ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamenjem otjerali Rakitića

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero Sat 2 Jul - 21:04

veber wrote:
brini ti o ljubljani ili o širokom.
Na svu sreću ti nisi taj koji bi mi mogao  propisati o čemu mogu brinuti, a o čemu ne.

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 21:05

deda hipster wrote:netko ne voli Hercegovce, nekomu smetaju Bosanci, drugima pak na živce idu Splićani ili općenito Dalmatinci, trećima Slavonci

meni osobno najviše na živce idu Međumurci, to ni nisu Hrvati, to je neka vrsta Slovenaca
Svugdje ima ok ljudi i ghovana,

Znaš šta je meni pocelo smetat ovdje u Splitu i Dalmaciji ? Ima puno ovih iz BiH i onda oni kažu sipati umjesto lijevati ili livati a godinama su ovdje. Samo okrenem glavu ako to cujem il ih educiram. Ma hebi malter ono , živiš godinama ovdje a neznaš pricat normalno. Ma napuši se kurza. Upotrebije taj glagol a da vidim da si ovdje ( ako je iz Bosne u smislu da tamo živi a ne ovdje godinama onda normalno da mi ne smeta ) i tu si godinama : KRAJ PRIČE. NIKAD TI SE VIŠE U ŽIVOTU NECU JAVIT. PREKRIŽEN.


Last edited by RayMabus on Sat 2 Jul - 21:06; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:05

Ero wrote:
veber wrote:
brini ti o ljubljani ili o širokom.
Na svu sreću ti nisi taj koji bi mi mogao  propisati o čemu mogu brinuti, a o čemu ne.

Ae zabrijao je malo covjek, obicno ti drugima propisujes o cemu da brinu a o cemu ne. I to ti je savrseno logicno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:07

deda hipster wrote:netko ne voli Hercegovce, nekomu smetaju Bosanci, drugima pak na živce idu Splićani ili općenito Dalmatinci, trećima Slavonci

meni osobno najviše na živce idu Međumurci, to ni nisu Hrvati, to je neka vrsta Slovenaca

To nije istina. Hercegovci su u velikoj vecini vrhunski ljudi. S podjednakim brojem genijalnih ljudi i idiota kao i drugi dijelovi naroda po Hr. Ni vise ni manje. Ero ima ocito neke komplekse pa mora nabacivati nekakve bozanske karakteristike istima. Po defaultu brani svakoga....zasro ili ne zasro i tako, zbog takvih pizdarija ljudi ne vole hercegovce, a ne jer su losi ljudi ili neko takvo sranje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero Sat 2 Jul - 21:10

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ma bitno da tebe iste stvari svrbe vec 15 godina. I onda krenu do pred 6 mjeseci stvari na bolje a. Bas ono sto ne valja krenes isticati kao najbolje....najizravnije znakove korupcije,kriminala,povijesnog revizionizma i slicno.....sve zanemaris i ni jednom recenicom ne iskomentiras. I sad je to lijepo proslo....Hrvatska "propustila" priliku da bude normalna. Samo da se ne zapitas....ako je sve receno i sto se dogodilo u tom periodu bilo korak u pravome smjeru i bilo je dobro. Zasto da se itko zamara ovim gore izrecenim kao nekakvim ocitim failovima Hrvata kao takvih?
Ne čujem dobro, ali vam kažem...pogledajte se di ste prije 15 godina bili s GDP-em na europskoj ljestvici država i to usporedite s današnim.
Bili ste ispred svih tranzicijskih država, osim Slovenije, a di ste danas? Rame uz rame s  Bugarskom, jbote.
A sad samo zZamisli da isklopiš turizam iz GDP-a...I Albaniji bi gledali u leđa.
Zašto je tako teško prihvatiti da ste griješili s izborom? Kako ste mogli birati nekoga za šefa države koji u 10 godina nije bio u stanju
progovoriti više od 5 prostoproširenih rečenica? Ejjj...
Ejjj cinjenica da tebe najvise od svega pece da je lik koji je politicki fikus bio predsjednik drzave. Nista ja nisam u zivotu zajebo u ovoj drzavi. Nista. Niti mi pada na pamet braniti drzavu niti pisati na nacin kako ti pises. Ljudi sami pricaju sto zele....ali ovo sve napises a zadnjih 6 mjeseci drkice bacas na ove idiote Hasana,Kovaca,Kolindicu i ine kretene....pa Ejjj s trotockom i nad sobom se zamisli.
Mene ništa ne peče, ja samo promatram i komentiram ono što vidim i čujem.
Činjenice su neumoljive i vi ih nerado vidite kad se  vam ih  predoče.
Ako ti nije jasno o čemu pričam onda uzmi stare čalnka iz ahiva portala, pa obnovi situaciju
od prije 15 godina pa nadalje.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 21:10

MaximusDecimusMiridije wrote:
deda hipster wrote:netko ne voli Hercegovce, nekomu smetaju Bosanci, drugima pak na živce idu Splićani ili općenito Dalmatinci, trećima Slavonci

meni osobno najviše na živce idu Međumurci, to ni nisu Hrvati, to je neka vrsta Slovenaca

To nije istina. Hercegovci su u velikoj vecini vrhunski ljudi. S podjednakim brojem genijalnih ljudi i idiota kao i drugi dijelovi naroda po Hr. Ni vise ni manje. Ero ima ocito neke komplekse pa mora nabacivati nekakve bozanske karakteristike istima. Po defaultu brani svakoga....zasro ili ne zasro i tako, zbog takvih pizdarija ljudi ne vole hercegovce, a ne jer su losi ljudi ili neko takvo sranje.
Je al uce bosansku gramatiku pa i oni koriste sipati umjesto lijevati ili livati. Ne svi al dosta njih.

Ma pušite kurza. U Bosni tako govori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:11

O pece tebe i te kako te pece kad svako malo diplis po istome. Bio razgovor o sparogama,nogometu ili visokoj politici ti uvijek Mesica dovuces u isti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 21:11

Ja ne podnosim nikoga tko živi u Hr a kaže sipati umjesto lijevati ili livati.

SIne odhebi.

OKrenem glavu i s takvima više u životu ne pričam pa da su ne znam šta ovdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero Sat 2 Jul - 21:14

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
veber wrote:
brini ti o ljubljani ili o širokom.
Na svu sreću ti nisi taj koji bi mi mogao  propisati o čemu mogu brinuti, a o čemu ne.

Ae zabrijao je malo covjek, obicno ti drugima propisujes o cemu da brinu a o cemu ne. I to ti je savrseno logicno.
Dobar kućni odgoj u komunikaciji mi ipak ne možeš osporit, za razliku od dotičnog.
Ovo ovdje je forum i sam naziv sugerira da se radi o raspravama i ne o "odjebi u troskocima". :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:15

Ajd....stoji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero Sat 2 Jul - 21:15

MaximusDecimusMiridije wrote:O pece tebe i te kako te pece kad svako malo diplis po istome. Bio razgovor o sparogama,nogometu ili visokoj politici ti uvijek Mesica dovuces u isti.
Da, dok budem živ, jer je štetočina. :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 21:16

RayMabus wrote:Ja ne podnosim nikoga tko živi u Hr a kaže sipati umjesto lijevati ili livati.

SIne odhebi.

OKrenem glavu i s takvima više u životu ne pričam pa da su ne znam šta ovdje
Nenormalno sam tolerantan al tamo gdje nisma tu ti prolaza nema.

SIpati je glalgol koji se korisit za rasute terete a ne tekucinu dakle korištenje isto za tekucine je gramatički pogrešno a tocno je jedino u srpskom i bosansko jeziku i to je u bosansko jeziku uzeto od srpskog.

Reci to a živiš godinama u Hr prvo ti ide bukvica da je to gramatički netocno a onda vidi šta ćeš jer ti slijedi trajno okretanje glave i nikad više s menom neceš uspit prozborit niti rijeci.

ODHEB JE LANSIRAN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by jastreb Sat 2 Jul - 21:19

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:O pece tebe i te kako te pece kad svako malo diplis po istome. Bio razgovor o sparogama,nogometu ili visokoj politici ti uvijek Mesica dovuces u isti.
Da, dok budem živ, jer je štetočina. :)
A Kutle,Vukojević,Mate Boban,Mamić,Bandić, Glavaš,Merčep,Beljo,Pašalić...kao nisu?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:19

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:O pece tebe i te kako te pece kad svako malo diplis po istome. Bio razgovor o sparogama,nogometu ili visokoj politici ti uvijek Mesica dovuces u isti.
Da, dok budem živ, jer je štetočina. :)

Posteno, ali nemoj onda pricati da te ne pece.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Yehudi Sat 2 Jul - 21:20

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:Orepić je nedavno sa specijalcima upadao u privatne kuće i provjeravao ispravnost osobnih.
Zna li se koji je rezultat toga?

Evo u Metkovicu jos karmine se odrzavaju od silnih zrtava. Od drugog svjetskog rata nisu na grobljima imali po 3-4 mise dnevno. Psihijatri i psiholozi se trude da ublaze patnju potrebitima....crveni kriz donacije skuplja....a realni financijski gubitci se tek imaju procjeniti.
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

 Samo ako vas je po 250 - 300 na jednoj adresi u RH
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:22

Yehudi wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Evo u Metkovicu jos karmine se odrzavaju od silnih zrtava. Od drugog svjetskog rata nisu na grobljima imali po 3-4 mise dnevno. Psihijatri i psiholozi se trude da ublaze patnju potrebitima....crveni kriz donacije skuplja....a realni financijski gubitci se tek imaju procjeniti.
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

 Samo ako vas je po 250 - 300 na jednoj adresi u RH

Cisto da se zna. Te kontrole po mjestima. Ukljucujuci Vrgorac i Metkovic sto se spomenu. Traju od kraja ljeta lani kad je u medijima prvi puta pizdilo o tome. Cisto da se zna. A zakon je donesen jos za prosle vlade. Dakle policija djeluje po zakonu. Ukoliko je zakon sjeban (mada ne vidim kome bi moglo smetati da se eliminira cinjenica da u nekim mjestima ima vise desetaka registriranih ljudi na istoj adresi)....koji kurac nisu krenuli u zurnu proceduru promjene istoga po dolasku na vlast? Jer Most neda ili stali? pfffffffffff
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero Sat 2 Jul - 21:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:O pece tebe i te kako te pece kad svako malo diplis po istome. Bio razgovor o sparogama,nogometu ili visokoj politici ti uvijek Mesica dovuces u isti.
Da, dok budem živ, jer je štetočina. :)

Posteno, ali nemoj onda pricati da te ne pece.
Ne peče. Ustvari ne znam što pod tim pojmom podrazumijevaš?
Peklo bi me ako bih ja učinio nešto loše, pa naknadno shvatio da to ipak nisam trebao učinit.
Za dotičnog mislim da je šljam u najširem smislu značenja te riječi. :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Yehudi Sat 2 Jul - 21:25

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

Ma vojska bila, tenkovi,avioni,helikopteri...cudo jedno :) . A kad bi vidili da se radilo o hercegovcima...onda bi posebno svirepi bili. Skidali raspela sa zidova,tjerali ljude da uriniraju po njima ako hoce drzavljanstvo zadrzati. Smilovat ce se Bog i poslati munju nebesku i Iliju gromovnika da dovedu zlotvore u red. Zlocin je to radi kojeg mnoge majke placu i koji ce zrtve pamtiti i pamtiti.
Pisalo u vašin medijima 


                         ---------------------------------Majkemi...


Psihički neuzdržno.


  --------Javala ................ćaleta mu ćopavog

......................dece mu............( one ispred škole................tudje) 

    lol!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero Sat 2 Jul - 21:26

Yehudi wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Evo u Metkovicu jos karmine se odrzavaju od silnih zrtava. Od drugog svjetskog rata nisu na grobljima imali po 3-4 mise dnevno. Psihijatri i psiholozi se trude da ublaze patnju potrebitima....crveni kriz donacije skuplja....a realni financijski gubitci se tek imaju procjeniti.
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

 Samo ako vas je po 250 - 300 na jednoj adresi u RH
Koji se ti qratz petljaš u među-hrvatske razgovore? Ajd sikter... :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 21:26

MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

 Samo ako vas je po 250 - 300 na jednoj adresi u RH

Cisto da se zna. Te kontrole po mjestima. Ukljucujuci Vrgorac i Metkovic sto se spomenu. Traju od kraja ljeta lani kad je u medijima prvi puta pizdilo o tome. Cisto da se zna. A zakon je donesen jos za prosle vlade. Dakle policija djeluje po zakonu. Ukoliko je zakon sjeban (mada ne vidim kome bi moglo smetati da se eliminira cinjenica da u nekim mjestima ima vise desetaka registriranih ljudi na istoj adresi)....koji kurac nisu krenuli u zurnu proceduru promjene istoga po dolasku na vlast? Jer Most neda ili stali? pfffffffffff
Od ulaska u EU je taj zakon i ono tu nema puno price.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest Sat 2 Jul - 21:28

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:O pece tebe i te kako te pece kad svako malo diplis po istome. Bio razgovor o sparogama,nogometu ili visokoj politici ti uvijek Mesica dovuces u isti.
Da, dok budem živ, jer je štetočina. :)

Posteno, ali nemoj onda pricati da te ne pece.
Ne peče. Ustvari ne znam što pod tim pojmom podrazumijevaš?
Peklo bi me ako bih ja učinio nešto loše, pa naknadno shvatio da to ipak nisam trebao učinit.
Za dotičnog mislim da je šljam u najširem smislu značenja te riječi. :)


A pece jebiga jer da ne pece nebi ga stalno spominjao. Koji interes moze imati pojedinac da dovlaci Mesica u razgovor non stop kao nekakav grijeh koji se dogodio u Hr. I konstantno istice to kao nesto najgore sto se dogodilo zato jer doticni mrzi hercegovce. Onda ispada sta....po defaultu da svi koji glasase za njega misle isto ili kakoli? Nisam ni ja ucinio nista lose, niti glasao za njega niti ikakav zlocin ili nesto slicno...pa me vec godinama guras u mnozinu svakog opisa koji pridajes ovoj zemlji kad govoris o nekom sranju koje se dogodilo. Je znam da mislis da je sljam. Spominjes to u prosjeku nakon svake desete recenice vec 12-13 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 5 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum