ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamenjem otjerali Rakitića

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Regoč 2/7/2016, 18:53

jastreb wrote:U Kolumbiji su zbog autogola na SP bijesni navijači ubili reprezentativca Escobara.

Ovdje Ero i teoretičari zavjere vide djelovanje Milanovića i paklenih snaga koje su uza nj.
Ubio ga je narkokartel, ne navijači, ne pričaj gluposti. A obećani se pakao ostvaruje već pola godine.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero 2/7/2016, 18:57

Regoč wrote:
jastreb wrote:U Kolumbiji su zbog autogola na SP bijesni navijači ubili reprezentativca Escobara.

Ovdje Ero i teoretičari zavjere vide djelovanje Milanovića i paklenih snaga koje su uza nj.
Ubio ga je narkokartel, ne navijači, ne pričaj gluposti. A obećani se pakao ostvaruje već pola godine.
Još i prije, sad gledate finale.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero 2/7/2016, 19:11

Iako su postojale nadzorne kamere napadač neće biti odkriven. Kao ni crtač svastike na Poljudu....Vidim isti podpis.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 19:11

Orjuna, udba, i Zoran Milanovič
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 19:13

opet izmišljena vijest
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 19:34

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:Orepić je nedavno sa specijalcima upadao u privatne kuće i provjeravao ispravnost osobnih.
Zna li se koji je rezultat toga?

Evo u Metkovicu jos karmine se odrzavaju od silnih zrtava. Od drugog svjetskog rata nisu na grobljima imali po 3-4 mise dnevno. Psihijatri i psiholozi se trude da ublaze patnju potrebitima....crveni kriz donacije skuplja....a realni financijski gubitci se tek imaju procjeniti.
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

Ma vojska bila, tenkovi,avioni,helikopteri...cudo jedno :) . A kad bi vidili da se radilo o hercegovcima...onda bi posebno svirepi bili. Skidali raspela sa zidova,tjerali ljude da uriniraju po njima ako hoce drzavljanstvo zadrzati. Smilovat ce se Bog i poslati munju nebesku i Iliju gromovnika da dovedu zlotvore u red. Zlocin je to radi kojeg mnoge majke placu i koji ce zrtve pamtiti i pamtiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero 2/7/2016, 19:44

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Evo u Metkovicu jos karmine se odrzavaju od silnih zrtava. Od drugog svjetskog rata nisu na grobljima imali po 3-4 mise dnevno. Psihijatri i psiholozi se trude da ublaze patnju potrebitima....crveni kriz donacije skuplja....a realni financijski gubitci se tek imaju procjeniti.
Neka, mašala...Nego, vidim da je on čišćenje imao samo u svom izbornom ataru, a drugdje  očigledno sve štima. :D

Ne vidis nego ti takvo razmisljanje privatno najvise odgovara pa samo to istices :) . A da je tako nije. Metkovic,Opuzen,Ploce,Vrgorac,Zagvozd,Imotski....redom svugdje bile provjere adresa prebivalista. Onaj dio o uznemiravanju,pretresima i ostale pizdarije....petica za kreativnost u svakom slucaju. Lijepo je vidjeti da se samodefinirani borci za pravo,pravdu,red itd sranja....odnosi samo na one dijelove zivota u kojima uredivanje toga ne smeta autoru teksta osobno.
Jel'to kod vas takav običaj da ljud'ma najprije izdate osobne, onda sa specijalcima idete po kućama provjeravati jesu li ispravne? :D

Ma vojska bila, tenkovi,avioni,helikopteri...cudo jedno :) . A kad bi vidili da se radilo o hercegovcima...onda bi posebno svirepi bili. Skidali raspela sa zidova,tjerali ljude da uriniraju po njima ako hoce drzavljanstvo zadrzati. Smilovat ce se Bog i poslati munju nebesku i Iliju gromovnika da dovedu zlotvore u red. Zlocin je to radi kojeg mnoge majke placu i koji ce zrtve pamtiti i pamtiti.
Pisalo u vašin medijima (INDEX i slični), ja samo prenosim njihove pisanije.
Jednom sam ovdje pisao o mom privatnom slučaju...ne bih ga sad ponovo tu razvlačio.
Provjere su bile tjedne, iako se radilo o bračnom partneru. I tako 4 godine. Majkemi...
Psihički neuzdržno. Na kraju puklo,jbga... ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 19:51

Ne treba meni pisati nitko nista jer ja zivim tu gdje se dogodio "zlocin". Zive ljudi u kucama oko mene i dolazila je policija provjeriti napisano. I nigdje nikakvih problema nije bilo. Nigdje. Niti se nitko nije bunio. Taj "vapaj" je krenuo od par likova....poimenice Nikole Orsulica i njegovih pajdasa...kojima je osobni interes pad Mosta u gradu i ciji glasaci su redom iz korpusa radi kojeg dizu buku i pricaju bajke da se dogodilo nesto sto se nije dogodilo. Ja nemam potrebu braniti nikoga niti srati osobito po nikome, volim se kontati razumnom osobom. Da imalo drzis do stvari koje napisem mogao si lijepo pitati, posto igrom slucaja bas je kod mojih bila policija provjeriti ljude koji zive kod nas kao podstanari. Sto je praksa koju su odavno trebali napraviti. Ali tebe to ne zanima. Tvoj jedini interes ovdje je demonizacija drzave i drustva jer je strana u koju si se ufavao zadnjih pola godine popusila. I to je jedino sto je tebi bitno. A ovo pumpanje situacije i predstavljanje stvari gorima nego sto jesu ti ne sluzi na cast niti malo. Ti se volis sam predstavljati kao definicija inteligencije i razuman covjek.....na ovome su obje definicije popusile debelo. Toliko o tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by veber 2/7/2016, 19:56

Ero wrote:Pisalo u vašin medijima (INDEX i slični), ja samo prenosim njihove pisanije.
Jednom sam ovdje pisao o mom privatnom slučaju...ne bih ga sad ponovo tu razvlačio.
Provjere su bile tjedne, iako se radilo o bračnom partneru. I tako 4 godine. Majkemi...
Psihički neuzdržno. Na kraju puklo,jbga... ;)
ajde spameru i trolčino. naveo sam ti par primjera i nitko nije hercegovac.
na teritoriju cijele države se provjeravaju dokument.

odjebi s glupostima trole.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero 2/7/2016, 20:07

MaximusDecimusMiridije wrote:Ne treba meni pisati nitko nista jer ja zivim tu gdje se dogodio "zlocin". Zive ljudi u kucama oko mene i dolazila je policija provjeriti napisano. I nigdje nikakvih problema nije bilo. Nigdje. Niti se nitko nije bunio. Taj "vapaj" je krenuo od par likova....poimenice Nikole Orsulica i njegovih pajdasa...kojima je osobni interes pad Mosta u gradu i ciji glasaci su redom iz korpusa radi kojeg dizu buku i pricaju bajke da se dogodilo nesto sto se nije dogodilo. Ja nemam potrebu braniti nikoga niti srati osobito po nikome, volim se kontati razumnom osobom. Da imalo drzis do stvari koje napisem mogao si lijepo pitati, posto igrom slucaja bas je kod mojih bila policija provjeriti ljude koji zive kod nas kao podstanari. Sto je praksa koju su odavno trebali napraviti. Ali tebe to ne zanima. Tvoj jedini interes ovdje je demonizacija drzave i drustva jer je strana u koju si se ufavao zadnjih pola godine popusila. I to je jedino sto je tebi bitno. A ovo pumpanje situacije i predstavljanje stvari gorima nego sto jesu ti ne sluzi na cast niti malo. Ti se volis sam predstavljati kao definicija inteligencije i razuman covjek.....na ovome su obje definicije popusile debelo. Toliko o tome.
Ništa ne pripisuj meni, prenio sam samo ono što sam pročitao u vašim medijima.
Ako pogledaš po arhivu možeš to lagano provjeriti. Dakle, sve je iz vaših medija i ne iz mojih usta.
Koliko ću ti puta ovo morat ponovit?  Jesil'  gluv? :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 20:08

veber wrote:
Ero wrote:Pisalo u vašin medijima (INDEX i slični), ja samo prenosim njihove pisanije.
Jednom sam ovdje pisao o mom privatnom slučaju...ne bih ga sad ponovo tu razvlačio.
Provjere su bile tjedne, iako se radilo o bračnom partneru. I tako 4 godine. Majkemi...
Psihički neuzdržno. Na kraju puklo,jbga... ;)
ajde spameru i trolčino. naveo sam ti par primjera i nitko nije hercegovac.
na teritoriju cijele države se provjeravaju dokument.

odjebi s glupostima trole.

ma ne, u hrvatskoj hrvati hercegovce traže sjekirama i stavljaju im žute trake, svatko tko kaže da nije tako je mrzitelj hrvatske , hercegfob i orjunaš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero 2/7/2016, 20:08

veber wrote:
Ero wrote:Pisalo u vašin medijima (INDEX i slični), ja samo prenosim njihove pisanije.
Jednom sam ovdje pisao o mom privatnom slučaju...ne bih ga sad ponovo tu razvlačio.
Provjere su bile tjedne, iako se radilo o bračnom partneru. I tako 4 godine. Majkemi...
Psihički neuzdržno. Na kraju puklo,jbga... ;)
ajde spameru i trolčino. naveo sam ti par primjera i nitko nije hercegovac.
na teritoriju cijele države se provjeravaju dokument.

odjebi s glupostima trole.
Tako se ti možeš razgoavati samo sa svojin ćaćon i materon. Kužiš? :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by abraham 2/7/2016, 20:09

Daklem nema hercegofobije u DNRH. Lijepo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by abraham 2/7/2016, 20:10

Mesic na programu pobijedio i to dva puta. Program je bio?????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by jastreb 2/7/2016, 20:11

abraham wrote:Daklem nema hercegofobije u DNRH. Lijepo.
Ako je i ima onda je stvaraju Hercegovci,a ne domicilni Hrvatijci.

Uvijek bi htjeli da se o njima pričaju vicevi,da ih se izruguje i da im se zavidi na nečemu,a kad to ne prolazi onda sami traže nekakve primjere kojima bi pokazali ugroženost Hercegovaca u Hrvatskoj.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 20:12

Ero wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ne treba meni pisati nitko nista jer ja zivim tu gdje se dogodio "zlocin". Zive ljudi u kucama oko mene i dolazila je policija provjeriti napisano. I nigdje nikakvih problema nije bilo. Nigdje. Niti se nitko nije bunio. Taj "vapaj" je krenuo od par likova....poimenice Nikole Orsulica i njegovih pajdasa...kojima je osobni interes pad Mosta u gradu i ciji glasaci su redom iz korpusa radi kojeg dizu buku i pricaju bajke da se dogodilo nesto sto se nije dogodilo. Ja nemam potrebu braniti nikoga niti srati osobito po nikome, volim se kontati razumnom osobom. Da imalo drzis do stvari koje napisem mogao si lijepo pitati, posto igrom slucaja bas je kod mojih bila policija provjeriti ljude koji zive kod nas kao podstanari. Sto je praksa koju su odavno trebali napraviti. Ali tebe to ne zanima. Tvoj jedini interes ovdje je demonizacija drzave i drustva jer je strana u koju si se ufavao zadnjih pola godine popusila. I to je jedino sto je tebi bitno. A ovo pumpanje situacije i predstavljanje stvari gorima nego sto jesu ti ne sluzi na cast niti malo. Ti se volis sam predstavljati kao definicija inteligencije i razuman covjek.....na ovome su obje definicije popusile debelo. Toliko o tome.
Ništa ne pripisuj meni, prenio sam samo ono što sam pročitao u vašim medijima.
Ako pogledaš po arhivu možeš to lagano provjeriti. Dakle, sve je iz vaših medija i ne iz mojih usta.
Koliko ću ti puta ovo morat ponovit?  Jesil'  gluv? :)

O ali i te kako pripisujem tebi jer ti pises i predstavljas stvari onako kako ti odgovara. Pa ti sad dipli do sudnjeg dana da samo prenosis. Jer da samo prenosis nebi skakutao za ljudima "vidis vasi rade to to i to". Jedino to prodje ako nisi ono sto sam za sebe govoris. Jerbo budale jedino vjeruju u sve od rijeci do rijeci. Nisam gluv, vezano uz forum kao takav....fizicka falinga pojedinca koja moze utjecati na pracenje razgovora je iskljucivo sljepoca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by veber 2/7/2016, 20:16

Ero wrote:Tako se ti možeš razgoavati samo sa svojin ćaćon i materon. Kužiš? :)
odjebi u troskocima, trolćino.
tvoji upisi su klasično trolski i spamerski...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Ero 2/7/2016, 20:16

abraham wrote:Mesic na programu pobijedio i to dva puta. Program je bio?????
Bio je, bio...Jes bilo  zabavno, ali preskupo...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 20:18

abraham wrote:Mesic na programu pobijedio i to dva puta. Program je bio?????

Program je bio....ja sam svakakav ali drugi su jos gori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 20:21

jastreb wrote:
abraham wrote:Daklem nema hercegofobije u DNRH. Lijepo.
Ako je i ima onda je stvaraju Hercegovci,a ne domicilni Hrvatijci.

Uvijek bi htjeli da se o njima pričaju vicevi,da ih se izruguje i da im se zavidi na nečemu,a kad to ne prolazi onda sami traže nekakve primjere kojima bi pokazali ugroženost Hercegovaca u Hrvatskoj.
tako je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Guest 2/7/2016, 20:25

preko_vode_do_slobode wrote:
jastreb wrote:
abraham wrote:Daklem nema hercegofobije u DNRH. Lijepo.
Ako je i ima onda je stvaraju Hercegovci,a ne domicilni Hrvatijci.

Uvijek bi htjeli da se o njima pričaju vicevi,da ih se izruguje i da im se zavidi na nečemu,a kad to ne prolazi onda sami traže nekakve primjere kojima bi pokazali ugroženost Hercegovaca u Hrvatskoj.
tako je

Ti si komunisticka avet i mrzis hercegovce jer su unistili Jugoslaviju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kamenjem otjerali Rakitića  - Page 3 Empty Re: Kamenjem otjerali Rakitića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum