ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 17:00

NA PADINAMA Mosora između Žrnovnice i Sitna Donjeg, istočno od Splita, u poslijepodnevnim satima buknuo je požar u kojem gori borova šuma i nisko raslinje, ali kuće u tim naseljima nisu ugrožene vatrenom stihijom, doznanje se u Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Žrnovnica.

 U gašenju požara sudjeluje 30-ak vatrogasaca i šest vatrogasnih vozila te po jedan kanader i  helikopter.

Vatrogasci se nadaju da će do večernjih sati taj požar biti stavljen pod kontrolu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pocela-sezona-pozara-gori-nedaleko-splita-u-gasenje-se-ukljucio-kanader/901753.aspx

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by jastreb 23/6/2016, 17:26

RayMabus wrote:
jastreb wrote:Onda je to bio onaj ludi Kostarikanac. Moje izvinjenje.

Kad ga vidim nagrabusio je.
Kako god al ja nisam. Prvi put ovo vidim , tu pismu. NIkad cuja za to niti znam da uopce postoji taj pjevac i ta pisma.
Nisam ni ja znao. A onda ju je na onom forumu pustio onaj ludi Kostarikanac.

Zamijenio sam vas. Sve OK.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 17:28

Ma ok. Nije bitno.

Ja idem sad kupit ventilator. Prevruce mi je u sobi ( prakticki potkrovlje jer imam kat poviše tj šufit tj potkrovlje pa je uvik vruce tu a ventilator barem radi cirkualciju zraka i malo ladi ). Tuširanje pa pravac auto i do šoping centra to obavit jer necu moc spavat u sobi veceras od vrucine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by debotoijusto 23/6/2016, 17:59

RayMabus wrote:Ma ok. Nije bitno.

Ja idem sad kupit ventilator. Prevruce mi je u sobi ( prakticki potkrovlje jer imam kat poviše tj šufit tj potkrovlje pa je uvik vruce tu a ventilator barem radi cirkualciju zraka i malo ladi ). Tuširanje pa pravac auto i do šoping centra to obavit jer necu moc spavat u sobi veceras od vrucine.

gadno + ako imas komarce ...
zasto nemas klimu ?
...bar barilo vode nasrid sobe i velika polivaca pa svako malo polit se po glavi :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 18:01

debotoijusto wrote:.
zasto nemas klimu ?
Kamena kuca , velike prostorije .....mora bi je stavit poviše glave da osjetim efekt a to mi se ne isplati. Imam konobu a dole je ko u ledenici kad je vani i plus 50 stupnjeva. Možda kupim i ležajku pa budem spava u konobi ako se temeperature previše dignu. Imam i teracu , spavali smo prije i tamo a ako bude vruce ovo lito samo cemo izvadit madrace i spavat vanka ....pod vedrim nebom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by debotoijusto 23/6/2016, 18:04

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:.
zasto nemas klimu ?
Kamena kuca , velike prostorije .....mora bi je stavit poviše glave da osjetim efekt a to mi se ne isplati. Imam konobu a dole je ko u ledenici kad je vani i plus 50 stupnjeva. Možda kupim i ležajku pa budem spava u konobi ako se temeperature previše dignu. Imam i teracu , spavali smo prije i tamo a ako bude vruce ovo lito samo cemo izvadit madrace i spavat vanka ....pod vedrim nebom.

konoba starinska je zakon
a komarci ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by frakcija 23/6/2016, 18:06

mi smo jednom dok smo skitali spavali u građevinskim cijevima..bila je to glupa ideja jer nas je usijani beton dehidrirao
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by debotoijusto 23/6/2016, 18:12

frakcija wrote:mi smo jednom dok smo skitali spavali u građevinskim cijevima..bila je to glupa ideja jer nas je usijani beton dehidrirao
a jesi isla pjeske kroz usjek pruge ( pazar ) kad napravljeno ?
skocila s 5 kavale i mlatarala glavom u STOP-a na miladojka youneed ?
;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 18:14

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:.
zasto nemas klimu ?
Kamena kuca , velike prostorije .....mora bi je stavit poviše glave da osjetim efekt a to mi se ne isplati. Imam konobu a dole je ko u ledenici kad je vani i plus 50 stupnjeva. Možda kupim i ležajku pa budem spava u konobi ako se temeperature previše dignu. Imam i teracu , spavali smo prije i tamo a ako bude vruce ovo lito samo cemo izvadit madrace i spavat vanka ....pod vedrim nebom.

konoba starinska je zakon
a komarci ?
Nema komaraca nikad.

Evo sad sam se istušira i baš namjerno uša u konobu da nešto vidim. Ma nema tamo 10 stupnjeva cezusa. Cista gula tamo spavat. Tri kata kuca , vrtal ispred , parking iza , predvorje , teraca , u biti imam još jednu kucu do novogradnaj al nije uređena , onda ide konoba sa predvorjem i drugim sobama , pa ide gore jedan kat i teraca , pa opet jedan kat gore su sobe pa još iznad toga je šufit tj potkorvlje........ono nema tu smisla stavljat klimu osim u dnevni boravak a to je ovaj prvi kat a tamo nije toliko vruce ka gori u sobama.

Ventilator najednostavniji a more mi je dva metra od kuce , ima tuš , konoba ako ništa drugo .....samo mi je u sobama gore vruce a dole niže je ledenica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 18:17

Odo kupit ventilator ....sad vadi pare iz bankomata pa dok dođem do EMezete pa vamo tamo ajme tlake al moram kupit ventilator pa bolje sad nego odgađat.

I will back verj kvikli.

lol!


Brzo ja radim kad nešto triba obavit ...ekspresno ....ono lin sam al kad triba to ja obavim brzo jer znam šta ocu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by debotoijusto 23/6/2016, 18:26

RayMabus wrote:Odo kupit ventilator ....sad vadi pare iz bankomata pa dok dođem do EMezete pa vamo tamo ajme tlake al moram kupit ventilator pa bolje sad nego odgađat.

I will back verj kvikli.

lol!


Brzo ja radim kad nešto triba obavit ...ekspresno ....ono lin sam al kad triba to ja obavim brzo jer znam šta ocu.

sretna kupovina , junace B-)
nemoj sad bit bracanin pa kupit renomiranu marku supercool za 99.00
baci se malo u investiciju , jedan je zivot
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 19:45

Već sam je i namontira .....a brale promaje. lol!

Ne kupujen ti ja škart ....bila neka 120 kuna a do nje 150 kuna ...uzeja tu skuplju odma ....brzo ti ja to ...samo uša i zgrabija ....više san ceka na kasi da dođen na red.


Sad san miran ovo lito ......jebme se.


 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Sencor-5238-0997485-1-catalog_grid_3
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by RayMabus 23/6/2016, 19:51

Aaaaaa milineeeeee .......otpuvat će me. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by frakcija 23/6/2016, 20:57

debotoijusto wrote:
frakcija wrote:mi smo jednom dok smo skitali spavali u građevinskim cijevima..bila je to glupa ideja jer nas je usijani beton dehidrirao
a jesi isla pjeske kroz usjek pruge ( pazar ) kad napravljeno ?
skocila s 5 kavale i mlatarala glavom u STOP-a na miladojka youneed ?
;)
to mi je poznato odnekud.jel to bila poštapalica neka, il su to sve tvoji podvizi? :D
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva - Page 2 Empty Re: Dalmaciju zahvatio prvi toplinski val, temperature oko 35 stupnjeva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum