ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tepeš i ćorić

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Regoč 7/7/2016, 14:56

MaximusDecimusMiridije wrote:Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Kao i HDZ 200.000. To su ljudi koji su u jednom trenutku potpisali pristupnicu, a upitno je koliko su uopće bili aktivni u stranci i za koga glasuju na izborima. HDZ realno može računati na onih 90.000 koji su izišli na izbore za Karamarka, ostalo su članovi samo na papiru. Tako je zapravo u svim strankama i zato treba uvesti obveznu stranačku članarinu.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by n_razbojnik 7/7/2016, 14:59

MaximusDecimusMiridije wrote:Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Nisu li se hvalili da su najbrojnija pravaška stranka? Polovina Đapićevog HSPa je u danu prešlo sa Ružom u tu "novu", a u tom danu su imali i kredibilitet...uskoro evo ih pod Domoljubijom, a stožerna uzima svoje žrtve

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by vuksadinare 7/7/2016, 14:59

...osobno znam da im je pao mrak na oci kad je karamarko dao ostavku u hdz-u...kazu mi poznanici da je tepes bio bijesan kao ris...i da ce ih hdz s drugim predsjednikom odjebat i samim time imaju vrlo male sanse uc u sabor..bar tepes kao predsjednik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 15:00

n_razbojnik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Nisu li se hvalili da su najbrojnija pravaška stranka? 

Pa jesu, ali ne ide covjek za tim da je to bas neka posebna cast i titula :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by n_razbojnik 7/7/2016, 15:01

MaximusDecimusMiridije wrote:
n_razbojnik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Meni je nevjerojatno da su oni imali 1500 clanova.
Nisu li se hvalili da su najbrojnija pravaška stranka? 

Pa jesu, ali ne ide covjek za tim da je to bas neka posebna cast i titula :D

Pa sad, nije mala stvar...od stotinu i jedan biti najbrojniji :no1

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by epikur37 7/7/2016, 15:03

Ajme, propade HSP, Karamrle otpade, Hasanče visi....sad će navaliti neokomunisti, jugoudba i srbofalanga :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 15:05

Regoč wrote:Ukinuti izborne koalicije i proračunsko financiranje stranakah pa nek se osnivaju i diele do mile volje.
:tu
HDZu se itekako sad obija o glavu što je bojkotirao markićkin referendum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:07

vuksadinare wrote:...osobno znam da im je pao mrak na oci kad je karamarko dao ostavku u hdz-u...kazu mi poznanici da je tepes bio bijesan kao ris...i da ce ih hdz s drugim predsjednikom odjebat i samim time imaju vrlo male sanse uc u sabor..bar tepes kao predsjednik
Karamarko je osvetoljubiv. Ovo je bilo : ja sam vas stvorio ja cu vas i uništiti. Ono sa plinarskim društvom i pozajmicom je njegovo maslo da uništit Brkića. Osvetoljubiv je. Moguće da ona Ana vuce konce pa da je rekla da će ih sve uništiti a to se i dešava. Kad idem ja idete i vi. Pošteno. I pravedno.Zbogom debili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:12

http://www.vecernji.hr/hrvatska/izvor-blizak-brkicu-plenkovic-zagrizao-udicu-onih-koji-ne-zele-dobro-hdz-u-1097518

Kolju se međusobno.MOST Ih razguzio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by epikur37 7/7/2016, 15:13

RayMabus wrote:http://www.vecernji.hr/hrvatska/izvor-blizak-brkicu-plenkovic-zagrizao-udicu-onih-koji-ne-zele-dobro-hdz-u-1097518

Kolju se međusobno.MOST Ih razguzio.

Heba ih psihijatar iz Metkovića :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:14

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:http://www.vecernji.hr/hrvatska/izvor-blizak-brkicu-plenkovic-zagrizao-udicu-onih-koji-ne-zele-dobro-hdz-u-1097518

Kolju se međusobno.MOST Ih razguzio.

Heba ih psihijatar iz Metkovića :D
Plus ja i drugi koji smo dali glas za MOST a kod mene je simbolicno da su mi ovo drugi izlasci na parlamentarne izbore ( prvi su bili kad sam postao punoljetan cisto da vidim šta je to i poslije nikako ako ne racunamo SInčića tj presjednicke prije ovoga ).

DOVIĐEMA GAMADI.

ANĐEO JE SIŠAO.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Regoč 7/7/2016, 15:27

tre911 wrote:
Regoč wrote:Ukinuti izborne koalicije i proračunsko financiranje stranakah pa nek se osnivaju i diele do mile volje.
:tu
HDZu se itekako sad obija o glavu što je bojkotirao markićkin referendum.
Isto tako i SDP-u. Nude HSS-u četiri sigurna mjesta, HNS im je držao trećinu vlade, a koliko oni donose glasovah? Da su, barem potiho, podržali Markićku, sad bi imali puno čistiju situaciju.

_________________
tepeš i ćorić  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:31

Desnica u Hr je nepotrebna jer u ovoj fazi ta desnicabitrebala biti kao protueu centralistička tj okeu al ne i centralizam međutim tu postoje puno jači igrači koji su protiv centralizirane EU tako da nam ni taj program ne treba.

....

Anketa organizacije Ipsos, objavljena jučer u talijanskom listu Corriere della Sera, ističe kako stranka M5S trenutačno ima potporu od 30,6% birača dok se na drugom mjestu nalazi PD s potporom od 28,9%.

Ovo su loše vijesti za premijera Renzija, naročito ako se uzme u obzir kako će se u Italiji u listopadu ove godine održati referendum o ustavnim reformama - naime, Renzi je rekao kako će podnijeti ostavku ukoliko reforme na referendumu ne prođu, a sve talijanske opozicijske stranke, uključujući i M5S, upravo vode kampanju u kojoj zagovaraju glas protiv ustavnih reformi.

http://www.advance.hr/vijesti/nezaustavljivi-rast-talijanske-anti-establisment-stranke-pet-zvjezdica-upravo-su-pretekli-i-vladajucu-stranku-premijera-renzija/


Suštinski pitanje je kakva nam uopće desnica treba pa je odgovor jednostavan : NIKAKVA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 15:33

Regoč wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:Ukinuti izborne koalicije i proračunsko financiranje stranakah pa nek se osnivaju i diele do mile volje.
:tu
HDZu se itekako sad obija o glavu što je bojkotirao markićkin referendum.
Isto tako i SDP-u. Nude HSS-u četiri sigurna mjesta, HNS im je držao trećinu vlade, a koliko oni donose glasovah? Da su, barem potiho, podržali Markićku, sad bi imali puno čistiju situaciju.
SDP ima stabilnu koaliciju, HDZ nema kako se vidi zato je HDZ puno više stradao zbog bojkota referenduma i svoje glupe kratkovidnosti. U tom im se trenutku pobjeda činila izvjesnom i sigurnom pa su to odradili u paktu sa SDPom i ostalim političkim strankama ko jedan. Bljak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:34

Poštovani Pravaši, prijatelji priduržite nam se! Vrata Hrvatske stranke prva su otvorena za zajednički uzlet Starčevićevog bezkompromisnog pravaštva.
Udružimo se radi hrvatskog naroda jer je HSP jedini garant lustracije, povrata ukradene imovine i iskrenog i korektnog odnosa prema hrvatskim braniteljima.

Zaboravimo svađe, Ćoriće i Tepeše – oni nek ostanu tamo gdje im je i mjesto, u novom „europeiziranom HDZ-u“, a mi se okupimo za pravaški preporod"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srbovi-pravasi-likuju-zbog-raspada-tepesovih-pravasa--/904837.aspx


Moš mislit. lol! 

:aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by n_razbojnik 7/7/2016, 15:36

RayMabus wrote:Poštovani Pravaši, prijatelji priduržite nam se! Vrata Hrvatske stranke prva su otvorena za zajednički uzlet Starčevićevog bezkompromisnog pravaštva.
Udružimo se radi hrvatskog naroda jer je HSP jedini garant lustracije, povrata ukradene imovine i iskrenog i korektnog odnosa prema hrvatskim braniteljima.

Zaboravimo svađe, Ćoriće i Tepeše – oni nek ostanu tamo gdje im je i mjesto, u novom „europeiziranom HDZ-u“, a mi se okupimo za pravaški preporod"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srbovi-pravasi-likuju-zbog-raspada-tepesovih-pravasa--/904837.aspx


Moš mislit. lol! 

:aw
Pa i pošteno bi bilo, vratiti haespe, haespeu, ali doskora nebu ništa od toga :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:38

Za mene je jedino ISIL prava hrvatska desnica a vi pricajte šta god ocete. Ovi brate mili pobiju par desetaka ljudi u Evropi di im prne i odma skaće ekstremna desnica.

Ovi iz Maoće će razvalit BiH i Balkan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Regoč 7/7/2016, 15:39

tre911 wrote:
Regoč wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:Ukinuti izborne koalicije i proračunsko financiranje stranakah pa nek se osnivaju i diele do mile volje.
:tu
HDZu se itekako sad obija o glavu što je bojkotirao markićkin referendum.
Isto tako i SDP-u. Nude HSS-u četiri sigurna mjesta, HNS im je držao trećinu vlade, a koliko oni donose glasovah? Da su, barem potiho, podržali Markićku, sad bi imali puno čistiju situaciju.
SDP ima stabilnu koaliciju, HDZ nema kako se vidi zato je HDZ puno više stradao zbog bojkota referenduma i svoje glupe kratkovidnosti. U tom im se trenutku pobjeda činila izvjesnom i sigurnom pa su to odradili u paktu sa SDPom i ostalim političkim strankama ko jedan. Bljak
Dobro, to je trenutačno, ali u perspektivi velikim je strankama bolje da nema koalicija jer malima daju više nego što im oni donose. A i realnije su zatupljene stranke u Saboru.

_________________
tepeš i ćorić  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:46

Pravaši nemaju buducnost. Hr im 4 i nešto miljona stanovnika. Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.


Last edited by RayMabus on 7/7/2016, 15:46; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Guest 7/7/2016, 15:46

Regoč wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:Ukinuti izborne koalicije i proračunsko financiranje stranakah pa nek se osnivaju i diele do mile volje.
:tu
HDZu se itekako sad obija o glavu što je bojkotirao markićkin referendum.
Isto tako i SDP-u. Nude HSS-u četiri sigurna mjesta, HNS im je držao trećinu vlade, a koliko oni donose glasovah? Da su, barem potiho, podržali Markićku, sad bi imali puno čistiju situaciju.
SDP ima stabilnu koaliciju, HDZ nema kako se vidi zato je HDZ puno više stradao zbog bojkota referenduma i svoje glupe kratkovidnosti. U tom im se trenutku pobjeda činila izvjesnom i sigurnom pa su to odradili u paktu sa SDPom i ostalim političkim strankama ko jedan. Bljak
Dobro, to je trenutačno, ali u perspektivi velikim je strankama bolje da nema koalicija jer malima daju više nego što im oni donose. A i realnije su zatupljene stranke u Saboru.
Ja se slažem no kako vidiš ekipi iz politike se to ne sviđa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by RayMabus 7/7/2016, 15:48

RayMabus wrote:Pravaši nemaju buducnost. Hr im 4 i nešto miljona stanovnika. Ne može hr desnica u Evropi jedina bit proislamska sve ostale desnice u Evropi izrazito antimigrantske i antislamske. Ma nema šanse. To nema buducnost......u 21 stoljecu.
U prevodu kome nije jasno ; svim politickim strankama bazirani na starčevizmu a to su stranke koje nose naziv HSP tj HSP kuraz palac nešto je mjesto ovdje :

tepeš i ćorić  - Page 2 Velika-kanta-smece-slika-55269254
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

tepeš i ćorić  - Page 2 Empty Re: tepeš i ćorić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum