ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by IL Risorto 16/10/2022, 11:50

https://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-ministar-srbiji-nije-mjesto-u-eu/2403699.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

:tu beer svaka mu je kao u Njegoša.Majčica Srbija treba se okrenut i integrirat u ,,Ruski svet'' zajedno s Lukašenkom i Kadirovim. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by vili40 16/10/2022, 12:16

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  3cb84c46-6e22-44f6-bd10-965a1372d039
udri jače manijače :popcorn
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by vuksadinare 16/10/2022, 12:25

...pa sto tebe sef salje za takve vijesti..nema sam muda reci..pa ima budalu kao glasnogovornika jer ovog ne zarezuje nitko..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by vili40 16/10/2022, 12:27

vuksadinare wrote:...pa sto tebe sef salje za takve vijesti..nema sam muda reci..pa ima budalu kao glasnogovornika jer ovog ne zarezuje nitko..
tako se šalju poruke,ovo je poruka prema EU "nemojte nas više jebati,ustaše nam se smiju..."
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by Ringo10 16/10/2022, 12:28

Ne znam za to bratstvo da Rusijom, to je srpska stvar, Ali sto se tice EU, nabijem je na kitomira
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by pizzon 16/10/2022, 12:46

izadji na izbore
pa se vrati u dedovinu

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by Šandor Winnetou 16/10/2022, 12:51

srbija je trojanski konju u evropi, treba je izolirati od svega i uvesti joj sankcije na robu koja ne smije ići u rusiju

_________________
Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by RayMabus 16/10/2022, 13:28

Vučic će postat Nečastivi ako da sankcije Rusiji.



'Tko je protiv Rusije, dabogda živo meso od njega otpadalo'

Izjava je ovo ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića

Tko ne bio vjeran jednojezičnoj, jednokrvnoj Rusiji, dabogda živo meso od njega otpadalo, bio proklet tri puta i 3000 puta od mene. To je ono što je ostavio Sveti Petar Cetinjski svojim Crnogorcima, pa bi bilo dobro da i sadašnji predsjednik Vlade Crne Gore pročita ove riječi u trenutku kada po prvi put u povijesti zavodi sankcije Rusiji
– izjava je ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića koji je ovim riječima osudio aktualnu politiku Podgorice prema Rusiji.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-protiv-rusije-dabogda-zivo-meso-od-njega-otpadalo-935878 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by pizzon 16/10/2022, 17:57

setio sam se
nasa desnica je ruska internacionala...
ja sam desnica, monarhisti..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno  Empty Re: Aleksandar Vulin:majčici Srbiji nije mjesto u EU, prijateljstvo s Rusijom je važno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum