ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by Ero 26/5/2016, 20:26

Milijan Brkić:
Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći
Glavni tajnik HDZ-a naglasio je i da je Karamarko potpredsjednik Vlade i da ne vidi što bi se tragično moglo dogodili da se to promijeni

7540 pregleda
Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći 04b35961e31f2b2e245073c17a0537d6

Foto: Hrvoje Jelavić/Pixsell
    Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Author_unknown
Autor:
Mia Buva

-Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Hrvatskom saboru i da zahtjev za opoziv Tomislava Karamarka neće proći- kazao je Milijan Brkić na današnjoj press konferenciji. 

Glavni tajnik HDZ-a naglasio je i da je Karamarko potpredsjednik Vlade i da ne vidi što bi se tragično moglo dogodili da se to promijeni. Dodao je, između ostalog, i da nema mjesta širenju informacija o preslagivanju Vlade i izlasku Domoljubne koalicije jer se to neće dogoditi. 
-Vlada će izdržati cijeli mandat, nema priče o izlasku Domoljubne koalicije iz Vlade. Mi imamo dovoljno glasova u Hrvatskom saboru- kazao je Brkić i dodao da apelira vladajuće da se prestanu prepucavati preko medija i da počnu provoditi predviđene reforme.
Na pitanje je li istina da je Most Karamarku dao ultimatum da "džentlmenski odstupi" u roku od 48 sati, Brkić je kazao da to nije istina. 
-Čuo sam se nekoliko puta s članovima Mosta. Partneri ne razgovaraju na temelju ucjena i  HDZ neće nikome dozvoliti da tako razgovara. Svatko može promišljati kako želi, ali nikakvi ultimatumi ne dolaze u obzir nego otvoren razgovor- otkrio je Brkić.
- Razgovora je bilo puno, a razgovaralo se i o tome. No ono što je sad najbitnije je da Domoljubna koalicija i Most krenu rješavati probleme hrvatskih građana- kazao je Brkić koji se osvrnuo i na informacije da će neki zastupnici Mosta glasati protiv Karamarka. 
To je bogatstvo demokracije da svatko drugačije misli. Tako i u ovom slučaju. Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da taj zahtjev za opozivom neće proći. Ima još vremena, tri tjedna. Ja sam realni optimist, uvjeren sam da će SDP izgubiti, a HDZ s Mostom nastavlja svoj rad bez rušenja Vlade i izlaska iz nje - zaključio je za kraj Milijan Brkić.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by RayMabus 26/5/2016, 20:33

Pa eto vidjet cemo uskoro ....cemu razbivati glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by vili40 26/5/2016, 20:55

e moj Brkiću,ili si naivan ili dobro glumiš ali da mi je samo znati ukoliko taj zahtjev za opozivom i ne prođe,kako ćete dalje???
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by Ero 26/5/2016, 20:56

Očigledno karavana ide dalje...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by danni1 26/5/2016, 20:57

vili40 wrote:e moj Brkiću,ili si naivan ili dobro glumiš ali da mi je samo znati ukoliko taj zahtjev za opozivom i ne prođe,kako ćete dalje???
Pa lako će dalje. Tu i tamo navrate na sjednicu,kvoruma nema ide se na kavicu i doma. Pomalo,4 godine brzo prođu, ionako nisu plačeni po učinku.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by vili40 26/5/2016, 20:58

danni1 wrote:
vili40 wrote:e moj Brkiću,ili si naivan ili dobro glumiš ali da mi je samo znati ukoliko taj zahtjev za opozivom i ne prođe,kako ćete dalje???
Pa lako će dalje. Tu i tamo navrate na sjednicu,kvoruma nema ide se na kavicu i doma. Pomalo,4 godine brzo prođu, ionako nisu plačeni po učinku.
krv nije voda :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by RayMabus 26/5/2016, 21:00

Cuj , najbolje da Karamarko ode , pređe u klupe a Vaso bude premijer ......






lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by vili40 26/5/2016, 21:02

RayMabus wrote:Cuj , najbolje da Karamarko ode , pređe u klupe a Vaso bude premijer ......






lol!
ne premijer nego prvi
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći Empty Re: Milijan Brkić: Budite sigurni da će SDP doživjeti poraz na glasovanju u Saboru i da zahtjev za opoziv neće proći

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum