ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by zanstr 11/18/2014, 00:55

von_Starhemberg wrote:
zanstr wrote:
von_Starhemberg wrote:Ne postoji takva škola u kojoj bi se za takvo pitanje slalo kod ravnatelja.
Ne znam kako je sad ali u moje vrijeme je bilo svakakvih luđaka koji su predavali vjeronauk. Ovo je 100% istinita priča od prije kojih 20 - 25 godina. Roditelji su joj morali doći u školu. Na kraju su je ispisali sa vjeronauka.
Kod mene u školi je radila luđakinja koja je mojem dobrom prijatelju srala zbog toga što mu je mama muslimanka odnosno ateistica iz muslimanske obitelji. Također se ispisao. Ista ta baba je jednom dečku iz razreda rekla da je bio lijep dan kada mu je tata ubijen. Točno tim riječima, na zgražavanje svih ostalih učenika.
Ja sam u srednjoj imao profesoricu iz povjesti koja je bila zadrti kreacionist, preskočili smo skroz lekcije o praljudima jer "čovjek nie nastao od majmuna nego ga je stvorio bog".
Škole koje drže takve psihopate godinama nakon svih mogućih prigovora i učenika i roditelja, sigurno mogu tolerirati slanje kod ravnatelja zbog "ruganja" Adamu i Evi.
Ima u prosvjeti svakakvih zalutalih jedinki, no kao institucija škola jednostavno ne funkiconira tako niti smije.
Slažem se da nesmije, ali ipak nije ovo idealan svijet :)

zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by Trinity 11/18/2014, 06:56

von_Starhemberg wrote:Ima u prosvjeti svakakvih zalutalih jedinki, no kao institucija škola jednostavno ne funkiconira tako niti smije.

Ne smije, ali ima svega. Znam neke "bolesnike" iz prve ruke.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by Patriot_1 11/18/2014, 09:08

zanstr wrote:To su priče iz prve ruke. Neke su se dogodile meni, neke mojim kolegama iz razreda. Svaka priča ima bar 20 svjedoka.
Svakakvi luđaci su radili po školama. Ovo sam naveo par najluđih.

Luđaka ima svagdje!Ludih profesora koji su ateisti,ludih roditelja,lude djece.
Ako su ove priče točne,te osobe nisu blesave zato jer su vjernici nego zato jer su blesave rođene.Osobno sam išao za vjeroučitelja studirat i svi odreda od nas četrdesetak su bili normalni ljudi a sam studij bogoslovije nije bio nimalo lak.Doista,upisao je jedan bogosloviju sa nama , bivši boksač,malo je bio udaren od silnih udaraca,nakon 15 dana su ga zamolili da studira nešto drugo!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by zanstr 11/18/2014, 09:45

Patriot_1 wrote:
zanstr wrote:To su priče iz prve ruke. Neke su se dogodile meni, neke mojim kolegama iz razreda. Svaka priča ima bar 20 svjedoka.
Svakakvi luđaci su radili po školama. Ovo sam naveo par najluđih.

Luđaka ima svagdje!Ludih profesora koji su ateisti,ludih roditelja,lude djece.
Ako su ove priče točne,te osobe nisu blesave zato jer su vjernici nego zato jer su blesave rođene.Osobno sam išao za vjeroučitelja studirat i svi odreda od nas četrdesetak su bili normalni ljudi a sam studij bogoslovije nije bio nimalo lak.Doista,upisao je jedan bogosloviju sa nama , bivši boksač,malo je bio udaren od silnih udaraca,nakon 15 dana su ga zamolili da studira nešto drugo!
Nitko ne tvrdi drugačije. Pa nama je u školi na plesovima uvijek svirao rokerski bend sastavljen samo od svečenika. A prije gore navedene luđakinje je radio vjeroučitelj koji je samo poticao na sport čak i nas koji nismo išli na vjeronauk. Tako da se sat vjeronauka sastojao od učenja i igranja košarke :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by Patriot_1 11/18/2014, 23:07

Sereš!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by zanstr 11/19/2014, 00:19

Patriot_1 wrote:Sereš!
Whatever  yoda

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece - Page 3 Empty Re: Religijska samoidentifikacija roditelja i odgoj djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum