ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by Guest Sat 4 Jun - 13:47

Fénix wrote:
kofein wrote:
Fénix wrote:
omni wrote:Ja nemam osobnu, sto sad?
Imaš putovnicu.

Može i krsni list.
Prije se dobije rodni list i domovnica nego krsni list. :)

Ako nema ništa od navedenog, ostaje opcija "na dva svjedoka".  Nakon toga Cukerberg, jedan katolik i po jedan hindus, dva pravoslavca i Budist, te pomoćni musliman vijećaju o akauntu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by Clone Stormtrooper Sat 4 Jun - 15:09

debotoijusto wrote:
frakcija wrote:Meni je tražilo sken osobne prije više od godinu dana, pošto nisam dal, ugasilo mi profil.
na FB ?
ja sam bio pod pseudonimom i valjda me neko prijavio pa sam morao postaviti pravo ime i prezime i potvrditi skeniranim dokumentom
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by frakcija Sat 4 Jun - 15:25

Clone Stormtrooper wrote:
debotoijusto wrote:
frakcija wrote:Meni je tražilo sken osobne prije više od godinu dana, pošto nisam dal, ugasilo mi profil.
na FB ?
ja sam bio pod pseudonimom i valjda me neko prijavio pa sam morao postaviti pravo ime i prezime i potvrditi skeniranim dokumentom
mislim da je mene administracija igrice prijavila, jer uopće nisam bila društveno aktivna u to vrijeme..neka sudoku aplikacija sa 70 razina..daju ti kratko vrijme da rješiš, onda traže da kupiš vrijeme..navlakuša..ja uspila doć do zadnjeg levela ne kupujuć ništa..onda su stalno tražili podatke pobjednika i tak..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by Guest Sat 4 Jun - 15:30

Oni stalno traže broj iako sam bio stavio prije 7 godina pa maknuo. Trik je bio da nisi mogao staviti video veći od par megabajta i onda je trebalo verificirati na način da dobiješ kod putem SMS poruke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by marcellus Sat 4 Jun - 15:34

fašizam napreduje, pod maskom neoliberalizma, sprječavanja govora mržnje, bulšitanja

_________________
Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by Regoč Sat 4 Jun - 22:10

deda getting old wrote:više ni gmail ne možeš otvoriti bez da im daš broj mobitela
Možeš, ja otvorio prije neki dan radi novoga profila na fejsu. Ali Jahu ne da, oni su inzistirali.

_________________
Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by Leviathan2 Sat 4 Jun - 22:22

debotoijusto wrote:Čini se da bi nam uskoro za prijavljivanje na društvene mreže mogla trebati ni manje ni više nego - osobna iskaznica.
Naime, prijedlog Europske komisije tiče se upravo toga, da se građani na svoje profile na društvenim mrežama prijavljuju koristeći nacionalne osobne iskaznice. Ideja je to predsjednika Odbora za jedinsteno digitalno tržište pri Europskoj komisiji, Andrusa Ansipa. Iz dokumenata koji su procurili evidentno je da se želi potaknuti veća uporaba osobnih iskaznica na području Europske unije.
'Online platforme trebale bi koristiti podatke koje priznaju nacionalna državna tijela, poput osobnih iskaznica, bankovnih kartica ili sličnih dokumenata. Situacija u kojoj svaka osoba može imati više korisničkih imena i lozinki nije samo nespretna, već može postati i sigurnosni rizik', stoji u dokumentima Europske komisije od 25. svibnja ove godine.
Estonija, odakle dolazi predsjednik Odbora Ansip, ima vrlo dobro razvijen sustav izdavanja osobnih iskaznica. Razlog zašto žele implementirati osobne iskaznice u svakodnevni život jest i kako bi spriječili sve češće lažne recenzije, koje bune korisnike interneta.  'Recenzije raznih usluga i dobara na internetu pomažu kupcima, no one moraju biti točne i oslobođene manipulacija i pristranosti', piše u dokumentima.
Međutim, većina građana Europske unije protivi se ovom prijedlogu, jer misle da će im se time ograničiti sloboda govora na internetu.

http://hr.n1info.com/a128357/Sci-Tech/KONTROVERZNA-IDEJA-Bez-ovoga-necete-moci-koristiti-Facebook.html
pih, fejsbuk je ionako za seljake i bosance, pljuc pirat

_________________
Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by udba Sat 4 Jun - 22:57

Može PP kome treba original lična ili sirijski oriđiđi pasoš. Ili mi pišite na fejs, Ivan Smith.

_________________
Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by omni Sat 4 Jun - 23:33

udba wrote:Može PP kome treba original lična ili sirijski oriđiđi pasoš. Ili mi pišite na fejs, Ivan Smith.
Morel fotosopirani Sirijski i oriđiđi Burkine Faso zbogradi zaposlenja uloge primarijusa ili atomskog fizicara ovisno o sitvaciji?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by udba Sat 4 Jun - 23:38

omni wrote:
udba wrote:Može PP kome treba original lična ili sirijski oriđiđi pasoš. Ili mi pišite na fejs, Ivan Smith.
Morel fotosopirani Sirijski i oriđiđi Burkine Faso zbogradi zaposlenja uloge primarijusa ili atomskog fizicara ovisno o sitvaciji?
Sorry ali ne traže vizičare. Zato tražu animir momke koji bez puno petljanja i srama zabavljaju žensku čeljad po pothodnicima.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook - Page 3 Empty Re: Osobne iskaznice za ulogiravanje na Facebook

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum