strašni maneken s namjerno  podignutom majicom iznad guzice da mu se što bolje ističe ono dupe koje se mrda ko pederu dok hoda

uvijek me sram za njega dok ga promatram :facepalm
 
60ak godina čovjek :D

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/7/2016, 23:34

blago ljudima koji mi mogu solit pamet zato sto me strah buducnosti, znaci da im zivot blista
Nekada bih samo voljela da me netko cuje kada mu nesto kazem, ne mora ni "a" reci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/7/2016, 23:36

Eto mama mi javila, susjedi makedonci nakon ljeta odlaze u irsku
Najrade bih zaplakala
Vec imaju pedesetak godina... Sin im je sada maturirao. Zavrsio gimnaziju.
Odu oni, mama tata i sin.
Ta zena je divna krasna!

Neka im je sa srecom... Toliko dobri ljudi su zasluzili lijepe stvari u zivotu...

Susjeda mlada, mojih godina, isto otisla u irsku s kolegicom
Jos za uskrs

Toliko je ljudi otislo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/7/2016, 00:17

Bitterman wrote:
medication wrote:Vratila se s plaže, ovo mi je totalno trebalo.
80% mi je smirilo nervozu. Mene ljudi zapravo ekstremno nerviraju.

ono, pun mi ih je kurac

Ok...sada sam sto posto siguran..ti si ja :^0


Sve znaš... :D

Modra, sutra ću ispričat malo o tome što me iznerviralo...

sad idem spavat

pusa svima

lol pusa
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/7/2016, 04:43

gay
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 06:12

Jutro....:coffee


Jedva gledam na oči..... :morningcoffee


Cijelu noć je lijevala kiša.....malo treba,da opere sav taj smrad......inače stvarno izbjegavam gužve,ali nekad kad se nadjes usred,šokira koliko tu ljudi zbilja živi,koncentrirano,na jednom mjestu......

Malo me već hvata nervoza....za 9 dana idemo na more a ne znam ni adresu ni broj telefona žene.....ta prija što je dogovorila more nije uzela ništa od toga,a ta cura se više ne pojavljuje....užas!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 06:13

sepam :|
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 13/7/2016, 06:13

uriel wrote:gay
Rece the nastiest one ^^


Sanjao sam da mi netko kuca na vrata...a mozda i nisam..well fuck u 2 ujutro ni za zombi apokalipse ne ustajem iz kreveta ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 06:14

Od čega?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 13/7/2016, 06:14

anarki wrote:sepam :|
Anarki ima hoverboard ..ne hoda ^^

Sto je tsukahara night uzeo danak?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 06:14

ozlijedila sam se jucer malo :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 06:15

Bitterman wrote:
anarki wrote:sepam :|
Anarki ima hoverboard ..ne hoda ^^

Sto je tsukahara night uzeo danak?

anarki suicidalan
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 13/7/2016, 06:16

anarki wrote:ozlijedila sam se jucer malo :D
Yep..gymastic sex took its toll

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 06:18

Sljedeća 3 dana 18 stupnjeva....milina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 06:20

Mrzim prve! :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 09:07

ok, med! :)



zaspala sam u 4 zbog jebenih zvukova pod prozorom i laveža psa u pravo vrijeme gaah
van sebe sam sad cry-smile  i bit ću cijeli dan jer vjerojatno neću moć spavat,  a trebam do posla predvečer
:morningcoffee - napravila sam si najjaču kavu ikad
bude li još i vrelo vani...
a izgleda i hoće nekim čudom više nego jučer...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/7/2016, 09:16

danas moja bebetina napunila 4 velika mjeseca i prelazi na kašasto :aw

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 09:46

Zagy najbolje da sama dogovaras. Ima svakakvih ljudi... Ja kada dogovaram smjestaj, ako je preko booking.com uvijek nazovem i provjerim je li sve ok.
Jednom smo bookirali istarske toplice, 3 noci 800kn. Na kraju kada sam ih zvala su me pokusali smuljati da nije 800 vec 2 000.
Pa je od decka stara rekla da se ne zajebavaju jer ce ih tuzit.
Onda su mene zvali na moj br i prakticki molili da dodem za 800kn. Odbila sam i ostavila im negativan komentar...


Danas smo trebali ici gledati aute. Polovne i nove.
Na kraju on isao sam sa mamom...
Neka je. 
Ona ce ga zajebat jer se kuzi u nekretnine i pokretnine kao marica u krivi kurac. Ali neka...
Jednako tako je mljela da se stan kupuje na cijeli zivot i ona je zavrsila dva faksa (to uvijek naglasi) tako da ona zna bolje od njega! Stan joj propada...
Kupila je od njegvih para auto pred trigodine od "prijatelja" eto.. Auto se raspada :D

Mislim zena je neka higijenicarka i ima ocd na kraju je vidis da sa spuzvom od svog suda pere zabalavljenu posudicu od psece hrane. I moco prazni nad sudoperom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:07

Ajme kako ljudi od obične kupovine naprave znanstvenu fantastiku....i očekuju da ja sve znam...! gaah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/7/2016, 10:10

Lady ja sam bila našla bungalove u njivicama ,za nas 5 sa doruckom,940€....medjutim njima je to bilo puno....ona je htjela jeftinije i našla jeftinije...na kraju su uopće odustali a meni je bilo kasno bookirati ponovo...

Ona je to našla preko mušterije gdje radi,i ta mušterija se sad ne pojavljuje a ona nije broj uzela...ma sapunica!

Ostanem li bez mora jebat ću nekome mater uzduž i poprijeko!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/7/2016, 10:10

umjesto 'jesu nam dostavili plasticne case?' ja pitam 'jesu nam dostavili balone?'  :balloons
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum