ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tepeš i ćorić

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:48

RayMabus wrote:Pravaši nemaju buducnost. Hr im 4 i nešto miljona stanovnika. Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.
U prevodu kome nije jasno ; svim politickim strankama bazirani na starčevizmu a to su stranke koje nose naziv HSP tj HSP kuraz palac nešto je mjesto ovdje :

tepeš i ćorić  - Page 3 Velika-kanta-smece-slika-55269254

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by epikur37 7/7/2016, 15:49

RayMabus wrote: Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.

Dobrojutro, ja vam cijelo vrijeme govorim da idete uz vodu, europa drumom a hr desnica šumom :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:51

epikur37 wrote:
RayMabus wrote: Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.

Dobrojutro, ja vam cijelo vrijeme govorim da idete uz vodu, europa drumom a hr desnica šumom :D
Ne to nije meni dobro jutro jer ja to znam i otprije samo sad sam odlucio napravit korak naprijed za javnost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 16:04

Pravašstvo pada na niske grane , politicki ne osvajaju ništa , kriza ekstremne desnice, zapadnije rastu antiimgranstke i antiislamske stranke ciji program nema veze sa pravaštvom i u sukobu je s tom ideologijom , stvara se neka nova hr desnica koja ima proeuroski smjer desnice.

U cemu je trik ?


Nedodvoravaju se Sarajevu nit bih muslimanima nego je oš neš Bangladeš.

SUprostavi se : NESTAJEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by epikur37 7/7/2016, 16:06

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote: Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.

Dobrojutro, ja vam cijelo vrijeme govorim da idete uz vodu, europa drumom a hr desnica šumom :D
Ne to nije meni dobro jutro jer ja to znam i otprije samo sad sam odlucio napravit korak naprijed za javnost.

:)

dobar dečko
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 16:08

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote: Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.

Dobrojutro, ja vam cijelo vrijeme govorim da idete uz vodu, europa drumom a hr desnica šumom :D
Ne to nije meni dobro jutro jer ja to znam i otprije samo sad sam odlucio napravit korak naprijed za javnost.

:)

dobar dečko
Nisam dobar nego sam pokvaren.

Užasno lukav i pokvaren.

SDA je stranka nastala na islamskom nacionalizmu.

PUCAT ĆU IM U GLAVU......USKORO.

Fikret Abdić kandidat za načelnika Velike Kladuše
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 16:10

Tražio sam da se wehabdije brutalno iskorijene iz BiH. Jesu li šta napravili osim kozmetičkih poteza ? NE. Šta sam rekao da cu napravit ako ih brutalno ne pobiju ? Da ću onda pobit njih.

AJ SAD UŽIVAJTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Yehudi 7/7/2016, 17:30

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
HDZ im je posudio a sad ih im oduzima.

Karamarku je trebao netko tko nije HDZ , govorit če kad treba o ustašama i tome da vrti tu temu dok Karamarko pljačka okolo skupa sa ekipom iz HDZa i zato su im posudili ljude i to i dali im politicku važnost.

PLenkoviću ne trebaju i sve ih povlaci.

CAO BAO.

 T O   J E   T O 

Alkar Mabus u sridu
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by darth_vader 7/7/2016, 17:38

n_razbojnik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Nisu li se hvalili da su najbrojnija pravaška stranka? Polovina Đapićevog HSPa je u danu prešlo sa Ružom u tu "novu", a u tom danu su imali i kredibilitet...uskoro evo ih pod Domoljubijom, a stožerna uzima svoje žrtve

Ruža mi je bila ok dok nije doskakutala Karmarku,  ali pravaši općenito.... pa kako oni biraju predsjednika?  Koji je najveći klaun ili... ?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Yehudi 7/7/2016, 17:40

Sestrinske stranke adezeja su formirane  zato da izvlače livu iz državnog proračuna.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by jastreb 7/7/2016, 18:04

Otkuda su taj Tepeš i Ćorić?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 18:05

Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.

Dobrojutro, ja vam cijelo vrijeme govorim da idete uz vodu, europa drumom a hr desnica šumom :D
Ne to nije meni dobro jutro jer ja to znam i otprije samo sad sam odlucio napravit korak naprijed za javnost.

:)

dobar dečko
Nisam dobar nego sam pokvaren.

Užasno lukav i pokvaren.

Lijepo je biti svjestan sebe :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 18:06

Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Nisu li se hvalili da su najbrojnija pravaška stranka? Polovina Đapićevog HSPa je u danu prešlo sa Ružom u tu "novu", a u tom danu su imali i kredibilitet...uskoro evo ih pod Domoljubijom, a stožerna uzima svoje žrtve

Ruža mi je bila ok dok nije doskakutala Karmarku,  ali pravaši općenito.... pa kako oni biraju predsjednika?  Koji je najveći klaun ili... ?

Rojža je stranku i price gledala u svrhu probitka osobne karijere, to je ostvarila i tu je kraj balade.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by darth_vader 7/7/2016, 18:06

jastreb wrote:Otkuda su taj Tepeš i Ćorić?
Iz crtića...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 18:07

Otkuda su taj Tepeš i Ćorić?
Iz crtića...

Burtonovog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by darth_vader 7/7/2016, 18:09

MaximusDecimusMiridije wrote:
Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Nisu li se hvalili da su najbrojnija pravaška stranka? Polovina Đapićevog HSPa je u danu prešlo sa Ružom u tu "novu", a u tom danu su imali i kredibilitet...uskoro evo ih pod Domoljubijom, a stožerna uzima svoje žrtve

Ruža mi je bila ok dok nije doskakutala Karmarku,  ali pravaši općenito.... pa kako oni biraju predsjednika?  Koji je najveći klaun ili... ?

Rojža je stranku i price gledala u svrhu probitka osobne karijere, to je ostvarila i tu je kraj balade.


Da, tako se ispostavilo na kraju.... makar sam očekivao da će dati barem mrvicu kredibiliteta toj stranci, ali bajke su na drugom katu, očigledno....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by jastreb 7/7/2016, 18:10

Ruža! Opet prebjeg.

Gdje su domaći ljudi?  Gdje su domaći ljudi poput Franje Kajfeža nekadašnjeg krapinsko-zagorskog župana,poput Dražena Bobinca koji je obilježio pozitivnu povijest Otočca i Like 90-tih? Gdje su ljudi poput Ivana Jarnjaka? Ili gradonačelnika Osijeka Zlatka Kramarića?

Zar nama nedostaje pameti,pa je moramo uvoziti izvana???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 3 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum