ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by marcellus 6/7/2016, 11:30

osim toga, "desnica" je pod navodinicima, to bi čak i stanojko trebao shvatiti.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by Stanojko 6/7/2016, 11:31

marcellus wrote:
Stanojko wrote:
Starhemberg wrote:
kofein wrote:Dveri su jedina desnica u Srbiji.
Jedini otačastveni pokret koji Stanojko priznaje. :)
Bravo! Objasnite Marcelu... On misli da je Muslijuova stranka koju je sklepao MI6 desnica... :doh

pa, vučko kaže da su oni neki kao desni centar, nešto ko naš plenković...
Nema tu brale nikakve ideologije... To ni u svetu ne postoji, a kamoli kod nas... Ovo su napravili dugari iz Vasingtona/Londona da im odradi nezavrsene poslove, posle toga cao-zdravo...

_________________
Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by Guest 6/7/2016, 11:32

marcellus wrote:
kofein wrote:
Stanojko wrote:
Starhemberg wrote:
kofein wrote:Dveri su jedina desnica u Srbiji.
Jedini otačastveni pokret koji Stanojko priznaje. :)
Bravo! Objasnite Marcelu... On misli da je Muslijuova stranka koju je sklepao MI6 desnica... :doh

Mislim, kad bi Dveri Dačiću dali "diplomatiju"  ?   :D

dačić je jedna neopisivo glupa spodoba. A to da je muslijuova stranka desnica ne mislim ja 

Nisam ni mislio, Čiča ti podvaljuje   :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 11:52

sto nije hofer rekao da ce austrija izaci iz eu..lik cini mi se sanja neku novu austrougarsku....bude tu bilo svacega..i međueuropskog razracunavanja..svatko ima neke pretenzije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by marcellus 6/7/2016, 11:53

vuksadinare wrote:sto nije hofer rekao da ce austrija izaci iz eu..lik cini mi se sanja neku novu austrougarsku....

možda više austro bugarsku kako je krenuo

_________________
Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 11:56

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:sto nije hofer rekao da ce austrija izaci iz eu..lik cini mi se sanja neku novu austrougarsku....

možda više austro bugarsku kako je krenuo
a ne znam ne sviđa mi se to..ja sam suverenist...teritorijalne pretenzije se tu nece moci izbjeci...ne mogu ni muslimani biti jedina tocka u programu desnice...to ej sigurno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by catabbath 6/7/2016, 12:00

Austrougarska je bila ok.

_________________
Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by dzango 6/7/2016, 12:01

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:sto nije hofer rekao da ce austrija izaci iz eu..lik cini mi se sanja neku novu austrougarsku....

možda više austro bugarsku kako je krenuo
Ruso-austougarska.

_________________
Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by RayMabus 6/7/2016, 12:01

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:sto nije hofer rekao da ce austrija izaci iz eu..lik cini mi se sanja neku novu austrougarsku....

možda više austro bugarsku kako je krenuo
Više manje ......austrobalkaniju.

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Austria-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 12:05

....realno je da europske desnice nemaju bas toga puno zajednickog u programima...mnoge desnice u europi nemaju među prvim tockama svojih programa uvrsten krscanski identitet...vec izrazito nacionalni.....tj nacionalnu dominaciju nad drugim nacijama....i to je izvorna tocka mogucih buducih sukoba...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by catabbath 6/7/2016, 12:08

vuksadinare wrote:...mnoge desnice u europi nemaju među prvim tockama svojih programa uvrsten krscanski identitet...

Kršćanski identitet nije europski, uvezen je s bliskog istoka a cilja globalno te je novi fokus kršćanstva na latinskoj Americi. Oustalom, slušaj poruke tvog vrhovnog vjerkog poglavara...


Last edited by dawson on 6/7/2016, 12:09; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by RayMabus 6/7/2016, 12:08

vuksadinare wrote:....realno je da europske desnice nemaju bas toga puno zajednickog u programima...mnoge desnice u europi nemaju među prvim tockama svojih programa uvrsten krscanski identitet...vec izrazito nacionalni.....tj nacionalnu dominaciju nad drugim nacijama....i to je izvorna tocka mogucih buducih sukoba...
A koja im je alternativa ?

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Koncita-vurst-1399806825-35560
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 12:09

..recimo zar mislite da je srpska desnica u svom programu odustala od teritorijalnih pretenzija prema susjedima?..svakako da nije...suludo je uopce pomisliti da mi srpska i hrvatska desnica mogli zajedno u nekoj 'buducoj' europi...kad srpska desnica i danas vidi teritorij tzv.sao krajine u svom sastavu..zamislite stanje na granicama hrvatske i srbije tj i sa bh-a...bugarska desnica ima pretenzije prema teritorijama u srbiji i makedoniji...ni mađarska se nije odrekla nekih teritorija u susjednim drzavama....slovenci isto tako...kakava je to 'buduca europa'...ili 'nova europa'..volio bih cuti objasnjenje..bez zica i minskih polja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 12:11

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:....realno je da europske desnice nemaju bas toga puno zajednickog u programima...mnoge desnice u europi nemaju među prvim tockama svojih programa uvrsten krscanski identitet...vec izrazito nacionalni.....tj nacionalnu dominaciju nad drugim nacijama....i to je izvorna tocka mogucih buducih sukoba...
A koja im je alternativa ?

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Koncita-vurst-1399806825-35560
..pa imas ti pedere sefove desnicarskih stranaka u europi...eto nove zapreke...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 12:18

realno ratovi su neizbjezni u europi....mi jednostavno moramo sprovesti suverenisticku politiku...apsolutna suverenost...eu se drma..koliko god neki se tjesili..kako je po n-ti..put..'ovo novi pocetak eu-a'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by RayMabus 6/7/2016, 12:22

vuksadinare wrote:realno ratovi su neizbjezni u europi....mi jednostavno moramo sprovesti suverenisticku politiku...apsolutna suverenost...eu se drma..koliko god neki se tjesili..kako je po n-ti..put..'ovo novi pocetak eu-a'
Za koga ? Da bi HDZ ( ili SDP ) ili opčenito držawa nastawila pljačkat i žiwit na mojoj grbači ? Jel radi očuwanja emaničipačije i tog sistema ?

MA .....NEMORAMO MI NIŠTA .............PALI SVE.

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 2ae6c32
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by vuksadinare 6/7/2016, 12:23

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:realno ratovi su neizbjezni u europi....mi jednostavno moramo sprovesti suverenisticku politiku...apsolutna suverenost...eu se drma..koliko god neki se tjesili..kako je po n-ti..put..'ovo novi pocetak eu-a'
Za koga ? Da bi HDZ ( ili SDP ) ili opčenito držawa nastawila pljačkat i žiwit na mojoj grbači ? Jel radi očuwanja emaničipačije i tog sistema ?

MA .....NEMORAMO MI NIŠTA .............PALI SVE.

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 2ae6c32
drzava ti sjedi na grbaci bila ova ili ona...to ne mozes izbjeci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by RayMabus 6/7/2016, 12:27

Vuće Evropa nema samo imigrante protiv sebe. Ima još jednog jakog neprijatelja a to su :

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Find-mike


Neprijatelj kojeg nemoš dobit jer jedan owaj je owo :

- gubiš jednoga protiw imigranata

- dobiwaš jednog protiw owog sistema

Jedan wrijedi u startu za dwojiču.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by RayMabus 6/7/2016, 12:32

Samo trpaj. 

Nemamo swi iste čiljewe. Wi želite sačuwati trenutni poredak ja mu želim : RASPARATI UTROBU.


Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Tomb-hungary-attila

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 MV5BMjAwNjA0MDc3N15BMl5BanBnXkFtZTcwNjUzMzgxMQ@@._V1_UY1200_CR104,0,630,1200_AL_



TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by Stanojko 6/7/2016, 13:03

RayMabus wrote:Samo trpaj. 

Nemamo swi iste čiljewe. Wi želite sačuwati trenutni poredak ja mu želim : RASPARATI UTROBU.


Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Tomb-hungary-attila

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 MV5BMjAwNjA0MDc3N15BMl5BanBnXkFtZTcwNjUzMzgxMQ@@._V1_UY1200_CR104,0,630,1200_AL_



TRPAJ.
Ha, vidi sliku...dolazak hrvata na Balkan... :)

_________________
Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by Guest 6/7/2016, 13:07

kofein wrote:
Starhemberg wrote:
kofein wrote:Dveri su jedina desnica u Srbiji.
Jedini otačastveni pokret koji Stanojko priznaje. :)

 S njima znaš na čemu si.
Sve isti klinac, strojevi, obrazi, dveri... oni neki zavetnici, cirkus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom  - Page 3 Empty Re: Hofer: Budućnost Evrope moguća je samo uz prijateljstvo sa Rusijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum